MANOWAR - Hail To England [1983]

chronologiczna pralnia - czyli co dziobały wróbelki żeby wyrosnąć na orłów

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox, Skaut

Awatar użytkownika
Parasite
zaczyna szaleć
Posty: 111
Rejestracja: 16-06-2012, 16:59
Kontakt:

Re: MANOWAR - Hail To England [1983]

27-06-2012, 18:30

Bambi pisze:
Wódz 10 pisze:Może ma misję (jak Drone)? Kurna, tak źle i tak niedobrze - jak pierdoli się nie na temat to smutki że forum umiera, jak się coś klepnie z sensem to jak wyżej :)
Miał po prostu złe wejście, które zadecydowało o jego przyszłości na forum. To nie jego wina, tak jest ten świat skonstruowany. Cokolwiek by teraz nie napisał i tak już jest na straconej pozycji. Przegrał po prostu, nie zawsze jest kolorowo. :D
Moje marzenia o znalezieniu przyjaciół legły w gruzach, co ja teraz biedny pocznę. Chyba jedynym wyjściem będzie wstąpienie do klasztoru. Chwalmy Pana!
Karkasonne pisze:
Jak chcesz sobie popisać, to sobie pisz, mi to rybka, tylko w takim razie nie wiem po co pisałeś te hasła o nastoletnich blackmetalowcach. Nie mam kota i nigdy nie miałem.

Ja pierdzielę, pobudka, ogarnij się! Ktoś sobie z Ciebie jaja robi! A ty nawet nie jesteś tego świadomy ;))
Myślisz, że myślisz?

- http://wolnaludzkosc.pl/ - <-------- That's fucking crazy, man!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
mad
weteran forumowych bitew
Posty: 1609
Rejestracja: 20-05-2007, 16:28
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: MANOWAR - Hail To England [1983]

27-06-2012, 18:36

Nie tłumacz się! Przecież wiadoma rzecz, że żaden młody blackmetalowiec nie ma kota. On natychmiast go składa w ofierze szatanowi ;)

Edit: To do poprzedniego postu.
Awatar użytkownika
Scaarph
zahartowany metalizator
Posty: 6143
Rejestracja: 16-01-2008, 16:28
Lokalizacja: Scarlet Woman's Womb

Re: MANOWAR - Hail To England [1983]

27-06-2012, 19:12

Parasite pisze: Moje marzenia o znalezieniu przyjaciół legły w gruzach, co ja teraz biedny pocznę. Chyba jedynym wyjściem będzie wstąpienie do klasztoru.
albo powrót na gondolin. choć to w sumie jeden chuj.
ON TO RUPTURE

Obrazek
Necro Skins Society
Awatar użytkownika
BOLEK
rasowy masterfulowicz
Posty: 2489
Rejestracja: 22-10-2010, 19:19

Re: MANOWAR - Hail To England [1983]

27-06-2012, 19:24


geniusz zawsze tak twierdziłem i twierdzić będę aż po grób
"Mnie się podobają melodie, które już raz słyszałem. Po prostu. No... To... Poprzez... No reminiscencję. No jakże może podobać mi się piosenka, którą pierwszy raz słyszę."
ODPOWIEDZ