Najlepsza/Najgorsza sesja zdjęciowa v.2

ogólne rozmowy o tym i owym... tylko metal prosimy....

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10129
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: Najlepsza/Najgorsza sesja zdjęciowa v.2

08-01-2022, 10:13

535 pisze:
08-01-2022, 09:07
Medard pisze:
07-01-2022, 23:10
tomaszm pisze:Kurwa siódemka dzieci na koncie(stać). Krystian ma tam nieruchomości pokupowanych na 1,5 mln złotych(lekkim chujem) na tej wsi i dorabianie ideologi, że to outsider chociaż nawet jak się wysra publikuje materiał na youtube i że jest autentyczny. Kurwa ręce opadają.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
Te wiejskie nieruchy Varga nie odstają zamożnością od nieruchów jego sąsiadów, ot i film:

Po czym oceniasz "zamożność", tak z ciekawości? Co do tego przybytku to trochę za duży ale mieszkałbym.
Nie takie chałupy się widywało w Polsce na wsi w naszej bidzie, gdzie są domy jak pałace.

Ten budynek z tyłu wygląda na bardziej okazały, a u niego jeden to dom, a drugi gospodarczy lub letnia kuchnia.
To nie są duże budynki, chyba, że dla mieszczuchów z mieszkań 20m/2. Okna i drzwi wyglądają na nowe,
ale dach na sfatygowany, ale to chyba ten francuski łupek i on taki już ma swój urok.

Brak bajerów, które mają miastowi, którzy przeprowadzają się na wieś albo wiejscy nowobogaccy typu place zabaw dla dzieci, grille, miejsca na ogniska, ławeczki, basen, czy sauna. Jedynie opona zawieszona na drzewie i coś jeszcze stoi jakby grill.
Takie skromne gospodarstwa miała moja rodzina, czy znajomi, tyle że na środku latem stały maszyny lub leżały bale z lasu, a czasami pasły się konie ( strzyżenie trawy z głowy).

Samochody też stare, nie widać bogactwa, albo dobrze się maskuje, albo żyje zwyczajnie na tej wsi.

Nawet kaplicy pogańskiej czy innego miejsca modłów wyraźnie oznaczonego nie widać :)
Ostatnio zmieniony 08-01-2022, 10:31 przez Medard, łącznie zmieniany 1 raz.
Die Welt ist meine Vorstellung.
535

Re: Najlepsza/Najgorsza sesja zdjęciowa v.2

08-01-2022, 10:30

Medard pisze:
08-01-2022, 10:13
535 pisze:
08-01-2022, 09:07
Medard pisze:
07-01-2022, 23:10


Te wiejskie nieruchy Varga nie odstają zamożnością od nieruchów jego sąsiadów, ot i film:

Po czym oceniasz "zamożność", tak z ciekawości? Co do tego przybytku to trochę za duży ale mieszkałbym.
Jeden to dom, a drugi gospodarczy lub letnia kuchnia może przerobiony na mieszkalny.
To nie są duże budynki, chyba, że dla mieszczuchów z mieszkań 20m/2.

Brak bajerów, które mają miastowi, którzy przeprowadzają się na wieś albo wiejscy nowobogaccy typu place zabaw dla dzieci, grille, miejsca na ogniska, ławeczki, basen, czy sauna. Takie skromne gospodarstwa miała moja rodzina, czy znajomi, tyle że na środku latem stały maszyny lub leżały bale z lasu, a czasami pasły się konie ( strzyżenie trawy z głowy).

Samochody też stare, nie widać bogactwa, albo dobrze się maskuje, albo żyje zwyczajnie na tej wsi.

Nawet kaplicy pogańskiej czy innego miejsca modłów nie widać, chyba że w tym drugim budynku :)
Nie obraź się , ale dawno nie czytałem podobnego bełkotu. Ty chyba działasz gdzieś blisko księgowości. Powinieneś doskonale wiedzieć, że tak naprawdę liczy się tylko bilans. To, że mam jedne gacie wcale nie oznacza, że sąsiad jest zamożniejszy. Apartamentowy krzykliwy marketing wszedł ci zbyt mocno. Dam taki przykład. Budowa, etap wykończenia. Wchodzi miglanc elegancik i traktuje roboli jak bydło. Po pierwszym spierdalaj, odpuszcza. Co się okazuje. Świeży dyrektorek firmy od czegośtam, typu wszystko na kredyt reszta w lizingu. Kolega, chłopina spod Myślenic uśmiechnął się tylko pod wąsem i stwierdza, "kupiłbym go jak świniaka na targu". Także ja bym był bardzo ostrożny z ocenianiem zamożności w sposób jaki tutaj zaproponowałeś.
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10443
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Najlepsza/Najgorsza sesja zdjęciowa v.2

08-01-2022, 10:31

Na tubie jest nagranie ze srodka od nich z domu, bida taka ze za glowe sie lapalem. Pisali ze cieplej wody nie ma, miejsca tez prawie zero, ciezko stwierdzic gdzi oni wszyscy spia, nie mowiac juz o odrobinie prywatnisci do rozmnazania sie, to chyba tylko w lesie.
I am Jerusalem.
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10129
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: Najlepsza/Najgorsza sesja zdjęciowa v.2

08-01-2022, 10:35

535 pisze:
08-01-2022, 10:30
Medard pisze:
08-01-2022, 10:13
535 pisze:
08-01-2022, 09:07

Po czym oceniasz "zamożność", tak z ciekawości? Co do tego przybytku to trochę za duży ale mieszkałbym.
Jeden to dom, a drugi gospodarczy lub letnia kuchnia może przerobiony na mieszkalny.
To nie są duże budynki, chyba, że dla mieszczuchów z mieszkań 20m/2.

Brak bajerów, które mają miastowi, którzy przeprowadzają się na wieś albo wiejscy nowobogaccy typu place zabaw dla dzieci, grille, miejsca na ogniska, ławeczki, basen, czy sauna. Takie skromne gospodarstwa miała moja rodzina, czy znajomi, tyle że na środku latem stały maszyny lub leżały bale z lasu, a czasami pasły się konie ( strzyżenie trawy z głowy).

Samochody też stare, nie widać bogactwa, albo dobrze się maskuje, albo żyje zwyczajnie na tej wsi.

Nawet kaplicy pogańskiej czy innego miejsca modłów nie widać, chyba że w tym drugim budynku :)
Nie obraź się , ale dawno nie czytałem podobnego bełkotu. Ty chyba działasz gdzieś blisko księgowości. Powinieneś doskonale wiedzieć, że tak naprawdę liczy się tylko bilans. To, że mam jedne gacie wcale nie oznacza, że sąsiad jest zamożniejszy. Apartamentowy krzykliwy marketing wszedł ci zbyt mocno. Dam taki przykład. Budowa, etap wykończenia. Wchodzi miglanc elegancik i traktuje roboli jak bydło. Po pierwszym spierdalaj, odpuszcza. Co się okazuje. Świeży dyrektorek firmy od czegośtam, typu wszystko na kredyt reszta w lizingu. Kolega, chłopina spod Myślenic uśmiechnął się tylko pod wąsem i stwierdza, "kupiłbym go jak świniaka na targu". Także ja bym był bardzo ostrożny z ocenianiem zamożności w sposób jaki tutaj zaproponowałeś.
Wygląda jak zwyczajne gospodarstwo jakich wiele, chyba wieś znasz z widoku samochodu,
a ja znam zwykłych mieszkańców i producentów i wiem jaka jest różnica w obejściach.
U Varga nawet maszyn nie widać, może gdzieś za budynkami ma ogródek, albo nawet tego nie ma,
a co ma na koncie tego nie wiemy.
Die Welt ist meine Vorstellung.
535

Re: Najlepsza/Najgorsza sesja zdjęciowa v.2

08-01-2022, 10:35

Jeżeli tak to może zrzućmy się na paczkę. Pomarańcze, zabawki, cukierki jakieś, małżonce szampon do włosów, a Krystianowi ciepłe góralskie skarpety i maszynkę do golenia.
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10129
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: Najlepsza/Najgorsza sesja zdjęciowa v.2

08-01-2022, 10:38

535 pisze:
08-01-2022, 10:35
Jeżeli tak to może zrzućmy się na paczkę. Pomarańcze, zabawki, cukierki jakieś, małżonce szampon do włosów, a Krystianowi ciepłe góralskie skarpety i maszynkę do golenia.
może na to właśnie liczy :)
Die Welt ist meine Vorstellung.
535

Re: Najlepsza/Najgorsza sesja zdjęciowa v.2

08-01-2022, 10:39

Medard pisze:
08-01-2022, 10:35
535 pisze:
08-01-2022, 10:30
Medard pisze:
08-01-2022, 10:13


Jeden to dom, a drugi gospodarczy lub letnia kuchnia może przerobiony na mieszkalny.
To nie są duże budynki, chyba, że dla mieszczuchów z mieszkań 20m/2.

Brak bajerów, które mają miastowi, którzy przeprowadzają się na wieś albo wiejscy nowobogaccy typu place zabaw dla dzieci, grille, miejsca na ogniska, ławeczki, basen, czy sauna. Takie skromne gospodarstwa miała moja rodzina, czy znajomi, tyle że na środku latem stały maszyny lub leżały bale z lasu, a czasami pasły się konie ( strzyżenie trawy z głowy).

Samochody też stare, nie widać bogactwa, albo dobrze się maskuje, albo żyje zwyczajnie na tej wsi.

Nawet kaplicy pogańskiej czy innego miejsca modłów nie widać, chyba że w tym drugim budynku :)
Nie obraź się , ale dawno nie czytałem podobnego bełkotu. Ty chyba działasz gdzieś blisko księgowości. Powinieneś doskonale wiedzieć, że tak naprawdę liczy się tylko bilans. To, że mam jedne gacie wcale nie oznacza, że sąsiad jest zamożniejszy. Apartamentowy krzykliwy marketing wszedł ci zbyt mocno. Dam taki przykład. Budowa, etap wykończenia. Wchodzi miglanc elegancik i traktuje roboli jak bydło. Po pierwszym spierdalaj, odpuszcza. Co się okazuje. Świeży dyrektorek firmy od czegośtam, typu wszystko na kredyt reszta w lizingu. Kolega, chłopina spod Myślenic uśmiechnął się tylko pod wąsem i stwierdza, "kupiłbym go jak świniaka na targu". Także ja bym był bardzo ostrożny z ocenianiem zamożności w sposób jaki tutaj zaproponowałeś.
Wygląda jak zwyczajne gospodarstwo jakich wiele, chyba wieś znasz z widoku samochodu,
a ja znam zwykłych mieszkańców i producentów i wiem jaka jest różnica w obejściach.
U Varga nawet maszyn nie widać, może gdzieś za budynkami ma ogródek, albo nawet tego nie ma,
a co ma na koncie tego nie wiemy.
Medard. Masz problemy z rozumieniem tekstu pisanego? Pytam jeszcze raz. Jak , nie znając stanu konta i zestawienia winien/ma, rozpoznajesz, że ktoś jest zamożny, czy nie? Po mchu na drzewie?
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10129
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: Najlepsza/Najgorsza sesja zdjęciowa v.2

08-01-2022, 10:50

Nie wiem, ile ma na koncie, ja tylko odnoszę się do tego, że napisano iż mieszka w jakiejś bardzo okazałej i drogiej nieruchomości.
Jak dla mnie to podobny nieruch do okolicznych i niczym się nie wyróżnia.

Tak wyglądał wiejski dom depardieu, widać różnicę w metrażu:
Obrazek

a tu jego inny nieruch:

Obrazek

Tylko, że je chyba wszystkie sprzedał, może w Rosjii mieszka :)
Die Welt ist meine Vorstellung.
535

Re: Najlepsza/Najgorsza sesja zdjęciowa v.2

08-01-2022, 10:58

Czyli nie odnosisz się do tego co napisałem , komentując moją wypowiedź. Jednocześnie zestawiasz francuski dom chłopa z drewnianą budką w okolicy Hrubieszowa. Rozumiem. Co słychać u Pawła? Dalej zasuwa na czapli?
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Najlepsza/Najgorsza sesja zdjęciowa v.2

08-01-2022, 11:00

Medard było napisane ,że nie w luksusowej tylko za 1,5 mln złotych. Tak drogie są nieruchomosci w Francji. Zobacz wklejam pierwszą lepszą gospodarkę (ZŁOTYCH JESZCZE RAZ). Jak był jeszcze kanał Varga na youtube to mówił co i jak remontował oraz ile tego gruntu nakupił. NIc tam nie pisałem o pałącach z marmuru i klamkach ze złota tylko po prostu pewne rzeczy da się oszacować na podstawie zamieszczonych informacji przez samego autora.

https://www.green-acres.fr/pl/properties/344486.htm


Mozesz sobie tam poszukać ,że byle gospodarstwo nawet w bida stanie to kikaset tysięcy tys euro.
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8581
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

Re: Najlepsza/Najgorsza sesja zdjęciowa v.2

08-01-2022, 11:07

Niby skąd ten jebany przybłęda miałby kasę na to. Nie wierzę, chyba to były pieniądze teściów hehe. Wżenił się.
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10443
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Najlepsza/Najgorsza sesja zdjęciowa v.2

08-01-2022, 11:08

535 pisze:
08-01-2022, 10:39

Medard. Masz problemy z rozumieniem tekstu pisanego? Pytam jeszcze raz. Jak , nie znając stanu konta i zestawienia winien/ma, rozpoznajesz, że ktoś jest zamożny, czy nie? Po mchu na drzewie?
Podziwiaj to bogactwo

I am Jerusalem.
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10443
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Najlepsza/Najgorsza sesja zdjęciowa v.2

08-01-2022, 11:10

[V] pisze:
08-01-2022, 11:07
Niby skąd ten jebany przybłęda
O ironio
I am Jerusalem.
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8581
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

Re: Najlepsza/Najgorsza sesja zdjęciowa v.2

08-01-2022, 11:15

Co karkas, wypiłeś już sojową late w eko kubku i brandzlujesz się przy pierwszym summoning?
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Najlepsza/Najgorsza sesja zdjęciowa v.2

08-01-2022, 11:16



Ta to zobacz sobie z reportażu jak najechali go dziennikarze i wpuscił ich do środka . Zatrzymaj na równo 35 sekundzie albo 1:00 minucie jak masz ujęcia z środka. Coś kurwa wnętrze domu nie przypomina tego stanu powyżej z materiału o survivaliźmie. I pamiętaj ,że nawet jeśli ktoś ma syf na chacie to nie zmienia jej ceny wolnorynkowej. W każdym bądź razie jak ktoś ma taką gospodarkę z takim metrażem we Francji chętnie przygarnę pod warunkiem cen relatywnie bantustańskich. Hehe
Ostatnio zmieniony 08-01-2022, 11:17 przez tomaszm, łącznie zmieniany 1 raz.
535

Re: Najlepsza/Najgorsza sesja zdjęciowa v.2

08-01-2022, 11:16

ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
08-01-2022, 11:08
535 pisze:
08-01-2022, 10:39

Medard. Masz problemy z rozumieniem tekstu pisanego? Pytam jeszcze raz. Jak , nie znając stanu konta i zestawienia winien/ma, rozpoznajesz, że ktoś jest zamożny, czy nie? Po mchu na drzewie?
Podziwiaj to bogactwo

Wybacz, ale nie mam teraz czasu oglądać. Natomiast mam wrażenie graniczące z pewnością, że nie chcesz rozumieć o czym piszę.
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16175
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Najlepsza/Najgorsza sesja zdjęciowa v.2

08-01-2022, 11:21

tomaszm pisze:
08-01-2022, 11:16


Ta to zobacz sobie z reportażu jak najechali go dziennikarze i wpuscił ich do środka . Zatrzymaj na równo 35 sekundzie albo 1:00 minucie jak masz ujęcia z środka. Coś kurwa wnętrze domu nie przypomina tego stanu powyżej z materiału o survivaliźmie. I pamiętaj ,że nawet jeśli ktoś ma syf na chacie to nie zmienia jej ceny wolnorynkowej. W każdym bądź razie jak ktoś ma taką gospodarkę z takim metrażem we Francji chętnie przygarnę pod warunkiem cen relatywnie bantustańskich. Hehe
Jebany posprzątał na przyjazd śniadaniówki* xD Jak nic.

Swoją drogą co to kurwa, za jazda z tymi operatami szacunkowymi? Seba chce kupić jego kwadrat? Stalker jakiś, czy co?

* ps. typowy brudas. Mieć taki syf i ten burdel pokazywać (?) ... dobrze, że przynajmniej gówniaki podcierają się srajtaśmą, a nie łapą, lewą ... zawsze lewą ...lefthandpath


Tu jest prawilny, czysty kwadrat, prawilnego i zdrowego chłopa:



Do operatów szac. start
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10443
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Najlepsza/Najgorsza sesja zdjęciowa v.2

08-01-2022, 11:29

535 pisze:
08-01-2022, 11:16
ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
08-01-2022, 11:08
535 pisze:
08-01-2022, 10:39

Medard. Masz problemy z rozumieniem tekstu pisanego? Pytam jeszcze raz. Jak , nie znając stanu konta i zestawienia winien/ma, rozpoznajesz, że ktoś jest zamożny, czy nie? Po mchu na drzewie?
Podziwiaj to bogactwo

Wybacz, ale nie mam teraz czasu oglądać. Natomiast mam wrażenie graniczące z pewnością, że nie chcesz rozumieć o czym piszę.
Zamoznosc ocenia sie po poziomie zycia a nie po tym, co kto ma napisane na papierze.
I am Jerusalem.
tomaszm
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7919
Rejestracja: 26-12-2010, 12:33

Re: Najlepsza/Najgorsza sesja zdjęciowa v.2

08-01-2022, 11:32

Warren Buffet mieszka w domu po mamie. NIe jest zamożny w takim razie ?

https://www.businessinsider.com/warren- ... 017-6?IR=T
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10443
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: Najlepsza/Najgorsza sesja zdjęciowa v.2

08-01-2022, 11:32

[V] pisze:
08-01-2022, 11:15
Co karkas, wypiłeś już sojową late w eko kubku i brandzlujesz się przy pierwszym summoning?
Pierwszego Summoning w ogole nie slucham bo uwazam ze jest denne, siedze w ciszy i krece glowa czytajac, jak jeden imigrant zapomnial kim jest i nazywa drugiego „jebanym przybleda”.
I am Jerusalem.
ODPOWIEDZ