Honor

nie tylko metalem człowiek żyje :)

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Awatar użytkownika
Tokarz
zaczyna szaleć
Posty: 143
Rejestracja: 13-05-2005, 12:10
Lokalizacja: Puławy

21-07-2006, 21:54

[quote][i]Wysłane przez valmir[/i]
ale jestes kurwa prostolinijny.

co to pseudo- balladek. zapewne mówisz o "urodzony białym". posłuchaj sobie nagranej ponownie wersji z 2004r. [/quote]
a co zaczeli napierdalać ns black metal??? :D :D :D
muzycznie to oni mogą się równać co najwyżej ze stahurskym :D :D
***** ***
gniewko
zaczyna szaleć
Posty: 104
Rejestracja: 22-04-2006, 18:43
Lokalizacja: olesno

21-07-2006, 22:26

ta i z twoim starym
Awatar użytkownika
Brzachwo Wój
w mackach Zła
Posty: 869
Rejestracja: 30-08-2004, 12:21

21-07-2006, 22:56

[quote][i]Wysłane przez Tokarz[/i]
a co zaczeli napierdalać ns black metal??? :D :D :D
muzycznie to oni mogą się równać co najwyżej ze stahurskym :D :D [/quote]

nie ubliżajmy Stachursky'emu, to łajno do pięt mu nie sięga...
zadziwiająco chujowaty temat wraca dzięki paru retardom, którzy skręcają sobie gruchę przy charkocie debila
Ludwiku Dorn i Sabo, nie idźcie tą drogą !!!
stary

21-07-2006, 22:59

a widze temat zyje??? mozna sie było spodziewac.jest tu kilku którzy udzielaja sie tylko w tym temacie.
Awatar użytkownika
Brzachwo Wój
w mackach Zła
Posty: 869
Rejestracja: 30-08-2004, 12:21

21-07-2006, 23:02

jesteśmy już na liście?
Ludwiku Dorn i Sabo, nie idźcie tą drogą !!!
stary

21-07-2006, 23:05

nie wiem...poczekaj...u mnie stoja chyba juz pod oknem...jacys tacy niscy...i bez zarostu...o!jednego nawet mam woła.szkoda.juz chcieli mi najebac.jakis transparent trzymali.krew i cos tam.moze przyjda jutro.
Awatar użytkownika
Tokarz
zaczyna szaleć
Posty: 143
Rejestracja: 13-05-2005, 12:10
Lokalizacja: Puławy

21-07-2006, 23:09

[quote][i]Wysłane przez gniewko[/i]
ta i z twoim starym [/quote]
a twój stary to cie chyba czasami trąca :D
promieniowanie radioaktywne chyba ci uszkodziło słuch biedny misiu
***** ***
gniewko
zaczyna szaleć
Posty: 104
Rejestracja: 22-04-2006, 18:43
Lokalizacja: olesno

21-07-2006, 23:11

jeżeli już to nie promieniowanie tylko brzuch-hehe-spierdalaj-SOULESS
Awatar użytkownika
Brzachwo Wój
w mackach Zła
Posty: 869
Rejestracja: 30-08-2004, 12:21

21-07-2006, 23:12

[quote][i]Wysłane przez - IX -[/i]
No troche faktow ponaginal do swoich teorii. [/quote]

najgorszy to ten, że nie zdołał jakoś zagazować dziadków twoich i tobie podobnych, to jego największy błąd
Ludwiku Dorn i Sabo, nie idźcie tą drogą !!!
gniewko
zaczyna szaleć
Posty: 104
Rejestracja: 22-04-2006, 18:43
Lokalizacja: olesno

21-07-2006, 23:22

śmieszne to troszeczkę co piszesz ze względu na przeszłość moich dziadkówRIP-a HONOR traktuję z lekkim dystansem oczywiście ale szacun zawsze
Awatar użytkownika
Brzachwo Wój
w mackach Zła
Posty: 869
Rejestracja: 30-08-2004, 12:21

22-07-2006, 00:56

[quote][i]Wysłane przez - IX -[/i]

Tak lamentujecie nad bezsensownoscia tego topku (ze sie ciagnie, ze czemu go nikt nie skasowal, ze wciaz odzywa na nowo) a sami go nakrecacie takimi wypowiedzialmi.[/quote]

topic jest zabawny i lubię się czasem poprzekomarzać, zabijam tak nudę w robocie

[quote] Mialem juz przygotowana cieta riposte, ale nie chce mi sie tego ciagnac, wiec spasuje.
Pozdrowie dziadka od ciebie. [/quote]

ryknij mu sieg hail do ucha i machnij rączką
Ludwiku Dorn i Sabo, nie idźcie tą drogą !!!
Awatar użytkownika
Brzachwo Wój
w mackach Zła
Posty: 869
Rejestracja: 30-08-2004, 12:21

22-07-2006, 11:35

Nazywaj to sobie jak chcesz, ale chyba mylisz pojęcia, co wcale akurat nie jest dziwne, bo nie zauważyłem tu kipiącego świętego oburzenia, hehehe, a raczej zaintrygowanie i próbę polemiki z bezbrzeżną głupotą fanów Szczerskiego i całego tego cyrku, co już samo w sobie jest naganne, bo z głupotą się nie polemizuje, tylko ją dusi ;-). No ale w celu przysporzenia rozrywki sobie i innym myślącym forumowiczom, mozna czasem takie dysputy potoczyć.
Ludwiku Dorn i Sabo, nie idźcie tą drogą !!!
Awatar użytkownika
Fazi
rozkręca się
Posty: 86
Rejestracja: 10-05-2004, 15:27
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

22-07-2006, 12:15

Pięknie powiedziane :)
Awatar użytkownika
rob
w mackach Zła
Posty: 964
Rejestracja: 31-01-2004, 12:54
Lokalizacja: z Piekła

22-07-2006, 12:55

long live honor ! hehe
jebać frajerów
stary

22-07-2006, 13:39

ja tam lubie taki topic.jest taki letni.ogórkowy.honorowo-ogórkowy
stary

22-07-2006, 13:41

[quote][i]Wysłane przez - IX -[/i]
Ty nie zauwazyles, ja zauwazylem. To cale wyzywanie, "sram na was nazisci, w czasie wojny by was spalili w komorze w wy dzis sie tym podniecacie" itp. itd. sa wg mnie bardziej wyrazem oburzenia niz proba polemiki.
Nie bardzo tez rozumiem to zdanie z myslacymi forumowiczami i glupimi fanami Szczerskiego (czy fan Szczerskiego nie moze byc myslacy? czy kazdy forumowicz nie bedacy fanem Szczerskiego jest inteligentny? kto o tym decyduje (naturalnie oprocz ciebie i starego)?), no ale juz nie wnikam.
Jak na probe polemizowania czy duszenia glupoty to slabiutko wam idzie. [/quote]

tak.tak.my tutak wydajemy certyfikaty inteligencji.wszystkim tu krecimy.administratorow szantazujemy ujawnieniem kompromitujacych zdjęc z koncertów arki noego.jestesmy loża masońską szkockiego rytu.poza tym jestesmy ze wschodu a to brzmi dość jednoznacznie.
Awatar użytkownika
Brzachwo Wój
w mackach Zła
Posty: 869
Rejestracja: 30-08-2004, 12:21

22-07-2006, 13:51

[quote][i]Wysłane przez - IX -[/i]
Ty nie zauwazyles, ja zauwazylem. To cale wyzywanie, "sram na was nazisci, w czasie wojny by was spalili w komorze w wy dzis sie tym podniecacie" itp. itd. sa wg mnie bardziej wyrazem oburzenia niz proba polemiki.[/quote]

Inteligentny interlokutor dobiera język do tematu i poziomu umysłowego adwersarzy. Ale gdybym tak pisał cały czas, to za chuja bys nie skumał. I tak zresztą nie kumasz, co świadczy o wyjątkowo miernym poziomie, co zresztą nie dziwi wcale w kontekście samego tematu

[quote][i]Wysłane przez - IX -[/i]
Nie bardzo tez rozumiem to zdanie z myslacymi forumowiczami i glupimi fanami Szczerskiego [/quote]

no proszę, sam tylko je potwierdzasz

[quote][i]Wysłane przez - IX -[/i]
(czy fan Szczerskiego nie moze byc myslacy? [/quote]

Nie. Rezultat negatywny, osobnik taki w przyrodzie nie występuje. "Myślący fan Szczerskiego" to zlepek dwóch pojęć wzajemnie się wykluczających, używanych tylko i wyłącznie w celu pozornego podniesienia jakiejś miernej wartości - cos takiego jak "syrena de lux", "trabant limuzyna". Nie ma takich zwierząt. A stanowisko takie nie wywodzi się z mojego teoretyzowania, ale powstało po wieloletniej znajomości z takimi osobnikami. Ci co mnie znają osobiście wiedzą jaki mam do nich "stosunek" :-). W kilkudziesięcioosobowym środowisku nie znalazłem ani jednego, powtórzę, ani jednego osobnika, który potafiłby wyartykułować poza sloganami jakiekolwiek swoje zdanie.

[quote][i]Wysłane przez - IX -[/i]
czy kazdy forumowicz nie bedacy fanem Szczerskiego jest inteligentny? [/quote]

naturalnie, że nie - typowa retoryka fana Szczerskiego - jak nie białe, to czarne, jak nie jest z nami, to przeciw nam, jak nie nasz, to lewak - pozostawiam bez komentarza

[quote][i]Wysłane przez - IX -[/i]
kto o tym decyduje (naturalnie oprocz ciebie i starego)?), no ale juz nie wnikam.[/quote]

myślę, że decyduje o tym pewien określony sposób wyrażania swoich zdań, które nie muszą być zgodne z moimi, czy starego, niestety, opinii, które się bronia i mówią o słuszności idei głoszonych przez Szczerskiego nie ma, dlaczego, ja nie wnikam, ale to o czymś świadczy, patrz wyżej

[quote][i]Wysłane przez - IX -[/i]
Jak na probe polemizowania czy duszenia glupoty to slabiutko wam idzie. [/quote]

Mam całkowicie inne zdanie - fani Szczerskiego sie kompromitują, przeciwnicy celnie punktują ( chociażby ta moja odpowiedź, rozprawiająca się z każdą twoja tezą ). Głupota nie zniknie nigdy i nie jest to ani moim, ani niczyim zadaniem, żeby "fan Szczerskiego" i komandy narodowych socjalistów ( ustrój skompromitowany doszczętnie przez historię, niektórzy widzę nie przyswajają tej podstawowej prawdy, co też świadczy o "potędze" ich umysłów ) wziął nagle i wyjebał wszystkie płyty i kasety Honoru, chuj z nim a niech sobie słucha.
Fajnie tylko, że dostarcza sobą rozrywkę na forum, to w sumie taka forma błazna na dworze.
Ludwiku Dorn i Sabo, nie idźcie tą drogą !!!
Zablokowany