Now playing / Czego teraz słuchacie v.5
Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed
-
Alter Ego
- w mackach Zła
- Posty: 754
- Rejestracja: 07-02-2026, 12:51
-
Morbid Marcin
- weteran forumowych bitew
- Posty: 1447
- Rejestracja: 18-03-2003, 21:41
- Lokalizacja: warszawa
Re: Now playing / Czego teraz słuchacie v.5
Coraz bardziej mi się wkręca na listę AOTY 26
Wysłane z mojego SM-S928B przy użyciu Tapatalka

Wysłane z mojego SM-S928B przy użyciu Tapatalka
http://www.discogs.com/seller/morbidmarcin?limit=50 NOWE RARY SIĘ CZAJĄ....
