(ostatnio oglądane) akcji, przygodowe, sensacyjne, westerny

Wszystkie chwyty dozwolone - od "Begotten" po "Wejście smoka".

Moderatorzy: Gore_Obsessed, ultravox, Heretyk, Nasum, Sybir

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Czesław
rasowy masterfulowicz
Posty: 2446
Rejestracja: 08-02-2007, 19:42

(ostatnio oglądane) akcji, przygodowe, sensacyjne, westerny

12-12-2011, 21:47

Zgodnie z moją propozycją podziału "ostatnio oglądanych" rozpoczynam nowy wątek, mam nadzieję że się przyjmie i wkrótce powstaną pozostałe, uzupełniające.

Powiem od razu że jakakolwiek próba klasyfikacji gatunkowej tego filmu jest dość trudna, i w zasadzie bliżej mu nawet do czarnej komedii niż typowego filmu akcji, ale już się tak nie rozmieniajmy na drobne, przed państwem.... WIELKIE NIC!

Obrazek

Fabuła z jednej strony liniowa, ale z drugiej strony bardzo ciekawie rozbudowana, zwrot akcji następuje średnio co parę minut (więc jest ich trochę), a motto "Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej" wręcz idealnie oddaje atmosferę. Parę razy zdarzyło mi się parsknąć śmiechem i w zasadzie boleć może nieco słabo dopracowana końcówka. 7,1/10 Polecam
Awatar użytkownika
H-K44
weteran forumowych bitew
Posty: 1231
Rejestracja: 16-04-2009, 10:01
Lokalizacja: Left Hand Path

Re: (ostatnio oglądane) akcji, przygodowe, sensacyjne, west

12-12-2011, 22:24

Czesław pisze: Powiem od razu że jakakolwiek próba klasyfikacji gatunkowej tego filmu jest dość trudna, i w zasadzie bliżej mu nawet do czarnej komedii niż typowego filmu akcji, ale już się tak nie rozmieniajmy na drobne, przed państwem.... WIELKIE NIC!
Oglądałem jakieś 2-3 lata temu. Z tego co pamiętam całkiem niezłe to było. Muszę sobie odświeżyć. Chociaż akcję z policjantem w kiblu pamiętam do dziś. ;-)
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you... Stranger
Awatar użytkownika
Nerwowy
zahartowany metalizator
Posty: 6289
Rejestracja: 20-06-2009, 14:07

Re: (ostatnio oglądane) akcji, przygodowe, sensacyjne, west

12-12-2011, 23:53

H-K44 pisze:
Czesław pisze: Powiem od razu że jakakolwiek próba klasyfikacji gatunkowej tego filmu jest dość trudna, i w zasadzie bliżej mu nawet do czarnej komedii niż typowego filmu akcji, ale już się tak nie rozmieniajmy na drobne, przed państwem.... WIELKIE NIC!
Oglądałem jakieś 2-3 lata temu. Z tego co pamiętam całkiem niezłe to było. Muszę sobie odświeżyć. Chociaż akcję z policjantem w kiblu pamiętam do dziś. ;-)

Całkiem zabawna komedyja. Pegg bezbłędny jak zwykle.
De Mysteriis Dom Niggeriis
Slayer to kał i ogólnie rzecz biorąc beznadziejna kapela.
ODPOWIEDZ