Nowe seriale

Wszystkie chwyty dozwolone - od "Begotten" po "Wejście smoka".

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Awatar użytkownika
Scaarph
zahartowany metalizator
Posty: 6143
Rejestracja: 16-01-2008, 16:28
Lokalizacja: Scarlet Woman's Womb

Re: Nowe seriale

16-03-2012, 14:17

[V] pisze:
Alsvartr pisze:Breaking Bad zacząłem. Mam nadzieję, że się rozkręci, bo narazie jest nudny i ma praktycznie same wkurwiające postaci ;)

lol
ja z drugiej strony nie mam pojęcia jak zdrowy człowiek, który od czasu do czasu sugeruje swoimi postami że przejawia jakieś tam zainteresowanie filmem i kinem, może uznać to za serial wszechczasów bez żadnej konkurencji :)
ON TO RUPTURE

Obrazek
Necro Skins Society
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8581
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

Re: Nowe seriale

16-03-2012, 14:23

Scaarph pisze:
[V] pisze:
Alsvartr pisze:Breaking Bad zacząłem. Mam nadzieję, że się rozkręci, bo narazie jest nudny i ma praktycznie same wkurwiające postaci ;)

lol
ja z drugiej strony nie mam pojęcia jak zdrowy człowiek, który od czasu do czasu sugeruje swoimi postami że przejawia jakieś tam zainteresowanie filmem i kinem, może uznać to za serial wszechczasów bez żadnej konkurencji :)

konkurencja jest,inne seriale(ale nie jest ich wiele) sa równie dobre.dla mnie najlepszy jest ten.
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: Nowe seriale

16-03-2012, 14:26

breaking bad jest bardzo dobre (choc dla niektorych "ślamazarnie" ciagnaca sie akcja moze byc wkurwiajaca), ale panowie najlepszy serial wszechczasow to TWIN PEAKS !!!!!! Kolo tego absolutu nic nie stalo !!!
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
Morph
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8973
Rejestracja: 27-12-2002, 12:50
Lokalizacja: hyperborea
Kontakt:

Re: Nowe seriale

16-03-2012, 14:27

maciek z klanu pisze:Kolo tego absolutu nic nie stalo !!!
Pragnę zaprzeczyć, koło tego absolutu leżą dwa piwa, butelka wody mineralnej i słoik ogórków.
Give birth to something dead
Give birth to something old
Awatar użytkownika
Scaarph
zahartowany metalizator
Posty: 6143
Rejestracja: 16-01-2008, 16:28
Lokalizacja: Scarlet Woman's Womb

Re: Nowe seriale

16-03-2012, 14:33

maciek z klanu pisze:breaking bad jest bardzo dobre (choc dla niektorych "ślamazarnie" ciagnaca sie akcja moze byc wkurwiajaca), ale panowie najlepszy serial wszechczasow to TWIN PEAKS !!!!!! Kolo tego absolutu nic nie stalo !!!
no zgadzam się. to znaczy może inaczej: stawianie breaking bad nad twin peaks jawi mi się jako szczyt ignorancji, sorry sępie, ale to dla mnie niepojęte :)
ON TO RUPTURE

Obrazek
Necro Skins Society
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8581
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

Re: Nowe seriale

16-03-2012, 14:43

Twin Peaks to juz inna epoka.Ta seria oczywiscie wciaz ma swój urok i klimat,ale wszystko poszlo bardzo do przodu,nie bede wiec sie odwolywal do jakis sentymentów:)
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
Awatar użytkownika
Scaarph
zahartowany metalizator
Posty: 6143
Rejestracja: 16-01-2008, 16:28
Lokalizacja: Scarlet Woman's Womb

Re: Nowe seriale

16-03-2012, 14:47

stary, jakich sentymentów? ten serial nie zestarzał się nic a nic. wiem, bo oglądam na okrągło. starzeją się właśnie te wszystkie nowalijki w ekspresowym tempie, bo są cięte na miarę chwili, a twin peaks wciąż daje radę jak nic innego. weź sobie odśwież, poważnie. będziesz zaskoczony jak wciąż można wyciągać esencję z opowieści bez tych wszystkich wodotrysków i sztuczek.
ten serial to MAGIA. te nowe to kuglarstwo.
ON TO RUPTURE

Obrazek
Necro Skins Society
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8581
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

Re: Nowe seriale

16-03-2012, 14:54

dla mnie sie zestarzal.jest magia,owszem,ale sa tez tanie sztuczki które juz do mnie nie przemawiaja.
nie wpadaja w bambusowa pulapke ze to co teraz jest gorsze od tego co kiedys.
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
Awatar użytkownika
Scaarph
zahartowany metalizator
Posty: 6143
Rejestracja: 16-01-2008, 16:28
Lokalizacja: Scarlet Woman's Womb

Re: Nowe seriale

16-03-2012, 15:03

absolutnie, daleki jestem od tego. mówię ci tylko jak jest. breaking bad nie jest zły, ale gdzie mu tam do choćby takiego deadwood, nie wspominając już o absolutnie wizjonerskim całokształcie twin peaks. dziwi mnie po prostu twoje zdanie, to właśnie ty wydajesz się wpadać we wspomnianą przez ciebie pułapkę, tylko od drugiej strony.
ON TO RUPTURE

Obrazek
Necro Skins Society
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8581
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

Re: Nowe seriale

16-03-2012, 15:19

Scaarph pisze:absolutnie, daleki jestem od tego. mówię ci tylko jak jest. breaking bad nie jest zły, ale gdzie mu tam do choćby takiego deadwood, nie wspominając już o absolutnie wizjonerskim całokształcie twin peaks. dziwi mnie po prostu twoje zdanie, to właśnie ty wydajesz się wpadać we wspomnianą przez ciebie pułapkę, tylko od drugiej strony.

ja nie odmawiam wartosci rzeczom o których Ty piszesz.Zmienia mi sie tylko perspektywa i dzisiaj odbieram inaczej Twin Peaks niz kilkanascie lat temu, nie chce uprawiac tu jakiejs zonglerki lepszy/gorszy,Breaking Bad,jest inny,reflektuje wiele zmian jakie zachodza w kinie ,na swiecie, w zyciu pojedynczega czlowieka. Upchano tutaj wiele ciezkich tresci,rzeczy wartych glebszej uwagi,serial opakowany jest w wartka akcje,znakomity humor sytuacyjny,etc ale ma bardzo bogaty background i jest czyms wiecej niz tylko pól godzinna rozrywka tudziez alternatywa na leniwy sobotni wieczór,do piwa i chipsów;)
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
Awatar użytkownika
Scaarph
zahartowany metalizator
Posty: 6143
Rejestracja: 16-01-2008, 16:28
Lokalizacja: Scarlet Woman's Womb

Re: Nowe seriale

16-03-2012, 15:26

wciąż jestem sceptyczny i wydaje mi się, że chcesz mi wmówić taką kolej rzeczy: dajcie głównemu bohaterowi raka i od razu serial będzie bardziej życiowy, ciężki, pełen wyborów przed którymi każdy z nas może stanąć, bardziej kontemplacyjny.
może się niepotrzebnie czepiam ale ja nie widzę ani jednego powodu, by uznać ten serial najlepszym.
ON TO RUPTURE

Obrazek
Necro Skins Society
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8581
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

Re: Nowe seriale

16-03-2012, 15:40

Scaarph pisze:wciąż jestem sceptyczny i wydaje mi się, że chcesz mi wmówić taką kolej rzeczy: dajcie głównemu bohaterowi raka i od razu serial będzie bardziej życiowy, ciężki, pełen wyborów przed którymi każdy z nas może stanąć, bardziej kontemplacyjny.
może się niepotrzebnie czepiam ale ja nie widzę ani jednego powodu, by uznać ten serial najlepszym.
ciekawe spostrzezenie..prawde mówiac nawet mi to na mysl nnie przyszlo,co tylko pokazuje jak rózne spostrzezenia mozna wysnuc ogladajac ten sam serial.Dla mnie nowotwór Walta jest tu jakos zepchniety na drugi plan,oczywiscie na samym poczatku jest to cos co powoduje ze chce on zdynamizowac swoje nedzne zycie i pchnac je w jakims nowym kierunku,ale pózniej..

Dla mnie ten serial zyciowy jest przez to ,ze jest tu ukazane szerokie spektrum problemów i zagadnien z ktorymi boryka sie czlowiek wspólczesny; uzaleznienia,toksyczne relacje miedzyludzkie, poczucie niespelnienia, wyobcowania, chorobliwej ambicji,niezrozumienia,kryzys wieku sredniego, monotonia zycia rodzinnego, etc etc.

Pamietasz jak w jednym odcinku ukazana jest ta degrengolada i spirala zniszczenia w jaka wpada Pinkman? Gdy z blednym wzrokiem jezdzi gokartem,stoi na przeciwko swojego wielkiego ,lsniacego sprzetu stereo,urzadza w domu niekonczace sie imprezy i rzuca w twarz ludziom pieniadze i mete? Wg mnie to sa absolutnie fantastyczne sceny,gdzie ukazany jest kolejny problem: masz wszystkie pieniedza tego swiata a nie wiesz co z nimi zrobic.nie jestes szczesliwy.

Peace of mind can't be bought
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
Awatar użytkownika
Scaarph
zahartowany metalizator
Posty: 6143
Rejestracja: 16-01-2008, 16:28
Lokalizacja: Scarlet Woman's Womb

Re: Nowe seriale

16-03-2012, 15:51

ok, ja tylko staram się ci powiedzieć, że przecież nie jest to nic nowego czy odkrywczego. jeśli chcesz wpadać w taki ton to przypomnij sobie choćby dream on, który pomimo bycia serialem komediowym zaprezentował całe spektrum niezwykle trafnych spostrzerzeń na temat relacji damsko-męskich.
to wszystko już było, dlatego nie rozumiem tej podniety graniczącej z fanatyzmem.
ON TO RUPTURE

Obrazek
Necro Skins Society
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8581
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

Re: Nowe seriale

16-03-2012, 15:54

Scaarph pisze:ok, ja tylko staram się ci powiedzieć, że przecież nie jest to nic nowego czy odkrywczego. jeśli chcesz wpadać w taki ton to przypomnij sobie choćby dream on, który pomimo bycia serialem komediowym zaprezentował całe spektrum niezwykle trafnych spostrzerzeń na temat relacji damsko-męskich.
to wszystko już było, dlatego nie rozumiem tej podniety graniczącej z fanatyzmem.

spójrz na swój avatar,to wszystko juz bylo a sprales kilku mlodzienców i kupili sobie caly zestaw,jak pod choinke :D
a wracajc do ,Breaking Bad u Ciebie nie wywoluje to az takich emocji a u mnie tak. wszystko
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
Awatar użytkownika
Scaarph
zahartowany metalizator
Posty: 6143
Rejestracja: 16-01-2008, 16:28
Lokalizacja: Scarlet Woman's Womb

Re: Nowe seriale

16-03-2012, 15:59

w nieładnym tonie ucinasz, ale ok, już zamykam mordę :)
ON TO RUPTURE

Obrazek
Necro Skins Society
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8581
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

Re: Nowe seriale

16-03-2012, 16:02

bez jaj,to tylko wymiana opinii.masz wyrobione zdanie na temat tego serialu i nie sadze abys mial zamiar je w najblizszej przyszlosci zmienic,wiec nie wiem co wiecej mozna tu walkowac..
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
Awatar użytkownika
Scaarph
zahartowany metalizator
Posty: 6143
Rejestracja: 16-01-2008, 16:28
Lokalizacja: Scarlet Woman's Womb

Re: Nowe seriale

16-03-2012, 16:07

więcej luzu, popuść pasa, napij się coś ;)
ON TO RUPTURE

Obrazek
Necro Skins Society
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8581
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

Re: Nowe seriale

16-03-2012, 16:12

przeciez ja jestem wyluzowany.to Ty bierzesz wszystko super serio:)
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
Awatar użytkownika
Scaarph
zahartowany metalizator
Posty: 6143
Rejestracja: 16-01-2008, 16:28
Lokalizacja: Scarlet Woman's Womb

Re: Nowe seriale

16-03-2012, 16:17

jasne :) jak zwykle :)
ON TO RUPTURE

Obrazek
Necro Skins Society
Awatar użytkownika
yossarian84
zahartowany metalizator
Posty: 3350
Rejestracja: 24-07-2010, 12:16

Re: Nowe seriale

17-03-2012, 14:34

Twin Peaks najlepszy serial świata i skończcie tę dyskusję, bo wypowiedział się Pan.
Only_True_Believers pisze:W tym tygodniu zassałem wszystkie sezony BIG BANG THEORY, nie ma juz nic śmieszniejszego :)
Obrazek
ODPOWIEDZ