KUNG FURY

Wszystkie chwyty dozwolone - od "Begotten" po "Wejście smoka".

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
moonfire
zahartowany metalizator
Posty: 3483
Rejestracja: 10-05-2011, 00:48

KUNG FURY

09-07-2015, 14:04

Można już obejrzeć z Knapikiem jako lektorem.
Dla mnie bomba! Powrót do czasów kaset wideo.

[youtube][/youtube]
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: KUNG FURY

09-07-2015, 18:24

Film jest zajebisty, pisaliśmy już o tym w "Ostatnio oglądanych". Kolejny przykład na prawdziwość tezy, że jak robią zapaleńcy to nawet mając gówno nie budżet zrobią wspaniałą rzecz rozkurwiająca na drzazgi wyrachowane, widowiskowe i bezdennie głupie blockbustery.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15075
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: KUNG FURY

09-07-2015, 18:32

Dziś na Onecie wyczytałem, że Dustin Hoffman uważa współczesne kino pogrążone w kryzysie, w jakim nie było od lat 50-tych. Coraz głupsze filmy, coraz mniej treści, coraz szybsze tempo kręcenia....
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: KUNG FURY

09-07-2015, 18:37

Koleś ma 100% racji. Dzisiejsze kino to ściek, podobnie zresztą jak i muzyka czy gry. Literatura trzyma jeno fason, ale generalnie świat to gówno i chciałbym, żeby przestał istnieć.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15075
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: KUNG FURY

09-07-2015, 18:45

Weźmy na ten przykład komedie - pierwsze absurdalne komedie z Leslie Nielsenem były zajebiste, albo taki "Top secret", czy "czy leci z nami pilot" - mnóstwo gagów, zwłaszcza w tle sprawiały, że te komedie się nie nudzą... jak spojrzę na jakakolwiek teraz, chociaż często gęsto nie mam najmniejszej ochoty, to humor się strywializował, sięga sie po coraz niższe instynkty.... jednym słowem dno. Reszta produkcji też niekoniecznie zachwyca, chociaż przyznaję, że zdarzają sie perełki.

Szkoda, że nowe filmy takie jak Terminator, mają coraz mniejsze wymagania wiekowe - wiadomo, że wtedy zarobek będzie mniejszy, tyle, że cała fabuła sie rozmemła, stanie bardziej cukierkowata, mniej mroczna, a bardziej familijna...
Awatar użytkownika
moonfire
zahartowany metalizator
Posty: 3483
Rejestracja: 10-05-2011, 00:48

Re: KUNG FURY

09-07-2015, 19:22

No i recka moja filmu tegoż:

http://wpolityce.pl/kultura/258753-kung ... h-recenzja" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
KAKAESIAK
rasowy masterfulowicz
Posty: 2458
Rejestracja: 19-01-2007, 17:32
Lokalizacja: KALISZ

Re: KUNG FURY

09-07-2015, 20:17

Nasum pisze:Weźmy na ten przykład komedie - pierwsze absurdalne komedie z Leslie Nielsenem były zajebiste, albo taki "Top secret", czy "czy leci z nami pilot" - mnóstwo gagów, zwłaszcza w tle sprawiały, że te komedie się nie nudzą... jak spojrzę na jakakolwiek teraz, chociaż często gęsto nie mam najmniejszej ochoty, to humor się strywializował, sięga sie po coraz niższe instynkty.... jednym słowem dno. Reszta produkcji też niekoniecznie zachwyca, chociaż przyznaję, że zdarzają sie perełki.

Szkoda, że nowe filmy takie jak Terminator, mają coraz mniejsze wymagania wiekowe - wiadomo, że wtedy zarobek będzie mniejszy, tyle, że cała fabuła sie rozmemła, stanie bardziej cukierkowata, mniej mroczna, a bardziej familijna...
otóż to
In a world of compromise...some don't
Awatar użytkownika
Skaut
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7410
Rejestracja: 27-03-2004, 13:19

09-07-2015, 23:19

Nasum pisze:Weźmy na ten przykład komedie - pierwsze absurdalne komedie z Leslie Nielsenem były zajebiste, albo taki "Top secret", czy "czy leci z nami pilot" - mnóstwo gagów, zwłaszcza w tle sprawiały, że te komedie się nie nudzą... jak spojrzę na jakakolwiek teraz, chociaż często gęsto nie mam najmniejszej ochoty, to humor się strywializował, sięga sie po coraz niższe instynkty.... jednym słowem dno. Reszta produkcji też niekoniecznie zachwyca, chociaż przyznaję, że zdarzają sie perełki.
Dużo w tym prawdy. Próbuję sięgnąć pamięcią jaka ostatnio komedia mnie rzeczywiście ubawiła ("Grand Budapest Hotel" to nie komedia) i jakoś tak.... susza od baaaardzo dawna. Nawet obecny Allen bardziej smęci niż śmieszy, "Dzikie Historie" tak średnio, "The Little Death" od biedy może być, a dalej ... no przypomnieć nic dobrego sobie nie mogę.
Coś tam było! Człowiek!
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9680
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: KUNG FURY

13-07-2015, 10:37

Nasum pisze:Dziś na Onecie wyczytałem, że Dustin Hoffman uważa współczesne kino pogrążone w kryzysie, w jakim nie było od lat 50-tych. Coraz głupsze filmy, coraz mniej treści, coraz szybsze tempo kręcenia....
nie orientuje sie zbytnio w historii filmu - na czym polegal wtedy kryzys?
Guilty of being right
Awatar użytkownika
Only_True_Believers
rasowy masterfulowicz
Posty: 3159
Rejestracja: 31-05-2006, 08:55
Lokalizacja: planeta małp

Re: KUNG FURY

13-07-2015, 12:28

Ja to do kina chodzę max dwa razy w roku ( w tym będę 3 bo GW), filmów nie ściągam nawet za darmo bo mi się tego gówna nie chce oglądać. Mad Max, terminator, jurajski Park, GW. Który rok my mamy? Wszystkie filmy na dodatek robione aby tak aby cała rodzinka mogła pójść w niedziele po Macdonaldzie i aby na wszelki wypadek nikogo nie urazić.
Całymi latami Black Metal był moim zamkiem.
Wtedy odkryłem Dungeon Synth
I zdałem sobie sprawę, że mój zamek ma wieżę, na której nigdy nie byłem.
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14316
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: KUNG FURY

13-07-2015, 12:30

Jednym z najpopularniejszych filmów ostatnich miesięcy stała się krótkometrażówka "Kung Fury". Jego twórcy pojawili się w San Diego na Comic-Conie. I poza szalonym spektaklem mieli też kilka informacji, które ucieszą fanów.

Wszystko wskazuje na to, że "Kung Fury" nie był jednorazowym strzałem. Jego reżyser, David Sandberg, ogłosił, że powstanie film na bazie krótkometrażówki. Oprócz tego w przygotowaniu jest również komiks. Niestety nie znamy szczegółów fabuły obu projektów.
swoja droga koleś jest podobny do młodego Deppa ;)
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
Harlequin
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10824
Rejestracja: 12-03-2010, 13:38
Lokalizacja: Koko City

Re:

13-07-2015, 14:40

Skaut pisze:Próbuję sięgnąć pamięcią jaka ostatnio komedia mnie rzeczywiście ubawiła ("Grand Budapest Hotel" to nie komedia) i jakoś tak.... susza od baaaardzo dawna. [...] "Dzikie Historie" tak średnio,
"Dzikie Historie" wyśmienite. Polecam tez czeską "Świętą Czwórcę". Zupełnie niespodziewanie lałem ze śmiechu na "Agentce", choć tu doza trywialnego humoru była dużo większa.
ODPOWIEDZ