MUSICK MAGAZINE!!!

ogólne rozmowy o tym i owym... tylko metal prosimy....

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16133
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: MUSICK MAGAZINE!!!

14-10-2021, 22:11

greenwashing xD - słowo od feldgrauwashing'koleżki
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9637
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: MUSICK MAGAZINE!!!

14-10-2021, 22:41

To nie moja zdanie tylko opinia, którą dostaliśmy z jednego z krajowych potentatów z Aleksandrowa Łódzkiego (firmę sobie wygooglujesz ;-) ). W papierze z recyklingu do ponownego wybielenia używa się tylu chemikaliów, że lepiej byłoby go zostawić na srajraśmę.
Guilty of being right
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16133
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: MUSICK MAGAZINE!!!

14-10-2021, 22:49

Chcesz powiedzieć, że potentat z branży papierniczej, operuje, jak rozumiem w komunikacji pomiędzy firmami, prawackim, mający dezawuować, zwrotem "greenwashing"? xD & LOL Jasne.
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9637
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: MUSICK MAGAZINE!!!

14-10-2021, 22:59

Od kiedy greenwashing jest prawackim zwrotem? Widać w Twoim świecie Greenpeace jest prawacką organizacją, bo to oni ten zwrot rozpropagowali.
Guilty of being right
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16133
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: MUSICK MAGAZINE!!!

14-10-2021, 23:02

A w jakim kontekście go użyłeś? Mogę oczywiście przytoczyć tobie definicję, zestawisz sobie ze swoim zdaniem i wiadomo co z niego wyjdzie. Mam przytaczać?

Zresztą, masz kurwa takiego jobla, że pada pytanie skąd się bierze jakiś proces, a ty znów musisz wpierdalać się ze swoimi urojeniami. Jebnij się w łeb. Raz a dokładnie.
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9637
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: MUSICK MAGAZINE!!!

14-10-2021, 23:08

Taa... i o urojeniach pisze gość dla którego nawet użycie stricte lewackiego słownictwa świadczy o prawactwie :-D Idź zjedz tej pomidorówki i do spania :-D
Guilty of being right
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16133
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: MUSICK MAGAZINE!!!

14-10-2021, 23:14

Tylko w twoim pustym łbie green-możepeaceamożenie jest lewackie. W moim akurat nie. Wyciągnij sobie podręcznik "co jest lewackie" i coś jeszcze wrzuć tutaj z tego katalogu. Nie zapominając przekleić kolejnej kalki i dorzucić słówka typu greenwashing xkurwaD, z oficjalnej firmowej korespondencji LOL. A i o migrantach coś napisz. Z tydzień nie było. Najlepiej w jakimś wątku muzycznym. To ważne.
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10109
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: MUSICK MAGAZINE!!!

14-10-2021, 23:54

No tu Uglak ma rację. W mojej lewicowej banieczce używa się powszechnie tego określenia na pozorne i kontrskuteczne działania kapitalistycznych evil korporacji rzekomo służące środowisku a tak naprawdę poprawie wizerunku i marketingowi.
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16133
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: MUSICK MAGAZINE!!!

15-10-2021, 00:00

W czym ma racje? Że dla niego greenpeace to lewaki? Dla niego wszystko to lewactwo, co klęka, leży plackiem, czy nie ma uprzedzeń, do wszystkiego co się rusza i co mu nie pasuje. O czym mowa? Sam green-peacelubnie dla mnie akurat ekoterroryści - i co teraz?

Poza tym gadka jest o cenie i niedostępności papieru. Tak? A nie jego urojeniach i greenwashingu. Tak? Tak. Napisałby, że nie ma chemikaliów, jak napisał Nostromo, że bazowy produkt jest skupowany i kwita. Nie. Ten musi wszędzie wpierdolić, jak każda prawacka zjebana spierdolina swoje prawackie spierdolenie. Była mowa o ideolo? Nie. Było pytanie o ekonomie. Było?

ps, Gęby nie otworzysz, dobrze nie zadasz pytania i od razu się zlecą z tym swoim ideolo pierdololo . Kurwa, rzygać się chce. Zamknąć to gówno w pizdu. Im szybciej tym lepiej.
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10109
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: MUSICK MAGAZINE!!!

15-10-2021, 00:04

To też użyłem słowa lewicowy. To że niektórzy na tym forume używają słowa lewacki jako synonim nie podoba mi się i klepią je w kółko jak stare baby zdrowaśki to inna kwestia. W sumie trochę nawet śmieszna. Za niedługo jak będą chcieli powiedzieć że im pieczarki nie smakują powiedzą że to lewackie grzyby :D
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16133
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: MUSICK MAGAZINE!!!

15-10-2021, 00:08

Śmieszne jest to, że kurwa nie mogą żyć bez tych swoich przerzutów rakowych. Nasiedzi się taki z łbem na jakichś prawackich stronach, kanałach, naczyta i wbija tutaj. W każdym wątku musi wjebać te swoje, że on wie lepiej co lewicowe, lewackie, czy srackie. Huj im w dupe. Zajebią te miejsce. O muzyce taki uglak słowa nie napisze*. O tym, że jest greenwashing z 10. Huj im w dupe po raz kolejny.

I w tym miejscu przypomniał mi się wątek euro2020/21. Zajebał tym klękaniem cały wątek.

Zapytasz o niedostępność papieru będzie szukał lewactwa. Zapytasz o godzine będzie to samo. To jest kurwa normalne?

* Taki sam troll jak ta ekipa fanatyk-panopticon-ozob-ursus. Okienko zamknięte. Gości nie ma. Wywiało. Ten się aktywuje w dostępności papieru, żeby wrzucić coś bez związku dla ogółu, dla niego akurat z jasnym założeniem.
535

Re: MUSICK MAGAZINE!!!

15-10-2021, 07:01

Przepraszam Tomasz, ale bądźmy perfekcyjnie precyzyjni. To ja zajebywałem wątek o Euro tym spierdolonym klękaniem, bo z jednej strony mnie to bawi, a z drugiej wkurwia, że te śmieci wpierdalaja się wszędzie. Pierwszą wiadomością, którą dostawałem o euro otwierając byle portal jest ta, czy klękali, czy nie? Pozostaje zatem szydera, a w drugiej reakcji życzenie śmierci nam wszystkim i calemu temu światu. Zresztą nie czarujmy się, oboje także kręcimy tą karuzelą coraz szybciej. Ty trochę bardziej , ale ja niczym matka, siedzę zaraz z tyłu. Jedynym sposobem , by to przerwać jest wyjebanie polityki z tego forum i wszystkich, którzy złamią zakaz pisania o niej. Krótko mówiąc: cenzura. Czy tego chcemy? Nie jestem przekonany. Może ankieta?
Awatar użytkownika
DST
weteran forumowych bitew
Posty: 1895
Rejestracja: 23-12-2010, 23:02

Re: MUSICK MAGAZINE!!!

15-10-2021, 08:26

535 pisze:
15-10-2021, 07:01
Przepraszam Tomasz, ale bądźmy perfekcyjnie precyzyjni. To ja zajebywałem wątek o Euro tym spierdolonym klękaniem, bo z jednej strony mnie to bawi, a z drugiej wkurwia, że te śmieci wpierdalaja się wszędzie. Pierwszą wiadomością, którą dostawałem o euro otwierając byle portal jest ta, czy klękali, czy nie? Pozostaje zatem szydera, a w drugiej reakcji życzenie śmierci nam wszystkim i calemu temu światu. Zresztą nie czarujmy się, oboje także kręcimy tą karuzelą coraz szybciej. Ty trochę bardziej , ale ja niczym matka, siedzę zaraz z tyłu. Jedynym sposobem , by to przerwać jest wyjebanie polityki z tego forum i wszystkich, którzy złamią zakaz pisania o niej. Krótko mówiąc: cenzura. Czy tego chcemy? Nie jestem przekonany. Może ankieta?
A ja to pierdolenie Pacjenta i tym podobnych po prostu ignoruje, bo wystarczajaco duzo tego typu pacjentow spotykam na codzien, zeby jeszcze tutaj sie uzerac z ludzmi, ktorzy maja magiczny sposob postrzegania rzeczywistosci. Tez tak mozna.
535

Re: MUSICK MAGAZINE!!!

15-10-2021, 08:50

Trudno ignorować, samemu to nakręcając. (:
Awatar użytkownika
klaun
postuje jak opętany!
Posty: 444
Rejestracja: 01-11-2007, 04:17
Lokalizacja: Z Cyrku.

Re: MUSICK MAGAZINE!!!

26-10-2021, 18:59

Obrazek
Koulrophobia
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: MUSICK MAGAZINE!!!

26-10-2021, 19:19

Dawno nie było tak słabej okladki
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14138
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: MUSICK MAGAZINE!!!

26-10-2021, 19:57

maciek z klanu pisze:
26-10-2021, 19:19
Dawno nie było tak słabej okladki
to fakt ale że RW tak na chama dali to dziwne ? czyżby płyta taka dobra była ? coś kręcą ;)
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8581
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

Re: MUSICK MAGAZINE!!!

26-10-2021, 21:19

maciek z klanu pisze:
26-10-2021, 19:19
Dawno nie było tak słabej okladki
Prawda.
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14138
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: MUSICK MAGAZINE!!!

22-03-2022, 22:59

Obrazek

PRZEDSPRZEDAŻ. Podwójne wydanie Musick Magazine. 148 stron w pełnym kolorze!

W środku: Unleashed◾Immolation◾Concrete Winds◾Panos Kallergis // Headbanging Wine&Spirits◾Diskord◾Exodus◾Zmarłym◾Wij◾Sweven◾Sijjin◾Proscriptor Mcgovern's Apsủ◾Magnus◾Gateway◾K.K. Priest◾ Herve // Osmose Productions◾Mentor◾Apostasy◾VoiVod◾Vulture Lord◾Kamil Staniszek // Maria Konopnicka◾SexMag◾Thy Worshiper◾Phil // Debemur Morti Productions◾Inferno ◾Czorty Południe◾Diabolical Fullmoon◾

Musick na bis: Darkthrone // Henry Rollins // The Devil's Blood // Roman Kostrzewski // Lux Occulta vs Morowe. Stałe rubryki: <<Ludzie cienia>>, <<Na południe od nieba>>, <<Krótkie cięcie>> oraz mnóstwo recenzji.

Gratis CD – TheBWPP „The Cold of Frost"

trza bedzie zakupić :mrgreen:
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8581
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

Re: MUSICK MAGAZINE!!!

23-03-2022, 19:58

pierwszy raz od dłuższego czasu bym zakupił ale u mnie na wsi jeszcze nie ma w empiku.
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
ODPOWIEDZ