Czym się różni wróbel od zwłaszczy ? - pytania o I wydania

ogólne rozmowy o tym i owym... tylko metal prosimy....

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

PureHate
weteran forumowych bitew
Posty: 1452
Rejestracja: 14-05-2011, 15:03

Re: Czym się różni wróbel od zwłaszczy ? - pytania o I wydan

18-04-2018, 11:53

COFFIN pisze:
Najprzewielebniejszy pisze:Ruscy niemal klonuja juz matrixy i stad moje pytanie.
Muszę przyznać, że w tej chwili nie mają sobie równych, bo te booty rzeczywiscie bardzo dobrze wygladają. Teraz lecą juz z co popularniejszymi tytułami z lat 90'. Obejrzyj sobie pierwsze trzy Sinistery na Ebaju po 20 zł;) Na pierwszy rzut oka nie do odróżnienia.
Miał ktoś to dziadostwo w rękach jakie są różnice oprócz tego że boot pachnie drukarnią ;)?
Awatar użytkownika
Mol
zahartowany metalizator
Posty: 3366
Rejestracja: 03-02-2003, 22:26
Lokalizacja: Chocianów

Re: Czym się różni wróbel od zwłaszczy ? - pytania o I wydan

18-04-2018, 13:01

Najprzewielebniejszy pisze:nie idźcie ta drogą
juz chyba wole kupic boota niz przeplacac za plyte dzieki podbijaczom. dziekuje, do widzenia.
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Najprzewielebniejszy
zahartowany metalizator
Posty: 4455
Rejestracja: 31-12-2001, 18:22

Re: Czym się różni wróbel od zwłaszczy ? - pytania o I wydan

18-04-2018, 16:54

PureHate pisze:
COFFIN pisze:
Najprzewielebniejszy pisze:Ruscy niemal klonuja juz matrixy i stad moje pytanie.
Muszę przyznać, że w tej chwili nie mają sobie równych, bo te booty rzeczywiscie bardzo dobrze wygladają. Teraz lecą juz z co popularniejszymi tytułami z lat 90'. Obejrzyj sobie pierwsze trzy Sinistery na Ebaju po 20 zł;) Na pierwszy rzut oka nie do odróżnienia.
Miał ktoś to dziadostwo w rękach jakie są różnice oprócz tego że boot pachnie drukarnią ;)?
Inne czcionki matrixow. Odrobine inna kolorystyka poligrafii. Dla laika obie kwestie niezauwazalne.
Czasem tez trafiaja sie booty majace wypelmienie farba z grafiki na ringu wokolo otworu.
WINYLE na sprzedaz viewtopic.php?f=25&t=18597
CeDeki na sprzedaz viewtopic.php?f=25&t=18589
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: Czym się różni wróbel od zwłaszczy ? - pytania o I wydan

14-05-2018, 20:41

Jak to jest z płytami w Japonii. Jest tam teraz znajomy i chce żeby mi kupił nowa aura noir. Czy jeśli znajdzie to będzie Japan edition? Czy europejskie zwykłe wydania też tam są w sklepach? Kompletnie nie wiemy jak japoński rynek i jego edycje działają
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
SODOMOUSE
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11496
Rejestracja: 21-06-2006, 20:27
Lokalizacja: POSERSnań

Re: Czym się różni wróbel od zwłaszczy ? - pytania o I wydan

14-05-2018, 21:14

maciek z klanu pisze:Jak to jest z płytami w Japonii. Jest tam teraz znajomy i chce żeby mi kupił nowa aura noir. Czy jeśli znajdzie to będzie Japan edition? Czy europejskie zwykłe wydania też tam są w sklepach? Kompletnie nie wiemy jak japoński rynek i jego edycje działają
Nie wiem jak jest teraz, ale 2o lat temu, było sporo wydań na rynek JAP różniących się od Eur czy Usa. Zazwyczaj OBI na grzbiecie z
czcionką japońską. Dodatkowo inne zestawy utworów, które te tytuły wyróżniały. Co bądź, po latach stało się rarytasami. Bo nie
było takich dodatków w Europie czy Stanach. Nie wiem , jak to miało się do matrixów, ale zawartość płyt, niekiedy okładka, czcionka, made in Japan te wydania odróżniało. Nie wiem , jak jest teraz, bo to nie mój target zakupów. Podziemna Szwecja, fińska black
metalowa, czy power electronics, raczej takich wydań "masowych", dedykowanych na dany rynek nie mają. I chwała.
Awatar użytkownika
SODOMOUSE
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11496
Rejestracja: 21-06-2006, 20:27
Lokalizacja: POSERSnań

Re: Czym się różni wróbel od zwłaszczy ? - pytania o I wydan

29-05-2018, 19:05

Pungent Stench - "Club Mondo Bizarre" For Members Only
trzeba przyznać, że jakość tych ruskich bootów, zupełnie poprawna. Rzadko mam okazję porównać oryginał + boot, przy tym tytule
akurat mogę. Na pewno laik, trzymający w ręce, takie wydanie ruskie, może być przekonany , że ma na półce I wydanie. Okładka
dokładnie zeskanowana, numery katalogowe zatem z okładek identyczne, matrix na płycie identyczny...Ale, porównując face to face oba wydania, to ( po lewej oryginał) : oryginał, lepsze kolory/wyraźniejsze litery okładki, dysk - także po lewej oryginał inna grafika niż boot,
ale pewnie to kopia innego wydania, które taka właśnie grafikę miało. Boot ring zamalowany, oryginał pusty. Na I wydaniu okładka akurat uncensored, to poster formatu A3. Boot okładka standard, książeczka. Generalnie, młody fan, mając w ręce takiego boota, może
twierdzić , że ma na półce I wydanie. Ciężka wiedza, ale z netem w użyciu, można przez 5 minut rozwiać swoje wątpliwości.
Obrazek
Obrazek
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: Czym się różni wróbel od zwłaszczy ? - pytania o I wydan

29-05-2018, 19:22

Jak z brzmieniem tych ruskich "reedycji"?
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
SODOMOUSE
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11496
Rejestracja: 21-06-2006, 20:27
Lokalizacja: POSERSnań

Re: Czym się różni wróbel od zwłaszczy ? - pytania o I wydan

29-05-2018, 19:51

na 3 różnych odtwarzaczach słuchane, brzmienie zaskakująco dobre. Nie sądziłem , że jest to skala 1:1. Nie wiem, jak jest w wypadku
innych tytułów, ale jakość na tym wydawnictwie, jest "indentyczna" z oryginałem.
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: Czym się różni wróbel od zwłaszczy ? - pytania o I wydan

29-05-2018, 20:42

SODOMOUSE pisze:na 3 różnych odtwarzaczach słuchane, brzmienie zaskakująco dobre. Nie sądziłem , że jest to skala 1:1. Nie wiem, jak jest w wypadku
innych tytułów, ale jakość na tym wydawnictwie, jest "indentyczna" z oryginałem.
Ponieważ spora grupa wytwórni i zespołów defekuje na mnie digipackami, ecopackami itp. wydalinami to chyba pora wypiąć się na nich i wesprzeć przedsiębiorczych Rosjan.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
COFFIN
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8060
Rejestracja: 23-11-2005, 21:28

Re: Czym się różni wróbel od zwłaszczy ? - pytania o I wydan

29-05-2018, 22:13

SODOMOUSE pisze:na 3 różnych odtwarzaczach słuchane, brzmienie zaskakująco dobre. Nie sądziłem , że jest to skala 1:1. Nie wiem, jak jest w wypadku
innych tytułów, ale jakość na tym wydawnictwie, jest "indentyczna" z oryginałem.
Ze wszystkimi jest tak samo. Nie widziałem jeszcze tak dobrze zrobionych botów.
'Come the Blessed Madness'
Awatar użytkownika
SODOMOUSE
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11496
Rejestracja: 21-06-2006, 20:27
Lokalizacja: POSERSnań

Re: Czym się różni wróbel od zwłaszczy ? - pytania o I wydan

29-05-2018, 23:23

tekturowi byznesmeni, srają na fanów. Nie rozumiem tej polityki taniości do jakości. Nie mam takiego dylematu, ale wolałbym nabyć
ruskie wydanie, niż taki bieda digi reedyszyn. Nie wierzyłem , że kiedyś to przyznam...I chyba wywieszę na balkonie transparent,
jak kibole Kolejorza....Mam kurwa dość (tych digi) ...
Awatar użytkownika
devastator77
zahartowany metalizator
Posty: 6639
Rejestracja: 04-09-2016, 10:26

Re: Czym się różni wróbel od zwłaszczy ? - pytania o I wydan

30-05-2018, 11:51

Od dawna mówię i piszę (także na tym forum),że wydawanie płyt w formie homo-pack powinno być karane miesięcznym pobytem w domu rodziny Terlikowskich.
Kogo ty we mnie
wszystkimi dziennie
nocami straszysz?
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: Czym się różni wróbel od zwłaszczy ? - pytania o I wydan

30-05-2018, 16:04

SODOMOUSE pisze:tekturowi byznesmeni, srają na fanów. Nie rozumiem tej polityki taniości do jakości. Nie mam takiego dylematu, ale wolałbym nabyć
ruskie wydanie, niż taki bieda digi reedyszyn. Nie wierzyłem , że kiedyś to przyznam...I chyba wywieszę na balkonie transparent,
jak kibole Kolejorza....Mam kurwa dość (tych digi) ...
Też się zdziwiłem, że doszedłem do takiego wniosku, ale sumienie mam czyste. W końcu to Rosjanie stoją na straży tradycji i idei, a frakcja digi jest po przeciwnej stronie :)
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16175
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Czym się różni wróbel od zwłaszczy ? - pytania o I wydan

30-05-2018, 16:14

Pacjent pisze:
SODOMOUSE pisze:tekturowi byznesmeni, srają na fanów. Nie rozumiem tej polityki taniości do jakości. Nie mam takiego dylematu, ale wolałbym nabyć
ruskie wydanie, niż taki bieda digi reedyszyn. Nie wierzyłem , że kiedyś to przyznam...I chyba wywieszę na balkonie transparent,
jak kibole Kolejorza....Mam kurwa dość (tych digi) ...
Też się zdziwiłem, że doszedłem do takiego wniosku, ale sumienie mam czyste. W końcu to Rosjanie stoją na straży tradycji i idei, a frakcja digi jest po przeciwnej stronie :)
że jesteś korwinistą i rusofilem to jasno wynika z twoich postów. tylko po huj wpierdalasz te ruskie wtręty w np. tym dziale. płacą ci za to?
a i jak jeszcze nie wiesz, że ruskie to najgorsza swołocz to się zorientuj. zacznij może od podręczników historii. w twoim przypadku wystarczy wziąć się za te z gimnazjum.
mistrzsardu
rasowy masterfulowicz
Posty: 2568
Rejestracja: 10-05-2005, 23:03
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Czym się różni wróbel od zwłaszczy ? - pytania o I wydan

09-08-2018, 21:31

Też chyba padłem ofiarą przyjaciół ze Wschodu.
CD Marduk - Here's No Peace. Mógłby ktoś numerki skorygować?
IFPI 3202, GEMA O.D. SHADOW 002 @2$,
Coś za dobrze wkładka wygląda jak na 20 lat, może farbą drukarską nie pachnie, ale...
Celem życia nie jest przeżycie.
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10129
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: Czym się różni wróbel od zwłaszczy ? - pytania o I wydan

10-08-2018, 07:16

mistrzsardu pisze:Też chyba padłem ofiarą przyjaciół ze Wschodu.
CD Marduk - Here's No Peace. Mógłby ktoś numerki skorygować?
IFPI 3202, GEMA O.D. SHADOW 002 @2$,
Coś za dobrze wkładka wygląda jak na 20 lat, może farbą drukarską nie pachnie, ale...
Zakup z allegro? Możesz podać nick sprzedającego, żeby na niego uważać?
535

Re: Czym się różni wróbel od zwłaszczy ? - pytania o I wydan

10-08-2018, 09:34

devastator77 pisze:Od dawna mówię i piszę (także na tym forum),że wydawanie płyt w formie homo-pack powinno być karane miesięcznym pobytem w domu rodziny Terlikowskich.
Z gospodarzem domu we wannie.
mistrzsardu
rasowy masterfulowicz
Posty: 2568
Rejestracja: 10-05-2005, 23:03
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Czym się różni wróbel od zwłaszczy ? - pytania o I wydan

10-08-2018, 12:45

Medard pisze:
mistrzsardu pisze:
Zakup z allegro? Możesz podać nick sprzedającego, żeby na niego uważać?
Nie. Jarmark Dominikański.
Celem życia nie jest przeżycie.
PureHate
weteran forumowych bitew
Posty: 1452
Rejestracja: 14-05-2011, 15:03

Re: Czym się różni wróbel od zwłaszczy ? - pytania o I wydan

06-09-2018, 23:59

https://www.ebay.pl/itm/ORIGINAL-VINYL- ... SwXf9ZnCxy" onclick="window.open(this.href);return false;

Wszystko git z tym wydaniem ? to pierwsze ?
Awatar użytkownika
Mol
zahartowany metalizator
Posty: 3366
Rejestracja: 03-02-2003, 22:26
Lokalizacja: Chocianów

Re: Czym się różni wróbel od zwłaszczy ? - pytania o I wydan

07-09-2018, 07:54

mistrzsardu pisze:
Medard pisze:
mistrzsardu pisze:
Zakup z allegro? Możesz podać nick sprzedającego, żeby na niego uważać?
Nie. Jarmark Dominikański.
boot.
Obrazek

Obrazek
ODPOWIEDZ