Teorie konspiracyjne

Scena polityczna, konflikty wojenne, problemy globalne

Moderatorzy: Nasum, Heretyk, Sybir

Regulamin forum
"Ludzie, którzy nie potrafią kontrolować własnych emocji, próbują kontrolować zachowania innych ludzi" - John Cleese
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
SODOMOUSE
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11497
Rejestracja: 21-06-2006, 20:27
Lokalizacja: POSERSnań

Re: Teorie konspiracyjne

15-03-2020, 09:58

Jebane banksterstwo us-uk steruje światem, jak chce...dlaczego Włochy, finansowa stolica Milan? Chińskie porty w IT, sieć 5G,
biznesy Chińsko Włoskie, nie za bardzo podobają się naczelnemu kartelowi...
Pełen artykuł http://stateofthenation.co/?p=8759" onclick="window.open(this.href);return false;

KEY POINTS: Northern Italy, especially the international financial capital of Milan and all of Lombardy, have been strictly quarantined because this region is the ancestral home of the all-powerful Black Nobility. Very few are aware but it is Milan and Venice that really rule the financial powerhouses of London and New York City. They locked down both of those Italian power centers in order to control all movement into and out of the region. This unprecedented quarantine was planned years in advance by way of the purposeful roll-out of 5G throughout the greater Milan metro area. (See: MILAN QUARANTINE: Italian Coronavirus Epicenter Transformed into a ‘5G Testbed’ Prior to Outbreak) In other words, wherever the military deployment of 5G has taken place, the numerous 5G super-hotspots will provide a very conducive environment for the coronavirus bioweapon to be released into the population with the desired effect. Just look at where the coronavirus is exploding the most—countries that have the most 5G Hotspots!
Obrazek

I jeszcze biednego łuskowca winią za pandemię
Obrazek

W 1989, tak wyglądałaby okładka do Terrorizer WD :)
Obrazek
Awatar użytkownika
moonfire
zahartowany metalizator
Posty: 3483
Rejestracja: 10-05-2011, 00:48

Re: Teorie konspiracyjne

15-03-2020, 10:19

https://www.focus.pl/artykul/koronawiru ... d69IWvDA58" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16424
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Teorie konspiracyjne

15-03-2020, 10:23

z całym szacunkiem. mam pytanie. ma sens otwieranie drugiego topic o koronawirusie? bo jak włażę na post jak powyżej (nie nie chodzi o post moonfire) to mi się odechciewa. ok. rozumiem. był triceps z witaminą c. był byrth i pacjent a taże b-kult. ich poglądy osobnicze - ok. mnie jakieś zakręcania rzeczywistości kompletnie nieuchwytnej z poziomu lapka w poznaniu nie interesują. mam na ich temat konkretną ocenę (może przyjdzie czas na analizę domorosło-psychologiczną). mnie interesują posty lukasa, sybira, moonfire, hatefire, 535, niektóre nasuma. gdzie jest jakaś próba złapania być może nowej rzeczywistości.foliarstwa i lotów mam opór na wykopie czy kilku grypach fcb (nie podam namiarów bo normlanie wstyd). ok. wiem, że to temat założony przez sodomysz. i jest tutaj gospodarzem i może pisać, że to wszytsko spisek wymierzony w KK, czy Wielką Lechię. no i dlatego jest pytanie, czy nie założyć topika dot. tylko i wyłącznie a(w)uhanu w europie a może i afryce.
.
Awatar użytkownika
Jimmy Boyle
rasowy masterfulowicz
Posty: 2317
Rejestracja: 21-12-2010, 21:06

Re: Teorie konspiracyjne

15-03-2020, 10:36

Wacek, nie dość żeś se tu kont ofnaście pozakładał, to jeszcze tematy chcesz dublować. Weź no się chwyć za brzytwę Ockhama.
Awatar użytkownika
SODOMOUSE
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11497
Rejestracja: 21-06-2006, 20:27
Lokalizacja: POSERSnań

Re: Teorie konspiracyjne

15-03-2020, 10:37

Ja nie zakładałem tematu Tomku a i piszę sobie z telefonu :)
535

Re: Teorie konspiracyjne

15-03-2020, 10:44

Przecież to się wszystko kupy nie trzyma. Pierdolą o tym, że handel żywnością będzie utrzymany. Rozumiem, że jeżeli zatrzymanie państwa potrwa, przykładowo miesiąc lub dwa, sklepy, wszystkim tym, którzy są wyliczeni do ostatniego guzika w koszuli, będą tę żywność rozdawać za darmo. Państwo z kolei dopłaci do czynszu, rachunków za gaz i prąd oraz do netflixa. Ktoś sobie dobrze wykombinował, że gdy postawić system pod ścianą, system sam naciśnie czerwony guzik. Niestety w naszej nadopiekuńczości doszliśmy do ściany i teraz w imię ratowania ludzkości przed katarem, będziemy zbierać kolejnych Ikarów z chodników przed blokiem. Świetna polityka kurwo. Wiem. Może trafić na mnie lub kogoś z moich bliskich, to właśnie jest ta pułapka, której ulegają rządzący systemem. To niczego nie zmienia. Oczywiście można próbować zawrócić kijem Wisłę, sukcesów jednak nie wróżę, bo niby co zrobimy po tych czternastu dniach? Poszukamy grubszego kija? Chyba po to, żeby przegonić to całe towarzystwo cwaniaków robiących interes w imię naszego bezpieczeństwa. I jeszcze taki niuans. Smaczek. Wczoraj przejeżdżałem koło szpitala w Prokocimiu i taki obrazek. Na rogu przy wjeździe stoi samotna kamera, a po przeciwnej stronie rozwalone w samochodzie sępy. Program się robi, statystyki podawane są na bieżąco. Trzymanie za mordę ludu trwa. Genialne w swej prostocie.
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16424
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Teorie konspiracyjne

15-03-2020, 10:47

^^

Bartoszu -1. racja 2. pewnie też ;-) moje dopierdolenie się osłabione tym samym ;-) no nic, zobaczymy, czy dalej będzie miks paniki, foliarstwa i zwykłego heheszkowania przez łzy, czy się to rozejdzie. jak się ktoś wypowie to się wypowie, a jak nie to nie.

wracam do transmisji:



Obrazek

się człowiek na przełącza. bo przecież jeszcze w tvn-ie będą*

* świat się rzeczywiście kończy.
.
Awatar użytkownika
SODOMOUSE
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11497
Rejestracja: 21-06-2006, 20:27
Lokalizacja: POSERSnań

Re: Teorie konspiracyjne

15-03-2020, 10:56

Ja sobie nagram, bo nie wiem czy wszystkie msze obejrzę.
535, czy 3 litry nabiału wypite?
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16424
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Teorie konspiracyjne

15-03-2020, 10:57

obrazek zaczyna nabierać nowego wymiaru-sensu.

Obrazek

ps. zaczynam mieć obawy, że potraktują nas tutaj na wszawskiej wsi napalmem. licznik zapindala. dzień bez +2 dniem straconym. a i w końcu będzie spore "zadowolnienie" w cebulandii, że w końcu ktoś/ coś dojebał wszawce. mrozić wódeczkę.
Ostatnio zmieniony 15-03-2020, 11:00 przez Ascetic, łącznie zmieniany 1 raz.
.
Awatar użytkownika
Lukass
zahartowany metalizator
Posty: 4091
Rejestracja: 13-08-2015, 23:28
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Teorie konspiracyjne

15-03-2020, 10:59

Mam wrażenie, że to bez znaczenia. Łańcuch dostaw i tak już się zesrał, i tego nie zmienimy. Uroki globalizacji, trzeba się modlić, żeby Chińczycy naprawdę opanowali sytuację u siebie. Turystyka leży i kwiczy, część przetrwa i odbije sobie latem/jesienią. Przewiduję też ogromne zainteresowanie ofertą krajową. Mniejsi padną, taka branża, nawet bez kryzysu. Usługi zatrzymano siłą i chyba to też nic nie zmienia - gdyby działały nadal, i tak by się rozłożyły za dwa-trzy tygodnie. Z braku klientów oraz z powodu liczby zachorowań wśród personelu. A czy fala Ikarów będzie teraz, czy za miesiąc? Co za różnica?
To those who did not dare to sing out of tune
Or sing a different song
To march to the beat of a different drum and speak
The truths others fear
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16424
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Teorie konspiracyjne

15-03-2020, 11:04

Lukass pisze:Mam wrażenie, że to bez znaczenia. Łańcuch dostaw i tak już się zesrał, i tego nie zmienimy. Uroki globalizacji, trzeba się modlić, żeby Chińczycy naprawdę opanowali sytuację u siebie. Turystyka leży i kwiczy, część przetrwa i odbije sobie latem/jesienią. Przewiduję też ogromne zainteresowanie ofertą krajową. Mniejsi padną, taka branża, nawet bez kryzysu. Usługi zatrzymano siłą i chyba to też nic nie zmienia - gdyby działały nadal, i tak by się rozłożyły za dwa-trzy tygodnie. Z braku klientów oraz z powodu liczby zachorowań wśród personelu. A czy fala Ikarów będzie teraz, czy za miesiąc? Co za różnica?

chińczyki od poniedziałku dostarczały do polski. info potwierdzone bo sam na własne oczy widziałem to co nie mogło dość przez 2 tygodnie. przymus pracy wrócił. małe żółte rączki skręcają suszarki do włosów. tyle, że u nas to co zakontraktowane i miało przyjść w przyszłym tygodniu nie dotrze. jak ten sam krok co pp wykona np. dhl.

co do reszty spraw. myślę, że sznur i taborety znikną z kastoramy jak srajtaśma z w(a)uhana. nawet wczoraj wracając z ostatniego objazdu zakupowego rozmawiałem z osobą która się dosiadła aby mnie zarazić. albo ja ją. teraz chyba 16 dziennie mamy wyhuśtanych. jestem ciekawy jak to będzie rosło. będę szukał tych statystyk.
.
535

Re: Teorie konspiracyjne

15-03-2020, 11:11

SODOMOUSE pisze:Ja sobie nagram, bo nie wiem czy wszystkie msze obejrzę.
535, czy 3 litry nabiału wypite?
Jeden liter poszedł i przeszedł elegancko, nie gwałtownie.
Awatar użytkownika
SODOMOUSE
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11497
Rejestracja: 21-06-2006, 20:27
Lokalizacja: POSERSnań

Re: Teorie konspiracyjne

15-03-2020, 11:15

535 pisze:
SODOMOUSE pisze:Ja sobie nagram, bo nie wiem czy wszystkie msze obejrzę.
535, czy 3 litry nabiału wypite?
Jeden liter poszedł i przeszedł elegancko, nie gwałtownie.
No to florę actiregularis masz zachowaną. Możesz ją neutralizować chmielem. Ja po transmisji mszy,
zaczynam....
535

Re: Teorie konspiracyjne

15-03-2020, 11:22

SODOMOUSE pisze:
535 pisze:
SODOMOUSE pisze:Ja sobie nagram, bo nie wiem czy wszystkie msze obejrzę.
535, czy 3 litry nabiału wypite?
Jeden liter poszedł i przeszedł elegancko, nie gwałtownie.
No to florę actiregularis masz zachowaną. Możesz ją neutralizować chmielem. Ja po transmisji mszy,
zaczynam....
Nie mogę...Chmiel też cały wlałem................................... No chyba, że skoczę na stację.
535

Re: Teorie konspiracyjne

15-03-2020, 11:25

Wracając jeszcze do spraw bieżących. Sytuacja wygląda następująco. System pozwala wydawać, ale jednocześnie całkiem sporej grupie obywateli zakazał zarabiać. Czym to się skończy? Wszyscy się przecież nie powieszą.
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16424
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Teorie konspiracyjne

15-03-2020, 11:31

535 pisze:Wracając jeszcze do spraw bieżących. Sytuacja wygląda następująco. System pozwala wydawać, ale jednocześnie całkiem sporej grupie obywateli zakazał zarabiać. Czym to się skończy? Wszyscy się przecież nie powieszą.
oczywiście, że nie. briko, kastorama, meble holenderskie i kolonialne - sklepy pozamykane, a taboret jakby niezbędny.

pwpw - będzie otwarta. jak tylko nie zabraknie papieru to sobie poradzimy. komisja europejska już powiedziała, że huj, który wymyślił pojęcie deficytu budżetowego został wysłany do uk w celach wyleczenia. będzie dobrze. albo źle. póki co jest bajabong. książki są? - są. płyty są-są? makaron jest? -jest. deszcz nie pada - rower będzie zara - będzie. stacje otwarte z wodopojem - otwarte. jest dobrze.
.
535

Re: Teorie konspiracyjne

15-03-2020, 11:48

Niby tak. Jak dla mnie, bomba. Obawiam się jednak, że większość obywateli nie odbiera tego w podobny sposób.
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16424
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Teorie konspiracyjne

15-03-2020, 12:06

535 pisze:Niby tak. Jak dla mnie, bomba. Obawiam się jednak, że większość obywateli nie odbiera tego w podobny sposób.
k-wa nie wiem. nie ma z kim pogadać i się dopytać. wszyscy siedzą skitrani w domach.
.
535

Re: Teorie konspiracyjne

15-03-2020, 12:15

Faktycznie. U mnie na dzielni jakby już wszyscy umarli. Kilku biegaczy, paru rowerzystów, kilka osób z psami. W mieszkaniach je wysrywają, czy na balkonach?
Awatar użytkownika
SODOMOUSE
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11497
Rejestracja: 21-06-2006, 20:27
Lokalizacja: POSERSnań

Re: Teorie konspiracyjne

15-03-2020, 12:21

Przeglądam sobie te Żołnierze Polskie,....a włączę tv tutaj dość ciekawa pozycja.
Obrazek
ODPOWIEDZ