NOWA FALA NORWESKIEGO DEATH METALU - ANKIETA

ogólne rozmowy o tym i owym... tylko metal prosimy....

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

NOWA FALA NORWESKIEGO DEATH METALU

OBLITERATION
38
49%
DISKORD
20
26%
EXECRATION
9
12%
KATECHON
7
9%
MABUSE
2
3%
GROTESQUE HYSTERECTOMY
1
1%
GOUGE
1
1%
 
Liczba głosów: 78
Awatar użytkownika
Sybir
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10392
Rejestracja: 16-11-2011, 22:15
Lokalizacja: Voivodowice

Re: NOWA FALA NORWESKIEGO DEATH METALU - ANKIETA

22-09-2018, 13:46

Z każdym kolejnym albumem wzrasta jakość w przypadku tej kapeli. O Execration nie mogę tego napisać, a Diskord cały czas trzyma równy poziom. Tak to słyszę.
nicram pisze:Antichrist niszczy UaFM w pięć sekund.
Triceratops pisze:szczepic sie mozna na rzadko mutujace i w miare stale genetycznie wirusy, jak gruzlica, krztusiec, blonica czy np koklusz
Awatar użytkownika
wolff
rasowy masterfulowicz
Posty: 2275
Rejestracja: 03-07-2017, 19:16

Re: NOWA FALA NORWESKIEGO DEATH METALU - ANKIETA

22-09-2018, 13:48

Heretyk pisze:
wolff pisze:Ostatni Execration nuda i męczenie buły. Ta kapela nigdy mnie do siebie nie przekonała.
ostatni tak, ale Odes of the occult? jeśli nie pamiętasz, przypomnij sobie. dzieje się tu dużo dobrego :)
Znam, pierwszy Execration jaki poznałem, dzięki okładce zresztą która mnie zaintrygowała. Faktycznie, dobra muzyka choć nie aż na tyle be stawiać obok któregokolwiek Obliteriation.
Return to the Void strasznie męczące granie, mam wrażenie, że na siłę chcieli zaserwować słuchaczowi jak najwięcej dźwięków, podochodziłem wielokrotnie bo kilka tematów utkwiło w pamięci, może następnym razem.
Heretyk pisze:
Sybir pisze:Debiut to mi akurat przeleciał. Nie pamiętam, kiedy ostatnio zdjąłem z półki.
tak. natomiast kolejne to zniszczenie

Zaczynałem od dwójeczki, pamiętam, jakie to było miłe zaskoczenie.Potem BDH, totalny nokaut, po debiut sięgnąłem w ramach ciekawostki i to był strzał w dychę. Uwielbiam wszystkie pełniaki bo to kawał godnego grzańska, najczęściej wracam jednak do debiutu.
Ostatnio zmieniony 22-09-2018, 13:56 przez wolff, łącznie zmieniany 1 raz.
Jebać żuli.
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9022
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: NOWA FALA NORWESKIEGO DEATH METALU - ANKIETA

22-09-2018, 13:55

a wynik ankiety dość szokujący. czy to jest aż taka przepaść? :)
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9022
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: NOWA FALA NORWESKIEGO DEATH METALU - ANKIETA

22-09-2018, 14:00

wolff pisze: Zaczynałem od dwójeczki, pamiętam, jakie to było miłe zaskoczenie.
też to pamiętam. myślałem, że się zesram wtedy. album wpasował się idealnie w moje oczekiwania
Pablo
weteran forumowych bitew
Posty: 1270
Rejestracja: 22-03-2018, 11:03

Re: NOWA FALA NORWESKIEGO DEATH METALU - ANKIETA

23-09-2018, 08:40

Jimmy Boyle pisze:
Deathmaniac pisze:głos na Obliteration słyszę, że z Mabuse oraz Gouge się polubimy. Może ktoś sprowadzi do nas pierwszego longa Gouge ponieważ po epce jest dobrze, Grotesque Hysterectomy zdecydowanie inne podejście do tematu ale również uważa, że miło się tego słucha
tu masz Gouge; https://www.utsogp.pl/gouge-beyond-death-cd-p-449.html" onclick="window.open(this.href);return false;
a Mabuse to mogli by w końcu coś nagrać.

O, dzięki za info
ODPOWIEDZ