ABBA

nie tylko metalem człowiek żyje :)

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Harlequin
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10788
Rejestracja: 12-03-2010, 13:38
Lokalizacja: Koko City

ABBA

13-05-2021, 14:20

Kto nie lubi ten oczywiście tępu uj, a tymczasem:
Member of legendary Swedish pop group ABBA, Björn Ulvaeus, revealed to The Herald Sun that new songs are on the way. It will be the first time the iconic quartet will release new music in forty years.

"There will be new music this year, that is definite, it’s not a case anymore of it might happen, it will happen."

Björn adds: "We’re really, really good friends. The four of us stand in the studio for the first time in 40 years and there’s just something in knowing what we’ve been through. It’s hard to describe, but there are such strong, strong bonds between us."

For more detailed information:

https://www.nme.com/news/music/bjorn-ul ... ar-2938095
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14139
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: ABBA

13-05-2021, 15:35

no ja lubie .................... ze 3 kawałki ;)

zabrakło im chyba money money money :sarcasm1:
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
KKK
postuje jak opętany!
Posty: 449
Rejestracja: 29-07-2010, 19:01

Re: ABBA

26-05-2021, 11:25

Muzyka dla Grażyn i gospodyń domowych po pięćdziesiątce.
Awatar użytkownika
Bloodcult
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7382
Rejestracja: 09-12-2006, 00:01
Lokalizacja: Łódź

Re: ABBA

26-05-2021, 11:55

Skrajne gówno
Grzegorz Braun to ruski agent

http://allegro.pl/uzytkownik/bloodcult
Awatar użytkownika
Lukass
zahartowany metalizator
Posty: 4029
Rejestracja: 13-08-2015, 23:28
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: ABBA

06-11-2021, 23:34

Bloodcult pisze:
26-05-2021, 11:55
Skrajne gówno
Wypadałoby zacytować:
Harlequin pisze:
13-05-2021, 14:20
Kto nie lubi ten oczywiście tępu uj
Przesłuchałem tę nową płytę, po wysłuchaniu i przeczytaniu całej masy negatywnych ocen. Piękny album na "do widzenia". Ukryte cytaty starych klasyków. Znakomite teksty (no kurwa, kto napisze taki tekst o trzmielach?). Chwilami zaskakująco gorzki. W sumie Abba zawsze była słodko-gorzka, wystarczy przesłuchać cover SOS w wykonaniu Portishead. Pozbaw numer popowej otoczki i dostajesz czysty doom. Dziwne to, znakomity nowy album Abysmal Grief daje mi zabawę, a nowa (i na pewno już ostatnia) płyta Abby to prawie że czysty smutek. Może to kwestia wieku? Tak czy siusiak, legenda żegna się z klasą.
To those who did not dare to sing out of tune
Or sing a different song
To march to the beat of a different drum and speak
The truths others fear
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: ABBA

07-11-2021, 08:15

Lukass pisze:
06-11-2021, 23:34

Wypadałoby zacytować:
Harlequin pisze:
13-05-2021, 14:20
Kto nie lubi ten oczywiście tępu uj
Przesłuchałem tę nową płytę, po wysłuchaniu i przeczytaniu całej masy negatywnych ocen. Piękny album na "do widzenia". Ukryte cytaty starych klasyków. Znakomite teksty (no kurwa, kto napisze taki tekst o trzmielach?). Chwilami zaskakująco gorzki. W sumie Abba zawsze była słodko-gorzka, wystarczy przesłuchać cover SOS w wykonaniu Portishead. Pozbaw numer popowej otoczki i dostajesz czysty doom. Dziwne to, znakomity nowy album Abysmal Grief daje mi zabawę, a nowa (i na pewno już ostatnia) płyta Abby to prawie że czysty smutek. Może to kwestia wieku? Tak czy siusiak, legenda żegna się z klasą.
Zachęciłeś mnie kolego bardzo. W wolnej chwili posłucham. Podobnie odbieram ich muzykę obecnie. Jak byłem dzieckiem to nie odczuwałem tej goryczy, a teraz już zdecydowanie tak. Czytałem raczej sporo pozytywnych recenzji, widzę że w UK album pobił rekord preorderów, tak więc nie wiem o co chodzi z tymi negatywnymi ocenami?
all the monsters will break your heart
Awatar użytkownika
Harlequin
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10788
Rejestracja: 12-03-2010, 13:38
Lokalizacja: Koko City

Re: ABBA

07-11-2021, 09:55

Zachęciłes. Przesłucham sobie jakoś w tygodniu. W sumie nie mam oczekiwan do tego materiału.
Awatar użytkownika
Lukass
zahartowany metalizator
Posty: 4029
Rejestracja: 13-08-2015, 23:28
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: ABBA

07-11-2021, 11:37

Nie odpowiadam za skutki :D A z tymi recenzjami to trochę tak, że w dobie internetu każdy, kto ma ból dupy, czuje potrzebę jego uzewnętrznienia i ma ku temu narzędzia. Coraz rzadziej czytam jakiekolwiek recenzje.
To those who did not dare to sing out of tune
Or sing a different song
To march to the beat of a different drum and speak
The truths others fear
ODPOWIEDZ