Najlepsza/Najgorsza sesja zdjęciowa v.2

ogólne rozmowy o tym i owym... tylko metal prosimy....

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir, Gore_Obsessed

Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15314
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: Najlepsza/Najgorsza sesja zdjęciowa v.2

21-06-2023, 15:14

ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
21-06-2023, 15:09
Nasum pisze:
21-06-2023, 15:08
Patrząc na to zdjęcie, w którym piją przez lufę ( ??? ), nic dziwnego, że potrafią pomylić człowieka z dzikiem. Zaparkowany autobus też by pewnie ostrzelali myśląc, że to tur.

A tak swoją drogą, to jakaś inicjacja nowych członków?
Tak, na dzień dobry biorą trzymaną przez kolegów rurę do buzi i wlewany jest im pewien płyn, którym mają za zadanie się nie udławić. To zdecyduje, czy nadają się do klubu, gdzie czekają ich nowe, ekscytujące wyzwania.

Określenie "strzelić lufę" nabiera zupełnie innego znaczenia.

Inne nasuwające się podteksty przemilczę.
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15314
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: Najlepsza/Najgorsza sesja zdjęciowa v.2

21-06-2023, 15:17

Pacjent pisze:
21-06-2023, 15:11
ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
21-06-2023, 14:33
Pacjent pisze:
21-06-2023, 14:20
Kukiz czy myślistwo?
Fakt, że stał się tym, czego nienawidził. Co do myślistwa to już kilka razy mówiłem na przestrzeni lat - należałem swego czasu do jednego stowarzyszenia i jak zobaczyłem, jak to wygląda od środka, to trzasnąłem drzwiami - w dużej mierze rasiści, pijacy, bogacze zakładający na weekend futrzaną czapkę, by się nawalić i postrzelać do śmiertelnie przerażonych zwierząt nagonionych przez dzieciaki w odblaskowych koszulkach.
Podobne anegdoty słyszałem o policji, ale jest potrzebna.

Jeśli chodzi o planowany odstrzał jakiejś zwierzyny, nie wiem, dzików, wilków tak, by utrzymać ich populację w jakichś ryzach, to ok, jakkolwiek to zabrzmi - są potrzebni. I lamenty obrońców i miłośników zwierząt nic tu nie zmienią. Ale cała otoczka, te wszystkie inicjacje, parady, czy chuj wie co jeszcze, powodują tylko usmiech politowania.
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10878
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Najlepsza/Najgorsza sesja zdjęciowa v.2

21-06-2023, 15:17

Pacjent pisze:
21-06-2023, 15:11
Podobne anegdoty słyszałem o policji, ale jest potrzebna.
Potrzebna może być potencjalnie kontrola populacji, której dokonują zatrudnieni do tego profesjonaliści, a nie ludzie, którzy na co dzień prezesują spółkom, a na weekend jadą się nawalić. Porównanie do policji zupełnie bez sensu, bo policjanci to nie ludzie, którzy płacą za to, by przez kilka dni pić na komendzie, założyć mundur i rozwiązywać sprawy kryminalne.
Chop wood. Carry water.
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15314
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: Najlepsza/Najgorsza sesja zdjęciowa v.2

21-06-2023, 15:22

Tak jak kiedyś wielmoże, królowie, baronowie i cała ta klika mająca siebie za kogoś lepszego od zwykłego zjadacza kaszy i cebuli, tylko dlatego, że ich status materialny był o wiele wyższy, tak teraz jacyś biznesmeni, politycy i prezesi chcą poczuć się wyjątkowi i dodać swojemu nazwisku blasku prestiżu. Bo należę do stowarzyszenia mysliwych, w przyszły weekend gram w golfa, w tygodniu mam posiedzenie loży masońskiej, a potem płynę w rejs prywatnych jachtem. Faktycznie, tacy ludzie nie powinni dostawać strzelby do ręki.
Awatar użytkownika
dzik
zahartowany metalizator
Posty: 3735
Rejestracja: 21-12-2010, 15:52
Lokalizacja: Połaniec

Re: Najlepsza/Najgorsza sesja zdjęciowa v.2

21-06-2023, 15:36

ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
21-06-2023, 15:17
Pacjent pisze:
21-06-2023, 15:11
Podobne anegdoty słyszałem o policji, ale jest potrzebna.
Potrzebna może być potencjalnie kontrola populacji, której dokonują zatrudnieni do tego profesjonaliści, a nie ludzie, którzy na co dzień prezesują spółkom, a na weekend jadą się nawalić. Porównanie do policji zupełnie bez sensu, bo policjanci to nie ludzie, którzy płacą za to, by przez kilka dni pić na komendzie, założyć mundur i rozwiązywać sprawy kryminalne.
W punkt.
dobry kościół to kościół spalony
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10244
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: Najlepsza/Najgorsza sesja zdjęciowa v.2

21-06-2023, 15:40

Po pierwsze w myśliwska propaganda ma cykl życia zgodny z naturą. Znaczy jak jest ciepło to się puszą, że ratują pola przed inwazją zwierzyny, a jak jest zimno to się chwalą, że ją dokarmiają. Co jakby jest bez sensu, bo jedno stanowi sabotaż drugiego.

Natomiast już zupełnie rozbijają sobie swoje głupie zachlane ryje o mur logiki jak się ich zapytać jaki sens ma polowanie na ptaki wodne co siedzą gdzieś w tatarakach, kuropatwę, której populacja od lat maleje gwałtownie sama z siebie ze względu na zmiany w środowisku głównie mechanizację rolnictwa. No i hit na liście ptaków łownych jest rzadka słonka. Walczą pazurami, żeby jej nie wykreślić argumentując, to tradycją zgodnie, z którą zwyczajowo jej pióra służą do ozdoby kapeluszy myśliwskich :-D
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14992
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: Najlepsza/Najgorsza sesja zdjęciowa v.2

21-06-2023, 15:45

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14992
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: Najlepsza/Najgorsza sesja zdjęciowa v.2

21-06-2023, 17:07

BLASPHEMY on Carpe Noctem Fest VI
[Photophobia Pictures]
Obrazek
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14992
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: Najlepsza/Najgorsza sesja zdjęciowa v.2

21-06-2023, 17:14

Funkenflug Fest

Bølzer
[photo: Cartismandua]

Obrazek
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17699
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: Najlepsza/Najgorsza sesja zdjęciowa v.2

21-06-2023, 17:46

ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
21-06-2023, 15:17
Pacjent pisze:
21-06-2023, 15:11
Podobne anegdoty słyszałem o policji, ale jest potrzebna.
Potrzebna może być potencjalnie kontrola populacji, której dokonują zatrudnieni do tego profesjonaliści, a nie ludzie, którzy na co dzień prezesują spółkom, a na weekend jadą się nawalić. Porównanie do policji zupełnie bez sensu, bo policjanci to nie ludzie, którzy płacą za to, by przez kilka dni pić na komendzie, założyć mundur i rozwiązywać sprawy kryminalne.
Potrzeba również by nie operować stereotypami w celu deprecjonowania danej grupy ludzi, bo to samo można napisać o każdej innej. Kto przetrzebi pogłowie jakiegoś gatunku zwierząt, który niszczy plony i/lub nadmiernie się rozmnożył? Zrobią to myśliwi, a więc są potrzebni. Stąd ich porównanie do policji, straży czy służby zdrowia jest uprawnione, a przypominam, że ostatnie 3 lata pokazały, iż jedna z tych grup zawodowych jest wyjątkowo zdemoralizowana o czym myśliwi mogą tylko pomarzyć.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10878
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Najlepsza/Najgorsza sesja zdjęciowa v.2

21-06-2023, 17:58

Pacjent pisze:
21-06-2023, 17:46
Potrzeba również by nie operować stereotypami w celu deprecjonowania danej grupy ludzi, bo to samo można napisać o każdej innej. Kto przetrzebi pogłowie jakiegoś gatunku zwierząt, który niszczy plony i/lub nadmiernie się rozmnożył? Zrobią to myśliwi, a więc są potrzebni. Stąd ich porównanie do policji, straży czy służby zdrowia jest uprawnione, a przypominam, że ostatnie 3 lata pokazały, iż jedna z tych grup zawodowych jest wyjątkowo zdemoralizowana o czym myśliwi mogą tylko pomarzyć.
Przeczytaj to co napisałem wcześniej, tylko powoli i na głos, bo można odnieść wrażenie, że lecisz według skryptu. Rozróżniłem wyraźnie pracowników zawodowych od tych, którzy sobie polują w weekendy. Tak jak pisałem, byłem wśród tych myśliwych więc gadka o ich moralności no to niestety, nikt mi kitu nie wciśnie. To nie są stereotypy, to jest to czego sam doświadczyłe w różnych formach, a jak w to nie wierzysz, w co nie wątpię, to trudno. Mieszkam w terenach bardzo atrakcyjnych dla myśliwych, więc mamy ich tu w pizdu, zlatują się z całej Europy, więc naprawdę będzie trudno przekonać, że np. grupa Francuzów pracujących na wysokich stanowiskach w rafineriach to ludzie, bez których pijackich imprez gospodarka leśna by sobie nie dała rady. To właśnie ty powielasz stereotypy pod tytułem ,,musimy zabić te zwierzęta, bo bez tego umrą!"
Chop wood. Carry water.
Awatar użytkownika
nagrobek
zahartowany metalizator
Posty: 3621
Rejestracja: 15-10-2014, 11:08

Re: Najlepsza/Najgorsza sesja zdjęciowa v.2

21-06-2023, 18:00

Pacjent apelujący by nie operować deprecjonujacymi stereotypami. Wyborne :D
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17699
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: Najlepsza/Najgorsza sesja zdjęciowa v.2

21-06-2023, 18:14

ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
21-06-2023, 17:58
Pacjent pisze:
21-06-2023, 17:46
Potrzeba również by nie operować stereotypami w celu deprecjonowania danej grupy ludzi, bo to samo można napisać o każdej innej. Kto przetrzebi pogłowie jakiegoś gatunku zwierząt, który niszczy plony i/lub nadmiernie się rozmnożył? Zrobią to myśliwi, a więc są potrzebni. Stąd ich porównanie do policji, straży czy służby zdrowia jest uprawnione, a przypominam, że ostatnie 3 lata pokazały, iż jedna z tych grup zawodowych jest wyjątkowo zdemoralizowana o czym myśliwi mogą tylko pomarzyć.
Przeczytaj to co napisałem wcześniej, tylko powoli i na głos, bo można odnieść wrażenie, że lecisz według skryptu. Rozróżniłem wyraźnie pracowników zawodowych od tych, którzy sobie polują w weekendy. Tak jak pisałem, byłem wśród tych myśliwych więc gadka o ich moralności no to niestety, nikt mi kitu nie wciśnie. To nie są stereotypy, to jest to czego sam doświadczyłe w różnych formach, a jak w to nie wierzysz, w co nie wątpię, to trudno. Mieszkam w terenach bardzo atrakcyjnych dla myśliwych, więc mamy ich tu w pizdu, zlatują się z całej Europy, więc naprawdę będzie trudno przekonać, że np. grupa Francuzów pracujących na wysokich stanowiskach w rafineriach to ludzie, bez których pijackich imprez gospodarka leśna by sobie nie dała rady. To właśnie ty powielasz stereotypy pod tytułem ,,musimy zabić te zwierzęta, bo bez tego umrą!"
Skoro są zawodowi myśliwi i są ok oraz amatorzy i bywa z nimi gorzej to ok. Zwracam honor, choć go nie nadszarpnąłem.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14992
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: Najlepsza/Najgorsza sesja zdjęciowa v.2

22-06-2023, 13:17

Anaconda Chips
Obrazek
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14992
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: Najlepsza/Najgorsza sesja zdjęciowa v.2

25-06-2023, 13:56

Master's Hammer na wakacjach...
Obrazek
Obrazek
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14669
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Najlepsza/Najgorsza sesja zdjęciowa v.2

26-06-2023, 20:18

Obrazek

ja pierdole :sarcasm1: co to jest gejrock ? :sarcasm1:
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15314
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: Najlepsza/Najgorsza sesja zdjęciowa v.2

26-06-2023, 20:22

trup pisze:
25-06-2023, 13:56
Master's Hammer na wakacjach...
Obrazek

Szojgu wyglada jakby przywieźli go na wózku inwalidzkim
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10878
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Najlepsza/Najgorsza sesja zdjęciowa v.2

26-06-2023, 20:24

Heh, faktycznie, ale mimo wszystko dobrze wygląda, chciałbym tak wyglądać w jego wieku w każdym razie.
Chop wood. Carry water.
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15314
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: Najlepsza/Najgorsza sesja zdjęciowa v.2

26-06-2023, 22:02

Gdybyś miał tyle kasy co on i mógłbyś sobie pozwolić na nieco inne rzeczy od bardziej zdrowej żywności po operacje plastyczne ( chociaż tutaj przoduje raczej putin ) a nawet gdybyś miał tyle czasu wolnego co on, to pewnie też byś tak wyglądał.
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10878
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Najlepsza/Najgorsza sesja zdjęciowa v.2

26-06-2023, 22:08

Nasum pisze:
26-06-2023, 22:02
Gdybyś miał tyle kasy co on i mógłbyś sobie pozwolić na nieco inne rzeczy od bardziej zdrowej żywności po operacje plastyczne ( chociaż tutaj przoduje raczej putin ) a nawet gdybyś miał tyle czasu wolnego co on, to pewnie też byś tak wyglądał.
Raczej o skore mi chodzi, bardzo mlodo wyglada. To raczej genetyczna rzecz niz operacja plastyczna. A czy on ma wiecej wolnego czasu, sam nie wiem:)
Chop wood. Carry water.
ODPOWIEDZ