Co jeszcze ci wydać, Polaku?

ogólne rozmowy o tym i owym... tylko metal prosimy....

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Harlequin
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10824
Rejestracja: 12-03-2010, 13:38
Lokalizacja: Koko City

Re: Co jeszcze ci wydać, Polaku?

19-10-2023, 13:21

Całkiem klawy ten engraved. nigdy tego nie słuchałem, ani o nich nie słyszałem, ale dobrze to żre.
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14319
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: Co jeszcze ci wydać, Polaku?

23-10-2023, 18:29

Obrazek

wydawca: Wydawnictwo Małe Nakłady
format: KSIĄŻKA + AUDIOBOOK CD
rok: 2023
format: 145 x 210 mm
ilość stron: 312
oprawa: twarda
język: polski

Z okazji jubileuszu 35-lecia istnienia zespołu, pojawiła się właśnie pierwsza oficjalna biografia Quo Vadis, spisana przez samego Tomasza "Skayę" Skuzę!
Historia Quo Vadis - 666 opowieści" to 312 stron podanych w estetycznej formie i twardej oprawie, wypełnionych soczystą treścią. To historie z samego dna diabelskiego kotła. Jeśli chcecie wiedzieć co łączy Quo Vadis z Bogusławem Lindą, jak to się stało, że ich drogi przecięły się z Korą i do czego służył samolot na planie "Rzeźnika" nie możecie jej przegapić! W zestawie z książką dostaniecie audiobook czytany przez Skayę i okolicznościową kostkę do gry.

zamówienia w Pagan https://www.pagan-records.com/pl/p/Hist ... A-CD/13446
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Nostromo
postuje jak opętany!
Posty: 646
Rejestracja: 21-01-2017, 10:22
Lokalizacja: Somewhere In Time

Re: Co jeszcze ci wydać, Polaku?

01-11-2023, 19:22

Dzisiaj przypadkowo natknąłem się na to
Obrazek

Demo "Moja dusza" to był całkiem ciekawy death metal. Nie z takich brutalnych, ale z taką nutą klimatu. Ciekawostką było, że (o ile mnie pamięć nie myli) wszystkie "teksty" na demo były wierszami Tadeusza Micińskiego. Demosy wydała japońska wytwórnia Darker Then Darkness Rec.
Awatar użytkownika
devastator77
zahartowany metalizator
Posty: 6639
Rejestracja: 04-09-2016, 10:26

Re: Co jeszcze ci wydać, Polaku?

25-11-2023, 17:10

Na koniec mojego pobytu na tym forum po raz kolejny apeluję do bossów z wytwórni płytowych by wydali wreszcie na cd SPARAGMOS-Error,to znakomite thrash/death metalowe granie,na światowym poziomie!
Kogo ty we mnie
wszystkimi dziennie
nocami straszysz?
ODPOWIEDZ