Trzaski, zgrzyty i skowyty.

nie tylko metalem człowiek żyje :)

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Awatar użytkownika
twoja_stara_trotzky
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9857
Rejestracja: 14-03-2006, 20:37
Lokalizacja: 3city

20-03-2006, 11:33

[quote][i]Wysłane przez AUDIOPAIN[/i]
Alec Empire vs Techno Animal. Cudo. [/quote]

rozumiem, ze mówisz o debiucie The Curse Of The Golden Vampire? to dwójeczkę też należałoby dodać ;)

no i skoro do takich klimatów dochodzimy, to obowiązkowo też: Techno Animal, God i Ice.
Awatar użytkownika
twoja_stara_trotzky
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9857
Rejestracja: 14-03-2006, 20:37
Lokalizacja: 3city

20-03-2006, 12:05

[quote][i]Wysłane przez AUDIOPAIN[/i]
Tak, o The Curse...Dwojki nie znam, ale chetnie sprawdze [/quote]

dwójeczka jest już nagrana bez Aleca Empire... i stylistycznie też penetruje nieco inne rejony - to w sumie taki powrót Broadricka do lat młodzieńczych... o ile z Jesu produkuje ostatnio smuty niemiłosierne, to tutaj pokazuje pazur - całość jest niezeimsko wręcz intensywna. w zasadzie to brzmi, jak zderzenie Scum z Merzbow + charakterystyczne dla duetu Broadrick / Martin niesamowicie mocne bassy ;)
Awatar użytkownika
twoja_stara_trotzky
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9857
Rejestracja: 14-03-2006, 20:37
Lokalizacja: 3city

20-03-2006, 15:54

[quote][i]Wysłane przez AUDIOPAIN[/i]
@trotzky - co znaczy smuty niemilosierne? :) jesu to jedna z lepszych plyt jakie slyszalem w zeszlym roku
[/quote]

hehe, luz, mi już bardziej podszedł wcześniejszy mini ;)
maniaksuję na punkcie muzyki Broadricka od kilkunastu lat, w zasadzie to kocham bezgranicznie zdecydowaną większość rzeczy, które nagrał... a właśnie Jesu jakoś mi nie pasi ;) nie to, żebym negował wartość tej muzyki, po prostu czego innego oczekuję od tego pana ;)
Awatar użytkownika
twoja_stara_trotzky
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9857
Rejestracja: 14-03-2006, 20:37
Lokalizacja: 3city

20-03-2006, 16:20

[quote][i]Wysłane przez HydraHead9[/i]
No to pewnie wiesz co teraz wyszło? Następny jego albumik tym razem jako Final. Materiał powstał między 2001-2005 rokiem i uzbierało się tego na 2cd. Całkiem przyjemny ambient/industrial. Nie żeby to było jakies super odkrywcze, ale za samo nazwisko warto zawiesić ucho na tym. [/quote]

nowego Final jeszcze nie słyszałem, ale niczego wielkiego się nie spodziewam - jak będzie okazja kupić tanio, to kupię, tak jaki i poprzednie krążki Final kupowałem, jak nie... to poczekam, aż będzie okazja ;)
ciśnienia nie mam. obok Sidewinder chyba najsłabsza rzecz ze stajni Broadricka ;)

(żeby już dopełnić obrazu, to: GOD = ICE > Godflesh = Techno Animal = Curse Of the Golden Vampire >> Fall Of Becouse >> Jesu >>> Sidewinder >> Final - oczywiście pomijam jego sporadyczne przygody z Napalm Death, Scorn, Painkiller czy Head Of David, bo trudno to oceniać jako JEGO zespoły)
Awatar użytkownika
twoja_stara_trotzky
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9857
Rejestracja: 14-03-2006, 20:37
Lokalizacja: 3city

20-03-2006, 16:38

[quote][i]Wysłane przez HydraHead9[/i]
co np wychodzi? ;) Ty coś wydajesz wtedy? albo może jakis koncert z tej okazji? data faktycznie idealna dla wszelakich nurtów 'czarnych' hehe [/quote]

z dużych nazw, to Slayer coś tam przebąkiwał, ale IMO nie dadzą rady i się spóźnią ;)
Entombed singla okolicznościowego wydaje... zdaje się, ze Deicide chce płytę wydać...
Awatar użytkownika
twoja_stara_trotzky
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9857
Rejestracja: 14-03-2006, 20:37
Lokalizacja: 3city

20-03-2006, 17:46

[quote][i]Wysłane przez AUDIOPAIN[/i]
kontynuujac jeszcze na chwile watek broadricka - podobno ma wyjsc plyta (albo epka?) jesu/jarboe - jak dla mnie to news roku.
aha, w zapowiedziach jest tez jesu "silver", ma wyjsc pod koniec kwietnia. ja tam mam mokro, tylko na isis lub old man gloom czekam bardziej [/quote]

nie lubię Jarboe ;)
zjebała jeden album Neurosis - starczy ;)
ta nowa epka Jesu - słyszałem próbki - IMO dość słabo ;)
na Isis w ogóle nie czekam... wyjdzie, to się posłucha... może w końcu coś dobrego nagrają... może wokalistę zmienią... może kolo w ogóle przestanie wydawać dźwięki paszczą... ;)
no a Old Man Gloom - tak, tu jak najbardziej, liczę na masakrę ;)
Awatar użytkownika
twoja_stara_trotzky
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9857
Rejestracja: 14-03-2006, 20:37
Lokalizacja: 3city

20-03-2006, 17:59

[quote][i]Wysłane przez HydraHead9[/i]
hm płyta z Neurosis jest świetna! ale fakt jeśli nie lubisz Jarboe to może się nie podobać. kawałek within jak dla mnie to zniszczenie!!! czekam na split z Jesu [/quote]

nie, no płyta Neurosis jest rzeczywiście piękna (jak to Neurosis), tyle, że wokale Jarboe wkurwiają ;)
solo jej nie trawię, w Swans trawię bardzo wybiórczo i w zasadzie lubię te płyty, gdzie jej mało, czyli najstarsze rzeczy...

a, i tak a propos tematu (skowyty hehehe), to mi się przypomniało: JAK KURWA MOŻNA BYŁO ZAPOMNIEĆ O GALASOWEJ? ;)
Awatar użytkownika
twoja_stara_trotzky
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9857
Rejestracja: 14-03-2006, 20:37
Lokalizacja: 3city

20-03-2006, 18:06

[quote][i]Wysłane przez AUDIOPAIN[/i]
niecierpie galasowej [/quote]

cóż, nikt nie jest doskonały ;)
Awatar użytkownika
Set
postuje jak opętany!
Posty: 609
Rejestracja: 02-02-2006, 21:23

20-03-2006, 18:33

hehe,to Wy wszyscy jestescie przechuje,bo ja ze szmerów i innych cykad nad strumieniem slyszalem tylko jakas skladanke na kasecie nie wiem skad ale w tytule chuba "even wolfs..."jesli mnie pamiec nie myli hehehe.i jak dobrze pamietam to podobalo mi sie tam Mental Destruction,BDN,Arcana,MZ412.i chyba tyle.zamierzam w najblizszym czasie poszukac pelnych plyt ww artystow.z ciekawosci.
howgh!!!
NECRO SKINS SOCIETY
mistrzsardu
rasowy masterfulowicz
Posty: 2610
Rejestracja: 10-05-2005, 23:03
Lokalizacja: Trójmiasto

20-03-2006, 20:45

Z ekstremalnego nurtu mam Brighter Death Now - Innerwar LP i MZ. 412 - Burning The Temple Of God LP. O ile "to" drugie nadaje się do słuchnia o tyle ten pierwszy LP puszczam sobie raz na ruski rok i wystarczy...kurwa nie daję rady, za miękki jestem....
Awatar użytkownika
helmik
rozkręca się
Posty: 42
Rejestracja: 13-12-2003, 16:45
Lokalizacja: Minsk Mazowiecki

20-03-2006, 21:50

[quote]Protagonist[/quote]

:worship:

[quote]Winterkalte[/quote]

:worship: Jedna z najelpeszych noisowych plytek jakie slyszalem, choc przyznac trzeba, ze duzo nie slyszalem ;-) Gdyby ktos wiedzial gdzie mozna dostac oba "Songs of experience" (poza mystic) lub "Disturbance" po jakis normalnych kwotach to niech sie odezwie. :)
Nie bądź fiutem - zdejmij czapę!!!

***

WBZFM!
ODPOWIEDZ