Odbrązowiamy bohaterów czasów minionych

ogólne rozmowy o tym i owym... tylko metal prosimy....

Moderatorzy: Gore_Obsessed, ultravox, Heretyk, Nasum, Sybir

Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15996
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Odbrązowiamy bohaterów czasów minionych

17-05-2010, 20:47

wombat pisze:
KreatoR pisze:
Drone pisze:nagrywali zajebistą muzykę (...)Co ma do rzeczy to, że ich nie lubię?
nawet po pijaku tego nie idzie zrozumieć
To jest bardzo prosta sprawa, mniej wiecej ta sama zasada, co w przypadku, dajmy na to, nauczyciela z podstawówki, którego nie lubiles, a mimo to nie mozesz odmowic mu wiedzy.
Tu nie chodzi o ocene rzeczy nie zwiazanej z osobowoscia, nauczyciela sie nie kupuje wbrew upodobaniom, plyte tak, wbrew sobie.
twoja_stara_trotzky pisze:albo weźmy piłkę nożną. nie lubię jakiejś drużyny, ale nie mogę odmówić jej tego, że gra doskonałą piłkę ;)
Bardziej pasuje : trzymam w domu chuja na krzyzu Nieznalskiej, bo to wielka sztuka choc mi sie nie podoba, oraz Wojne-Polsko Ruska Maslowskiej choc mnie zeby bola gdy musze czytac te spierdolone wypociny.
Ostatnio zmieniony 17-05-2010, 20:52 przez Triceratops, łącznie zmieniany 1 raz.
woodpecker from space
Awatar użytkownika
twoja_stara_trotzky
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9857
Rejestracja: 14-03-2006, 20:37
Lokalizacja: 3city

Re: Odbrązowiamy bohaterów czasów minionych

17-05-2010, 20:49

Triceratops pisze:Ale ja mam to w dupie, rozumiem twoje fascynacje falsetami, kastratami, kastanietami, klatami
O RYLY?
Obrazek
:lol:

każdy ma takich gejów, na jakich zasłużył :lol:
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15996
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Odbrązowiamy bohaterów czasów minionych

17-05-2010, 20:55

twoja_stara_trotzky pisze:
Triceratops pisze:Ale ja mam to w dupie, rozumiem twoje fascynacje falsetami, kastratami, kastanietami, klatami
O RYLY?
Obrazek
:lol:

każdy ma takich gejów, na jakich zasłużył :lol:
NO WLASNIE :lol:

Obrazek
Obrazek
woodpecker from space
Awatar użytkownika
twoja_stara_trotzky
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9857
Rejestracja: 14-03-2006, 20:37
Lokalizacja: 3city

Re: Odbrązowiamy bohaterów czasów minionych

17-05-2010, 21:05

to już wolę tych aktywnych pedałów z Manowar od pasywnych ciot z Duran Duran ;)
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15996
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Odbrązowiamy bohaterów czasów minionych

17-05-2010, 21:09

no wiem, wolisz byc dymany niz dymac :lol:
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15996
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Odbrązowiamy bohaterów czasów minionych

17-05-2010, 21:16

Drone pisze:Tricepsik jak się denerwuje - ten DURAN DURAN to jakiś jego słaby punkt. Chodzisz owinięty w takie szale? :lol:
a ten jaki zorientowany, przeciez w encyklopedii umiescilem ich plyte, to po prostu staly punkt menu w dyskusjach z pioterem hehe mozna powiedziec , ze raczej 'jakis " punkt :lol: nawet ihasan z longunsem zdazyli mi to wypomniec, jednemu sie upieklo
Drone pisze: A co do MANOWAR: skoro nigdzie nie twierdziłeś, że MANOWAR to gówno, to napisz proszę publicznie: MANOWAR TO NIE GÓWNO! Chyba wiele nie wymagam? ;)
Wszystko bys od razu chcial, najpierw pokaz gdzie napisalem to o tym manowar i to o tym grand magus albo odszczekaj te pomowenia hehe. Poza tym naspisalem ci : nie znam wiec z reguly sie nie wypowiadam hehe to cecha ludzi intelignentych
:D
woodpecker from space
Awatar użytkownika
twoja_stara_trotzky
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9857
Rejestracja: 14-03-2006, 20:37
Lokalizacja: 3city

Re: Odbrązowiamy bohaterów czasów minionych

17-05-2010, 21:20

Triceps, co jest lepsze: grand magus czy manowar?
Awatar użytkownika
Adrian696
zahartowany metalizator
Posty: 3562
Rejestracja: 22-06-2007, 20:44

Re: Odbrązowiamy bohaterów czasów minionych

17-05-2010, 21:25

twoja_stara_trotzky pisze:Triceps, co jest lepsze: grand magus czy manowar?
a pytasz sie go z perspektywy wartości obiektywnych czy jego subiektywnego gustu :D
Drone pisze:Dla mnie (dla mnie!) pozostajesz zjebem i oficjalnie wciągam cię na listę wrogów.
Awatar użytkownika
twoja_stara_trotzky
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9857
Rejestracja: 14-03-2006, 20:37
Lokalizacja: 3city

Re: Odbrązowiamy bohaterów czasów minionych

17-05-2010, 21:29

pytam go z perspektywy Boga rzecz jasna ;)
Awatar użytkownika
Adrian696
zahartowany metalizator
Posty: 3562
Rejestracja: 22-06-2007, 20:44

Re: Odbrązowiamy bohaterów czasów minionych

17-05-2010, 21:32

kurwa - ostatnio sa takie jazdy na forum, że nawet Marii nie brakuje ;)
osobiste wycieczki to chleb powszedni - a wyciaganie jeden drugiemu trupa z szafy - stały sie sportem narodowym :D
zdejmijcie bana z SIIDa - niech poleje sie krew :lol: :lol: :lol:
Drone pisze:Dla mnie (dla mnie!) pozostajesz zjebem i oficjalnie wciągam cię na listę wrogów.
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15996
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Odbrązowiamy bohaterów czasów minionych

17-05-2010, 22:16

twoja_stara_trotzky pisze:Triceps, co jest lepsze: grand magus czy manowar?
hehe co za pytanie pioter,, rownie dobrze moge ciebie zapytac co jest lepsze : Chrome czy Ministry :D
Grand Magus znam plyty Manowar nie
Drone pisze:
twoja_stara_trotzky pisze:Triceps, co jest lepsze: grand magus czy manowar?
Będzie się wił jak piskorz, a nie odpowie :lol:
w odroznieniu od ciebie nie udaje, ze nie widze pytan, nie pomijam ich i nie zagluszam bezproduktywna papka :lol:
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15996
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Odbrązowiamy bohaterów czasów minionych

17-05-2010, 22:29

Drone pisze:
Triceratops pisze:
twoja_stara_trotzky pisze:niektórzy zamiast Manowar słuchali gówien w rodzaju ostatnich płyt Grand Magus, więc tym gorzej ;)]

(a ja nadal uwielbiam Manowar)

Ostatni Grand Magus bardzo ok, ostatni kawalek I Am The North prawdopodobnie epicko kasuje caly Manowar ale nie chce tego sprawdzac. Wystarczy ze ostatnio zwymiotowalem sluchajac jakiegos kawalka nie majac nawet swiadomosci ze to Manowar ( w lidze)
Nie słuchał MANOWAR, nie chce sprawdzać, ale prawdopodobnie GRAND MAGUS kasuje cały epicko MANOWAR...

Widziałem jak jadłeś lody, jedna z kulek była brązowa - prawdopodobnie to był kał.
Hehe naprawde jestes taki niedorozwiniety, ze musze ci to tlumaczyc? :lol: Przeciez w tej wypowiedzi zawarlem wszystko co chcialem wyrazic, no co tu jeszcze dodawac? Manowar sluchalem jeden kawalek jak napisalem podstepnie zmuszony i rzygnalem na dzwiek tego czegos, nie mam zamiaru sprawdzac czy nastepna kulka to tez bedzie kal albo gorsza sraka :lol:
Zas ostatni Grand Magus mi sie zwyczajnie podboba, bardzo lubie te plyte. Co ci jeszcze wytlumaczyc? Ach, znaczenie slowa prawdopodobnie?
woodpecker from space
Pan_Kimono
rasowy masterfulowicz
Posty: 2204
Rejestracja: 24-06-2005, 10:12
Lokalizacja: tu i tam

Re: Odbrązowiamy bohaterów czasów minionych

17-05-2010, 22:39

Triceps odpuść sobie, ten typ tak już ma. Musi udowadniac ze wie lepiej. Kompleksy przykra sprawa.
KVLT lizania CZASZKI
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15996
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Odbrązowiamy bohaterów czasów minionych

17-05-2010, 22:48

Pan_Kimono pisze:Triceps odpuść sobie, ten typ tak już ma. Musi udowadniac ze wie lepiej. Kompleksy przykra sprawa.
Wiem, w dodatku na pewno jakis "ped' , bo ksiadz to albo pedal albo pedofil ;) Ale akurat nie mam nic do roboty wiec nakarmie :D
Drone pisze:Ja pierdolę. Słuchałeś JEDNEGO KAWAŁKA MANOWAR i na tej podstawie porównujesz to do GRAND NYGUS. Nie mam więcej pytań, u mnie nie zaliczasz, był to ostateczny termin :lol:
Hehe nie wiem czy serio jestes taki niedorowiniety czy udajesz, przeciez to porownanie bylo celowe, dlatego wlasnie jest ta dyskusja :lol: Zreszta znowu sie rozminales z prawda bo to trocki to porownanie zaproponowal :lol: Nie pij tyle mszalnego :lol: Wiekszosc zespolow tzw hejvi poznalem bardzo dwano, dawniej nawet od ciebie, w koncu z ciekawosci trzeba bylo sprawdzic (poza tym pisalem, ze pracowalem ze zjebem rozmilowanym w hejwi/powerze ktory mnie katowal tym gownem jak byl jego dzien), nie jest to typ grania ktory lubie ,wiecej , pedalskie wycie w wykonaniu facetow napawa mnie odraza. To fizjologiczne, jedni lubia facetow inni nie.
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15996
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Odbrązowiamy bohaterów czasów minionych

18-05-2010, 09:17

Dziękuję. Przekonał mnie kolega. Zamiast nowego GRAND MAGUS będę dziś słuchał Manowar, zwłaszcza, że mam bardzo podobne odczucia co do tego elementu świadomości muzyków, co tak naprawdę grają i jak wyglądają. Brak efekciarstwa jest widoczny aż nadto - dlatego płyty mogą wydawać się ekstremalnie nudne. Ale - jak mówię - od czasu gdy je mam, ciągle czuję, że czegoś w nich jeszcze nie odkryłem. A ten Manowar pod koniec wydał mi się z kolei zbyt oczywisty jak na tak nieoczywistą płytę. Chętnie też wyliże koledze rowa i zrobię laskę w podzięce. Bóg zapłać.
woodpecker from space
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14886
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: Odbrązowiamy bohaterów czasów minionych

18-05-2010, 11:44

Pomogę Wam!
Wypełnijcie ankietę:

Długość penisa DrOne'a wynosi: ........... mm
Długość penisa Triceratopsa wynosi: ................ mm

(milimetry, ponieważ różnica może być nie duża i liczy się każdy milimetr)
Wynik przesądzi o tym kto ma rację ;-)
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
KreatoR
weteran forumowych bitew
Posty: 1121
Rejestracja: 22-03-2009, 17:05
Lokalizacja: rodowity wrocławianin

Re: Odbrązowiamy bohaterów czasów minionych

18-05-2010, 13:06

Adrian696 pisze:kurwa - ostatnio sa takie jazdy na forum, że nawet Marii nie brakuje ;)
osobiste wycieczki to chleb powszedni - a wyciaganie jeden drugiemu trupa z szafy - stały sie sportem narodowym :D
zdejmijcie bana z SIIDa - niech poleje sie krew :lol: :lol: :lol:
odezwał się wielki inkwizytor, który zawsze pierwszy by banował innych za pisanie "gupot" :wink:
Awatar użytkownika
Adrian696
zahartowany metalizator
Posty: 3562
Rejestracja: 22-06-2007, 20:44

Re: Odbrązowiamy bohaterów czasów minionych

18-05-2010, 13:16

KreatoR pisze:
Adrian696 pisze:kurwa - ostatnio sa takie jazdy na forum, że nawet Marii nie brakuje ;)
osobiste wycieczki to chleb powszedni - a wyciaganie jeden drugiemu trupa z szafy - stały sie sportem narodowym :D
zdejmijcie bana z SIIDa - niech poleje sie krew :lol: :lol: :lol:
odezwał się wielki inkwizytor, który zawsze pierwszy by banował innych za pisanie "gupot" :wink:
ktoś kiedyś gdzieś powiedział, że jak jesteś bez winy to rzuć kamieniem, no to rzucam :wink:
Drone pisze:Dla mnie (dla mnie!) pozostajesz zjebem i oficjalnie wciągam cię na listę wrogów.
Awatar użytkownika
KreatoR
weteran forumowych bitew
Posty: 1121
Rejestracja: 22-03-2009, 17:05
Lokalizacja: rodowity wrocławianin

Re: Odbrązowiamy bohaterów czasów minionych

18-05-2010, 13:33

byłeś razem z Drone w seminarium :?: :D
ODPOWIEDZ