Talk Talk - The Colour Of Spring

chronologiczna pralnia - czyli co dziobały wróbelki żeby wyrosnąć na orłów

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox, Skaut

Awatar użytkownika
Adrian696
zahartowany metalizator
Posty: 3562
Rejestracja: 22-06-2007, 20:44

Re: Talk Talk - The Colour Of Spring

01-07-2010, 18:17

harry harry pisze:Raczej wyrabiasz sobie nijaką wizytowke. Mozna gorzej?
gościu - odpuść - Triceps Cie wypunktował, poszedł cytat za cytatem w których sobie zaprzeczasz... co mozna napisać wiecej?? przeproś i odpuść...
Drone pisze:Dla mnie (dla mnie!) pozostajesz zjebem i oficjalnie wciągam cię na listę wrogów.
Awatar użytkownika
Adrian696
zahartowany metalizator
Posty: 3562
Rejestracja: 22-06-2007, 20:44

Re: Talk Talk - The Colour Of Spring

01-07-2010, 19:19

harry harry pisze: akurat twoj glos i kiepskie,zawezone rozumkowanie w tej sprawie mam w anusie:)
to tak jak ortografie i gramatyke :lol: :lol: :lol:
Drone pisze:Dla mnie (dla mnie!) pozostajesz zjebem i oficjalnie wciągam cię na listę wrogów.
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Talk Talk - The Colour Of Spring

01-07-2010, 20:06

harry harry pisze:Jak juz powiedzialem-nie jestes partnerem do dyskusji ze mna,pomijajac fakt,ze ani razu nic ciekawego nie powiedziales odkad tu jestem,nic co choc troche jest interesujace
No zauwazylem, ze nie jestem, aby byc musialbym sprobowac zaczac mtslec jhak osmioklasista, bo tak wygladaja twoje sciezki rozumowania. Wypunktowalem i zacytowalem twoje wypowiedzi, ktorymi sam sobie zaprzeczasz, widac sam nie jestes dla siebie partnerem do dyskusji.
harry harry pisze: ,jedynie przytakiwales bez zrozumienia podejmujac moje slowa a propo 2 czy 3 zespolow wymienionych przeze mnie podczas polemiki z trockim,natomiast nic nie dajac od siebie
Pomijajac fakt, ze jezeli sie zgadzam to nie widze nic dziwnego w potwierdzaniu , to jedynie potwierdza, ze nie kloce sie dla samego klocenia i jezeli nie pierdolisz glupot to nic do ciebie nie mam.
harry harry pisze:ciekawa sprawa,bo np z longinusem tez toczylem ostre polemiki,ale potrafie docenic,mimo odmiennego zdania z nim na wielu plaszczyznach.Natomiast ta polemika nic nie wnosi,nic nie daje do myslenia.Raczej wyrabiasz sobie nijaką wizytowke.Mozna gorzej?
Alez wnosi, wnosi to , ze masz gowniane pojecie o ambient house/trance ale z checia wyglaszasz opinie i sie kompromitujesz. Zreszta o innych gatunkach pewnie tak samo.
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Talk Talk - The Colour Of Spring

01-07-2010, 20:13

Naucz sie cytowac, to po pierwsze,
harry harry pisze:Skad wiesz,ze disco polo jest chujowe,skoro nie sluchasz?
A gdzie tak napisalem?
harry harry pisze:Potrafie docenic dobra rzecz,nawet jesli nie nalezy do mojej bajki.Nie widze tu sprzecznosci.
Na przyklad? Mozesz podac jakis? Wiem ze ci chujowo idzie podawanie przykladow ale moze ci sie uda. Jakie wtedy kryteria zastosujesz tego doceniania?
harry harry pisze:ale gdzie tu jest sprzecznosc?zastanow sie czlowieku:)))
Kurwa do czego doszlo, musze ci juz tlumaczyc twoje wypowiedzi.
No widze taka, ze jezeli zapytalem o muzyke taneczna to powiedziales ze tworza ja DJ'e wiec dlatego The Orb jest muzyka taneczna. W Higher Intelligence Agency zas to ci juz nie przeszkasza, ze ja tworza DJ'e i wcale nie powoduje to ,ze to muzyka taneczna. W ogole widze ze w twoim mniemaniu muzyka taneczna to jakas herezja i horror.

I nie pisz juz kto jest dla kogo partnerem do rozmowy, bo ja rzucam konretami a ty w zasadzie zadnego argumentu nie podales. Nawet tego dlaczego The Orb jest chujowe i co jest lepsze w gatunku ambient house/ambient techno.
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Talk Talk - The Colour Of Spring

01-07-2010, 20:24

harry harry pisze:Coz..troche mi to pochlebia,ze probujesz analizowac moją osobę w tak szczegolowy (acz kurewsk niecelny) sposob.
No czuj sie pochlebiony, bo juz lepiej raczej nie bedzie :lol:
harry harry pisze:To,ze malo znam ten tzw ambient/house trance powiedzialem na samym poczatku pare dni temu.Ale,ze potrafie docenic paru artystow za inwencje i pomyslowosc to juz inna sprawa.
No i bardzo dobrze , ze potrafisz, a ja TYLKO poprosilem jakies 10 z tej setki czy tysiaca i nagle okazalo sie to kurewsko wielkim problemem. Powiedziales ze znudzona mina znawcy i konesera a jak co do czego to sie zesrales, najebales ze mna w chuj tekstu i nie podales prawie nic. Bardzo dziwne jak dla mnie.
harry harry pisze:Ale wracajac:
"Wiesz, mam wrazenie, ze mowisz do mnie starymi zinami typu plusultra ale kurwa zero w tym twojego wlasnego pomyslunku, tylko beznamietne cytowanie czyichs mysli i slow. Pewnie to dla ciebie niepojete ,ze istnieja rozne gatunki i kazdy w nich znajduje cos dla siebie".

Poprosze o jasne przyklady,momenty zbieznosci,cytaty,porownaina.Nawet zajzalem do tego plus ultra i prawie nic nie ma o artystach,o ktorych pisalem (jedynie SPK ).Takze badz laskaw rozwinac mysl.Nooo chyba ze jest z dupy wzieta poprostu,zeby mi dopiec:)
Plusultra to stary, lodzki zin o tematyce glownie industrialnegj i okolindustrialnej ale nie jedyny. To co jest w internecie to raptem fragment. Ogolnie chodzilo mi o tepawy aksjomatyzm twoich wypowiedzi, totalna sztucznosc, gadke jak z wykroju. Myslalem , ze zrozumiesz te aluzje i nie bede ci musial tlumaczyc :)) Sam fakt, ze nie potrafisz zrozumiec tego , ze to co zrobil patterson, cauty i drummond, to bylo nowatorstwo i poszukiwanie. Ty znasz setki lepszych ktorzy przetwarzaja to co oni wymyslili, i ty piszesz cos o docenianiu, no wez :D
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Talk Talk - The Colour Of Spring

01-07-2010, 20:32

harry harry pisze:blablablabla
gamon :)) Ogolnie to lipa, prosisz o przyklady a sam nie chcesz podac :lol:
Ostatnio zmieniony 01-07-2010, 20:42 przez Triceratops, łącznie zmieniany 1 raz.
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Talk Talk - The Colour Of Spring

01-07-2010, 20:39

Do swojego pozomu sie nie musisz znizac, widac jaki jest. Wystarczy, ze ktos ci pojedzie to od razu rzucasz kretynami jak gnojek :lol:
Chodzi raczej o to, ze do poziomu kontretnego rozmowcy, ktory popiera swoje wywody argumentami to jeszcze musisz sporo urosnac. Ja tez w sume koncze, bo co tu robic, te 10 nazw to nie chce ci przez palce przejsc panie super znawwwwco :lol:

4AD to zas na tyle oddzielny temat, ze nie chce sie nawet nad toba znecac i polemizowac, bo zaraz sie okaze, ze tak naprawde to tez sie nie znasz i nie slyszales ale wiesz ze chujowe.
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Talk Talk - The Colour Of Spring

01-07-2010, 20:43

buzaczki misiu
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Skaut
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7410
Rejestracja: 27-03-2004, 13:19

01-07-2010, 22:16

Ale się dyskusja o "The Colour Of Spring" rozwinęła, no no.
Coś tam było! Człowiek!
Awatar użytkownika
twoja_stara_trotzky
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9857
Rejestracja: 14-03-2006, 20:37
Lokalizacja: 3city

Re: Talk Talk - The Colour Of Spring

02-07-2010, 14:36

no właśnie, uradziliście już dlaczego The Colour of Spring nie stało nawet koło Spirit of Eden czy nadal błądzicie?
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Talk Talk - The Colour Of Spring

02-07-2010, 14:53

nie, czekamy na trwoje argumenty, bo na razie ograniczasz sie do obszczekiwania karawany
woodpecker from space
Awatar użytkownika
twoja_stara_trotzky
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9857
Rejestracja: 14-03-2006, 20:37
Lokalizacja: 3city

Re: Talk Talk - The Colour Of Spring

02-07-2010, 15:28

nie mam czasu na jałowe dyskusje o oczywistościach. zrób sobie ankietę - wyjdzie ci jasno, który album ludzie uważają za lepszy.
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Talk Talk - The Colour Of Spring

02-07-2010, 15:42

No prosze coz za przemiana, rateyourmusic, ankiety, chyba ci mozg wyzarlo, bo do powiedzenia o muzyce juz widac nic nie masz. Gdzie mam zrobic te ankiete, na powermetal.pl czy na forum80s.pl ? Bo na forum 80s wygralo zdecydowanie Colour Of Spring.
woodpecker from space
Awatar użytkownika
twoja_stara_trotzky
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9857
Rejestracja: 14-03-2006, 20:37
Lokalizacja: 3city

Re: Talk Talk - The Colour Of Spring

02-07-2010, 15:50

a rób sobie gdzie chcesz. jak uważasz, że Spirit of Eden jest słabszą płytą to nie mamy o czym gadać., w ogóle.
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Talk Talk - The Colour Of Spring

02-07-2010, 15:56

No racja , twoje argumenty a raczej ich brak mnie zupelnie przekonal. Nie dziwne ze taki sikut jak harry cie jedzie jak chce gdy nie potafisz sklecic jednego sensowego argumentu.
woodpecker from space
Awatar użytkownika
twoja_stara_trotzky
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9857
Rejestracja: 14-03-2006, 20:37
Lokalizacja: 3city

Re: Talk Talk - The Colour Of Spring

02-07-2010, 16:58

Triceratops pisze:No racja , twoje argumenty a raczej ich brak mnie zupelnie przekonal. Nie dziwne ze taki sikut jak harry cie jedzie jak chce gdy nie potafisz sklecic jednego sensowego argumentu.
jak uważasz, że Spirit of Eden jest słabszą płytą to nie mamy o czym gadać., w ogóle.
Awatar użytkownika
Scaarph
zahartowany metalizator
Posty: 6143
Rejestracja: 16-01-2008, 16:28
Lokalizacja: Scarlet Woman's Womb

Re: Talk Talk - The Colour Of Spring

03-07-2010, 00:45

harry harry pisze:Czlowieku wez daj se siana jak masz cos do mnie to wal na priva;)
przyzwyczajaj się, i to szybko, jak chcesz tu zagrzać miejsce na dłużej ;)
ON TO RUPTURE

Obrazek
Necro Skins Society
Awatar użytkownika
Edinazzu
weteran forumowych bitew
Posty: 1035
Rejestracja: 28-12-2003, 22:32
Lokalizacja: Beyond Political Correctness

Re: Talk Talk - The Colour Of Spring

04-07-2010, 01:29

Ja w przeciwieństwie do was będe pisał na temat. Bardzo lubie "Colour Of spring", bardziej niż nastepny album. Świetnie sie tego słucha do poduszki....
Ostatnio zmieniony 05-06-2011, 01:46 przez Edinazzu, łącznie zmieniany 1 raz.
"Volenti non fit iniuria" - Chcącemu nie dzieje się krzywda
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Talk Talk - The Colour Of Spring

04-06-2011, 20:06

To druga plyta, przy ktorej plynalem przez bezkresnie zielony suchego przestwór oceanu, autentycznie szczesliwy. To jedna z tych plyt, z powodu ktorych jestem szczesliwy, te wyjace kurzweile i ta harmonijka, ktora wchodzi po tych kongach w Living In Another World, to jest cos, dla czego warto zdecydowanie zyc. Troche szkoda mi osob, ktore tego nie znaja ale tylko troche, wiecej Talk Talk dla mnie i nie musze sie dzielic z nikim.
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Edinazzu
weteran forumowych bitew
Posty: 1035
Rejestracja: 28-12-2003, 22:32
Lokalizacja: Beyond Political Correctness

Re: Talk Talk - The Colour Of Spring

05-06-2011, 01:50

Ale bardziej cenisz TALK TALK czy DURAN DURAN?
"Volenti non fit iniuria" - Chcącemu nie dzieje się krzywda
ODPOWIEDZ