III Wojna Światowa

Scena polityczna, konflikty wojenne, problemy globalne

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, ultravox

Regulamin forum
Szanujemy cudze poglądy. Dyskutujemy merytorycznie. Szanujemy ofiary wojen i represji. Nie powielamy zmanipulowanych przekazów.
Awatar użytkownika
Fanatyk
weteran forumowych bitew
Posty: 1339
Rejestracja: 02-09-2015, 20:23

Re: III Wojna Światowa

29-06-2022, 13:23

maciek z klanu pisze:
29-06-2022, 13:13
Fanatyk pisze:
29-06-2022, 12:55
maciek z klanu pisze:
29-06-2022, 12:36
Ostatnio odżył po spotkaniu z jego autorytetami typy Górniak ;)
Co tam Maciuś? Kody QR z aktualnym certyfikatem covidowym już na czole wytatuowane masz? : )
Oczywiście:) niestety mamy inne autorytety ;)
OK rozumiem kagańca już nie zdejmuj, dorzuć sobie tylko smycz z obroża : )
DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!
Ogre
weteran forumowych bitew
Posty: 1125
Rejestracja: 26-02-2018, 19:47

Re: III Wojna Światowa

29-06-2022, 13:40

Widocznie Matula Fanatyka zapłaciła za internet i synek szaleje.
Awatar użytkownika
Fanatyk
weteran forumowych bitew
Posty: 1339
Rejestracja: 02-09-2015, 20:23

Re: III Wojna Światowa

29-06-2022, 13:46

Ogre pisze:
29-06-2022, 13:40
Widocznie Matula Fanatyka zapłaciła za internet i synek szaleje.
Postaraj sie bardziej jak już chcesz
DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!
Ogre
weteran forumowych bitew
Posty: 1125
Rejestracja: 26-02-2018, 19:47

Re: III Wojna Światowa

29-06-2022, 13:54

Sam się postaraj jak już bardzo chcesz - akurat ja sram i mam szczerze wyjebane na podobne Twojemu pierdolenie.
Kilka przykładów:
Będę anonimowym, logicznie myślącym antychrystem, kreatorem wolnej myśli i znienawidzonej ortodoksyjnej prawdy… Dla mnie Bóg jest przejawem bez hierarchicznej siły, dla której hierarchia kościelna i jej wierni są podstawą kreacji anty Boga, okultystycznej hierarchii, polityki, religii wyzysku i zbrodni, dewiacji i wszelakiej patologii… umożliwiającej anormalne życie i funkcjonowanie w piekle kłamstw, zdrad, wypaczeń i strachu
Kapitalizm, demokracja, socjalizm, komunizm, religia, ateizm, liberalizm i ortodoksyzm, monarchia, chrześcijaństwo, islam… Teza, antyteza i synteza. Ewolucja nazw i symboli przy zachowaniu starych form represji, wyzysku i zniewolenia …
Okultyści was podporządkowali i skategoryzowali, pozostajecie pod wpływem zhierarchizowanego systemu, który przeciwstawia was przeciwko sobie...
Niewidzialna ręka i wszechwidzące oko okultyzmu steruje waszymi uśpionymi zmysłami, popędami i odruchami… Wasz trans jest elementem sukcesu systemu staliście się armią niewolników wykorzystywanych w wojnach i w halach produkcyjnych, urzędach i kościołach …

Jest to niebywałe sprytny projekt skuteczny ponieważ proces jego realizacji trwa od miliardów lat i jest zamkniętym kołem rozwoju…


Wszystko to dzięki wam naiwni wyznawcy systemów społecznych, religijnych, ustrojowych, kulturowych i innych...
Awatar użytkownika
Fanatyk
weteran forumowych bitew
Posty: 1339
Rejestracja: 02-09-2015, 20:23

Re: III Wojna Światowa

29-06-2022, 13:59

Ogre pisze:
29-06-2022, 13:54
Sam się postaraj jak już bardzo chcesz - akurat ja sram i mam szczerze wyjebane na podobne Twojemu pierdolenie.
Mnie też chuj obchodzi, że poczułeś sie urażony : )
DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!
Awatar użytkownika
Fanatyk
weteran forumowych bitew
Posty: 1339
Rejestracja: 02-09-2015, 20:23

Re: III Wojna Światowa

29-06-2022, 14:07

Ogre pisze:
29-06-2022, 13:54
Sam się postaraj jak już bardzo chcesz - akurat ja sram i mam szczerze wyjebane na podobne Twojemu pierdolenie.
Kilka przykładów:
Będę anonimowym, logicznie myślącym antychrystem, kreatorem wolnej myśli i znienawidzonej ortodoksyjnej prawdy… Dla mnie Bóg jest przejawem bez hierarchicznej siły, dla której hierarchia kościelna i jej wierni są podstawą kreacji anty Boga, okultystycznej hierarchii, polityki, religii wyzysku i zbrodni, dewiacji i wszelakiej patologii… umożliwiającej anormalne życie i funkcjonowanie w piekle kłamstw, zdrad, wypaczeń i strachu
Kapitalizm, demokracja, socjalizm, komunizm, religia, ateizm, liberalizm i ortodoksyzm, monarchia, chrześcijaństwo, islam… Teza, antyteza i synteza. Ewolucja nazw i symboli przy zachowaniu starych form represji, wyzysku i zniewolenia …
Okultyści was podporządkowali i skategoryzowali, pozostajecie pod wpływem zhierarchizowanego systemu, który przeciwstawia was przeciwko sobie...
Niewidzialna ręka i wszechwidzące oko okultyzmu steruje waszymi uśpionymi zmysłami, popędami i odruchami… Wasz trans jest elementem sukcesu systemu staliście się armią niewolników wykorzystywanych w wojnach i w halach produkcyjnych, urzędach i kościołach …

Jest to niebywałe sprytny projekt skuteczny ponieważ proces jego realizacji trwa od miliardów lat i jest zamkniętym kołem rozwoju…


Wszystko to dzięki wam naiwni wyznawcy systemów społecznych, religijnych, ustrojowych, kulturowych i innych...
Pracuj 8 godzin, aby przeżyć 4.

Pracuj 5 dni, aby cieszyć się 2.

Przepracować cały rok za tydzień urlopu.

Pracuj całe życie, aby przejść na starość,

I tylko kontemplować swoje ostatnie westchnienia.

Poświęcasz całe swoje życie, aby umożliwić życie innym.

Zaraz po urodzeniu pilnują, żebyś zapomniał o sobie i poświęcił się najpierw rodzinie, potem religii,
potem studiom, potem krajowi, potem pracy, potem państwu, potem obyczajom, potem partnerowi, potem dzieciom,
potem tęsknotom, potem żalom, a potem śmierci.

W końcu uświadamiamy sobie, że życie jest tylko parodią nas samych, ćwiczących się w zapominaniu o sobie.

Rodzimy się niewolnikami i tak przywykliśmy do niewolnictwa, że nie widzimy już łańcuchów.
DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14661
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: III Wojna Światowa

29-06-2022, 14:40

Ascetic pisze:
29-06-2022, 11:51
Kurwa jak typa odpalą, to ten rozbryzg tutaj do mnie dojdzie.
Opłatek dla Mossieur
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16167
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: III Wojna Światowa

29-06-2022, 14:43

trup pisze:
29-06-2022, 14:40
Ascetic pisze:
29-06-2022, 11:51
Kurwa jak typa odpalą, to ten rozbryzg tutaj do mnie dojdzie.
Opłatek dla Mossieur
xD
Awatar użytkownika
Fanatyk
weteran forumowych bitew
Posty: 1339
Rejestracja: 02-09-2015, 20:23

Re: III Wojna Światowa

29-06-2022, 14:48

xD
Nie ma nic złego w "xD" ale używanie tego zamiast kilku zdań i słownego wyrażenia swoich myśli jest
współczesnym analfabetyzmem, by nie powiedzieć bardziej dosadnie : )
DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16167
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: III Wojna Światowa

29-06-2022, 14:54

Fanatyk pisze:
29-06-2022, 14:48
xD
Nie ma nic złego w "xD" ale używanie tego zamiast kilku zdań i słownego wyrażenia swoich myśli jest
współczesnym analfabetyzmem, by nie powiedzieć bardziej dosadnie : )
Ten jaki lata za mną rozkochany ...

Typie, nikt z tobą nie gada xD Jak jeszcze nie złapałeś xD wraz z LOL

No, a tera wypindalaj, żeby nie powiedzieć dosadnie
Awatar użytkownika
Fanatyk
weteran forumowych bitew
Posty: 1339
Rejestracja: 02-09-2015, 20:23

Re: III Wojna Światowa

29-06-2022, 15:10

Ascetic pisze:
29-06-2022, 14:54
Fanatyk pisze:
29-06-2022, 14:48
xD
Nie ma nic złego w "xD" ale używanie tego zamiast kilku zdań i słownego wyrażenia swoich myśli jest
współczesnym analfabetyzmem, by nie powiedzieć bardziej dosadnie : )
Ten jaki lata za mną rozkochany ...

Typie, nikt z tobą nie gada xD Jak jeszcze nie złapałeś xD wraz z LOL

No, a tera wypindalaj, żeby nie powiedzieć dosadnie
Cóż, zostałeś użyty jako model do opisania i zrozumienia zjawiska, współczesnego analfabetyzmu jakie obserwuje : )
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ten jaki lata za mną rozkochany ...

Typie, nikt z tobą nie gada xD Jak jeszcze nie złapałeś xD wraz z LOL

No, a tera wypindalaj, żeby nie powiedzieć dosadnie
Jesteś dorosły człowiek, a twój poziom umysłowy odpowiada mniej więcej poziomowi umysłowemu dwunastolatka : )
DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14661
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: III Wojna Światowa

29-06-2022, 15:16

Fanatyk pisze:
29-06-2022, 14:48
xD
Nie ma nic złego w "xD" ale używanie tego zamiast kilku zdań i słownego wyrażenia swoich myśli jest
współczesnym analfabetyzmem, by nie powiedzieć bardziej dosadnie : )
czasami xD lepsze zamiast kilku zdań i słownego wyrażenia myśli....
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16167
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: III Wojna Światowa

29-06-2022, 15:20

trup pisze:
29-06-2022, 15:16
Fanatyk pisze:
29-06-2022, 14:48
xD
Nie ma nic złego w "xD" ale używanie tego zamiast kilku zdań i słownego wyrażenia swoich myśli jest
współczesnym analfabetyzmem, by nie powiedzieć bardziej dosadnie : )
czasami xD lepsze zamiast kilku zdań i słownego wyrażenia myśli....
O kilka zdań za dużo na tego tam. Nawet te xD. Nie ma co karmić trolla, bo już widzę, że wróciły stare zabawy pod prowokacje i wciągania w jakieś idiotyczne gadki xD Trzeba zlać cymbała
Awatar użytkownika
Fanatyk
weteran forumowych bitew
Posty: 1339
Rejestracja: 02-09-2015, 20:23

Re: III Wojna Światowa

29-06-2022, 15:26

O kilka zdań za dużo na tego tam. Nawet te xD. Nie ma co karmić trolla, bo już widzę, że wróciły stare zabawy pod prowokacje i wciągania w jakieś idiotyczne gadki xD Trzeba zlać cymbała
Twoja frustracja wypierdoliła poza skalę i przypierdoliła w alpha centauri : )
DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14661
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: III Wojna Światowa

29-06-2022, 15:29

śmialiśmy się z żoną do rana....
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
Fanatyk
weteran forumowych bitew
Posty: 1339
Rejestracja: 02-09-2015, 20:23

Re: III Wojna Światowa

29-06-2022, 15:38

trup pisze:
29-06-2022, 15:29
śmialiśmy się z żoną do rana....
Koleżanki, kochanki tak ale żona?!
DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!
Ogre
weteran forumowych bitew
Posty: 1125
Rejestracja: 26-02-2018, 19:47

Re: III Wojna Światowa

29-06-2022, 18:46

https://bezkamuflazu.pl/latajacy-zlom-znow-w-akcji/

W największym możliwym skrócie - lotnictwo rosyjskie zamierza rozkonserwować i przywrócić do linii samoloty Su-17 i MiG-27.

Jeżeli to prawda, to bardzo ciekawi mnie ile zdołają przywrócić do stanu lotnego i czy nie będzie powtórki z próby przywrócenia do używalności zakonserwowanych czołgów.
Awatar użytkownika
vicek
zahartowany metalizator
Posty: 4589
Rejestracja: 26-10-2011, 19:49
Lokalizacja: dolinki
Kontakt:

Re: III Wojna Światowa

29-06-2022, 18:47

Fanatyk pisze:
29-06-2022, 14:07
Ogre pisze:
29-06-2022, 13:54
Sam się postaraj jak już bardzo chcesz - akurat ja sram i mam szczerze wyjebane na podobne Twojemu pierdolenie.
Kilka przykładów:
Będę anonimowym, logicznie myślącym antychrystem, kreatorem wolnej myśli i znienawidzonej ortodoksyjnej prawdy… Dla mnie Bóg jest przejawem bez hierarchicznej siły, dla której hierarchia kościelna i jej wierni są podstawą kreacji anty Boga, okultystycznej hierarchii, polityki, religii wyzysku i zbrodni, dewiacji i wszelakiej patologii… umożliwiającej anormalne życie i funkcjonowanie w piekle kłamstw, zdrad, wypaczeń i strachu
Kapitalizm, demokracja, socjalizm, komunizm, religia, ateizm, liberalizm i ortodoksyzm, monarchia, chrześcijaństwo, islam… Teza, antyteza i synteza. Ewolucja nazw i symboli przy zachowaniu starych form represji, wyzysku i zniewolenia …
Okultyści was podporządkowali i skategoryzowali, pozostajecie pod wpływem zhierarchizowanego systemu, który przeciwstawia was przeciwko sobie...
Niewidzialna ręka i wszechwidzące oko okultyzmu steruje waszymi uśpionymi zmysłami, popędami i odruchami… Wasz trans jest elementem sukcesu systemu staliście się armią niewolników wykorzystywanych w wojnach i w halach produkcyjnych, urzędach i kościołach …

Jest to niebywałe sprytny projekt skuteczny ponieważ proces jego realizacji trwa od miliardów lat i jest zamkniętym kołem rozwoju…


Wszystko to dzięki wam naiwni wyznawcy systemów społecznych, religijnych, ustrojowych, kulturowych i innych...
Pracuj 8 godzin, aby przeżyć 4.

Pracuj 5 dni, aby cieszyć się 2.

Przepracować cały rok za tydzień urlopu.

Pracuj całe życie, aby przejść na starość,

I tylko kontemplować swoje ostatnie westchnienia.

Poświęcasz całe swoje życie, aby umożliwić życie innym.

Zaraz po urodzeniu pilnują, żebyś zapomniał o sobie i poświęcił się najpierw rodzinie, potem religii,
potem studiom, potem krajowi, potem pracy, potem państwu, potem obyczajom, potem partnerowi, potem dzieciom,
potem tęsknotom, potem żalom, a potem śmierci.

W końcu uświadamiamy sobie, że życie jest tylko parodią nas samych, ćwiczących się w zapominaniu o sobie.

Rodzimy się niewolnikami i tak przywykliśmy do niewolnictwa, że nie widzimy już łańcuchów.
Bo tak chcę masoneria .
abstract
postuje jak opętany!
Posty: 511
Rejestracja: 16-05-2013, 19:45

Re: III Wojna Światowa

29-06-2022, 19:43

pierdolenie ludzi urodzonych /pewnie/ po 1990
jak to maja zle
jak niedobrze
jacy sa wyzysikwani i w ogole bieda i kiedys to bylo

nigdy nie przestanie mnie bawic

zalujcie, ze nie urodziliscie sie 200 lat temu jako niewolnicy panszczyzniani

ale generalnie
Fanatyk pisze:
28-06-2022, 22:04
Nic mnie nie wkurwia. Niezmiennie szokuje mnie zdebilenie ludzi.
i

xD
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9323
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: III Wojna Światowa

29-06-2022, 19:51

Finladnia i Szwecja wjeżdża na pełnej k... do NATO, tylko Mariusz będzie smęcił że 'nuclear summer' czy tam że 'jebnie latem'.
Yare Yare Daze
ODPOWIEDZ