niedocenione płyty

ogólne rozmowy o tym i owym... tylko metal prosimy....

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

markiz666
zaczyna szaleć
Posty: 167
Rejestracja: 03-01-2011, 00:35

Re: niedocenione płyty

15-10-2013, 07:29

Only_True_Believers pisze:Temat ma na celu odnotowanie istnienia i rozreklamowanie genialnych płyt o których nigdy się nie mówiło. Głownie mam na myśli projekty które nagrały jedno demo lub płytę, przestały istnieć i świat tego nie odnotował, lub zawsze nagrywały średnie i słabe płyty a nagle jeb i nagrali coś zajebistego.

na początek polecam:

bardzo agresywne połączenie Emperor z Voivod

Obrazek
Dla mnie bardzo dobra płyta, zdecydowanie wyróżniajaca się. Mam oba ich cd w swojej kolekcji, jedynka to sredniawka z przebłyskami, druga to bardzo dobry oryginalny materiał, kto nie sprawdzi, kierując się jakąś pojedynczo opinią ten ciul. 3 materiał tej zacnej kapeli został nagrany z dwa lata temu, nie wiadomo dlaczego do tej pory sie nie ukazał.
Dal mnie niedocenioną płytą jest również trójka MINSK - with echoes in the movement of stone - Słuchałem jej kiedyś będąc w konkretnie odmiennym stanie świadomości (nie po alkoholu, ani zielonym:)) niezapomniane przeżycie - psychedeliczy progresywny doom jakiego trudno szukać na innych albumach. BARDZO DOBRY TEMAT
abstract
postuje jak opętany!
Posty: 511
Rejestracja: 16-05-2013, 19:45

Re: Pojedyńcze wytryski (geniuszu).

15-10-2013, 11:08

Lykantrop pisze:Mi tylko chodzi o językową poprawność, a nie jakieś moje certyfikaty i gusta. Genialne to wg słownika "1. wyjątkowo utalentowany;
2. świetny, doskonały", a nie "należycie niedoceniony", tudzież "przeszły bez echa". W tym drugim wypadku z resztą już był taki temat.
Lykantrop, nie bądz taki jezykoznawca i obronca poprawnosci (i milicjant!), bo belki w swoim oku nie widzisz i pierwszym slowem wypowiedzi sam robisz to, co krytykujesz. Pierwsze slowo i juz kardynalny blad gramatyczny.

http://poradnia.pwn.pl/lista.php?id=5375

:*
Awatar użytkownika
ar777
rozkręca się
Posty: 37
Rejestracja: 05-03-2011, 16:56

Re: niedocenione płyty

15-10-2013, 11:21

Only_True_Believers pisze:PROSZĘ ADMINA O SKASOWANIE TEMATU. IDŹCIE PISAĆ DO TEMATU " co teraz pijecie?" STRZELAM FOCHA.
(Fachowa Obróbka Chuja) strzelaj bo do tego się nadajesz :D
ODPOWIEDZ