LECH WAŁĘSA

Scena polityczna, konflikty wojenne, problemy globalne

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, ultravox

Regulamin forum
Szanujemy cudze poglądy. Dyskutujemy merytorycznie. Szanujemy ofiary wojen i represji. Nie powielamy zmanipulowanych przekazów.
ODPOWIEDZ
majeku
postuje jak opętany!
Posty: 397
Rejestracja: 25-12-2010, 21:37

Re: LECH WAŁĘSA

21-03-2016, 20:50

manieczki pisze:[youtube][/youtube]

:D
Jebłem :D
Awatar użytkownika
yossarian84
zahartowany metalizator
Posty: 3346
Rejestracja: 24-07-2010, 12:16

Re: LECH WAŁĘSA

23-03-2016, 13:07

Obrazek
Awatar użytkownika
zero7
zaczyna szaleć
Posty: 129
Rejestracja: 25-11-2014, 13:59

Re: LECH WAŁĘSA

18-11-2016, 07:49

Obrazek
moje ulubiene
"Moja mama zawsze powtarzała, że dobra muzyka to głośna muzyka ..."
Awatar użytkownika
ramonoth
rasowy masterfulowicz
Posty: 3008
Rejestracja: 11-07-2011, 10:02
Lokalizacja: Lublin

Re: LECH WAŁĘSA

18-11-2016, 07:53

Na świńskim ryju.
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14661
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: LECH WAŁĘSA

18-11-2016, 09:47

– Bo to jest baaardzo dobra koncepcja!
– Ona jest bardzo dobra ta koncepcja, ale dlaczego on ma pruski mundur na sobie?
– Pruski, bo to jest dziedzic Pruski. O, mam napisane w scenopisie – wchodzi dziedzic Pruski.
– Pruski, Pruski... Bo on się nazywa „Pruski”. Wawrzyniec Pruski! Polski dziedzic!
– No to mogę go przepasać po prostu...
– Zdjąć to, to jest profanacja! To jest policzek w twarz dla całej ekipy!
– Uspokój się... przecież to jest... sanacyjny dziedzic. Pamiętaj, z kim oni się wtedy kumali. A zresztą niech zdejmie...
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: LECH WAŁĘSA

11-03-2017, 21:22

Obrazek

Rozumiem, że mu każą gadać o obaleniu komunizmu, wygranych w totka itd., ale to...
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
zero7
zaczyna szaleć
Posty: 129
Rejestracja: 25-11-2014, 13:59

Re: LECH WAŁĘSA

27-03-2017, 12:02

[youtube][/youtube]
"Moja mama zawsze powtarzała, że dobra muzyka to głośna muzyka ..."
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14661
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: LECH WAŁĘSA

30-03-2017, 21:51

Ja prdl. Wałęsa to jest jednak Lem polskiej polityki ;-)))))

Wałęsa stwierdza, że ludzie przestali wierzyć politykom i proponuje, by każdemu politykowi wszczepiać chip, na którym będzie dokładnie zapisane, co dany polityk mówi i co robi. Dzisiejsza technologia już przecież to umożliwia. Potrzebna jest też według Wałęsy instancja, która wyławiałaby kłamstwa populistów i która by alarmowała: "Kłamiesz! Oszukujesz! Jesteś demagogiem, a nie politykiem!".

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/lech-wal ... ch/d09j4eq
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
mitoman
świeżak
Posty: 8
Rejestracja: 10-04-2017, 11:11
Kontakt:

Re: LECH WAŁĘSA

12-04-2017, 07:01

W mojej ocenie Lech Wałęsa nie miał żadnego własnego wpływu na obalenie komunizmu. Był sterowany i oczywiście współpracował z SB. Trudno mi go za to potępiać, że był współpracownikiem, nie wiem jak ja bym się zachował gdyby mnie bandyci u władzy przycisnęli, zaszantażowali.
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14661
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: LECH WAŁĘSA

12-04-2017, 12:14

mitoman pisze:W mojej ocenie Lech Wałęsa nie miał żadnego własnego wpływu na obalenie komunizmu. Był sterowany i oczywiście współpracował z SB. Trudno mi go za to potępiać, że był współpracownikiem, nie wiem jak ja bym się zachował gdyby mnie bandyci u władzy przycisnęli, zaszantażowali.

Skoro on nie miał wpływu, to dlaczego na jego miejscu nie stał wielki architekt z żoliborza albo inny antułan?
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
kalafjor
rozkręca się
Posty: 36
Rejestracja: 30-01-2015, 10:50

Re: LECH WAŁĘSA

12-04-2017, 13:00

trup pisze:
Wałęsa stwierdza, że ludzie przestali wierzyć politykom i proponuje, by każdemu politykowi wszczepiać chip, na którym będzie dokładnie zapisane, co dany polityk mówi i co robi. Dzisiejsza technologia już przecież to umożliwia.


W takim razie w chipie dla Leszke przyda się spora pamięć, która pomieści wszystkie narracje dotyczące współpracy z SB
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14661
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: LECH WAŁĘSA

12-04-2017, 13:07

kalafjor pisze:
trup pisze:
Wałęsa stwierdza, że ludzie przestali wierzyć politykom i proponuje, by każdemu politykowi wszczepiać chip, na którym będzie dokładnie zapisane, co dany polityk mówi i co robi. Dzisiejsza technologia już przecież to umożliwia.


W takim razie w chipie dla Leszke przyda się spora pamięć, która pomieści wszystkie narracje dotyczące współpracy z SB


Pokaż mi tych pokrzywdzonych przez donosy Wałęsy. Co donosił? Na kogo? Kogo z tego powodu aresztowano?
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
mitoman
świeżak
Posty: 8
Rejestracja: 10-04-2017, 11:11
Kontakt:

Re: LECH WAŁĘSA

12-04-2017, 13:25

trup pisze:Skoro on nie miał wpływu, to dlaczego na jego miejscu nie stał wielki architekt z żoliborza albo inny antułan?
Chyba dlatego, ze potrzebny był ubecji robotnik ze swojską charyzmą.
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14661
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: LECH WAŁĘSA

12-04-2017, 14:19

mitoman pisze:
trup pisze:Skoro on nie miał wpływu, to dlaczego na jego miejscu nie stał wielki architekt z żoliborza albo inny antułan?
Chyba dlatego, ze potrzebny był ubecji robotnik ze swojską charyzmą.
Chyba dlatego, że był wybrany przez resztę strajkujących robotników?
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
mitoman
świeżak
Posty: 8
Rejestracja: 10-04-2017, 11:11
Kontakt:

Re: LECH WAŁĘSA

12-04-2017, 14:40

No tak, bo charyzmę miał. W którym momencie SB pod opiekę go wzięło tego nie wiem. Ja to tak widzę znając tamte realia i obserwując tego człowieka w mediach.
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14661
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: LECH WAŁĘSA

12-04-2017, 14:44

Znając tamte realia, trzeba pamiętać, że wokół Wałęsy było w chuj inteligentnych ludzi, którzy też znali tamte realia. Kto wie... może nawet lepiej niż Ty? Sądzisz, że by wsadzili na "tron" przybłędę z SB?
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
mitoman
świeżak
Posty: 8
Rejestracja: 10-04-2017, 11:11
Kontakt:

Re: LECH WAŁĘSA

12-04-2017, 14:53

Ja myślę, że oni nie wiedzieli że Wałęsa był agentem SB. Mogło być też tak, że SB pozwalało mu "pyskować" albo nawet zachęcało do tego, aby agent uzyskał mir wśród swoich. Tak ja to widzę.
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14661
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: LECH WAŁĘSA

12-04-2017, 15:11

mitoman pisze:Ja myślę, że oni nie wiedzieli że Wałęsa był agentem SB. Mogło być też tak, że SB pozwalało mu "pyskować" albo nawet zachęcało do tego, aby agent uzyskał mir wśród swoich. Tak ja to widzę.
proszę Cię. To jest tak grubymi nićmi szyte przeświadczenie, że chyba sam w nie nie wierzysz i tylko tak piszesz. Jasne nikt nie wiedział, nawet nie podejrzewał, że Wałęsa był agentem SB. Pokaż mi tych pokrzywdzonych przez donosy Wałęsy ludzi! Jednego chociaż! Plizzz!
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
mitoman
świeżak
Posty: 8
Rejestracja: 10-04-2017, 11:11
Kontakt:

Re: LECH WAŁĘSA

12-04-2017, 15:18

trup pisze:proszę Cię. To jest tak grubymi nićmi szyte przeświadczenie, że chyba sam w nie nie wierzysz i tylko tak piszesz. Jasne nikt nie wiedział, nawet nie podejrzewał, że Wałęsa był agentem SB. Pokaż mi tych pokrzywdzonych przez donosy Wałęsy ludzi! Jednego chociaż! Plizzz!
Oni umieli szyć bardzo cienkimi nićmi. Co do pokrzywdzonych jego rzekomymi donosami to nie wiem, różnie mówią. A czy w ogóle konieczne były donosy? Może chodziło tylko o to, aby on był liderem, sterowanym liderem.
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14661
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: LECH WAŁĘSA

12-04-2017, 15:22

mitoman pisze:
trup pisze:proszę Cię. To jest tak grubymi nićmi szyte przeświadczenie, że chyba sam w nie nie wierzysz i tylko tak piszesz. Jasne nikt nie wiedział, nawet nie podejrzewał, że Wałęsa był agentem SB. Pokaż mi tych pokrzywdzonych przez donosy Wałęsy ludzi! Jednego chociaż! Plizzz!
Oni umieli szyć bardzo cienkimi nićmi. Co do pokrzywdzonych jego rzekomymi donosami to nie wiem, różnie mówią. A czy w ogóle konieczne były donosy? Może chodziło tylko o to, aby on był liderem, sterowanym liderem.
A może chodzi o to, żeby ludzie tak myśleli, aby inni sterowani faktycznie mogli teraz stawiać siebie na ołtarzach gigapatriotyzmu i nieskazitelności?
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
ODPOWIEDZ