Topka europejskiego DM z wyłączeniem Skandynawii i Polski (do przełomu wieków).

ogólne rozmowy o tym i owym... tylko metal prosimy....

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

Awatar użytkownika
Bolt
rasowy masterfulowicz
Posty: 2046
Rejestracja: 25-12-2010, 18:32

Re: Topka europejskiego DM z wyłączeniem Skandynawii i Polski (do przełomu wieków).

14-06-2022, 11:05

Bolt Thrower - IV Krucjata
Carcass - Necrotism...
Napalm Death - Fear...
Pestilence - Consuming Impulse
Asphyx - Last One...
Cancer - Death Shall Rise
Fleshcrawl - Descend...

Potem zaczyna się kombinowanie czy dodać to, a może to, więc zostanę jednak przy żelaznej siódemce ;)
I was born in this town
Live here my whole life
Probably come to die in this town
Live here my whole life
Never anything to do in this town
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16136
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Topka europejskiego DM z wyłączeniem Skandynawii i Polski (do przełomu wieków).

14-06-2022, 11:54

Co my tu mamy? Na pewno nie starą holenderską szkołę, której ja tam aktualnie słuchać nie potrafię. Zresztą, mało co z mateksów z lat 80-90' gości u mnie w odtwarzaczach. Ok. BT gości, <o jak ja lubię tych panczurów udających metaluchów>, C-ss gości <o, jak ja doceniam, że bez nich nie byłoby tego co jest. Choćby w duńskim, współczesnym DM>, a tak poza tym mało co gości. A co gości? W tej względnie bieżącej, labilnej topce europejskiej?:

Obrazek

Ostatnio lubiane i uwielbiane bulgoty: kacapskie Caustic Vomit, brytolskie Cryptworm, fińczykowe Torso, czy też czeskie Sneciwo. Coś by się tam jeszcze znananana-zło, ale to z topki tego tygodnia to jest na tyle.

Na końcu dwa sztosiwa zza wielkiej wody: Ossuary & Cavurn. Bez związku ze związkiem, ale pod rozfoliowanie i w końcu posłuchanie, jak .... , ze szlachetnego, oldskulowego nośnika. Bo jest czas i smak.
Awatar użytkownika
devastator77
zahartowany metalizator
Posty: 6639
Rejestracja: 04-09-2016, 10:26

Re: Topka europejskiego DM z wyłączeniem Skandynawii i Polski (do przełomu wieków).

14-06-2022, 12:28

1.SADIST-Above the Light
2.TORCHURE-Beyond the Veil
3.SACRED SIN-Darkside
4.TORCHURE-The Essence
5..BURIAL-Relinquished Souls

Tylko 5 płyt,za to wszystkie znakomite,od pierwszej do ostatniej minuty.
Kogo ty we mnie
wszystkimi dziennie
nocami straszysz?
Awatar użytkownika
Harlequin
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10788
Rejestracja: 12-03-2010, 13:38
Lokalizacja: Koko City

Re: Topka europejskiego DM z wyłączeniem Skandynawii i Polski (do przełomu wieków).

14-06-2022, 12:31

O! Zapomniałem o "Relinquished Soul", które chętnie bym wstawił zamiast np. "Oracular eyes".
ODPOWIEDZ