STREFA TANDETY

nie tylko metalem człowiek żyje :)

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Awatar użytkownika
olo1972
postuje jak opętany!
Posty: 609
Rejestracja: 31-01-2009, 13:50
Lokalizacja: Lublin

Re: STREFA TANDETY

22-11-2011, 14:08

535 pisze:Sal Solo wyeksploatowany jak panie na gierkówce. Wypromowany w naszem kraju do granic wytrzymałości.
Zgadza się.Aż tak wypromowany,że przez jakiś czas należałem do korespondencyjnego fan clubu tegoż pana:)
Maria Konopnicka

Re: STREFA TANDETY

22-11-2011, 19:36

Moją pierwszą miłością, jak byłem jeszcze w przedszkolu był:



szybko jednak się zreflektowałem, że w podobnych klimatach ale o wiele lepszy jest:



oszalałem na punkcie tego gościa i jak miałem 5 lat i babcia pytała mnie kim będę jak dorosnę to odpowiadałem ,że Elvisem Presleyem (dziś mój syn mówi, że będzie grał w AC/DC)

kolejną fascynację w latach 80-tych przeżyłem za sprawą tego gościa



na a później było AC/DC, Metallica i itp.

Edit. Może trochę nie na temat napisałem, ale chciałem przez to powiedzieć, że nie miałem zjebanego dzieciństwa i te linki, które tu wklejacie z niczym mi się nie kojarzą :))
Awatar użytkownika
YNKE
w mackach Zła
Posty: 865
Rejestracja: 08-03-2009, 22:13
Lokalizacja: Kłodzko

Re: STREFA TANDETY

22-11-2011, 23:02

no, to faktycznie smutne :)
„Z delikatną ostrożnością pierdzę, żebym się nie zesrał”
Awatar użytkownika
YNKE
w mackach Zła
Posty: 865
Rejestracja: 08-03-2009, 22:13
Lokalizacja: Kłodzko

Re: STREFA TANDETY

23-11-2011, 21:50

temat zdechł, więc coś zapodam na ruszt:
Flash and the Pen

Frankie Goes to Hollywood

Gino Vanelli

Yazoo
„Z delikatną ostrożnością pierdzę, żebym się nie zesrał”
kakademona
weteran forumowych bitew
Posty: 1215
Rejestracja: 09-02-2008, 21:04

Re: STREFA TANDETY

23-11-2011, 22:10

dziś słyszałem w radio ,że Vince Clark i Martin Gore się przeprosili po 30 latach i mają wydac razem płytę.
Awatar użytkownika
YNKE
w mackach Zła
Posty: 865
Rejestracja: 08-03-2009, 22:13
Lokalizacja: Kłodzko

Re: STREFA TANDETY

23-11-2011, 22:16

no proszę, ciekawe czy będzie to jakiś retro matex w starym stylu :)



kurwa lubię tych starych Depeszy, nie są tak oklepani jak reszta ich dorobku
„Z delikatną ostrożnością pierdzę, żebym się nie zesrał”
535

Re: STREFA TANDETY

23-11-2011, 22:40

Czas spojrzeć prawdzie w oczy. Ten "pan" bardziej mnie przerażał niż kilka lat później niejaki Benton.
Awatar użytkownika
HobGoblin
zaczyna szaleć
Posty: 233
Rejestracja: 13-11-2011, 17:56
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

Re: STREFA TANDETY

12-12-2011, 12:07

Zaczynałem od Dr Albana. Miałem 7 lat i angielskiego nie znałem, ale ponoć do tego kawałka ustami nauczyłem się ruszać tak, że wyglądało to jakbym rzeczywiście znał tekst. Słuchałem w kółko tej jednej piosenki. Potem dostałem od ojca oryginalna kasetę i czar rapującego dentysty prysł. To była miłość tylko do jednego utworu:
Potem wzorem całej podstawówki szalałem za wakacyjnymi hitami eurodance. Ta muzyka kojarzy mi się ze złotym wiekiem dzieciństwa i bywa, że do niej wracam:








A obok tego szły własne, "prawdziwe" odkrycia. Zachwyt "Alboom" Liroy'a, fascynacja fenomenalną "Xięgą Tajemniczą" K44, odkrycie metalu, począwszy od słuchanej przez kolegę Metaliki ( on wolał spokojniejsze kawałki, ja miałem pierdolca na punkcie "Fuel" ), przez poznane dzięki czasopismu "Reset" Iron Maiden, które wówczas uznawałem za ekstremę. W liceum w sumie żadna muzyka mnie nie interesowała, dopóki nie wpadłem w telewizji na teledysk "The curse..." Emperor. Do dziś pamiętam jak stałem wryty z pilotem w dłoni, chłonąc ten klimat i jak mi się wówczas wydawało, niebywale mroczny i bluźnierczy wokal Ihsahna. Wtedy to było dla mnie jakby dotknąć piekła, he he. Teraz już tak się nie nabieram, ale sentyment do utworu pozostał. No i oczywiście było jeszcze the Prodigy.
Ceterum censeo Mosquam delendam esse.
Awatar użytkownika
olo1972
postuje jak opętany!
Posty: 609
Rejestracja: 31-01-2009, 13:50
Lokalizacja: Lublin

Re: STREFA TANDETY

12-12-2011, 23:07

Wszystkie te linki to kawałki''kultowe''.Naszła mnie taka smutna myśl...Czy ja się starzeję i marudzę?Czy teraz naprawdę nie ma już takich piosenek?Bo trudno mi jakoś wymienić hicior sprzed kilku lat,który byłby porównywalny do w/w...
535

Re: STREFA TANDETY

13-12-2011, 07:45

Skraca się cykl życia produktu. Wszystko "taniej, lepiej,szybciej" i następny, nie ma czasu na pierdolenie. To jeszcze nie starość, a przynajmniej mam taką nadzieję. Od czasu do czasu mogę usłyszeć, co prezentują w stacjach radiowych. Szczerze mówiąc nie robię tego z własnej woli, lecz tylko przy okazji, gdy w pracy ktoś używa radia, a ja przez grzeczność nie przerywam tego procederu. Zawsze radio promowało różnorodnych "artystów", ale ten zalew gówna i beztalencia nazywanego przez różnej maści redaktorków gwiazdami, hitami, czy innymi kurwami , który jest obecnie przekracza wszystkie dopuszczalne normy. Mało z tym. Jest jakaś ramówka, która powoduje, że to gówno krąży niczym w muszli klozetowej i po chwili takiej zabawy już jest hitem, to znaczy redaktorzyna sugeruje, że wszyscy tego pragniemy. Poziom tego kurewstwa jest tak niski, że nawet ja, przywykły do prymitywnych środków wyrazu amator bez muzycznego wykształcenia, nie jestem w stanie zdzierżyć z nim obcowania.

Ostatnie przykłady? a proszę k....a uprzejmie, popisy wokalne powodują mocniejszy chwyt i z pewnością siekiera z ręki nie wypadnie.






i rodzynek, można rzec nawet rodzyn
Awatar użytkownika
BOLEK
rasowy masterfulowicz
Posty: 2487
Rejestracja: 22-10-2010, 19:19

Re: STREFA TANDETY

13-12-2011, 08:50


hej panowie łapki w górę i klaszczemy. i jedziemy wycieraczki łoo łoo aaa aaaa
"Mnie się podobają melodie, które już raz słyszałem. Po prostu. No... To... Poprzez... No reminiscencję. No jakże może podobać mi się piosenka, którą pierwszy raz słyszę."
Awatar użytkownika
Riven
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16717
Rejestracja: 27-05-2004, 11:15
Lokalizacja: behind the crooked cross
Kontakt:

Re: STREFA TANDETY

13-12-2011, 12:42

Dokladnie wszyscy sie przyznawaja ze takiej muzy nikt nieslucha bo to wiejski jest .Ale jezeli juz to puszcza nac zabawach lub festynach to ludzie ida sie bawic i nawet niewazne jest to ze 5 minut temu mieli inne zdanie na temat tej muzy.Takie kawalki sie bedzie pamietac po latach a nie co gwiazdy jednego sezonu feel doda itp.Ich piosenek nie bedzie sie pamietac juz po paru miesiacach

john82345 2 lata temu 38
this is a land of wolves now
Maria Konopnicka

Re: STREFA TANDETY

14-12-2011, 20:23

Jak padło Dr Alban to przypomniał mi się inny "mocarz" z lat 80-tych



miałem kiedyś jakąś jego kasetę, słuchałem nawet przez jakiś czas, ale wkrótce skasowałem i nagrałem sobie na niej jakiś "szatanowców" :)
Awatar użytkownika
HobGoblin
zaczyna szaleć
Posty: 233
Rejestracja: 13-11-2011, 17:56
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

Re: STREFA TANDETY

15-12-2011, 14:58

Riven pisze:Dokladnie wszyscy sie przyznawaja ze takiej muzy nikt nieslucha bo to wiejski jest .Ale jezeli juz to puszcza nac zabawach lub festynach to ludzie ida sie bawic i nawet niewazne jest to ze 5 minut temu mieli inne zdanie na temat tej muzy.
Tos Ty jeszcze nie odkrył, że najlepiej bawi się przy disco - polo ? Niewazne, czy byłem na domówce z hipsterami, czy z metalowcami. Bez względu na długość włosów, po wypiciu wódki kończyło się na puszczaniu tego gówna. Dla jaj, czy nie - wszyscy wtedy zaczynają szaleć.

MC HAMMER tez klasyk.
Ceterum censeo Mosquam delendam esse.
Awatar użytkownika
Riven
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16717
Rejestracja: 27-05-2004, 11:15
Lokalizacja: behind the crooked cross
Kontakt:

Re: STREFA TANDETY

15-12-2011, 15:42

nie, ja tego nie napisalem, to byl cytat z youtube. disco polo to zawsze i wszedzie jest wies i upokorzenie :) no chyba ze na jakis mocnych dragach, ale nie wiem jakie bylyby potrzebne hehe
this is a land of wolves now
535

Re: STREFA TANDETY

15-12-2011, 17:51

Większość z nas wraca do korzeni, szczególnie po alkoholu, a to ,że dla niektórych jest to disco-polo? No cóż, niezbadane są ścieżki pana...
Awatar użytkownika
YNKE
w mackach Zła
Posty: 865
Rejestracja: 08-03-2009, 22:13
Lokalizacja: Kłodzko

Re: STREFA TANDETY

15-12-2011, 22:48

sam nie wiem czemu nie zacząłem wrzut do tego tematu od tego kolegi:



genialny kawałek, wiem że tego typa wielu szczerze nienawidzi, a ja niezmiennie od łepka wracam "komiksowej twórczości"



tu mniej znany ogryzek tego cyber - punkowego szaleńca, równie smaczy
„Z delikatną ostrożnością pierdzę, żebym się nie zesrał”
Arisowicz
w mackach Zła
Posty: 788
Rejestracja: 27-06-2009, 01:48

Re: STREFA TANDETY

15-12-2011, 23:55

YNKE pisze:sam nie wiem czemu nie zacząłem wrzut do tego tematu od tego kolegi:



genialny kawałek, wiem że tego typa wielu szczerze nienawidzi, a ja niezmiennie od łepka wracam "komiksowej twórczości"
uwielbiam.
nightspiryt

Re: STREFA TANDETY

20-01-2012, 18:24



ktoś kojarzy w czołówce jakiego programu w tv wykorzystywali ten kawałek? jakoś w latach 90 to było

i przy okazji piękny, instrumentalny kawałek z tego samego krążka:
Awatar użytkownika
Lykantrop
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8015
Rejestracja: 23-12-2009, 17:51

Re: STREFA TANDETY

20-01-2012, 19:04

vvorldvvithoutshit pisze:

ktoś kojarzy w czołówce jakiego programu w tv wykorzystywali ten kawałek? jakoś w latach 90 to było
Nie przypadkiem w tym programie co miał za zadanie uczyć dziatwę języka churchilla? Pamiętam, że jednym z bohaterów tam był zwierz o pseudonimie Fazi, ale tytułu za chuj sobie nie przypomnę :-)
Only pierwsze bicia are real!
manieczki pisze:Proszę tutaj pana lykantropa nie denerwować dzisiaj już, bo wypił 5(pięć) piwek, d.o.k.u.r.w.i.l wor metalem i cisnienie jego wynosi tera 150/95
ODPOWIEDZ