Nowe seriale

Wszystkie chwyty dozwolone - od "Begotten" po "Wejście smoka".

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Awatar użytkownika
Alsvartr
rasowy masterfulowicz
Posty: 2900
Rejestracja: 06-05-2005, 13:17
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Nowe seriale

16-03-2012, 13:27

Breaking Bad zacząłem. Mam nadzieję, że się rozkręci, bo narazie jest nudny i ma praktycznie same wkurwiające postaci ;)
“I cannot begin to describe how much I don’t care." - Dylan Moran
Hollowman
w mackach Zła
Posty: 796
Rejestracja: 28-12-2010, 13:53
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowe seriale

16-03-2012, 13:30

Bitch!
Awatar użytkownika
Only_True_Believers
rasowy masterfulowicz
Posty: 3151
Rejestracja: 31-05-2006, 08:55
Lokalizacja: planeta małp

Re: Nowe seriale

16-03-2012, 13:33

W tym tygodniu zassałem wszystkie sezony BIG BANG THEORY, nie ma juz nic śmieszniejszego :)
Misantrophy so deep in me

moja kolekcja cd's:
https://rateyourmusic.com/~auranoir85?f ... at2fFxF5yo
Awatar użytkownika
Adrian696
zahartowany metalizator
Posty: 3562
Rejestracja: 22-06-2007, 20:44

Re: Nowe seriale

16-03-2012, 13:36

grot pisze:taka ciekawostka - Luck chociaż zapowiada się ciekawie to chyba nie warto oglądać, bo podobno kasują go po protestach obrońców zwierząt
no ciekawe czy chociaz sezon dokoncza./.. ale nie widze sensu tego ogladac skoro sie skonczył zanim sie zaczał :) jednka obroncy zwierzat to debile...
Drone pisze:Dla mnie (dla mnie!) pozostajesz zjebem i oficjalnie wciągam cię na listę wrogów.
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8581
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

Re: Nowe seriale

16-03-2012, 13:39

Alsvartr pisze:Breaking Bad zacząłem. Mam nadzieję, że się rozkręci, bo narazie jest nudny i ma praktycznie same wkurwiające postaci ;)

lol
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
Awatar użytkownika
Alsvartr
rasowy masterfulowicz
Posty: 2900
Rejestracja: 06-05-2005, 13:17
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Nowe seriale

16-03-2012, 13:41

co lol?
“I cannot begin to describe how much I don’t care." - Dylan Moran
Awatar użytkownika
Morph
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8973
Rejestracja: 27-12-2002, 12:50
Lokalizacja: hyperborea
Kontakt:

Re: Nowe seriale

16-03-2012, 13:42

Only_True_Believers pisze:W tym tygodniu zassałem wszystkie sezony BIG BANG THEORY, nie ma juz nic śmieszniejszego :)
+1 :D

Tymczasem skończyłem Game of Thrones. Nie tak żenujące jak Spartakutas ale i tak nie umiem poważnie patrzeć na facetów w spódnicach. Jednocześnie z niecierpliwością czekam na drugi sezon :D.
Give birth to something dead
Give birth to something old
Awatar użytkownika
witchfinder
weteran forumowych bitew
Posty: 1064
Rejestracja: 13-01-2010, 21:45

Re: Nowe seriale

16-03-2012, 13:54

Adrian696 pisze:
grot pisze:taka ciekawostka - Luck chociaż zapowiada się ciekawie to chyba nie warto oglądać, bo podobno kasują go po protestach obrońców zwierząt
no ciekawe czy chociaz sezon dokoncza./.. ale nie widze sensu tego ogladac skoro sie skonczył zanim sie zaczał :) jednka obroncy zwierzat to debile...
To anulowanie serialu i protesty nie do końca są z dupy, bo już 3 konie padły trupem podczas produkcji ;)
O tempora, o mores! ||| HARDCORE JP OGIEŃ JP
Awatar użytkownika
Only_True_Believers
rasowy masterfulowicz
Posty: 3151
Rejestracja: 31-05-2006, 08:55
Lokalizacja: planeta małp

Re: Nowe seriale

16-03-2012, 13:56

Morph pisze:
Only_True_Believers pisze:W tym tygodniu zassałem wszystkie sezony BIG BANG THEORY, nie ma juz nic śmieszniejszego :)
+1 :D

Tymczasem skończyłem Game of Thrones. Nie tak żenujące jak Spartakutas ale i tak nie umiem poważnie patrzeć na facetów w spódnicach. Jednocześnie z niecierpliwością czekam na drugi sezon :D.

ejejej akurat to pierwszy film po władcy pierścieni w którym genialnie zrobiono pancerze i broń, zaufaj mi, znam się na tym.
Z drugiej strony to 10 godzin gadania w komnatkach ...
Misantrophy so deep in me

moja kolekcja cd's:
https://rateyourmusic.com/~auranoir85?f ... at2fFxF5yo
Awatar użytkownika
white_pony
weteran forumowych bitew
Posty: 1047
Rejestracja: 12-10-2010, 06:55
Lokalizacja: krakau

Re: Nowe seriale

16-03-2012, 13:57

zupelnie inaczej patrzylbym na serial jakbym nie czytał książek. pewnie sie powtarzam ale są totalnie zajebiste, polecam.
do not make equal what is unequal
Awatar użytkownika
Morph
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8973
Rejestracja: 27-12-2002, 12:50
Lokalizacja: hyperborea
Kontakt:

Re: Nowe seriale

16-03-2012, 13:58

Wiem że się na tym znasz. Nie zmienia to faktu że mnie fantasy BARDZO przestało bawić.

Gdyby nie ponadprzeciętne cycki i parę fajnych (acz oklepanych) konceptów diwinistycznych to bym tego nawet nie tknął.
Give birth to something dead
Give birth to something old
Awatar użytkownika
Adrian696
zahartowany metalizator
Posty: 3562
Rejestracja: 22-06-2007, 20:44

Re: Nowe seriale

16-03-2012, 13:58

witchfinder pisze:
Adrian696 pisze:
grot pisze:taka ciekawostka - Luck chociaż zapowiada się ciekawie to chyba nie warto oglądać, bo podobno kasują go po protestach obrońców zwierząt
no ciekawe czy chociaz sezon dokoncza./.. ale nie widze sensu tego ogladac skoro sie skonczył zanim sie zaczał :) jednka obroncy zwierzat to debile...
To anulowanie serialu i protesty nie do końca są z dupy, bo już 3 konie padły trupem podczas produkcji ;)
no błagam - wiesz ile dziennie umiera dzieci z głodu?? co mnie kurwa obchodza jakies konie... i nie padły trupem a je uspili po kontuzji - a trzeba bylo zawieźć do rzezni i by ktos miał darmowe papu
Drone pisze:Dla mnie (dla mnie!) pozostajesz zjebem i oficjalnie wciągam cię na listę wrogów.
Awatar użytkownika
Morph
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8973
Rejestracja: 27-12-2002, 12:50
Lokalizacja: hyperborea
Kontakt:

Re: Nowe seriale

16-03-2012, 13:59

Taki dobry ten Luck że takie rozdzieranie szat?
Give birth to something dead
Give birth to something old
Awatar użytkownika
white_pony
weteran forumowych bitew
Posty: 1047
Rejestracja: 12-10-2010, 06:55
Lokalizacja: krakau

Re: Nowe seriale

16-03-2012, 14:00

Adrian696 pisze: no błagam - wiesz ile dziennie umiera dzieci z głodu?? co mnie kurwa obchodza jakies konie... i nie padły trupem a je uspili po kontuzji - a trzeba bylo zawieźć do rzezni i by ktos miał darmowe papu
szczerze mowiac bardziej obchodza mnie te 3 konie niz cała afryka zdychajacych z głodu dzieci.
do not make equal what is unequal
Awatar użytkownika
Adrian696
zahartowany metalizator
Posty: 3562
Rejestracja: 22-06-2007, 20:44

Re: Nowe seriale

16-03-2012, 14:01

Morph pisze:Taki dobry ten Luck że takie rozdzieranie szat?
a nie wiem - jeszcze nie zaczałem ogladac, ale producent spoko, rezyser spoko, aktorzy spoko - wiec była sznasa na dobra rozrywke ;)
Drone pisze:Dla mnie (dla mnie!) pozostajesz zjebem i oficjalnie wciągam cię na listę wrogów.
Awatar użytkownika
Adrian696
zahartowany metalizator
Posty: 3562
Rejestracja: 22-06-2007, 20:44

Re: Nowe seriale

16-03-2012, 14:01

white_pony pisze:
Adrian696 pisze: no błagam - wiesz ile dziennie umiera dzieci z głodu?? co mnie kurwa obchodza jakies konie... i nie padły trupem a je uspili po kontuzji - a trzeba bylo zawieźć do rzezni i by ktos miał darmowe papu
szczerze mowiac bardziej obchodza mnie te 3 konie niz cała afryka zdychajacych z głodu dzieci.
i tym sie rozni normalny człowiek od obroncy zwierzat :)
Drone pisze:Dla mnie (dla mnie!) pozostajesz zjebem i oficjalnie wciągam cię na listę wrogów.
Awatar użytkownika
Only_True_Believers
rasowy masterfulowicz
Posty: 3151
Rejestracja: 31-05-2006, 08:55
Lokalizacja: planeta małp

Re: Nowe seriale

16-03-2012, 14:04

Morph pisze:Wiem że się na tym znasz. Nie zmienia to faktu że mnie fantasy BARDZO przestało bawić.

Gdyby nie ponadprzeciętne cycki i parę fajnych (acz oklepanych) konceptów diwinistycznych to bym tego nawet nie tknął.

hmmm ja tam łykam ten serial bez popity, moze dlatego ,ze jak miałem 18-19 lat to cały czas czytałem te książki :) Bardzo mi pasują aktorzy, muzyka itp. Tylko za mało napierdalania, nie wiem jak oni zrobią tę wszystkie bitwy z 2 części z tak małym budżetem :)
Misantrophy so deep in me

moja kolekcja cd's:
https://rateyourmusic.com/~auranoir85?f ... at2fFxF5yo
Awatar użytkownika
Morph
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8973
Rejestracja: 27-12-2002, 12:50
Lokalizacja: hyperborea
Kontakt:

Re: Nowe seriale

16-03-2012, 14:05

Only_True_Believers pisze:Tylko za mało napierdalania, nie wiem jak oni zrobią tę wszystkie bitwy z 2 części z tak małym budżetem :)
CGI z Rumunii.
Give birth to something dead
Give birth to something old
Awatar użytkownika
witchfinder
weteran forumowych bitew
Posty: 1064
Rejestracja: 13-01-2010, 21:45

Re: Nowe seriale

16-03-2012, 14:09

Adrian696 pisze:
witchfinder pisze:
Adrian696 pisze: no ciekawe czy chociaz sezon dokoncza./.. ale nie widze sensu tego ogladac skoro sie skonczył zanim sie zaczał :) jednka obroncy zwierzat to debile...
To anulowanie serialu i protesty nie do końca są z dupy, bo już 3 konie padły trupem podczas produkcji ;)
no błagam - wiesz ile dziennie umiera dzieci z głodu?? co mnie kurwa obchodza jakies konie... i nie padły trupem a je uspili po kontuzji - a trzeba bylo zawieźć do rzezni i by ktos miał darmowe papu
W jakmiś newsie czytałem, że padły, ale możliwe że masz rację.
Anyway daleko mi do Singerowskiego ujęcia praw zwierząt, jeśli chodzi o PETA należę do grupy People for Eating Tasty Animals i nieszczególnie poruszyła mnie scena z kurczakiem w Pink Flamingos (chociaż w kontekście tego co napiszę niżej powinna ;)).
Twoje porównanie jest zupełnie bez sensu, bo nikt dzieci nie głodzi, żeby głodne później grały w serialu. Właściwie można by to sprowadzić do całkowicie przedmiotowego traktowanie zwierząt i 'zajeżdżania' tych koni tylko i wyłącznie dla rozrywki. Wiem, że tego pełno w różnych dziedzinach życia (prawdziwe wyścigi koni, corrida etc etc), no ale osobiście jestem przeciwko, nie tylko w tym wypadku ;) Ogólnie: zabijanie dla jedzenia ok, dla rozrywki nie-ok.
O tempora, o mores! ||| HARDCORE JP OGIEŃ JP
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8581
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

Re: Nowe seriale

16-03-2012, 14:15

white_pony pisze:
Adrian696 pisze: no błagam - wiesz ile dziennie umiera dzieci z głodu?? co mnie kurwa obchodza jakies konie... i nie padły trupem a je uspili po kontuzji - a trzeba bylo zawieźć do rzezni i by ktos miał darmowe papu
szczerze mowiac bardziej obchodza mnie te 3 konie niz cała afryka zdychajacych z głodu dzieci.
oh jakie to black metalowe,a zarazem hipsterskie :D
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
ODPOWIEDZ