KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

ogólne rozmowy o tym i owym... tylko metal prosimy....

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
Death in another way
weteran forumowych bitew
Posty: 1678
Rejestracja: 07-11-2008, 13:01

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

30-10-2009, 13:10

:-)))

Albo jedno zdanie albo miażdżącą epopeję!!!:-)))
Awatar użytkownika
Skaut
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7410
Rejestracja: 27-03-2004, 13:19

30-10-2009, 13:13

Death in another way pisze::-)))

Albo jedno zdanie albo miażdżącą epopeję!!!:-)))
czekamy zatem.
Coś tam było! Człowiek!
Death in another way
weteran forumowych bitew
Posty: 1678
Rejestracja: 07-11-2008, 13:01

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

30-10-2009, 13:31

Za epopeję na ten temat powinno być bardzo wysokie honorarium,
więc pozostanę konsekwentnie jednak przy jednym zdaniu!!!:-)
Awatar użytkownika
Skaut
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7410
Rejestracja: 27-03-2004, 13:19

30-10-2009, 13:35

Death in another way pisze:Za epopeję na ten temat powinno być bardzo wysokie honorarium,
więc pozostanę konsekwentnie jednak przy jednym zdaniu!!!:-)
problem w tym, że ani jednego konkretnego zdania na temat tej wytwórni (i poprzednich również) nie napisałeś, więc w sumie marna ta Twoja konsekwencja...
Coś tam było! Człowiek!
Awatar użytkownika
Tymothy
postuje jak opętany!
Posty: 657
Rejestracja: 07-06-2005, 14:29

Re:

09-11-2009, 16:23

Ja pierdole wydanie AOSOTH -Ashes of Agels to totalna porażka, dwupanelowy lakierowany digipack, bez żadnego bookleu...
Limitowane wydanie w digi TEMPLE OF BAAL - Lightsaying Rituals, to też nic specjalnego ot zwykłe digi z bookletem z normalnej wersji, a liczenie sobie za to 45 zl to jest kurwa gruba przesada
zastanawiam sie czy jest sens w przyszłości kupować jakiekolwiek limity w digi z Agonii bo Filip zaczyna ostro przycinać w chuja i bezczelnie jebać klientów
wydawnictwa Agonii przy wydawnictwach takiej małej firemki jak Witching Hour wyglądają smętnie i biednie jak chuj impotenta
Hello darkness, my old friend
Awatar użytkownika
H-K44
weteran forumowych bitew
Posty: 1231
Rejestracja: 16-04-2009, 10:01
Lokalizacja: Left Hand Path

Re: Re:

09-11-2009, 16:33

Tymothy pisze: wydawnictwa Agonii przy wydawnictwach takiej małej firemki jak Witching Hour wyglądają smętnie i biednie jak chuj impotenta
Szczera prawda. A Bart na punkcie ładnego wydania ma pierdolca, więc to nie dziwi.
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you... Stranger
Awatar użytkownika
pogodancer
weteran forumowych bitew
Posty: 1540
Rejestracja: 13-03-2009, 14:26

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

09-11-2009, 20:47

czyżby początek końca?
Awatar użytkownika
Riven
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16717
Rejestracja: 27-05-2004, 11:15
Lokalizacja: behind the crooked cross
Kontakt:

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

09-11-2009, 21:29

no no, milo wiedziec, ze tyle osob rzucilo sie na nowego Slayera : )
this is a land of wolves now
Awatar użytkownika
Ihasan
rasowy masterfulowicz
Posty: 2388
Rejestracja: 15-03-2006, 23:53
Lokalizacja: East Prussia
Kontakt:

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

09-11-2009, 22:12

kregozmyk pisze:Dnia 2-11-2009 o godz. 11:47 OMNIO.pl napisał(a):

Omnio.pl
------------------------------------------------------
Nr Zamówienia: 3908
Szczegółowa Faktura: xxx
Data Zamówienia: niedziela, 20 wrzesień 2009
mi od miesiąca ostanie SECRETS OF THE MOON nie mogą wysłać, tłumacząc się problemami z tym albumem, przy okazji blokując mi kilka innych zamówionych albumów wraz z tą płytką;
Ostatni raz u nich zamawiam;
Black Magic Mushrooms

https://ancientdead.com/index.php
Awatar użytkownika
H-K44
weteran forumowych bitew
Posty: 1231
Rejestracja: 16-04-2009, 10:01
Lokalizacja: Left Hand Path

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

09-11-2009, 23:42

Ihasan pisze: mi od miesiąca (...) nie mogą wysłać
To samo u mnie...
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you... Stranger
Awatar użytkownika
Nerwowy
zahartowany metalizator
Posty: 6284
Rejestracja: 20-06-2009, 14:07

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

10-11-2009, 00:38

Z moim zamówieniem też się pierdolą. Zapakowali jedną płytę co mieli akurat i tydzień cisza.
De Mysteriis Dom Niggeriis
Slayer to kał i ogólnie rzecz biorąc beznadziejna kapela.
Awatar użytkownika
Skaut
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7410
Rejestracja: 27-03-2004, 13:19

10-11-2009, 00:41

Ihasan pisze:
kregozmyk pisze:Dnia 2-11-2009 o godz. 11:47 OMNIO.pl napisał(a):

Omnio.pl
------------------------------------------------------
Nr Zamówienia: 3908
Szczegółowa Faktura: xxx
Data Zamówienia: niedziela, 20 wrzesień 2009
mi od miesiąca ostanie SECRETS OF THE MOON nie mogą wysłać, tłumacząc się problemami z tym albumem, przy okazji blokując mi kilka innych zamówionych albumów wraz z tą płytką;
Ostatni raz u nich zamawiam;
ja już z nimi daje sobie spokój. Czekałem od lipca na Behemoth i Nadja...
Coś tam było! Człowiek!
Awatar użytkownika
Ihasan
rasowy masterfulowicz
Posty: 2388
Rejestracja: 15-03-2006, 23:53
Lokalizacja: East Prussia
Kontakt:

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

10-11-2009, 09:36

Skaut po trzech e-mailach dopiero się dowiedziałem, że mają problem ze sprowadzeniem SotM ostatniego, gdzie na ich stronie nic nie jest napisane, że są problemy z dostępnością tej płyty. Wg mnie tak jak przy innych pozycjach powinno być napisane zdanie, dwa, że termin oczekiwania na płytkę wynosi ok 14 dni czy coś w tym rodzaju, już spokojnie mogłem sobie ten album na allegro kupić u jednego gościa bez problemu, u którego kilka razy robiłem zakupy i zawsze szybko realizował zakupy. Teraz zamówiłem kilka płyt i przez SotM nie dostaje paczki ... jak się dziś okazało mają ją mieć w połowie listopada, w sumie to parę dni więc jeszcze poczekam cierpliwie.
Nie zmienia to faktu, że przykładowo taki ostatni PORTISHEAD gdzie termin realizacji trwać miał 2-5 dni pierolili się z załatwieniem tego albumu ponad dwa tygodnie!!
Zarówno OMNIO jak i na allegro Forestshadow od dziś będę omijał szerokim łukiem co by sobie znów sobie ciśnienia nie podnieść. Od choćby Pagan Rec. czy ShockRock.pl powinni się jeszcze wieeeele nauczyć ...

Osobiście będę wszystkim odradzał zamawiania w OMNIO;

... oczywiście napisać muszę, że wcześniej takich jaj nie miałem, a przesyłki dostawałem w max 5 dni. w tej chwili zrobiła się chujnia z grzybnią;
Black Magic Mushrooms

https://ancientdead.com/index.php
Death in another way
weteran forumowych bitew
Posty: 1678
Rejestracja: 07-11-2008, 13:01

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

10-11-2009, 10:52

Na szczęście nie zamawiałem niczego ani w omnio ani w forestshadow i nie zamówię-dzięki za ostrzeżenie!!!

Natomiast jeśli chodzi o Pagan Records i ShockRock.pl, to z autopsji potwierdzam Ich pełny profesjonalizm w każdym calu!!!:-)))

Z kolei z mmp zamówiłem kilka lat temu jeden jedyny raz m.in. 1-sze wydanie winylowe 4-go albumu Vital Remains
i zabezpieczyli ten winyl koszmarnie-tektura+taśma klejącą, która przykleiła się dolnej części okładki-po odklejeniu został
ślad o dł. kilku cm na zawsze-całość łącznie z dodatkowym zamówionym kompaktem i bonusową kasetą była w większym opakowaniu; poza tym nie wiadomo kto tam przyjmuje zamówienia i wysyła te przesyłki; bardzo mi zależało na tym winylu, więc go zamówiłem od nich, ale po raz jedyny i ostatni!!!

ps. a jakie macie doświadczenia z zamawianiem z Agonii Records (ja akurat mam mieszane uczucia)?
Awatar użytkownika
Ihasan
rasowy masterfulowicz
Posty: 2388
Rejestracja: 15-03-2006, 23:53
Lokalizacja: East Prussia
Kontakt:

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

10-11-2009, 11:20

ja się przyznam w Agonii nie zamawiałem, staram się unikać wytwórni o których ludzie mają różne zdanie.
ShockRock.pl ma sklep w moim rodzimym mieście, kupowałem płytki u nich jeszcze jak na allegro nic nie sprzedawali, znam właściciela więc nawet gdy czegoś nie miał, zawsze dało się u niego to załatwić;
W sumie dzięki nim płytki Sol Invictus, Current 93 czy choćby DIJ mogłem sobie na regał postawić;
w tej chwili ich oferta się rozrosła nie tylko do jednego gatunku ale i poszerzyli ją o metal i nie tylko.
... a pamiętam zaczynali na małym stoisku w Centrum Handlowym :)
Black Magic Mushrooms

https://ancientdead.com/index.php
Awatar użytkownika
grot
weteran forumowych bitew
Posty: 1352
Rejestracja: 24-05-2008, 11:30
Lokalizacja: Transformed God Basement

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

10-11-2009, 11:23

Przykro słyszeć, jeszcze do niedawna Omnio działało wzorcowo, a teraz to same problemy widzę.
- Odkryłem swoją drugą osobowość. Ma na imię Jan.
- O, czym się zajmuje?
- Jan, generalnie, pogardza.
Awatar użytkownika
Skaut
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7410
Rejestracja: 27-03-2004, 13:19

10-11-2009, 12:06

Ihasan pisze:Skaut po trzech e-mailach dopiero się dowiedziałem, że mają problem ze sprowadzeniem SotM ostatniego, gdzie na ich stronie nic nie jest napisane, że są problemy z dostępnością tej płyty. Wg mnie tak jak przy innych pozycjach powinno być napisane zdanie, dwa, że termin oczekiwania na płytkę wynosi ok 14 dni czy coś w tym rodzaju, już spokojnie mogłem sobie ten album na allegro kupić u jednego gościa bez problemu, u którego kilka razy robiłem zakupy i zawsze szybko realizował zakupy. Teraz zamówiłem kilka płyt i przez SotM nie dostaje paczki ... jak się dziś okazało mają ją mieć w połowie listopada, w sumie to parę dni więc jeszcze poczekam cierpliwie.
Nie zmienia to faktu, że przykładowo taki ostatni PORTISHEAD gdzie termin realizacji trwać miał 2-5 dni pierolili się z załatwieniem tego albumu ponad dwa tygodnie!!
ja kilka razy wysyłałem maila z zapytaniem co z moją przesyłką - bez odpowiedzi. Efekt jest taki, że teraz mam dwie płyty nowego Behemoth w domu (może ktoś chce kupić?) :|
Coś tam było! Człowiek!
Awatar użytkownika
pogodancer
weteran forumowych bitew
Posty: 1540
Rejestracja: 13-03-2009, 14:26

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

10-11-2009, 12:58

kregozmyk pisze:Slayera czy Omnio? :wink:
Slayer nagrał najlepszą płytkę od wieeeelu lat, więc zgadnij czyj to koniec :)
grot pisze:Przykro słyszeć, jeszcze do niedawna Omnio działało wzorcowo, a teraz to same problemy widzę.
zamówiłem u nich trochę płyt i zawsze wszystko było załatwione perfekcyjnie... tyle, że ostatni raz tam kupowałem ponad pól roku temu. Teraz widzę, że dość szybko i konsekwentnie padają na pysk, czyli najwyższy czas dać sobie spokój z zakupami w omnio.
Awatar użytkownika
H-K44
weteran forumowych bitew
Posty: 1231
Rejestracja: 16-04-2009, 10:01
Lokalizacja: Left Hand Path

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

10-11-2009, 13:34

Death in another way pisze: ps. a jakie macie doświadczenia z zamawianiem z Agonii Records (ja akurat mam mieszane uczucia)?
Zamawiałem 2 razy i o, dziwo, wszystko bardzo dobrze. Wbrew powszechnie krążącym opiniom, szybka wysyłka, płyty dobrze opakowane - jestem pozytywnie zaskoczony. Co innego z płytami wydawanymi przez Agonię, ale to już inna bajka...

Ihasan pisze:Wg mnie tak jak przy innych pozycjach powinno być napisane zdanie, dwa, że termin oczekiwania na płytkę wynosi ok 14 dni czy coś w tym rodzaju
Dokładnie.
Ihasan pisze: Nie zmienia to faktu, że przykładowo taki ostatni PORTISHEAD gdzie termin realizacji trwać miał 2-5 dni pierolili się z załatwieniem tego albumu ponad dwa tygodnie!!
Ja zamawiałem płytki z terminem 2-5 dni, czekałem 3 tygodnie na jakiekolwiek info, a teraz czekam nadal, bo jednej z płyt nie było, więc wybrałem zastępczą. A od zamówienia minął ponad miesiąc... Jestem cierpliwy, ale to już jest przegięcie, zwłaszcza, że kasę przyjmują z góry, a dopiero potem rozglądają się za płytami...
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you... Stranger
Awatar użytkownika
Tymothy
postuje jak opętany!
Posty: 657
Rejestracja: 07-06-2005, 14:29

Re: KRYTYCZNIE O WYTWÓRNIACH

10-11-2009, 15:10

H-K44 pisze:
Zamawiałem 2 razy i o, dziwo, wszystko bardzo dobrze. Wbrew powszechnie krążącym opiniom, szybka wysyłka, płyty dobrze opakowane - jestem pozytywnie zaskoczony. Co innego z płytami wydawanymi przez Agonię, ale to już inna bajka...
Ostatnio czas oczekiwania na paczki z Agonii skrócił się o około połowę, już nie czekam po miesiąc czy dłużej, teraz tylko 2 tygodnie...
Hello darkness, my old friend
ODPOWIEDZ