Arnold Schwarzenegger vs Sylvester Slallone

Wszystkie chwyty dozwolone - od "Begotten" po "Wejście smoka".

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ

Którego bardziej kochacie?

1.Arnold Schwarzenegge
48
47%
2.Sylvester Stallone
44
43%
3.Inny (jaki?)
10
10%
 
Liczba głosów: 102
Karkasonne

Re: Arnold Schwarzenegger vs Sylvester Slallone

31-08-2017, 00:01

Sam nie wiem. Aliena 2 oglądałem za dzieciaka przynajmniej z 5 razy. Nie pamietam z niego nic.
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14355
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Arnold Schwarzenegger vs Sylvester Slallone

31-08-2017, 00:04

krzywa gęba > mieśniak
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Bambi
rasowy masterfulowicz
Posty: 2163
Rejestracja: 15-06-2011, 13:00
Lokalizacja: Trzymiasto

Re: Arnold Schwarzenegger vs Sylvester Slallone

31-08-2017, 00:08

Karkasonne pisze:Sam nie wiem. Aliena 2 oglądałem za dzieciaka przynajmniej z 5 razy. Nie pamietam z niego nic.
Jak można nie znać na pamięć aliens?
HAILSA!!!!!
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9684
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: Arnold Schwarzenegger vs Sylvester Slallone

31-08-2017, 00:09

Na 30-lecie Zlotych Malin Sylvester Stallone zdobyl "zaszczytny" tytul najgorszego aktora w historii ZM (10 nagrod i 30 nominacji). od 2010 pewnie doszly mu kolejne ;-)
Ostatnio zmieniony 31-08-2017, 00:10 przez uglak, łącznie zmieniany 1 raz.
Guilty of being right
Karkasonne

Re: Arnold Schwarzenegger vs Sylvester Slallone

31-08-2017, 00:10

Bambi pisze:
Karkasonne pisze:Sam nie wiem. Aliena 2 oglądałem za dzieciaka przynajmniej z 5 razy. Nie pamietam z niego nic.
Jak można nie znać na pamięć aliens?
Jak można być tak przemądrzałym bęcwałem?
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14355
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Arnold Schwarzenegger vs Sylvester Slallone

31-08-2017, 04:06

uglak pisze:Na 30-lecie Zlotych Malin Sylvester Stallone zdobyl "zaszczytny" tytul najgorszego aktora w historii ZM (10 nagrod i 30 nominacji). od 2010 pewnie doszly mu kolejne ;-)
4 kolejne nominacje ;) ale za to w zeszłym roku dostał Nagrode Odkupienia ;)
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
Gumiak
weteran forumowych bitew
Posty: 1430
Rejestracja: 28-12-2012, 19:41

Re: Arnold Schwarzenegger vs Sylvester Slallone

31-08-2017, 06:00

Mój głos doprowadził do remisu. Oczywiście Sly.
est
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9216
Rejestracja: 30-03-2008, 17:30
Lokalizacja: Trockenwald

Re: Arnold Schwarzenegger vs Sylvester Slallone

31-08-2017, 07:13

Karkasonne pisze:Sam nie wiem. Aliena 2 oglądałem za dzieciaka przynajmniej z 5 razy. Nie pamietam z niego nic.
Nawet Xenomorfusia? Źle z tobą chłopie.
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9022
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: Arnold Schwarzenegger vs Sylvester Slallone

31-08-2017, 16:38

obaj są skrajnie chujowi
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Arnold Schwarzenegger vs Sylvester Slallone

31-08-2017, 17:06

Głosuję na Arnolda, to wszechstronny i utalentowany aktor.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9022
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: Arnold Schwarzenegger vs Sylvester Slallone

31-08-2017, 17:09

ale Sylwek też niszczy umiejętnościami i swoim krzywym ryjem, tak więc lepiej dobrze się zastanów....
Awatar użytkownika
HSVV
w mackach Zła
Posty: 987
Rejestracja: 27-12-2014, 04:52

Re: Arnold Schwarzenegger vs Sylvester Slallone

31-08-2017, 17:18

Karkasonne pisze:
Bambi pisze:
Karkasonne pisze:Sam nie wiem. Aliena 2 oglądałem za dzieciaka przynajmniej z 5 razy. Nie pamietam z niego nic.
Jak można nie znać na pamięć aliens?
Jak można być tak przemądrzałym bęcwałem?
ototo, szczególnie, że Aliens obok pierwszej części nawet nie stał. odświeżyłem sobie ten film parę tygodni temu i... nie. po prostu nie. szczególnie żenująca końcowa 'bitwa' z Królową. z drugiej strony nie ma się co dziwić, Cameron stał za kamerą w końcu.
Maschinengewehr
Aus jeder Galaxie
Heilen wir
Allgemeine Agonie
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6122
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: Arnold Schwarzenegger vs Sylvester Slallone

31-08-2017, 17:58

może tez źle pamiętam, ale co było nie tak w finałowej walce i A2 w ogóle (poza dziewczynką oczywiście i że to najsłabszy Obcy spośród oficjalnej trylogii)?
Żułek pisze:
uglak pisze:Na 30-lecie Zlotych Malin Sylvester Stallone zdobyl "zaszczytny" tytul najgorszego aktora w historii ZM (10 nagrod i 30 nominacji). od 2010 pewnie doszly mu kolejne ;-)
4 kolejne nominacje ;) ale za to w zeszłym roku dostał Nagrode Odkupienia ;)
serio to aż taki zły aktor? nie widziałem go właściwie nigdzie indziej, poza Rocky'im i Cobrą bodajże ;)
Awatar użytkownika
Pierec
postuje jak opętany!
Posty: 340
Rejestracja: 26-11-2014, 17:53

Re: Arnold Schwarzenegger vs Sylvester Slallone

31-08-2017, 18:02

Arni. za Predatora, za Terminatory, za Komando i... za promowanie idei ekonomicznych Friedmana i Hayek'a (patrz. wstęp do serii Wolny Wybór). : D
Awatar użytkownika
Biały
w mackach Zła
Posty: 736
Rejestracja: 17-06-2012, 10:17

Re: Arnold Schwarzenegger vs Sylvester Slallone

31-08-2017, 18:06

Heretyk pisze:ale Sylwek też niszczy umiejętnościami i swoim krzywym ryjem, tak więc lepiej dobrze się zastanów....
dla mnie to zawsze Schwarzenegger wyglądał jakby był upośledzony z ryja i to prawdopodobnie najgorszy "aktor" jakiego w życiu widziałem na ekranie, no może Lundgren to ta sama liga. Chociaż tutaj stricte aktorstwo nie miało najistotniejszego znaczenia, tylko muskuły i ogólna prezencja, co by nie mówić to koniec końców chłop w paru dobrych filmach wystąpił.
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9022
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: Arnold Schwarzenegger vs Sylvester Slallone

31-08-2017, 18:11

bo to w ogóle nie są aktorzy. oni tylko z lepszym bądź gorszym skutkiem starają się wykonywać ten zawód, "grając" w jakichś chujstwach, przeznaczonych chuj wie dla kogo

równie dobrze ja mogę zacząć malować i określać się mianem malarza. co z tego, że z plastyki miałem naciąganą dwójkę w liceum ;)
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: Arnold Schwarzenegger vs Sylvester Slallone

31-08-2017, 18:14

No ale obiektywnie rzecz biorąc Sly zajebiście zagrał w "Oskarze".
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
HSVV
w mackach Zła
Posty: 987
Rejestracja: 27-12-2014, 04:52

Re: Arnold Schwarzenegger vs Sylvester Slallone

31-08-2017, 18:18

byrgh pisze:może tez źle pamiętam, ale co było nie tak w finałowej walce i A2 w ogóle (poza dziewczynką oczywiście i że to najsłabszy Obcy spośród oficjalnej trylogii)?
tl;dr:

składa się na to parę czynników, które tyczą się w sumie całego filmu. w jedynce Obcy to było zagrożenie ponad pojęciem ludzkim i zwyczajnie niemożliwe do zniszczenia, przez to potęgował uczucie strachu absolutnego - jak wejdziesz mu w drogę, to wiesz, że nie ma sensu uciekać, nic nie zrobisz, nic nie zdziałasz, pozostaje pobożnie się pogodzić z faktem nadchodzącej, perfidnej śmierci w strachu i bólu.

w dwójce z obcego zrobili pospolitego stworka do ostrzału - tak jak irytują mnie tzw. 'disposable CGI armies', tak irytowała mnie rzeź obcych - nagle się okazuje, że najgroźniejszy predator znany w kosmosie, perfekcyjna broń biologiczna, może zostać łatwo odstrzelona i dają mu radę krzywe, tęskniące za intelektem mordy, rodem z najgorszych filmów z udziałem Dolfa, Sylwka czy Arnolda.

i tu dochodzę do punktu z królową i finałową walką - jeśli w jedynce Obcy był zagrożeniem największym z możliwych, to co dopiero królowa takiego stwora? a tu? był potencjał żeby stworzyć uczucie grozy nawet większej niż w jedynce, a zrobili z tego skretyniałą, tak boleśnie groteskową, że aż żałośnie śmieszną walkę, gdzie Ripley wskakuje do robota, rzuca czerstwym one-linerem na miarę Arnolda Czarnonygusa i heja banana. po prostu wszystko z tej sceny epatowało tak złym smakiem, że zęby mi skręca na samą myśl. jeszcze to ujęcie, kiedy kamera powoli się przesuwa z dołu do góry, ukazując Ripley w tej śmiesznej maszynie do przenoszenia towaru, no miałem kurwa wrażenie, że oglądam jakąś parodię, czy kreskówkę dla dzieciarni albo jeszcze gorzej - drętwą walkę Godzilli z inną abominacją.

ten film może się tylko podobać, kiedy ogląda się go tak jak predatora - z popcornem i colą (albo lepiej - z jakimś mocnym alkoholem) w ręku. do genialnej jedynki czy gry Alien: Isolation nie ma startu. swoją drogą zabawne, że twórcy gry doskonale skumali co czyniło pierwszego Alien tak wyjątkowym (a co Cameron przekształcił w durną rozwałkę) i oddali mu większy hołd niż wszystkie pozostałe części Obcego razem wzięte.

w zasadzie to rzucę nawet równaniem Alien=The Thing >>> przepaść >>> Aliens >>> przepaść i dno >>> Proemetheus > Alien Covenant > Alien 4.

Alien 3 nie wrzucam, bo muszę odświeżyć.
Maschinengewehr
Aus jeder Galaxie
Heilen wir
Allgemeine Agonie
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14355
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Arnold Schwarzenegger vs Sylvester Slallone

31-08-2017, 19:46

Plastek pisze:No ale obiektywnie rzecz biorąc Sly zajebiście zagrał w "Oskarze".
Obrazek
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
ODPOWIEDZ