Nowe seriale

Wszystkie chwyty dozwolone - od "Begotten" po "Wejście smoka".

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed

ODPOWIEDZ
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8581
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

Re: Nowe seriale

23-03-2012, 20:02

twoja_stara_trotzky pisze:ja właśnie zacząłem pierwszy Breaking Bad i już wiem, że się z tym serialem zaprzyjaźnię bardzo :D
nie ma co do tego watpliwosci.a ostatnie sezony..uh,sam zobaczysz.masa krytyczna:)
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
Awatar użytkownika
Alsvartr
rasowy masterfulowicz
Posty: 2900
Rejestracja: 06-05-2005, 13:17
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Nowe seriale

27-03-2012, 19:50

A ja skończyłem 4 sezon własnie. No dobry, nie powiem (zwłaszcza końcówka, tak ostatnie 2-3 odcinki) ale dupy mi jakoś nie urwał.
“I cannot begin to describe how much I don’t care." - Dylan Moran
Awatar użytkownika
Jaro 71
zaczyna szaleć
Posty: 164
Rejestracja: 30-11-2011, 21:20
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Nowe seriale

28-03-2012, 22:21

Już za niedługo rozpoczyna się nowy sezon GRY O TRON
http://sprocked.com/movie/show/IdRa
przyjaciel to ten który na słowa: zabiłem człowieka!
odpowie: gdzie go zakopiemy?
nan
postuje jak opętany!
Posty: 475
Rejestracja: 29-06-2002, 15:04

Re: Nowe seriale

28-03-2012, 22:34

Ja zacząłem dziś s04 Breaking Bad i jest petarda, nie mogę się doczekac powrotu na chatę, żeby kontynuować :]
Awatar użytkownika
Alsvartr
rasowy masterfulowicz
Posty: 2900
Rejestracja: 06-05-2005, 13:17
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Nowe seriale

28-03-2012, 22:38

Poprosze o kolektywną odpowiedź, bo widzę że zwolenników podobnej teorii jest tutaj wielu: gdzie ta genialność w 4 sezonie?W rozwoju fabuły?Postaci?Rozwiązaniu sytuacji?Zwrotach akcji? Sezon jest dobry, momentami bardzo dobry, ale do poziomu chociazby 7 sezonu The Shield to temu daleko.
“I cannot begin to describe how much I don’t care." - Dylan Moran
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8581
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

Re: Nowe seriale

28-03-2012, 22:40

nan pisze:Ja zacząłem dziś s04 Breaking Bad i jest petarda, nie mogę się doczekac powrotu na chatę, żeby kontynuować :]
hehehehe
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
Awatar użytkownika
HobGoblin
zaczyna szaleć
Posty: 233
Rejestracja: 13-11-2011, 17:56
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

Re: Nowe seriale

29-03-2012, 22:21

Jaro 71 pisze:Już za niedługo rozpoczyna się nowy sezon GRY O TRON
http://sprocked.com/movie/show/IdRa

Właśnie skończyłem pierwszy sezon. Jak zwykle przy takich produkcjach, bawi spojrzenie hamburgerożercy z za Wielkiej Wody na europejskie średniowiecze. Nie przeszkadza to jednak we wciągnięciu widza w historię. Obejrzałem już "Rzym" i "Spartakusa", i myślałem, że te seriale sa zajebiste, jednak ten je przebija. Przyjdzie pewnikiem z pół roku poczekać, aż na torrentach pojawi się sezon drugi. Ponoć ma większy budżet i jest jeszcze bardziej wciągający - tak twierdzą ludzie z "Nowej Fantastyki", którzy widzieli już dwa odcinki.
Ceterum censeo Mosquam delendam esse.
Awatar użytkownika
Adrian696
zahartowany metalizator
Posty: 3562
Rejestracja: 22-06-2007, 20:44

Re: Nowe seriale

29-03-2012, 22:22

a bedzie 5 sezon Breaking Bad??
Drone pisze:Dla mnie (dla mnie!) pozostajesz zjebem i oficjalnie wciągam cię na listę wrogów.
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8581
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

Re: Nowe seriale

29-03-2012, 22:23

Adrian696 pisze:a bedzie 5 sezon Breaking Bad??
no kurwa,mam nadzieje..
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
Awatar użytkownika
Only_True_Believers
rasowy masterfulowicz
Posty: 3170
Rejestracja: 31-05-2006, 08:55
Lokalizacja: planeta małp

Re: Nowe seriale

29-03-2012, 22:25

HobGoblin pisze: Przyjdzie pewnikiem z pół roku poczekać, aż na torrentach pojawi się sezon drugi. Ponoć ma większy budżet i jest jeszcze bardziej wciągający - tak twierdzą ludzie z "Nowej Fantastyki", którzy widzieli już dwa odcinki.

będą w HD jeden dzień po premierze na hbo
Black metal is the last bastion of white people culture. Everything else has been degenerated.
Awatar użytkownika
Scaarph
zahartowany metalizator
Posty: 6143
Rejestracja: 16-01-2008, 16:28
Lokalizacja: Scarlet Woman's Womb

Re: Nowe seriale

29-03-2012, 22:25

HobGoblin pisze:Jak zwykle przy takich produkcjach, bawi spojrzenie hamburgerożercy z za Wielkiej Wody na europejskie średniowiecze.
na jakie europejskie średniowiecze?
ON TO RUPTURE

Obrazek
Necro Skins Society
Awatar użytkownika
Jaro 71
zaczyna szaleć
Posty: 164
Rejestracja: 30-11-2011, 21:20
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Nowe seriale

29-03-2012, 22:28

HobGoblin pisze:
Jaro 71 pisze:Już za niedługo rozpoczyna się nowy sezon GRY O TRON
http://sprocked.com/movie/show/IdRa

Właśnie skończyłem pierwszy sezon. Jak zwykle przy takich produkcjach, bawi spojrzenie hamburgerożercy z za Wielkiej Wody na europejskie średniowiecze. Nie przeszkadza to jednak we wciągnięciu widza w historię. Obejrzałem już "Rzym" i "Spartakusa", i myślałem, że te seriale sa zajebiste, jednak ten je przebija. Przyjdzie pewnikiem z pół roku poczekać, aż na torrentach pojawi się sezon drugi. Ponoć ma większy budżet i jest jeszcze bardziej wciągający - tak twierdzą ludzie z "Nowej Fantastyki", którzy widzieli już dwa odcinki.
Nie trzeba czekać tak długo,bo online można obejrzeć praktycznie na drugi dzień od premiery odcinka.Ma być więcej bitew i wszystkie plenery są prawdziwe a nie jakieś komputerowe.
przyjaciel to ten który na słowa: zabiłem człowieka!
odpowie: gdzie go zakopiemy?
Awatar użytkownika
Alsvartr
rasowy masterfulowicz
Posty: 2900
Rejestracja: 06-05-2005, 13:17
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Nowe seriale

29-03-2012, 22:34

[V] pisze:
Adrian696 pisze:a bedzie 5 sezon Breaking Bad??
no kurwa,mam nadzieje..
za wikipedią:
Season 5 (2012)

Breaking Bad was renewed for a final 16-episode season. Production of the fifth season is set to begin in early 2012; episode premiere dates have not yet been determined by the network.[38] Cast member Bryan Cranston has stated the season will premiere in July 2012.[39]
“I cannot begin to describe how much I don’t care." - Dylan Moran
Baton
weteran forumowych bitew
Posty: 1653
Rejestracja: 03-02-2008, 14:51
Lokalizacja: Electric Ladyland

Re: Nowe seriale

29-03-2012, 23:35

HobGoblin pisze:
Jaro 71 pisze:Już za niedługo rozpoczyna się nowy sezon GRY O TRON
http://sprocked.com/movie/show/IdRa

Właśnie skończyłem pierwszy sezon. Jak zwykle przy takich produkcjach, bawi spojrzenie hamburgerożercy z za Wielkiej Wody na europejskie średniowiecze. Nie przeszkadza to jednak we wciągnięciu widza w historię. Obejrzałem już "Rzym" i "Spartakusa", i myślałem, że te seriale sa zajebiste, jednak ten je przebija. Przyjdzie pewnikiem z pół roku poczekać, aż na torrentach pojawi się sezon drugi. Ponoć ma większy budżet i jest jeszcze bardziej wciągający - tak twierdzą ludzie z "Nowej Fantastyki", którzy widzieli już dwa odcinki.
Nie wiem co to ma wspólnego z europejskim średniowieczem i jak to zestawiać z serialami historycznymi, przecież to jest czystej wody fantasy. Przetwarza realia średniowieczne w konwencję "magiczno-parahistoryczną" (z naciskiem na "parahistoryczną") ale z jakimkolwiem historycznym realizmem nie ma to i nawet nie ma mieć nic wspólnego przecież.

Drugi sezon na pewno będzie lepszy z bardzo prostej przyczyny - fabuła ksiązki jest lepsza i ciekawsza od pierwszej, też przecież niezłej. Na zachętę dodam, że trzeci sezon może być potencjalnie jeszcze lepszy niż drugi za to przy czwartym poumieracie z nudów, chyba, że scenarzyści coś zrobią z klocem jakim jest książka. Cholera, chyba się skuszę na tę Grę o Tron jednak, widziałem jeden odcinek, to jeszcze 9... może warto obejrzeć. Ksiązki wprawdzie dawno temu czytałem, ale pewnie do nich prędko nie wrócę, bo to grube cegły, a ja nie mam na to czasu, więc serial byłby dobrym substytutem.


Póki co robię Boardwalk Empire. W połowie pierwszego sezonu jestem zachwycony, wizualnie padam na kolana, chociaż momentami mam odczucia, że cała ta scenografia (porażająca przecież drobizagowością i perfekcją wykonania) jest taka jakby nazbyt sterylna i wymuskana, jakieś to wszystko takie zbyt czyste się wydaje. Brudu mi brakuje i syfu, bo nawet jak są - to ten brud poraża nowością i świezością. Ale to nie szkodzi, klimat, muzyka, aktorstwo, to mi nadrabia drobne zgrzyty. I jeszcze mi się podoba to co czasami niektórzy odbierają jako wadę (chociaż na tym forum chyba raczej nie), czyli powolność akcji.
Fairies wear boots and now you gotta believe me
Yeah I saw it, I saw it, I tell you no lies
kakademona
weteran forumowych bitew
Posty: 1215
Rejestracja: 09-02-2008, 21:04

Re: Nowe seriale

29-03-2012, 23:51

podzielę twoje zastrzeżenia w drobnym zakresie.atlantic city, ta promenada, wyglada nieco "kartonowo", zbyt kolorowo może, ale z drugiej strony to był taki kurort, takie las vegas , wszystko jednak świezutko wybudowane, wiec moze to tak wyglądało naprawde?
poza tym jestem na tą chwile bezkrytyczny co do tego serialu.
Awatar użytkownika
twoja_stara_trotzky
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9857
Rejestracja: 14-03-2006, 20:37
Lokalizacja: 3city

Re: Nowe seriale

30-03-2012, 00:33

Only_True_Believers pisze:
HobGoblin pisze: Przyjdzie pewnikiem z pół roku poczekać, aż na torrentach pojawi się sezon drugi. Ponoć ma większy budżet i jest jeszcze bardziej wciągający - tak twierdzą ludzie z "Nowej Fantastyki", którzy widzieli już dwa odcinki.

będą w HD jeden dzień po premierze na hbo
będę o was myślał w poniedziałek o 22, jak sobie zasiądę przed 40-calówą i odpalę HBO HD :DDD
Awatar użytkownika
Glene
weteran forumowych bitew
Posty: 1643
Rejestracja: 03-12-2009, 22:45

Re: Nowe seriale

30-03-2012, 01:45

HobGoblin pisze:
Jaro 71 pisze:Już za niedługo rozpoczyna się nowy sezon GRY O TRON
http://sprocked.com/movie/show/IdRa

Właśnie skończyłem pierwszy sezon. Jak zwykle przy takich produkcjach, bawi spojrzenie hamburgerożercy z za Wielkiej Wody na europejskie średniowiecze. Nie przeszkadza to jednak we wciągnięciu widza w historię. Obejrzałem już "Rzym" i "Spartakusa", i myślałem, że te seriale sa zajebiste, jednak ten je przebija. Przyjdzie pewnikiem z pół roku poczekać, aż na torrentach pojawi się sezon drugi. Ponoć ma większy budżet i jest jeszcze bardziej wciągający - tak twierdzą ludzie z "Nowej Fantastyki", którzy widzieli już dwa odcinki.
Chyba ktos sie mocno historii nie uczyl:D
Hollowman
w mackach Zła
Posty: 797
Rejestracja: 28-12-2010, 13:53
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowe seriale

30-03-2012, 01:48

HobGoblin pisze:
Jaro 71 pisze:Już za niedługo rozpoczyna się nowy sezon GRY O TRON
http://sprocked.com/movie/show/IdRa

Właśnie skończyłem pierwszy sezon. Jak zwykle przy takich produkcjach, bawi spojrzenie hamburgerożercy z za Wielkiej Wody na europejskie średniowiecze.
No fakt, w amerykańskiej interpretacji, w europejskim średniowieczu były smoki.
Baton
weteran forumowych bitew
Posty: 1653
Rejestracja: 03-02-2008, 14:51
Lokalizacja: Electric Ladyland

Re: Nowe seriale

30-03-2012, 06:41

kakademona pisze:podzielę twoje zastrzeżenia w drobnym zakresie.atlantic city, ta promenada, wyglada nieco "kartonowo", zbyt kolorowo może, ale z drugiej strony to był taki kurort, takie las vegas , wszystko jednak świezutko wybudowane, wiec moze to tak wyglądało naprawde?
Zgoda, w przypadku promenady ma to swój sens.
Fairies wear boots and now you gotta believe me
Yeah I saw it, I saw it, I tell you no lies
Awatar użytkownika
HobGoblin
zaczyna szaleć
Posty: 233
Rejestracja: 13-11-2011, 17:56
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

Re: Nowe seriale

30-03-2012, 18:06

Scaarph pisze: na jakie europejskie średniowiecze?
Swój świat Martin oparł na europejskim średniowieczu, którego kulturę przefiltrował przez swój amerykański umysł, skutkiem czego mamy takie kwiatki jak szlachcic prowadzący dom publiczny, czy szlachcianka bawiąca się z dzieciakiem młynarza. Nie przeszkadza to w oglądaniu w żaden sposób, ale bawi.
Ceterum censeo Mosquam delendam esse.
ODPOWIEDZ