Noise Magazine

ogólne rozmowy o tym i owym... tylko metal prosimy....

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
Maruder
w mackach Zła
Posty: 680
Rejestracja: 02-01-2011, 22:21

Re: Noise Magazine

24-01-2024, 18:33

W ktorym ze starych numerow byl przekrojowy art o VoiVod bo chetnie bym to poczytal przy kawce?
Awatar użytkownika
nagrobek
zahartowany metalizator
Posty: 3569
Rejestracja: 15-10-2014, 11:08

Re: Noise Magazine

24-01-2024, 19:16

w numerze 4/2023 ale był taki se, dwie strony tekstu..chyba że był jeszcze wcześniej jakiś dłuższy ale nie chce mi się teraz wertować wszystkich numerów
Maruder
w mackach Zła
Posty: 680
Rejestracja: 02-01-2011, 22:21

Re: Noise Magazine

25-01-2024, 13:08

Bylo cos wczesniej obszerniejszego tak mi sie zdaje.
Awatar użytkownika
nagrobek
zahartowany metalizator
Posty: 3569
Rejestracja: 15-10-2014, 11:08

Re: Noise Magazine

25-01-2024, 13:28

ktorys z szanownych redaktorow udziela sie w tym temacie wiec moze zapoda info, ajak nie to moze kiedys pogrzebie w tej styrcie papieru
cobra_verde
zaczyna szaleć
Posty: 155
Rejestracja: 23-12-2010, 18:16

Re: Noise Magazine

25-01-2024, 15:53

nagrobek pisze:
25-01-2024, 13:28
ktorys z szanownych redaktorow udziela sie w tym temacie wiec moze zapoda info, ajak nie to moze kiedys pogrzebie w tej styrcie papieru
Łopanie, prawie 50 numerów, kto to spamięta.

Był tekst, o którym pisze kolega wyżej.
Był mój wywiad z Awayem i okładka: https://noisemagazine.8merch.com/produc ... 18-voivod/
I tu też był wywiad ze Snake'iem https://noisemagazine.8merch.com/produc ... 022-death/

Oprócz tego Voivod pojawił się co najmniej w dwóch rankingach. Tyle pamiętam.
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14316
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Noise Magazine

27-02-2024, 19:33

OISE MAGAZINE nr 1/2024 przedsprzedaż!!!💥
A w numerze: CHELSEA WOLFE// JUDAS PRIEST// MARDUK// SAMAEL (rozmowa z okazji 30-lecia „Ceremony of Opposites”)// HAUNTOLOGIST// NEW MODEL ARMY// HEALTH// SUFFOCATION// SPECTRAL VOICE// EYES// DEAD BOB// NONEXISTER// WALTER HOEIJMAKERS (ROADBURN FESTIVAL)// VITRIOL// CHAPEL OF DISEASE// THE DOG// CIŚNIENIE// TAXI CAVEMAN//ARMAGH// Historia KILLING JOKE (cz. 1)// Rozmowy niekontrolowane: KURY(!!!)// Opowieści z rynsztoka: historia INTEGRITY plus nasze stałe rubryki, felietony i recenzje płytowe.
Nowy numer Noise dostępny do nabycia w poniższych opcjach (linki w komentarzach):
🌑 Prenumerata (numer startowy 1/2024)
🌑 Przedsprzedaż (okładka CHELSEA WOLFE) - do 3/03 odejmujemy koszt wysyłki!
🌑 Przedsprzedaż (okładka JUDAS PRIEST) - do 3/03 odejmujemy koszt wysyłki!
🌑 Wersja cyfrowa w aplikacji
👉Do Prenumeratorów: wybór okładki zgłaszacie wysyłając maila na adres: noisemag1@gmail.com, w treści wpisując nr zamówienia (koniecznie!) oraz preferowaną przez Was okładkę magazynu.
📬Uwaga, wysyłka od 8 marca 2024!
O dacie sprzedaży w Empikach poinformujemy wkrótce.
Polecamy się! 👊
kupi sie tym razem ;)
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14316
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Noise Magazine

08-03-2024, 16:58

<UWAGA, OPÓŹNIONA WYSYŁKA NOWEGO NUMERU>
Kochani, czasami bywa tak, że słońce świeci prosto w oczy, a chleb spada dżemem do podłogi.
Z przyczyn niezależnych od nas (awaria maszyn w drukarni) niestety nowy numer Noise Magazine nie będzie wysyłany od dzisiaj, jak zapowiadaliśmy.
Walczyliśmy do końca o utrzymanie tego terminu, stąd też tak późno dajemy Wam o tym znać, ale niestety się nie udało 🙁
O nowym terminie wysyłki i dacie dostępności magazynu w salonach Empik, będziemy informować Was tutaj na bieżąco.
Robimy też co w naszej mocy, żebyście jak najszybciej otrzymali nowy numer w aplikacji Noise Magazine Polska.
Za niedogodności serdecznie przepraszamy.
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Maruder
w mackach Zła
Posty: 680
Rejestracja: 02-01-2011, 22:21

Re: Noise Magazine

08-03-2024, 18:25

Trzymajcie sie i nie pekajcie, czasem w kazdej branzy pojawia sie anomalies. Grunt to raczek nie zalamywac, poczekamy.

A w oczekiwaniu, chetnie przyslucham sie odcinkowi o Dezerter. Ciekaw jestem jak oceniana jest plytka ktora Lata temu poznalem z Godzilla na okladce. Bardzo Teraz Rock tym sie podniecal (no to juz byl czas, ze wszystkim sie podniecal).
cobra_verde
zaczyna szaleć
Posty: 155
Rejestracja: 23-12-2010, 18:16

Re: Noise Magazine

10-03-2024, 19:07

Maruder pisze:
08-03-2024, 18:25
Trzymajcie sie i nie pekajcie, czasem w kazdej branzy pojawia sie anomalies. Grunt to raczek nie zalamywac, poczekamy.

A w oczekiwaniu, chetnie przyslucham sie odcinkowi o Dezerter. Ciekaw jestem jak oceniana jest plytka ktora Lata temu poznalem z Godzilla na okladce. Bardzo Teraz Rock tym sie podniecal (no to juz byl czas, ze wszystkim sie podniecal).
Dziękuję i zapraszam. O "Decydującym starciu" chyba nikt z nas nie miał za wiele dobrego do powiedzenia :)
ODPOWIEDZ