Najlepsza/Najgorsza sesja zdjęciowa v.2

ogólne rozmowy o tym i owym... tylko metal prosimy....

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16342
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: NAJLEPSZA/NAJGORSZA 'SESJA ZDJĘCIOWA"

28-05-2017, 11:59

535 pisze:Ojej, a co jest takiego złego w wyglądzie spodni z lumpeksu? Te sklepowe prezentują się lepiej? Nie wierzę w to co tutaj czytam sobie przy świętej niedzieli. Jakie spodnie powinno się nosić, żeby było bdb?

Obrazek
prywatne foto Krzysztofa? mocno zaangażowany w tą relacje jesteś? jak widzę …

ps. dużo lepsza ta sesja na kiblu. tam nie ma spodzieni z lumpa. ok?
13.04.2024
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16342
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: NAJLEPSZA/NAJGORSZA 'SESJA ZDJĘCIOWA"

28-05-2017, 12:03

Hatefire pisze:Ponadto jeśli grałbym w zespole też chodziłbym we własnym merchu i tym, który mi dadzą kumple i innych zespołów. Po co przepłacać za szmaty.
zrozumiałe. jako zaangażowany w życie swojej parafii też noszę "za darmoszkę" :

Obrazek
13.04.2024
Awatar użytkownika
HSVV
w mackach Zła
Posty: 987
Rejestracja: 27-12-2014, 04:52

Re: NAJLEPSZA/NAJGORSZA 'SESJA ZDJĘCIOWA"

28-05-2017, 12:06

535 pisze:Ojej, a co jest takiego złego w wyglądzie spodni z lumpeksu? Te sklepowe prezentują się lepiej? Nie wierzę w to co tutaj czytam sobie przy świętej niedzieli. Jakie spodnie powinno się nosić, żeby było bdb?
ale rozumiesz, że tu nie chodzi o spodnie z lumpu same w sobie?

po prostu ktoś wkleja wtórne i durne zdjęcie nergala, po czym ktoś jako kontrprzykład dobrej sesji zdjęciowej podaje gazylionowe z kolei zdjęcie metalowców stojących z założonymi rękami. kol Ascetic dodał tylko inne cechy charakterystyczne tych fot - spodnie z lumpu, butelka z alko i sprane koszulki. nie chodzi o to, że z tymi elementami z osobna jest coś nie tak, tylko o fakt, że każda sesja wygląda tak.kurwa.samo. i naprawdę nie trzeba fajerwerków i silenia się na oryginalność żeby strzelić dobre, ale chwytające oko zdjęcie. jako przykład podam jedno z moich ulubionych - ziomeczki z Orcustus:

Obrazek

niby nic, a jednak coś.
Maschinengewehr
Aus jeder Galaxie
Heilen wir
Allgemeine Agonie
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16342
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: NAJLEPSZA/NAJGORSZA 'SESJA ZDJĘCIOWA"

28-05-2017, 12:13

HSVV pisze:
535 pisze:Ojej, a co jest takiego złego w wyglądzie spodni z lumpeksu? Te sklepowe prezentują się lepiej? Nie wierzę w to co tutaj czytam sobie przy świętej niedzieli. Jakie spodnie powinno się nosić, żeby było bdb?
ale rozumiesz, że tu nie chodzi o spodnie z lumpu same w sobie?

po prostu ktoś wkleja wtórne i durne zdjęcie nergala, po czym ktoś jako kontrprzykład dobrej sesji zdjęciowej podaje gazylionowe z kolei zdjęcie metalowców stojących z założonymi rękami. kol Ascetic dodał tylko inne cechy charakterystyczne tych fot - spodnie z lumpu, butelka z alko i sprane koszulki. nie chodzi o to, że z tymi elementami z osobna jest coś nie tak, tylko o fakt, że każda sesja wygląda tak.kurwa.samo. i naprawdę nie trzeba fajerwerków i silenia się na oryginalność żeby strzelić dobre, ale chwytające oko zdjęcie. jako przykład podam jedno z moich ulubionych - ziomeczki z Orcustus:

Obrazek

niby nic, a jednak coś.
HSVV

tu chodzi o coś innego … bo tak normalnie to by i może przyznał rację … ale, ale …

tu

chodzi

o


A U T O P S Y


i nie pogadasz. nie ma opcji.

ps. a gdzie zaczyna się heszkowanie z A. tam kończy się rozmowa. kto tego nie rozumie … tu sobie dopiszcie …
13.04.2024
Awatar użytkownika
yossarian84
zahartowany metalizator
Posty: 3354
Rejestracja: 24-07-2010, 12:16

Re: NAJLEPSZA/NAJGORSZA 'SESJA ZDJĘCIOWA"

28-05-2017, 12:36

HSVV pisze: Obrazek
to chyba jacyś szataniści
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9680
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: NAJLEPSZA/NAJGORSZA 'SESJA ZDJĘCIOWA"

28-05-2017, 12:56

Ascetic pisze:
HSVV pisze:
SCREAMBLOODYGORE pisze:Obrazek

DINOZAURY 2017
japierdole, jesteś bardziej przewidywalny niż mój zegarek.

swoją drogą beczka z adasia jak najbardziej na miejscu, ale wklejanie 98273645820 zdjęcia metalowców stojących z założonymi rękami i podawanie tego jako przykłądu dobrej sesji też trochę śmieszne.
+ wyjebane afrykańskie bebzony, dżiny, które kupisz tylko w lumpie i musowo koszulki zespołów-kolegów z którymi grało się trasę przed wybuchem wojny w 1914 roku ...
byles ostatnio w jakims sklepie odziezowym? juz nawet w lumpeksie kupisz dzinsy wygladajace na mniej znoszone ;-)
Guilty of being right
Awatar użytkownika
nagrobek
zahartowany metalizator
Posty: 3568
Rejestracja: 15-10-2014, 11:08

Re: NAJLEPSZA/NAJGORSZA 'SESJA ZDJĘCIOWA"

28-05-2017, 13:08

535 pisze:Ojej, a co jest takiego złego w wyglądzie spodni z lumpeksu? Te sklepowe prezentują się lepiej? Nie wierzę w to co tutaj czytam sobie przy świętej niedzieli. Jakie spodnie powinno się nosić, żeby było bdb?

Obrazek
Obrazek

^byle nie z podobnej serii i będzie bdb
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16342
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: NAJLEPSZA/NAJGORSZA 'SESJA ZDJĘCIOWA"

28-05-2017, 13:15

@ug®la-karma

kurwa/ murwa ;-)
to była taka przenośnia. zlew na styl "na chłopaków z sąsiedztwa". tak tutaj hołubiony zresztą.

1/ dajcie mi spokój. nie handluje szmatami ;-)

2/ ja rozumiem tą 'fratenizację wizerunkową". wyglądamy jak nasi fani. (a) że fani wyglądają jak wyglądają to my wyglądamy jak oni …

3/ a, że mam wyrobione zdanie (krytyczno/ negatywne) o tym to inna sprawa.

4/ tak. mieszkam we Wszawej i jak wylezę z bunkra to widzę na ulicy jakie style są na topie (zapewne mają na nie wpływ internety, sieciówki i inne gówna)… i później błyskiem wracam do swojego bunkra ….
13.04.2024
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9022
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: NAJLEPSZA/NAJGORSZA 'SESJA ZDJĘCIOWA"

28-05-2017, 15:08

macie problemy panowie :)
jeśli o mnie chodzi żadnych sesji zdjęciowych mogło by nie być, bo średnio lubię patrzeć na kolesi z zespołów. wolę słuchać :)
535

Re: NAJLEPSZA/NAJGORSZA 'SESJA ZDJĘCIOWA"

28-05-2017, 17:41

Heretyk pisze:macie problemy panowie :)
jeśli o mnie chodzi żadnych sesji zdjęciowych mogło by nie być, bo średnio lubię patrzeć na kolesi z zespołów. wolę słuchać :)
Otóż to. Badania nad powierzchownością muzyków to wdzięczny temat dla rozkapryszonych nastolatków i dziwne gdy zajmują się tym czterdziestoletnie chłopy. Ten taki, tamten owaki, ten ma łysinę, tamten chujowe spodnie, wyciągniętą koszulkę, majtki w kropki. Kogo tak naprawdę obchodzi, kto i co na siebie ubiera, pomijam oczywiście ekstrawagancje w stylu człowiek-toster, tudzież wykwintne sesje Arcturus.
Ascetic pisze:
HSVV

tu chodzi o coś innego … bo tak normalnie to by i może przyznał rację … ale, ale …

tu

chodzi

o


A U T O P S Y


i nie pogadasz. nie ma opcji.

ps. a gdzie zaczyna się heszkowanie z A. tam kończy się rozmowa. kto tego nie rozumie … tu sobie dopiszcie …
Powiem krótko. Pierdolisz pan. Możesz sobie żartować z kogo chcesz i jak chcesz, osobiście sram na to. I daruj sobie analizy parapsychologiczne, bo średnio tutaj komukolwiek to wychodzi.
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16342
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: NAJLEPSZA/NAJGORSZA 'SESJA ZDJĘCIOWA"

28-05-2017, 17:44

^ pierdolisz pan.
wystarczy wrzucić wątek jak wyżej i już wrzątek (w głowie)
ochłoń
13.04.2024
535

Re: NAJLEPSZA/NAJGORSZA 'SESJA ZDJĘCIOWA"

28-05-2017, 17:48

Ja pierdolę...widzę, że tutaj potrzebny jest psychiatra, a nie betoniarz z zacięciem psychoterapeuty. No cóż. Trudno. Świata nie zbawię.
[V]
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8581
Rejestracja: 07-06-2009, 16:29

Re: NAJLEPSZA/NAJGORSZA 'SESJA ZDJĘCIOWA"

28-05-2017, 17:51

znowu atakują Metalikęę? to prostu podłe.
If any man should attempt to criticize Braun's actions, he should be thoroughly patronized for his obviously Jewish behavior
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16342
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: NAJLEPSZA/NAJGORSZA 'SESJA ZDJĘCIOWA"

28-05-2017, 17:51

M. na prawdę nie jest dobrze.

co chwilę masz zwarcie. to tu, to tam.
wypisujesz o sraniu i tym podobnych ekscesach.

ludzie Ci piszą: "wyluzuj", itp. itd.
a Ty swoje ...

to tak po koleżeńsku.
13.04.2024
535

Re: NAJLEPSZA/NAJGORSZA 'SESJA ZDJĘCIOWA"

28-05-2017, 17:52

HSVV pisze:
535 pisze:Ojej, a co jest takiego złego w wyglądzie spodni z lumpeksu? Te sklepowe prezentują się lepiej? Nie wierzę w to co tutaj czytam sobie przy świętej niedzieli. Jakie spodnie powinno się nosić, żeby było bdb?
ale rozumiesz, że tu nie chodzi o spodnie z lumpu same w sobie?
Ale rozumiesz, że mi nie chodzi o spodnie z lumpu, autopsy, czy jakiegoś metalowca szarpiącego się z krasnalami z milicji, tylko o sam fakt, że stare chłopy z zacięciem komentują wygląd innych starych chłopów?
535

Re: NAJLEPSZA/NAJGORSZA 'SESJA ZDJĘCIOWA"

28-05-2017, 17:56

Ascetic pisze:M. na prawdę nie jest dobrze.

co chwilę masz zwarcie. to tu, to tam.
wypisujesz o sraniu i tym podobnych ekscesach.

ludzie Ci piszą: "wyluzuj", itp. itd.
a Ty swoje ...

to tak po koleżeńsku.
Po co kłamiesz? Z kim mam zwarcie co chwilę? Kto pisze żebym wyluzował? Komu takie telewizyjne pitolenie? Chyba mnie z kimś pomyliłeś. Spokojnie. Komentuj sobie dżinsy, apaszki, damskie torebki. Mi to właściwie nie przeszkadza, inna sprawa co o tym myślę.
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16342
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: NAJLEPSZA/NAJGORSZA 'SESJA ZDJĘCIOWA"

28-05-2017, 18:00

535 pisze:
Ascetic pisze:M. na prawdę nie jest dobrze.

co chwilę masz zwarcie. to tu, to tam.
wypisujesz o sraniu i tym podobnych ekscesach.

ludzie Ci piszą: "wyluzuj", itp. itd.
a Ty swoje ...

to tak po koleżeńsku.
Po co kłamiesz? Z kim mam zwarcie co chwilę? Kto pisze żebym wyluzował? Komu takie telewizyjne pitolenie? Chyba mnie z kimś pomyliłeś. Spokojnie. Komentuj sobie dżinsy, apaszki, damskie torebki. Mi to właściwie nie przeszkadza, inna sprawa co o tym myślę.
ochłoń
13.04.2024
535

Re: NAJLEPSZA/NAJGORSZA 'SESJA ZDJĘCIOWA"

28-05-2017, 18:04

Siedzę przy grillu z piwem w łapie, a ty mi ochłoń i ochłoń. Może sam ochłoń i skończ pierdolić, nawiasem mówiąc w kolejnym już temacie, w stylu fanki New Kids On The Blocks? Taka propozycja.
Awatar użytkownika
Anthropophagus
w mackach Zła
Posty: 739
Rejestracja: 15-04-2006, 22:00
Lokalizacja: Kondominium Rosyjsko-Niemieckie pod Żydowskim zarządem powierniczym

Re: NAJLEPSZA/NAJGORSZA 'SESJA ZDJĘCIOWA"

28-05-2017, 18:20

Bdb, to oczywiste, ochłoń albo (choć to głupie) miej to w dupie - serdecznie, ew. napisz za ile te kwadratowe szczyny kupiłeś i czy nie warto było tych funduszy przeznaczyć na coś lepszego? Szczyny z lumpeksu za dwójkę w puszce czy lepszy sort za piątaka? A Starbucks'a odwiedziłeś w ten weekend? Tel mi kurwa nał or daj in pejn!

Obrazek
"Dla mnie to jest naród zesrany a nie naród wybrany".
- Piotr Rybak
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10215
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: NAJLEPSZA/NAJGORSZA 'SESJA ZDJĘCIOWA"

28-05-2017, 18:22

O akurat fejs mi wyrzucił wywiad z Bartkiem Chacińskim, co to dobrze pasuje do tematu.
Bartek Chaciński pisze: Myślę, że tym brodatym mężczyznom czy modnie ubranym fanom zespołu The Dumplings wydaje się, że każdy z nich jest inny i tylko ludzie, którzy patrzą na nich z zewnątrz widzą np. aktualną kolekcję w H&M albo subkulturowe spuścizny.

Z pewnością wpływ na to, jak wyglądają fani danego gatunku muzyki, mają wokaliści kultowych zespołów. Jest tak, ponieważ robią muzykę, z którą się utożsamiamy. Czujemy, że z twórcą łączy nas niewidzialna więź, że nadajemy na tych samych falach. Traktujemy ich w duchu jak przyjaciół, powierników sekretów lub ludzi, którzy łączą z nami te same doświadczenia emocjonalne. Uwielbiamy ich, czujemy się częścią ich twórczości, więc i wyglądać zaczynamy podobnie. Wokół każdego gatunku muzycznego tą drogą uformowała się już na przestrzeni lat jakaś stylistyka, dlatego, kiedy zaczynamy odnajdywać się w danej muzyce, nawet nie znając wokalisty, który zapoczątkował ten styl, dostajemy go jakby w pakiecie. Stąd gotowe "paczki", takie jak techno – dres, disco polo – białe kozaczki, metal – czarne koszulki i długie włosy...

[...]

Choć teraz "kupowanie" muzyki wraz z ubiorem nie jest tak powszechne i nasilone jak kiedyś. Dziś subkultury, które miały swoją muzykę, strój, slang i wiele innych cech przeżywają kryzys i rozbicie. Pozostało po nich porządkowanie świata na zasadzie łączenia gatunku ze stylem. Oczywiście nie brakuje od tych zasad wyjątków.
Całość: http://natemat.pl/208973,pokaz-mi-swoja ... ym-lamusem" onclick="window.open(this.href);return false;
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
ODPOWIEDZ