Hokus pokus - znikło ! czyli potyczki z Pocztą Polską

ogólne rozmowy o tym i owym... tylko metal prosimy....

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
est
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9130
Rejestracja: 30-03-2008, 17:30
Lokalizacja: Trockenwald

Re: Hokus pokus - znikło ! czyli potyczki z Pocztą Polską

22-03-2022, 13:30

maciek z klanu pisze:
22-03-2022, 12:57
Potrzebuje pomocy. Zamówiłem lp z Francji od Famine. Dostałem nr śledzenia i ostatnia zmiana jest ze dostarczono do Polski 23/02/2022. Mija miesiąc i gdzie powinienem teraz uderzać? Kto to przejmuje w Polsce? Poczta Polska?
"Nigdy Więcej".
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: Hokus pokus - znikło ! czyli potyczki z Pocztą Polską

22-03-2022, 13:32

Pacjent pisze:
22-03-2022, 13:27
maciek z klanu pisze:
22-03-2022, 12:57
Potrzebuje pomocy. Zamówiłem lp z Francji od Famine. Dostałem nr śledzenia i ostatnia zmiana jest ze dostarczono do Polski 23/02/2022. Mija miesiąc i gdzie powinienem teraz uderzać? Kto to przejmuje w Polsce? Poczta Polska?
Na jakiej stronie to śledziłeś?
Co ciekawe dzwoniłem do PP i twierdzą że 23/02 ja dostarczyli. Francuz widzi tez ze dostarczona. Japierdole. Co teraz powinienem zrobić?
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
est
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9130
Rejestracja: 30-03-2008, 17:30
Lokalizacja: Trockenwald

Re: Hokus pokus - znikło ! czyli potyczki z Pocztą Polską

22-03-2022, 13:35

Jeżeli to PP to jest rejonizacja chyba. Dzwoń do konkretnego urzędu z twojego rejonu to może się wyjaśni. Ja miałem taką sytuację, ale z przesyłka krajową.
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: Hokus pokus - znikło ! czyli potyczki z Pocztą Polską

22-03-2022, 13:41

Naczelnik poczty rejonowej twierdzi że listonosz wsadzil paczkę do skrzynki bo sytuacja covidowa. :))) przypominam że zamówiłem LP. Podwójny.
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
est
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9130
Rejestracja: 30-03-2008, 17:30
Lokalizacja: Trockenwald

Re: Hokus pokus - znikło ! czyli potyczki z Pocztą Polską

22-03-2022, 13:50

:D

To sprawdź w skrzynce!
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: Hokus pokus - znikło ! czyli potyczki z Pocztą Polską

22-03-2022, 13:51

maciek z klanu pisze:
22-03-2022, 13:41
Naczelnik poczty rejonowej twierdzi że qsadzil paczkę do skrzynki bo sytuacja covidowa. :))) przypominam że zamówiłem LP. Podwójny.
Musisz szarpać się z PP. Przesyłka polecona, więc nie mieli prawa tak sobie zostawić bez potwierdzenia, choć widać że coś kręcą.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: Hokus pokus - znikło ! czyli potyczki z Pocztą Polską

22-03-2022, 13:56

maciek z klanu pisze:
22-03-2022, 13:41
Naczelnik poczty rejonowej twierdzi że listonosz wsadzil paczkę do skrzynki bo sytuacja covidowa. :))) przypominam że zamówiłem LP. Podwójny.
Da się na spokojnie. Tylko młotek jest potrzebny. :-D
all the monsters will break your heart
Awatar użytkownika
COFFIN
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8060
Rejestracja: 23-11-2005, 21:28

Re: Hokus pokus - znikło ! czyli potyczki z Pocztą Polską

22-03-2022, 14:08

Pod koniec zeszłego roku jakiś dzięcioł podobno dostarczył mi paczkę i potwierdził odebranie na trackingu, a faktycznie leżała następne kilka dni w jego samochodzie za siedzeniem.
'Come the Blessed Madness'
Awatar użytkownika
Stoigniew
zahartowany metalizator
Posty: 3880
Rejestracja: 09-01-2012, 18:20

Re: Hokus pokus - znikło ! czyli potyczki z Pocztą Polską

22-03-2022, 16:58

te kurwy z Poczty polskiej powinien spotkać los Ukraińców, nie pogniewałbym się jakby jakaś zaplątana rakietka jebła w jakąś placówkę, tylko na to te szmaty zasługują.
odkąd się przeprowadziłem to jeszcze nigdy mi cipa z poczty nie zastawiła awiza tylko wpierdala wszystkie polecone do skrzynki, dwa razy musiałem iść na pocztę i się wykłócać, bo tak jak jest pisane przez Kolegów wyżej, na śledzeniu było że odebrane a tu ni chuja nic.
dzisiaj znowu w skrzynce polecony, mój pierwszy zagraniczny zakup, całe szczęście że doszedł bo bym chyba tam poszedł z jakimś granatem.
reasumując - cały ten pierdolnik zwany pocztą polską nadaje się tylko do dołu z wapnem... z dużą ilością wapna
Awatar użytkownika
Pukajacy Bob
postuje jak opętany!
Posty: 328
Rejestracja: 11-07-2004, 12:42

Re: Hokus pokus - znikło ! czyli potyczki z Pocztą Polską

22-03-2022, 17:00

Idz do najblizszego oddzialu poczty i w okienku najkulturalniej w swiecie zapytaj czy nic kurier nie zostawil dla Ciebie.
Natomiast jesli nie bedzie, to popros naczelnika z ktorym rozmiawailes o dokument potwierdzajacy Twoja zgode na umieszczanie przesylek rejestrowanych w skrzyce. To wymaga zgody pisemnej .
Black Metal Black Metal Black Metal Black Metal Black Metal Black Metal Black Metal Black Metal Black Metal Black Metal
Black Metal Black Metal Black Metal Black Metal Black Metal Black Metal Black Metal Black Metal Black Metal Black Metal
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: Hokus pokus - znikło ! czyli potyczki z Pocztą Polską

23-03-2022, 11:16

Pukajacy Bob pisze:
22-03-2022, 17:00
Idz do najblizszego oddzialu poczty i w okienku najkulturalniej w swiecie zapytaj czy nic kurier nie zostawil dla Ciebie.
Natomiast jesli nie bedzie, to popros naczelnika z ktorym rozmiawailes o dokument potwierdzajacy Twoja zgode na umieszczanie przesylek rejestrowanych w skrzyce. To wymaga zgody pisemnej .
Od kwietnia 2020 nie ma potrzeby podpisywania odbioru przesyłek w związku z covid. Takie info wczoraj i dziś usłyszałem od naczelnika poczty.

Sprawa wygląda tak ze twierdzą że dostarczona i huj. Listonosz jełop twierdzi że ja pamięta i wsadził do skrzynki xddd i koniec. Pani naczelnik sprawdziła GPS i był w tym bloku. Jedyne co może zrobić to przeprosić i namawia do złożenia reklamacji. Tyle że reklamację może złożyć nadawca, który widzi w systemie że paczka dostarczona. Wiec po co ma to robić? Do tego jako że zagraniczna to może złożyć ja u swojego przewoźnika.

Co teraz mogę jeszcze zrobić? Jakieś porady?
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
yossarian84
zahartowany metalizator
Posty: 3346
Rejestracja: 24-07-2010, 12:16

Re: Hokus pokus - znikło ! czyli potyczki z Pocztą Polską

23-03-2022, 11:35

Dziwna sytuacja, bo oni raczej nie biorą ze listów, które do skrzynek się nie mieszczą i wolą to awizować z góry i zostawić na urzędzie. Jest też opcja, że skoro nie zmieściło się w całości w skrzynce, to zostawił to tak że fragment paczki wystawał i ktoś ją zwyczajnie zajebał.
Awatar użytkownika
Najprzewielebniejszy
zahartowany metalizator
Posty: 4455
Rejestracja: 31-12-2001, 18:22

Re: Hokus pokus - znikło ! czyli potyczki z Pocztą Polską

23-03-2022, 11:41

Masz na trackingu wagę przesyłki? Moze nadawca ma tez na dowodzie nadania gabaryt w jakim to poszlo?
Wystarczy udowodnic,ze do skrzynki nie mialo mozliwosci sie zmiescic.
I wtedy reklamacja, tylko online https://ereklamacje.poczta-polska.pl/
WINYLE na sprzedaz viewtopic.php?f=25&t=18597
CeDeki na sprzedaz viewtopic.php?f=25&t=18589
Awatar użytkownika
devastator77
zahartowany metalizator
Posty: 6639
Rejestracja: 04-09-2016, 10:26

Re: Hokus pokus - znikło ! czyli potyczki z Pocztą Polską

23-03-2022, 11:54

maciek z klanu pisze:
23-03-2022, 11:16
Pukajacy Bob pisze:
22-03-2022, 17:00
Idz do najblizszego oddzialu poczty i w okienku najkulturalniej w swiecie zapytaj czy nic kurier nie zostawil dla Ciebie.
Natomiast jesli nie bedzie, to popros naczelnika z ktorym rozmiawailes o dokument potwierdzajacy Twoja zgode na umieszczanie przesylek rejestrowanych w skrzyce. To wymaga zgody pisemnej .
Od kwietnia 2020 nie ma potrzeby podpisywania odbioru przesyłek w związku z covid. Takie info wczoraj i dziś usłyszałem od naczelnika poczty.

Sprawa wygląda tak ze twierdzą że dostarczona i huj. Listonosz jełop twierdzi że ja pamięta i wsadził do skrzynki xddd i koniec. Pani naczelnik sprawdziła GPS i był w tym bloku. Jedyne co może zrobić to przeprosić i namawia do złożenia reklamacji. Tyle że reklamację może złożyć nadawca, który widzi w systemie że paczka dostarczona. Wiec po co ma to robić? Do tego jako że zagraniczna to może złożyć ja u swojego przewoźnika.

Co teraz mogę jeszcze zrobić? Jakieś porady?
Nic!
Przestań murzyn kupować tyle płyt,nie potrzebujesz ich,wierz mi,nie masz tez żadnych szans by zostać płytowym jezusem chrystusem,bo on już jest.
Kogo ty we mnie
wszystkimi dziennie
nocami straszysz?
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: Hokus pokus - znikło ! czyli potyczki z Pocztą Polską

23-03-2022, 11:58

Wypierdalaj :*
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: Hokus pokus - znikło ! czyli potyczki z Pocztą Polską

23-03-2022, 12:05

Najprzewielebniejszy pisze:
23-03-2022, 11:41
Masz na trackingu wagę przesyłki? Moze nadawca ma tez na dowodzie nadania gabaryt w jakim to poszlo?
Wystarczy udowodnic,ze do skrzynki nie mialo mozliwosci sie zmiescic.
I wtedy reklamacja, tylko online https://ereklamacje.poczta-polska.pl/
Nie ma wagi. Napisałem, żeby mi wysłał potwierdzenie nadania. Tylko czy ja mogę reklamację zrobić jako odbiorca? Bo tam pisze zectylko nadawca.
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: Hokus pokus - znikło ! czyli potyczki z Pocztą Polską

23-03-2022, 12:07

yossarian84 pisze:
23-03-2022, 11:35
Dziwna sytuacja, bo oni raczej nie biorą ze listów, które do skrzynek się nie mieszczą i wolą to awizować z góry i zostawić na urzędzie. Jest też opcja, że skoro nie zmieściło się w całości w skrzynce, to zostawił to tak że fragment paczki wystawał i ktoś ją zwyczajnie zajebał.
No właśnie zawsze zostawia awizo. Skrzynka jest mała, a to był podwójny winyl więc nie mógł tego tam wsadzić. Jeszcze ściągam nagrania z monitoringu może będzie widać wielkość listów w torbie. Muszę dojechać huja bo mnie przez telefon nazwał kłamcą.
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: Hokus pokus - znikło ! czyli potyczki z Pocztą Polską

25-03-2022, 15:00

Sprawa rozwiązana. Wczoraj ściągnąłem od zarządcy nagrania z kamer. Kurier tego dnia nie miał tej przesyłki. Wysłałem mu to foto z kamery i oddzwonił. Przeprosił. Mówi że może nie było paczki, ale w pośpiechu zaznaczył że doręczona, nawet zaproponował że może trochę zapłacić. Odmówiłem. Przeprosił. I uwaga dzisiaj telefon od Pani naczelnik i paczka się znalazła. Leżała ponad miesiąc w innej agencji pocztowej. W teackingu pokazuje UP o innych numerach. Także finał całkiem ok.
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: Hokus pokus - znikło ! czyli potyczki z Pocztą Polską

25-03-2022, 15:03

maciek z klanu pisze:
25-03-2022, 15:00
Sprawa rozwiązana. Wczoraj ściągnąłem od zarządcy nagrania z kamer. Kurier tego dnia nie miał tej przesyłki. Wysłałem mu to foto z kamery i oddzwonił. Przeprosił. Mówi że może nie było paczki, ale w pośpiechu zaznaczył że doręczona, nawet zaproponował że może trochę zapłacić. Odmówiłem. Przeprosił. I uwaga dzisiaj telefon od Pani naczelnik i paczka się znalazła. Leżała ponad miesiąc w innej agencji pocztowej. W teackingu pokazuje UP o innych numerach. Także finał całkiem ok.
Finał w porządku, ale to pokazuje jak na podstawie jakiegoś gównianego rozporządzenia (pewnie nielegalnego) poczta może robić sobie z paczkami co chce.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
bartwa
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8107
Rejestracja: 16-11-2016, 13:21
Lokalizacja: pruska dziura

Re: Hokus pokus - znikło ! czyli potyczki z Pocztą Polską

25-03-2022, 15:07

maciek z klanu pisze:
25-03-2022, 15:00
Sprawa rozwiązana. Wczoraj ściągnąłem od zarządcy nagrania z kamer. Kurier tego dnia nie miał tej przesyłki. Wysłałem mu to foto z kamery i oddzwonił. Przeprosił. Mówi że może nie było paczki, ale w pośpiechu zaznaczył że doręczona, nawet zaproponował że może trochę zapłacić. Odmówiłem. Przeprosił. I uwaga dzisiaj telefon od Pani naczelnik i paczka się znalazła. Leżała ponad miesiąc w innej agencji pocztowej. W teackingu pokazuje UP o innych numerach. Także finał całkiem ok.
Brawo i gratuluję. Kamera jednak dobra rzecz, szybko wyprostowała oszustów.
PLASTIK NIE JEST METALEM
ODPOWIEDZ