Odbrązowiamy bohaterów czasów minionych

ogólne rozmowy o tym i owym... tylko metal prosimy....

Moderatorzy: Gore_Obsessed, ultravox, Heretyk, Nasum, Sybir

Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15996
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Odbrązowiamy bohaterów czasów minionych

15-05-2010, 14:18

Drone pisze:Ostatni GRAND MAGUS to powermetalowe gówno.

Te stulejarz, a Sisters Of Mercy to ty znasz?
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15996
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Odbrązowiamy bohaterów czasów minionych

15-05-2010, 22:17

Nie ostatnie a ostatni.Sa obiektywnie znakomite.
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Deathless King
weteran forumowych bitew
Posty: 1477
Rejestracja: 30-12-2008, 23:51

Re: Odbrązowiamy bohaterów czasów minionych

15-05-2010, 22:22

Genialne samozaprzeczenie :D Najpierw negujesz liczbe mnoga, by potem jej uzyc :P
Only duzo tremolo na nietlumionych strunach is true!
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15996
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Odbrązowiamy bohaterów czasów minionych

15-05-2010, 22:25

To cechuje geniuszy. hehe
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Realista
weteran forumowych bitew
Posty: 1360
Rejestracja: 18-12-2009, 11:13

Re: Odbrązowiamy bohaterów czasów minionych

17-05-2010, 08:41

Ihasan pisze:
Realista pisze:Manowar to syf, nie ma co odbrązawiać...
no nie pierdol, że nigdy nie słuchłeś Manowar?
słyszałem jedna płytę jako dzieciak, wiesz fajna okładka myślałem że spoko muza będzie a tu no kurde.. syf :mrgreen:
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15996
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Odbrązowiamy bohaterów czasów minionych

17-05-2010, 09:04

Drone pisze:Już się nie wychylaj z tym GRAND MAGUS, bo autentycznie wstyd tego słuchać. Równie dobrze możesz się zachwycać HAMMERFALL albo innym RHAPSODY. Widać przy okazji, jak niewielką orientację masz w heavy metalu, skoro w ogóle przyszedł ci do głowy pomysł, że GRAND MAGUS jest dobry.
Orientacji w heavy metalu nie mam zadnej i wcale tego nie kryje przeciez, bo nieraz pisalem, ze tego gatunku nienawidze i jestem wrecz z tego bardzo zadowolony. Uratowanie przez tym morzem gowna zawdzieczam miedzy innymi New Model Army hehe. A koledze profesorowi gratuluje osluchania w Hammerfall i Rhapsody, proponuje dodatkowo umiescic na polce obiektywnie znakomite SONATA ARCTICA i zapisac sie na kurs do laryngologa hehe.
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15996
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Odbrązowiamy bohaterów czasów minionych

17-05-2010, 09:51

Drone pisze:
Triceratops pisze:
Drone pisze:Już się nie wychylaj z tym GRAND MAGUS, bo autentycznie wstyd tego słuchać. Równie dobrze możesz się zachwycać HAMMERFALL albo innym RHAPSODY. Widać przy okazji, jak niewielką orientację masz w heavy metalu, skoro w ogóle przyszedł ci do głowy pomysł, że GRAND MAGUS jest dobry.
Orientacji w heavy metalu nie mam zadnej i wcale tego nie kryje przeciez, bo nieraz pisalem, ze tego gatunku nienawidze i jestem wrecz z tego bardzo zadowolony. Uratowanie przez tym morzem gowna zawdzieczam miedzy innymi New Model Army hehe. A koledze profesorowi gratuluje osluchania w Hammerfall i Rhapsody, proponuje dodatkowo umiescic na polce obiektywnie znakomite SONATA ARCTICA i zapisac sie na kurs do laryngologa hehe.
Ja za to mam znakomitą orientację w heavy metalu, dlatego autorytarnie oraz autorytatywnie stwierdzam, że zarówno RHAPSODY, HAMMERFALL, GRAND MAGUS czy SONATA ARCTICA to nie żaden heavy metal, tylko jakaś forma stolca wychodząca nawet poza skalę brystolską.
Zatem skorzystam moze z wielkiej wiedzy o heavymetalu i zapytam sie fachowca czy Animal Collective i Ildjarn tez graja heavy metal? No i powiedz jak wielka jest twoja wiedza o neopowermetalu, ktory to graja te Rhapsody, Hammerfalle i Sonaty?
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15996
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Odbrązowiamy bohaterów czasów minionych

17-05-2010, 10:26

Dziekuje profesorze, udzieliles mi wlasnie dwoch odpowiedzie i one sa takie jak sie spodziewalem. Otusz:
Drone pisze: Oto odpowiedzi: ANNIMAL COLLECTIVE i ILDJARN nie grają heavy metalu.
Widzisz profesorku, nie musze sie znac na hejvimetalu aby stwierdzic ze Animal Collective go nie gra. Zupelnie mi z tym dobrze i nie mam zamiaru tego zmieniac. Kolo pedzla mi lata co gra Grand Magus na ostatniej plycie i nawet jezeli nie jest to hejvi metal to wiem ze na pewno nie jest to neopowermetal.
Drone pisze:Co do neopowermetalu: nie znam się na rolnictwie.
Widzisz profesorku, zatem jezeli sie nie znasz na tym gatunku to na jakiej podstawie oceniasz ich tworczosc i dlaczego porownujesz zespoly z tego gatunku z Grand Magus, ktory neopowermetalu nie gra? Ja tez sie nie znam, ale mialem
(nie)przyjemnosc pracowac ze zdeklarowanym fanem wyzej wymienionych 3 rolniczych zespolow i pamietam tortury jakie przechodzilem, kiedy byl "jego" dzien na posiadanie gramofonu. Ostatni Grand Magus nie brzmi zdecydowanie jak to owe patataj.

Paradoksalnie: znam jednego zdeklarowanego fana Manowar (pioter tez go zna), ktory twierdzi, ze ostatni Grand Magus bylby dla mnie kluczem do Manowar. NIestety, ostatnio podstepnie zostalem zmuszony do wysluchania jednego kawalka zwanego track01.mp3, po uslyszeniu ktorego to zerzygalem sie. Okazalo sie , ze to wlasnie Manowar byl. Organizm nie klamie, reakcji fizjologicznych nie da sie oszukac. Ostatni Grand Magus moj organizm toleruje jak i poprzednie.
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15996
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Odbrązowiamy bohaterów czasów minionych

17-05-2010, 10:34

Nie wymeczone tylko dales sie zlapac w pulapke, zatanczyles jak ci zagralem :D
Ildjarn Nie znam.
woodpecker from space
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9372
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: Odbrązowiamy bohaterów czasów minionych

17-05-2010, 16:15

Triceratops pisze: Orientacji w heavy metalu nie mam zadnej
To wyszło przy porównaniu SW NUCLEAR ASSAULT do RHAPSODY ;)
Yare Yare Daze
Awatar użytkownika
Nerwowy
zahartowany metalizator
Posty: 6289
Rejestracja: 20-06-2009, 14:07

Re: Odbrązowiamy bohaterów czasów minionych

17-05-2010, 16:40

Drone pisze:Twój GRAND MAGUS nie przetarł żadnej nowej ścieżki, niczego nie odkrył,
Tak, chociaż to akurat żaden zarzut dla stosunkowo młodego zespołu grającego w stylu, którego kondycja w obecnych czasach jest jaka jest.
ani nawet nie jest zespołem, który wyczuł esencję gatunku i ją powiela - w odróżnieniu od MANOWAR czy IRON MAIDEN, które są WIELKIMI zespołami. Zabawny Ceratops twierdzi uparcie, że MANOWAR i IRON MAIDEN to gówno, w odróżnieniu od znakomitego GRAND MAGUS.
Tyle tylko, że paradoksalnie w tej chwili Grand Magus nagrywa klasyczny heavy metal, którego daje się słuchać, czego o Maiden, Manowar i jeszcze co najmniej jednym WIELKIM zespole nie można powiedzieć. ;)
De Mysteriis Dom Niggeriis
Slayer to kał i ogólnie rzecz biorąc beznadziejna kapela.
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15996
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Odbrązowiamy bohaterów czasów minionych

17-05-2010, 17:31

Drone pisze:Nudzisz w kółko to samo - teraz będziesz na 20 stronach udowadniał, że nowy GRAND MAGUS jest świetny, proszę bardzo, ale mnie do tego nie mieszaj. Znam się na heavy metalu, nie znam się na nowym GRAND MAGUS, KIEP OF KALESON i SONATA ARCTICA, ale wiem, że to gówno - bo znam pierwowzory takiego grania i na tej podstawie różnicuję. Twój GRAND MAGUS nie przetarł żadnej nowej ścieżki, niczego nie odkrył, ani nawet nie jest zespołem, który wyczuł esencję gatunku i ją powiela - w odróżnieniu od MANOWAR czy IRON MAIDEN, które są WIELKIMI zespołami. Zabawny Ceratops twierdzi uparcie, że MANOWAR i IRON MAIDEN to gówno, w odróżnieniu od znakomitego GRAND MAGUS.
Teraz wiem dlaczego zostales ksiedzem, nikt nie znioslby twojego pierdolenia dluzej niz 5 minut a parafianie musza godzine. Nie znasz sie na Grand Magus ale wiesz ze gowno, nie znasz sie na Pestilence ale wiesz ze trzeba postawic na polce, nie znasz sie na niczym ale wszystkio wiesz. Niedawno longinus nie znal sie na new romantic ale wiedzial i sie skompromitowal , nie wiedzialem ze to zarazliwe. Na czym sie jeszcze nie znasz ale wiesz? Napisalem luzna uwaga na uwage trockiego a ty cos znowu zaczynasz pierdolic o wartosciach obiektywnych, daj se siana, wyprasuj sutanne, popraw koloratke, cokolwiek.
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Deathless King
weteran forumowych bitew
Posty: 1477
Rejestracja: 30-12-2008, 23:51

Re: Odbrązowiamy bohaterów czasów minionych

17-05-2010, 17:34

Nie gadaj, mamy ksiedza na pokladzie??
Only duzo tremolo na nietlumionych strunach is true!
Awatar użytkownika
KreatoR
weteran forumowych bitew
Posty: 1121
Rejestracja: 22-03-2009, 17:05
Lokalizacja: rodowity wrocławianin

Re: Odbrązowiamy bohaterów czasów minionych

17-05-2010, 18:16

no a kto inny tutaj odprawia muzyczne rekolekcje z pozycji ambony? :D
Awatar użytkownika
Lykantrop
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8015
Rejestracja: 23-12-2009, 17:51

Re: Odbrązowiamy bohaterów czasów minionych

17-05-2010, 18:20

I jakże surowy w ocenach względem swych wychowanków jest... :-D
Only pierwsze bicia are real!
manieczki pisze:Proszę tutaj pana lykantropa nie denerwować dzisiaj już, bo wypił 5(pięć) piwek, d.o.k.u.r.w.i.l wor metalem i cisnienie jego wynosi tera 150/95
Awatar użytkownika
KreatoR
weteran forumowych bitew
Posty: 1121
Rejestracja: 22-03-2009, 17:05
Lokalizacja: rodowity wrocławianin

Re: Odbrązowiamy bohaterów czasów minionych

17-05-2010, 19:32

cały Drone.
ale kupowałeś kolejne Zarazy wiedząc, że już za nimi nie przepadasz, ale obiektywnie warto mieć je na półce bo cośtam-cośtam?
Awatar użytkownika
KreatoR
weteran forumowych bitew
Posty: 1121
Rejestracja: 22-03-2009, 17:05
Lokalizacja: rodowity wrocławianin

Re: Odbrązowiamy bohaterów czasów minionych

17-05-2010, 19:52

Drone pisze:nagrywali zajebistą muzykę (...)Co ma do rzeczy to, że ich nie lubię?
nawet po pijaku tego nie idzie zrozumieć
Awatar użytkownika
wombat
zaczyna szaleć
Posty: 272
Rejestracja: 17-07-2009, 18:16

Re: Odbrązowiamy bohaterów czasów minionych

17-05-2010, 20:31

KreatoR pisze:
Drone pisze:nagrywali zajebistą muzykę (...)Co ma do rzeczy to, że ich nie lubię?
nawet po pijaku tego nie idzie zrozumieć
To jest bardzo prosta sprawa, mniej wiecej ta sama zasada, co w przypadku, dajmy na to, nauczyciela z podstawówki, którego nie lubiles, a mimo to nie mozesz odmowic mu wiedzy.
Awatar użytkownika
twoja_stara_trotzky
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9857
Rejestracja: 14-03-2006, 20:37
Lokalizacja: 3city

Re: Odbrązowiamy bohaterów czasów minionych

17-05-2010, 20:41

albo weźmy piłkę nożną. nie lubię jakiejś drużyny, ale nie mogę odmówić jej tego, że gra doskonałą piłkę ;)
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15996
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Odbrązowiamy bohaterów czasów minionych

17-05-2010, 20:44

Drone pisze:Ty zaś piszesz, że MANOWAR to gówno
Pokaz gdzie konfabulancie, postuluje juz po raz kolejny. Tak samo jak pisze po raz wtory: pokaz gdzie pisalem, ze Grand Magus to znakomity heaty metal. Otoz nigdzie, pisalem juz, ze naucz sie czytac ze zrozumieniem, pisalem ze jak slysze Manowar to mi sie rzygac chce.
Drone pisze:zamiast dostrzec, że to gówno sączy się z twojej głowy, a nie z "Hail To England" czy "Sign Of The Hammer
Ale ja mam to w dupie, rozumiem twoje fascynacje falsetami, kastratami, kastanietami, klatami, nikt ci nie broni tego sluchac. Ja lubie Grand Magus ostatni, przy mojej calkowitej odrazie, przypadkowo zaakceptowalem te plyte, widac cos w tym jest, ze organizm nie odrzucil.
woodpecker from space
ODPOWIEDZ