Czy jesteś katolikiem?

Scena polityczna, konflikty wojenne, problemy globalne

Moderatorzy: ultravox, Heretyk, Nasum, Sybir

Regulamin forum
"Ludzie, którzy nie potrafią kontrolować własnych emocji, próbują kontrolować zachowania innych ludzi" - John Cleese
ODPOWIEDZ

Czy jesteś katolikiem?

Tak, jestem katolikiem.
27
25%
Nie, nie jestem.
81
75%
 
Liczba głosów: 108
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10216
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: Czy jesteś katolikiem?

07-11-2019, 13:52

Triceratops pisze:Hehe no ale kto robi? Z tego wszystkiego wywnioskowalem, ze nie chodzi o to, ze on robi z siebie ofirare (bo nie robi) , tylko o to jak smie podnosic takie tematy w takim nieprzyjaznym (death and black) miejscu. Mnie to na przyklad kompletnie jebie ilu talibow filozofii materialistycznej zwanej potocznie teoria ewolucji na mnie wsiadzie, bo od kiedy to ilosc oznacza racje?
Coś sobie nadinterpretowałeś. Jestem jednym z ostatnich, który komukolwiek zabraniałby pisania czegokolwiek. Jedyna rzecz jaką bym moderował, to nadmierne chamstwo, bo jak czasem tu szambo wybije, to nawet za monitora smród czuć, ale to inne kwestia. Po prostu chciałem zwrócić uwagę na trywialną kwestię, że jak wyrazisz pogląd niepopularny w danym miejscu to napotkasz odpór i tyle.
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15996
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Czy jesteś katolikiem?

07-11-2019, 13:54

Hmm no dobra, zatem o co w koncu chodzi, bo kompletnie mnie zbiles z pantalyku i wprawiles w konfundacje
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10216
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: Czy jesteś katolikiem?

07-11-2019, 13:58

No przecież napisałem.
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15996
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Czy jesteś katolikiem?

07-11-2019, 14:02

Ze niepopularne poglady napotykaja odpor? No normalna sprawa, tylko po co w takim razie dyskutujemy o takiej oczywistosci i co ma do tego kol Bloodcult?
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10216
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: Czy jesteś katolikiem?

07-11-2019, 14:05

O głupszych rzeczach tu już dyskutowano. Poza tym siedzę w robocie i mi się nudzi ;-) Bo od mojego posta skierowanego do Bloodculta się zaczęło.
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15996
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Czy jesteś katolikiem?

07-11-2019, 14:10

To wszystko wyjasnia. Tak czy siak, znalazlo sie tutaj 30 osob, ktore zaglosowaly na TAK. Jeszcze jakby Lord Garlacz poprosil Damiana aby wpadl zaglosowac to dystans sie znaczaco zmniejszy. Jezeli ktos liczyl na wynik w okolicach 9:1 to sie srogo zawiodl, katolicka brac trzyma sie motzno wsrod milosnikow black and death i nie ma co tutaj stygmatyzowac kol bloodculta, bo dysponuje on calkiem liczna armia, ktora mimo, ze mniej liczna to z pewnoscia silniejsza duchem a jak wiadomo to dusza steruje cialem, ktore samo z siebie jest niczym wiecej niz zbiorem komorek, ktorymi steruja geny w celu rozmnazania sie.
woodpecker from space
535

Re: Czy jesteś katolikiem?

07-11-2019, 14:23

Bloodcult pisze:Nicram, człowiek który pokonał Boga jednym postem na masterfulu...

535, jak zwykle gówno wiesz ale gadasz. Skąd możesz w ogóle wiedzieć jak wygląda moje chodzenie do Kościoła ? Nie mówiąc już o tym że po raz kolejny wyjeżdżasz z jakimś banałem pijanego Janusza który się na weselu żali że 15 lat temu zbyt dużo za chrzest dzieciaka zapłacił :)
Serio to jest ten poziom argumentacji. Jak u Ciebie na wsi się dałeś chciwemu proboszczowi wyruchać w dupe to pretensje miej do siebie. Ja mam jedynie korzyści z udziału w życiu Kościoła, ale może to dlatego nie nie jestem starym marudą który potrafi jedynie narzekać przed monitorem.
Gówno to raczej tobie ojczulkowie z mózgu zrobili. Przecież wystarczy posłuchać ludzi w sklepie, w pracy , na ulicy, gdziekolwiek...co mówią na temat kościoła. Niemal każdy stęka, ale biegają. Dają sobie srać po ryju , trochę się złoszczą, ale padają na twarz przed plebankiem z przygotowaną kopertą. Nie ma sensu się oszukiwać. Ty będziesz , albo już nawet jesteś taki sam. Przyjdzie z czasem. Nawet tego nie zauważysz. Więc skończ łaskawie pierdolenie na mój temat i zajmij się życiem swojej instytucji, która cię dyma jak szofer bułgarkę przy jedynce. Bloodcult człowiek, który znalazł duchową przemianę w budynku obsługiwanym przez chytrych spryciarzy. Nie miej złudzeń młody przyjacielu. Powinieneś mi raczej podziękować. I jeszcze jedno, co to za pierdolenie, że "jak zwykle gówno wiesz", czy "potrafisz jedynie marudzić". Znasz mnie? Wiesz co potrafię? No tak zapomniałem. Przecież poznałeś wszystko i wszystkich. Słynne projekcje?
Awatar użytkownika
ozob
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 6679
Rejestracja: 19-02-2017, 22:50

Re: Czy jesteś katolikiem?

07-11-2019, 14:24

To pytanie w ankiecie odnosi sie do kwestii formalnej czy swiatopogladowej?
"Bawi mnie, gdy widzę jak ludzie, których tam wtedy nie było, albo nie są Norwegami, rozwodzą się nad dawanymi czasami, jakby wszyscy jednoczyli się wówczas przeciwko wspólnemu celowi" - Dolk.
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: Czy jesteś katolikiem?

07-11-2019, 14:43

ozob pisze:To pytanie w ankiecie odnosi sie do kwestii formalnej czy swiatopogladowej?
Do tego jak Ty osobiście siebie identyfikujesz.
all the monsters will break your heart
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9025
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: Czy jesteś katolikiem?

07-11-2019, 16:10

zapewne wielu sobie postanowiło porobić jaja głosując na "tak"
Awatar użytkownika
Bloodcult
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7387
Rejestracja: 09-12-2006, 00:01
Lokalizacja: Łódź

Re: Czy jesteś katolikiem?

07-11-2019, 16:12

535 pisze:Więc skończ łaskawie pierdolenie na mój temat
Ja !? Przecież to Ty za mną latasz jak pies i smęcisz :D
535 pisze:Znasz mnie? Wiesz co potrafię?
Sadząc po postach to potrafisz jedynie marudzić i upijać się przed ekranem komputera :D
To się może pochwal co potrafisz bo jak do tej pory to jedynie ironizowałeś o betoniarce. To jakiś wielki problem powiedzieć gdzie się pracuje albo co się robi ? Dla Ciebie może i tak, nadęty mądralo, specjalisto od wszystkiego.
Grzegorz Braun to ruski agent

http://allegro.pl/uzytkownik/bloodcult
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9025
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: Czy jesteś katolikiem?

07-11-2019, 16:18

Bloodcult pisze:
535 pisze:Więc skończ łaskawie pierdolenie na mój temat
Ja !? Przecież to Ty za mną latasz jak pies i smęcisz :D
535 pisze:Znasz mnie? Wiesz co potrafię?
Sadząc po postach to potrafisz jedynie marudzić i upijać się przed ekranem komputera :D
To się może pochwal co potrafisz bo jak do tej pory to jedynie ironizowałeś o betoniarce. To jakiś wielki problem powiedzieć gdzie się pracuje albo co się robi ? Dla Ciebie może i tak, nadęty mądralo, specjalisto od wszystkiego.

nie nudzi wam się to? bo w który temat nie wejdę pierdolicie o tym samym setny raz
Awatar użytkownika
Bloodcult
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7387
Rejestracja: 09-12-2006, 00:01
Lokalizacja: Łódź

Re: Czy jesteś katolikiem?

07-11-2019, 16:22

Mnie nie pytaj, spytaj Pana Harnasia :)
Grzegorz Braun to ruski agent

http://allegro.pl/uzytkownik/bloodcult
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9025
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: Czy jesteś katolikiem?

07-11-2019, 16:25

uczestniczysz w tym, więc też możesz odpowiedzieć
Awatar użytkownika
Bloodcult
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7387
Rejestracja: 09-12-2006, 00:01
Lokalizacja: Łódź

Re: Czy jesteś katolikiem?

07-11-2019, 16:30

Mnie się to nudzi, ale to on za mną lata i szczeka jak kundel bo śmiem chodzić do Kościoła i twierdzić że Kościół to nic złego...
Grzegorz Braun to ruski agent

http://allegro.pl/uzytkownik/bloodcult
Awatar użytkownika
Nerwowy
zahartowany metalizator
Posty: 6289
Rejestracja: 20-06-2009, 14:07

Re: Czy jesteś katolikiem?

07-11-2019, 16:50

Chodzenie do kościoła to nic złego natomiast Kościół powinien zostać zniszczony ;).
De Mysteriis Dom Niggeriis
Slayer to kał i ogólnie rzecz biorąc beznadziejna kapela.
Awatar użytkownika
Bloodcult
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7387
Rejestracja: 09-12-2006, 00:01
Lokalizacja: Łódź

Re: Czy jesteś katolikiem?

07-11-2019, 16:55

Hitler, Stalin, Sekielski, oni już próbowali.... :)
Grzegorz Braun to ruski agent

http://allegro.pl/uzytkownik/bloodcult
535

Re: Czy jesteś katolikiem?

07-11-2019, 17:13

Bloodcult pisze:
535 pisze:Więc skończ łaskawie pierdolenie na mój temat
Ja !? Przecież to Ty za mną latasz jak pies i smęcisz :D
535 pisze:Znasz mnie? Wiesz co potrafię?
Sadząc po postach to potrafisz jedynie marudzić i upijać się przed ekranem komputera :D
To się może pochwal co potrafisz bo jak do tej pory to jedynie ironizowałeś o betoniarce. To jakiś wielki problem powiedzieć gdzie się pracuje albo co się robi ? Dla Ciebie może i tak, nadęty mądralo, specjalisto od wszystkiego.
Ty jesteś naprawdę pierdolnięty? O nicramie już skończyłeś teraz piszesz rozdział o mnie? Myślę, że wystarczająco dużo tutaj napisałem, pewnie nawet aż za dużo. Łżesz jak pies, twierdząc, że do tej pory "ironizowałem jedynie o betoniarce". Widocznie z czytaniem i rozumieniem masz podobny problem jak z ortografią. Poza tym powiedz mi w którym momencie biję cię "nadętością" i wylicz tematy w których się w ogóle nie wypowiadam? Zawiesiłeś się na trzech, czy czterech elementach i kręcisz się jak nomen omen gówno w betoniarce. Jak na takiego geniusza z zaprojektowanym żywotem to dość słabo. Stać cię chyba na więcej, czy jednak kościelne szambo i woń kadzidła stępiły umysł nuworysza? Poza tym, gdybym napierdalał browary z taką częstotliwością jak tutaj piszecie, już dawno leżałbym pod mostem. I to w tym bardziej wilgotnym miejscu. Chwilowo się na to nie zanosi, więc nie rozumiem skąd ta sraczka? Uwiera zdanie prawdy na temat tej chujowej instytucji i jakoś trzeba prać na oślep?
Nasum
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15238
Rejestracja: 21-01-2011, 11:12

Re: Czy jesteś katolikiem?

07-11-2019, 17:15

Bloodcult pisze:Hitler, Stalin, Sekielski, oni już próbowali.... :)

Co do pierwszych dwóch, to sie zgodzę, ale Sekielski raczej w intencjach nie miał zniszczenia kościoła.
535

Re: Czy jesteś katolikiem?

07-11-2019, 17:19

Moja propozycja jest taka. Wypierdolić religię z forum. Religia tylko w salkach parafialnych.
ODPOWIEDZ