Wybory 2011 - ankieta

Scena polityczna, konflikty wojenne, problemy globalne

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, ultravox

Regulamin forum
"Ludzie, którzy nie potrafią kontrolować własnych emocji, próbują kontrolować zachowania innych ludzi" - John Cleese

Na kogo oddałeś swój głos?

Czas głosowania minął 23-10-2011, 21:58

PO
25
23%
PIS
6
6%
SLD
4
4%
PSL
2
2%
PJN
3
3%
Palikot
27
25%
Korwin-Mikke
23
21%
Marek Jurek
2
2%
PP-Sierpień 80
1
1%
Głos nieważny
15
14%
 
Liczba głosów: 108
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: Wybory 2011 - ankieta

09-10-2011, 22:40

mad pisze:Też głosowałem na PiS (do sejmu), to poniekąd czuję się wyrwany do odpowiedzi. Otóż, szanowny kolego, trzeba rozróżnić świat sztuki od rzeczywistości. To wszystko.
Twój wybór. Nie rozumiem go, ale nic na to nie poradzę. Ja rozróżniam oczywiście sztukę od rzeczywistości, ale głosowanie na PIS wiązałoby się dla mnie z tym, że czułbym się jak kurwa po prostu. I tyle.
mad pisze:Zagłosowałem niestety nie tyle "za", co "przeciw". Nie cierpię tych lizusów, pewnych siebie lalusiów, bandy kolesiostwa z PO, więc zagłosowałem na tych, którzy są najbardziej zdolni, żeby im deptać po piętach. A przecież Komorowski przed wyborami poniekąd przyznał, że nawet jeśli PiS wygrałby wybory, to on i tak powierzy Tuskowi urząd premiera. Zatem nie było żadnych szans, aby PiS przejął władzę.
Do senatu zagłosowałem na gościa z Nowej Prawicy.
Komorowski nic takiego nie powiedział, jeżeli już to: "to, że ktoś wygra wybory, to nie znaczy, że powierzyć należy mu formowanie rządu", ale jak widzę dotarło do Ciebie 'inny' przekaz. Jak już wspomniałem sama świadomość, że miałbym zagłosować na partię reprezentowaną przez Macierewicza, Kempę, Brudzińskiego, Hoffmana & co. jest dla mnie czymś absolutnie niewyobrażalnym.
all the monsters will break your heart
Awatar użytkownika
Wolfkhan
postuje jak opętany!
Posty: 548
Rejestracja: 21-12-2009, 07:00
Lokalizacja: Szambolewo Wielkie

Re: Wybory 2011 - ankieta

09-10-2011, 22:40

maciek z klanu pisze:a ty sluchasz metalu i glosujesz na lewakow? jakto mozna?
Pozamiatałeś. Metal to konserwatywne dewoty czy kompletne szaleństwo i bunt? Chyba ci się z RAC pomieszało kolego.
Awatar użytkownika
evildead
weteran forumowych bitew
Posty: 1105
Rejestracja: 04-05-2010, 18:07
Lokalizacja: KRK

Re: Wybory 2011 - ankieta

09-10-2011, 22:41

nicram pisze:Słuchasz metalu i głosujesz na kler (pis i np)? Chyba masz rozdwojenie jaźni.
ROTFL, chyba ci się Korwin z Jurkiem pojebał. :)))

W temacie: dwójka na liście Nowej Prawicy w Krakowie to pan Szatan, nie miałem wątpliwości na kogo glosować. ;)
Do senatu koleś z listy prezydentów.
Intensive silence, all in blood red
A spawn of hell I am the evil dead
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: Wybory 2011 - ankieta

09-10-2011, 22:42

nicram pisze:
mad pisze:Też głosowałem na PiS (do sejmu), to poniekąd czuję się wyrwany do odpowiedzi. Otóż, szanowny kolego, trzeba rozróżnić świat sztuki od rzeczywistości. To wszystko.
Twój wybór. Nie rozumiem go, ale nic na to nie poradzę. Ja rozróżniam oczywiście sztukę od rzeczywistości, ale głosowanie na PIS wiązałoby się dla mnie z tym, że czułbym się jak kurwa po prostu. I tyle.
Ale to PO wydymalo przez te 4 lata ciebie i dalej im wierzysz, wiec powinienes sie czuc w tym wypadku jak to sam ujales "kurwa".
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: Wybory 2011 - ankieta

09-10-2011, 22:43

Wolfkhan pisze:
maciek z klanu pisze:a ty sluchasz metalu i glosujesz na lewakow? jakto mozna?
Pozamiatałeś. Metal to konserwatywne dewoty czy kompletne szaleństwo i bunt? Chyba ci się z RAC pomieszało kolego.
Tak, metal lubi teczowa rewolucje i kawowych imigrantow.
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
Castor
weteran forumowych bitew
Posty: 1915
Rejestracja: 08-10-2009, 20:26
Lokalizacja: z lasu

Re: Wybory 2011 - ankieta

09-10-2011, 22:45

Na wybory nie poszedłem, ale jak miałbym wybierać, to zagłosowałbym na PO, dlatego też cieszę się z tych sondażowych wyników. Mam nadzieję, że PO wygra wybory z przewagą kilkunastu procent nad PISem.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: Wybory 2011 - ankieta

09-10-2011, 22:46

maciek z klanu pisze:Ale to po wydymalo przez te 4 lata ciebie i dalej im wierzysz, wiec powinienes sie czuc w tym wypadku jak to sam ujales "kurwa".
Mnie nic nie dymało oprócz mojej laski. Żyję sobie dostatnio i przyjemnie w tym kraju, zapierdalając niekiedy przez 7 dni w tygodniu, a nie wyciągam jak TY rękę do państwa po to, aby mi zrobiło dobrze. DOTARŁO?
Ostatnio zmieniony 09-10-2011, 22:46 przez nicram, łącznie zmieniany 1 raz.
all the monsters will break your heart
Awatar użytkownika
Wolfkhan
postuje jak opętany!
Posty: 548
Rejestracja: 21-12-2009, 07:00
Lokalizacja: Szambolewo Wielkie

Re: Wybory 2011 - ankieta

09-10-2011, 22:46

maciek z klanu pisze:
Wolfkhan pisze:
maciek z klanu pisze:a ty sluchasz metalu i glosujesz na lewakow? jakto mozna?
Pozamiatałeś. Metal to konserwatywne dewoty czy kompletne szaleństwo i bunt? Chyba ci się z RAC pomieszało kolego.
Tak, metal lubi teczowa rewolucje i kawowych imigrantow.
Ha ha ha! Jak można politykę rozpatrywać w ten sposób? To jest najbardziej infantylny post sezonu.
Kolego, gdybym nie interesował się polityką i nie widział na co stać PiS to mógłbym dać im szansę jako konserwatystom. Twoim zdaniem Polska powinna się zamknąć na imigrację i stać się państwem wyznaniowym? Wiesz do czego by to doprowadziło? Liczę, że potrafisz logicznie myśleć. Nie jestem zwolennikiem kursu zachodniej Europy, ale w Polsce nie widzę w tej chwili dużego zagrożenia tym o czym piszesz.
Ostatnio zmieniony 09-10-2011, 22:50 przez Wolfkhan, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: Wybory 2011 - ankieta

09-10-2011, 22:47

nicram pisze:
maciek z klanu pisze:Ale to po wydymalo przez te 4 lata ciebie i dalej im wierzysz wiec powinienes sie czuc w tym wypadku jak to sam ujales "kurwa".
Mnie nic nie dymało oprócz mojej laski. Żyję sobie dostatnio i przyjemnie w tym kraju, zapierdalając niekiedy przez 7 dni w tygodniu, a nie wyciągam jak TY rękę do państwa po to, aby mi zrobiło dobrze. DOTARŁO?
Znasz program PO? Bo cos nie wydaje mi sie. Co mi panstwo dalo? Znasz mnie, ze tak pierdolisz? Przyjemne to zycie zapierdalajac 7 dni w tygodniu?

Wolfkhan - tak Polska powinna sie zamknac na imigrantow i NIE powinna byc panstwem wyznaniowym, ale obojetnie czy PiS, PO, PJN, SLD to nim bedzie, gdzies przewiduje jeszcze przez 2 pokolenia.

Nicram: czyli mozna powiedziec, ze PO wywiazalo sie z obietnic, ktore dumnie pan Tusk wyglaszal na swoim expose?
Ostatnio zmieniony 09-10-2011, 22:52 przez maciek z klanu, łącznie zmieniany 2 razy.
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
evildead
weteran forumowych bitew
Posty: 1105
Rejestracja: 04-05-2010, 18:07
Lokalizacja: KRK

Re: Wybory 2011 - ankieta

09-10-2011, 22:49

nicram pisze:
maciek z klanu pisze:Ale to po wydymalo przez te 4 lata ciebie i dalej im wierzysz, wiec powinienes sie czuc w tym wypadku jak to sam ujales "kurwa".
Mnie nic nie dymało oprócz mojej laski.
O proszę, pierwsza na forum deklaracja o byciu passivem. ;)))
Intensive silence, all in blood red
A spawn of hell I am the evil dead
535

Re: Wybory 2011 - ankieta

09-10-2011, 22:49

nicram pisze:sama świadomość, że miałbym zagłosować na partię reprezentowaną przez Macierewicza, Kempę, Brudzińskiego, Hoffmana & co. jest dla mnie czymś absolutnie niewyobrażalnym.
Mam tak samo.
Awatar użytkownika
Maleficio
zahartowany metalizator
Posty: 5311
Rejestracja: 13-11-2005, 14:38
Lokalizacja: Sjakk Matt Jesu Krist
Kontakt:

Re: Wybory 2011 - ankieta

09-10-2011, 22:51

Wygrała opcja którą popieram.
Awatar użytkownika
Lykantrop
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8015
Rejestracja: 23-12-2009, 17:51

Re: Wybory 2011 - ankieta

09-10-2011, 22:51

nicram pisze:A jak można głosować na pisdzielców? Przecież lepiej być spierdolonym niż debilem bez umiejętności logicznego myślenia i własnej woli.
Zgadzam się. Ja nie wiem jak można. Przecież Kaczor to obłuda i cham. Trzeba nie kochać Polski i bardzo źle jej życzyć, żeby zagłosować na PiS. :/
nicram pisze:Słuchasz metalu i głosujesz na kler (pis i np)? Chyba masz rozdwojenie jaźni.
To Ty jesteś dla muzyki czy muzyka dla Ciebie?
Only pierwsze bicia are real!
manieczki pisze:Proszę tutaj pana lykantropa nie denerwować dzisiaj już, bo wypił 5(pięć) piwek, d.o.k.u.r.w.i.l wor metalem i cisnienie jego wynosi tera 150/95
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: Wybory 2011 - ankieta

09-10-2011, 22:53

maciek z klanu pisze:Znasz program PO? Bo cos nie wydaje mi sie. Co mi panstwo dalo? Znasz mnie ze tak pierdolisz? Przyjemne to zycie zapierdalajac 7 dni w tygodniu?
Przyjemnie jest pracować. Lubię to. Powiem Ci, że pomieszkiwałem w kilku krajach Europy m.in. Węgry, Szwajcaria i nigdzie nie było tak, że ktoś Ci dał coś za darmo. Ludzie dochodzili do czegoś w życiu tylko dzięki ciężkiej pracy, a nie biadoleniu jak im źle i niedobrze. Ale rozumiem, że jako prawdziwemu Polakowi - socjaliście, z takim myśleniem jest nie po drodze.
Ostatnio zmieniony 09-10-2011, 22:54 przez nicram, łącznie zmieniany 1 raz.
all the monsters will break your heart
Awatar użytkownika
Wolfkhan
postuje jak opętany!
Posty: 548
Rejestracja: 21-12-2009, 07:00
Lokalizacja: Szambolewo Wielkie

Re: Wybory 2011 - ankieta

09-10-2011, 22:54

maciek z klanu pisze:Wolfkhan - tak, Polska powinna sie zamknac na imigrantow i NIE powinna byc panstwem wyznaniowym, ale obojetnie czy PiS, PO, PJN, SLD to nim bedzie, gdzies przewiduje jeszcze przez 2 pokolenia.
Dobra, z tymi imigrantami wiadomo jak to na zachodzie wygląda i większość społeczeństwa u nas i tak tego nie chce i nie dopuści do tego żeby ci ludzie się nie asymilowali, więc problemu póki co nie ma. Dodatkowo jakość życia i brak socjalu nie przyciąga na razie masy ludzi którzy niekoniecznie chcieliby legalnie zarobkować.
Jak zakładasz, że nic się nie da z tym zrobić to i 3 pokolenia tak będzie.
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: Wybory 2011 - ankieta

09-10-2011, 22:56

nicram pisze:
maciek z klanu pisze:Znasz program PO? Bo cos nie wydaje mi sie. Co mi panstwo dalo? Znasz mnie ze tak pierdolisz? Przyjemne to zycie zapierdalajac 7 dni w tygodniu?
Przyjemnie jest pracować. Lubię to. Powiem Ci, że pomieszkiwałem w kilku krajach Europy m.in. Węgry, Szwajcaria i nigdzie nie było tak, że ktoś Ci dał coś za darmo. Ludzie dochodzili do czegoś w życiu tylko dzięki ciężkiej pracy, a nie biadoleniu jak im źle i niedobrze. Ale rozumiem, że jako prawdziwemu Polakowi - socjaliście, z takim myśleniem jest nie po drodze.
Teraz wychodzi, ze w ogole nie znasz programow partii o ktorych mowimy PO, PIS, NPJKM.
PO jest najbardziej żebracza partia w Polsce obecnie i to ona "walczy" o pieniadze od UE, zeby je potem rozdawac. Wiec srednio rozumiem. Ale mysle, ze to bylaby dobra dyskusja do piwa i moze bedziemy miec kiedys taka okazje, a nie na forum.
Jedz do: Grecji, Hiszpanii, Portugalii, Niemiec.
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
Awatar użytkownika
olo1972
postuje jak opętany!
Posty: 609
Rejestracja: 31-01-2009, 13:50
Lokalizacja: Lublin

Re: Wybory 2011 - ankieta

09-10-2011, 22:57

Wolfkhan pisze:
maciek z klanu pisze:Wolfkhan - tak, Polska powinna sie zamknac na imigrantow i NIE powinna byc panstwem wyznaniowym, ale obojetnie czy PiS, PO, PJN, SLD to nim bedzie, gdzies przewiduje jeszcze przez 2 pokolenia.
Dobra, z tymi imigrantami wiadomo jak to na zachodzie wygląda i większość społeczeństwa u nas i tak tego nie chce i nie dopuści do tego żeby ci ludzie się nie asymilowali, więc problemu póki co nie ma. Dodatkowo jakość życia i brak socjalu nie przyciąga na razie masy ludzi którzy niekoniecznie chcieliby legalnie zarobkować.
Jak zakładasz, że nic się nie da z tym zrobić to i 3 pokolenia tak będzie.
Czasem się emigranci zdarzają. :)
http://polonia.wp.pl/title,Brytyjczycy- ... caid=1d2be
Awatar użytkownika
mad
weteran forumowych bitew
Posty: 1609
Rejestracja: 20-05-2007, 16:28
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Wybory 2011 - ankieta

09-10-2011, 22:58

Lykantrop pisze: Przecież Kaczor to obłuda i cham. Trzeba nie kochać Polski i bardzo źle jej życzyć, żeby zagłosować na PiS. :/
Pod względem chamstwa i obłudy ryży wcale nie ustępuje JarKaczowi - tylko że zakłada do tego białe rękawiczki. A ludkowie widzą w tym elegancję i szyk.
Awatar użytkownika
olo1972
postuje jak opętany!
Posty: 609
Rejestracja: 31-01-2009, 13:50
Lokalizacja: Lublin

Re: Wybory 2011 - ankieta

09-10-2011, 23:00

O! Dokładnie!
Awatar użytkownika
maciek z klanu
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12504
Rejestracja: 23-12-2008, 22:34

Re: Wybory 2011 - ankieta

09-10-2011, 23:00

olo1972 pisze:
Wolfkhan pisze:
maciek z klanu pisze:Wolfkhan - tak, Polska powinna sie zamknac na imigrantow i NIE powinna byc panstwem wyznaniowym, ale obojetnie czy PiS, PO, PJN, SLD to nim bedzie, gdzies przewiduje jeszcze przez 2 pokolenia.
Dobra, z tymi imigrantami wiadomo jak to na zachodzie wygląda i większość społeczeństwa u nas i tak tego nie chce i nie dopuści do tego żeby ci ludzie się nie asymilowali, więc problemu póki co nie ma. Dodatkowo jakość życia i brak socjalu nie przyciąga na razie masy ludzi którzy niekoniecznie chcieliby legalnie zarobkować.
Jak zakładasz, że nic się nie da z tym zrobić to i 3 pokolenia tak będzie.
Czasem się emigranci zdarzają. :)
http://polonia.wp.pl/title,Brytyjczycy- ... caid=1d2be
Oj, zdarzaja coraz czesciej. Kiedys idac ulica uslyszalo sie kogos kto mowi inaczej to juz bylo OOOOO obcy. A teraz? Na lewo patrzysz kebaby z Turcji, co 2gi fast food brudasy, murzyni, azjaci a do tego masa ukraincow. W Norwegii na poczatku reagowali tak samo, a teraz co tam sie dzieje to glowa mala. Zreszta to samo Niemcy, ktore juz moglby sie nazywac Turcja B.
Adrian696 pisze:nie, BURZUM jest emo ;)
Jestem Maciek, szukam klanu.
ODPOWIEDZ