The Unknown Cases - Masimba Bele 12" (1983)

chronologiczna pralnia - czyli co dziobały wróbelki żeby wyrosnąć na orłów

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox, Skaut

Awatar użytkownika
longinus696
zahartowany metalizator
Posty: 3644
Rejestracja: 20-02-2005, 01:19
Lokalizacja: Łódź

Re: The Unknown Cases - Masimba Bele 12" (1983)

27-08-2015, 13:23

[youtube][/youtube]

To jest, powiedziałbym, w momentami nieprzyzwoitym stopniu zainspirowane wiadomym utworem Unknown Cases.

Dobra, a teraz prośba: dawać mi rzeczy podobne do "Masimbabele" - ma być plemiennie, z dużą ilością przestrzeni, ma tworzyć w mojej głowie afrykańskie pejzaże, chcę widzieć pustynię, sawannę, dzikie zwierzęta, tańczących Masajów.
The imagination is a muscle. It has to be exercised. Luis Bunuel

http://musicamok.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
manieczki
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12171
Rejestracja: 25-07-2010, 03:07

Re: The Unknown Cases - Masimba Bele 12" (1983)

27-08-2015, 16:36

longinus696 pisze:[youtube][/youtube]

To jest, powiedziałbym, w momentami nieprzyzwoitym stopniu zainspirowane wiadomym utworem Unknown Cases.

Dobra, a teraz prośba: dawać mi rzeczy podobne do "Masimbabele" - ma być plemiennie, z dużą ilością przestrzeni, ma tworzyć w mojej głowie afrykańskie pejzaże, chcę widzieć pustynię, sawannę, dzikie zwierzęta, tańczących Masajów.

O, wrociles! myslalem, ze cos Ci sie stalo na froncie walki podczas robienia przesmiewczych gifow i demotywatorow o najezdzcy. na szczescie wszystko jest (chyba?) ok. Witamy ponownie!
http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
longinus696
zahartowany metalizator
Posty: 3644
Rejestracja: 20-02-2005, 01:19
Lokalizacja: Łódź

Re: The Unknown Cases - Masimba Bele 12" (1983)

27-08-2015, 18:23

Nie wróciłem, bo nigdzie nie odchodziłem. Po prostu na forum mam czas z doskoku. A jakieś konkrety w temacie?
The imagination is a muscle. It has to be exercised. Luis Bunuel

http://musicamok.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: The Unknown Cases - Masimba Bele 12" (1983)

10-08-2018, 23:29

Triceratops pisze:wlasnie teraz jest znakomita pora na masimbabele, patrzac w slonce i nie mruzac oczu
Sierpien to jest super pora, testowalem caly tydzien, i mialem, jak zwykle niesamowite ciary, polecam.
Te gitary krojace gesty, sloneczny, dusZny klimat pozostawiaja znamiona na duszy. Oczywiscie jezeli ja sie posiada, dlatego durni ateisci nie maja czegu szukac w tym temacie i nie dla nich znakomita muzyka. Bo co ma pokroic Masimbabele, jezeli nie ma co?? Burn, burn, burn, everybody burn.....! Sploncie kurwy
[youtube][/youtube]
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: The Unknown Cases - Masimba Bele 12" (1983)

29-06-2019, 16:40

Kurwa to juz tyle lat minelo....spojrzalem dzisiaj w twarz sloncu przy tych rzerzacych gitarach. No nic, wpadlem po dodatkowz bimber i zmykam.
Feel the power of masimba!
[youtube][/youtube]
woodpecker from space
ODPOWIEDZ