Polacy jako spoleczenstwo

Scena polityczna, konflikty wojenne, problemy globalne

Moderatorzy: ultravox, Heretyk, Nasum, Sybir

Regulamin forum
"Ludzie, którzy nie potrafią kontrolować własnych emocji, próbują kontrolować zachowania innych ludzi" - John Cleese
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Skaut
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7410
Rejestracja: 27-03-2004, 13:19

30-04-2013, 10:29

est pisze:
Wódz 10 pisze:
Morph pisze:Z konia :D?
Kurna, zjadlbym konia... (bez urazy Koniu!). Ale dzisiaj kon tylko incognito w wolowinie :(
Nie tylko. Znam jeden sklep w Raciborzu gdzie można kubić kabanosy z kunia. Ale Racibórz to niemieckie miasto więc przepraszam, że wspomniałem o nim w tym temacie.
a to nie jesteśmy czasem ukrytą opcją niemiecką?
Coś tam było! Człowiek!
est
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9246
Rejestracja: 30-03-2008, 17:30
Lokalizacja: Trockenwald

Re: Polacy jako spoleczenstwo

30-04-2013, 10:31

Teraz już jawną. Nie będzie Polak pluł na w twarz!
Awatar użytkownika
Riven
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16717
Rejestracja: 27-05-2004, 11:15
Lokalizacja: behind the crooked cross
Kontakt:

Re: Polacy jako spoleczenstwo

30-04-2013, 10:34

podsumowujac: prawicowi lewacy to najśmieszniejszy sort zjebow :)
this is a land of wolves now
est
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9246
Rejestracja: 30-03-2008, 17:30
Lokalizacja: Trockenwald

Re: Polacy jako spoleczenstwo

30-04-2013, 10:40

Ty Riven i tak będziesz w pierwszym wagonie, więc to nie ma znaczenia.
Awatar użytkownika
Riven
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16717
Rejestracja: 27-05-2004, 11:15
Lokalizacja: behind the crooked cross
Kontakt:

Re: Polacy jako spoleczenstwo

30-04-2013, 10:55

przynajmniej pierwsza klasa a nie tak jak Ty w drugiej XD
this is a land of wolves now
est
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9246
Rejestracja: 30-03-2008, 17:30
Lokalizacja: Trockenwald

Re: Polacy jako spoleczenstwo

30-04-2013, 10:57

Ja na drezynie za pociągiem pojadę :)
Awatar użytkownika
Riven
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16717
Rejestracja: 27-05-2004, 11:15
Lokalizacja: behind the crooked cross
Kontakt:

Re: Polacy jako spoleczenstwo

30-04-2013, 10:58

Obrazek
this is a land of wolves now
Pan_Kimono
rasowy masterfulowicz
Posty: 2204
Rejestracja: 24-06-2005, 10:12
Lokalizacja: tu i tam

Re: Polacy jako spoleczenstwo

30-04-2013, 11:16

Antychróst pisze:To, że polski wąs od pokoleń uważa, że wszystko mu się należy i jest gotów zabić somsiada, jeśli ten mu 20cm miedzy zaora to oczywiście wina Tuska.
riven pisze:a w ogóle to sama koncepcja społeczeństwa wieje mi lewactwem, kogo to kurwa w ogóle obchodzi tak na serio? woda na młyn dla propagandy i nic więcej.
O to, to. Nie wiem, jak inni piszący w tym temacie, ale ja odczuwam srogi dyskomfort, jeśli we wspólny mianownik "społeczeństwa" bierze się mnie i chuja z pierwszego piętra, który celowo zastawia swoim samochodem drogę pożarową, bo nie podoba mu się miejsce jej wytyczenia.
No właśnie ten zjebany sąsiad jest powodem dla, którego społeczeństwa nie ma.
KVLT lizania CZASZKI
Agony
postuje jak opętany!
Posty: 611
Rejestracja: 07-03-2002, 15:34
Lokalizacja: ZSRE

Re: Polacy jako spoleczenstwo

30-04-2013, 11:24

hcpig pisze: Chyba jedynym budujacym (na pewno?) symptomem byl komentarz kolezanki po powrocie (pol roku) z Indii - 'chamstwo wieksze niz Polsce', no nie chce mi sie wierzyc chociaz chce :) A jak wam sie podobaja inne nacje posrod ktorych przebywaliscie w okresach dluzszych niz pol roku, rok, poltora? Jak wypadaja Polacy na ich tle jako spoleczenstwo?
Miałem okazję przez pięć lat mieszkać w zachodnioeuropejskim kraju, którego władze na siłę uszczęśliwiają swoich obywateli multikulturalizmem. Przez trzy lata mieszkałem w dzielnicy zdominowanej przez muzułmańską ludność z Pakistanu i północnej Afryki. Wjeżdżałem do UK jako człowiek tolerancyjny, pełen przekonania o równości i równowartości wszystkich ludzkich ras. Wyjeżdżałem z UK wyleczony z tolerancji. Niestety, ale kolorowa ludność, która w ''Wielkiej'' Brytanii osiada przede wszystkim z uwagi na istnienie systemu świadczeń socjalnych (zasiłki dla bezrobotnych, zasiłki ''na dzieci'', ''na dom'', z tytułu niepełnosprawności) zachowuje się znacznie gorzej, niż imigranci z Europy Wschodniej, czemu trudno się dziwić - Polak albo Litwin, po przepracowaniu 8-12 godzin w fabryce, nie ma zwykle czasu ani ochoty urządzać głośnych spotkań towarzyskich albo burd ulicznych do późnych godzin nocnych. Tymczasem Murzyna albo Pakistańczyka żyjącego bez pracy z podatków odprowadzanych przez pracowitych Europejczyków ze Wschodu przez całą dobę, przez siedem dni w tygodniu rozpiera energia, którą pożytkuje na hałasowanie i zakłócanie porządku publicznego. Pracujący Polacy, nawet ci wywodzący się z tzw. marginesu społecznego, są w porównaniu z kolorową ludnością Afryki, Azji i Karaibów wręcz uosobieniem kultury i dobrego wychowania. To samo tyczy się dzieci - pociechy Słowian są ciche i grzeczne, podczas gdy nader liczne (rezultatem polityki: zasiłek za każdego bachora, jest często po dwanaście dzieci z każdej ciemnoskórej macicy) małe Ahmedki albo Surindki są po prostu wcielonymi diabłami. Z resztą, po co rozpisuję się o ludności kolorowej, skoro armia rodowitych Brytyjczyków również żyje od pokoleń wyłącznie z zasiłków i tak samo daje popis chamstwa i braku elementarnego wychowania. Polacy, chcący i potrafiący pracować, to przy nich anioły. Co do poziomu edukacji: nie wiem, jak to jest wśród elit, ale jeśli porównać doły społeczne w obydwu krajach, to Polacy wychodzą na znacznie bardziej wyedukowanych i oczytanych, niż Brytyjczycy. Czyli nie mamy się czego wstydzić.
In God We Trust
est
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9246
Rejestracja: 30-03-2008, 17:30
Lokalizacja: Trockenwald

Re: Polacy jako spoleczenstwo

30-04-2013, 11:39

<ziew>
Awatar użytkownika
Bezdech
weteran forumowych bitew
Posty: 1470
Rejestracja: 21-12-2010, 10:43

Re: Polacy jako spoleczenstwo

30-04-2013, 11:47

Pan_Kimono pisze:
Antychróst pisze:
riven pisze:a w ogóle to sama koncepcja społeczeństwa wieje mi lewactwem, kogo to kurwa w ogóle obchodzi tak na serio? woda na młyn dla propagandy i nic więcej.
O to, to. Nie wiem, jak inni piszący w tym temacie, ale ja odczuwam srogi dyskomfort, jeśli we wspólny mianownik "społeczeństwa" bierze się mnie i chuja z pierwszego piętra, który celowo zastawia swoim samochodem drogę pożarową, bo nie podoba mu się miejsce jej wytyczenia.
No właśnie ten zjebany sąsiad jest powodem dla, którego społeczeństwa nie ma.
Ten sąsiąd po prostu jebie koncepcję społeczeństwa w ramach walki z mentalnym lewactwem. Każdy naprawdę prawdziwy prawicowiec powinien go popierać.
They told them not to fear, they couldn't be prepared
Then came the day that not a single soul was spared
est
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9246
Rejestracja: 30-03-2008, 17:30
Lokalizacja: Trockenwald

Re: Polacy jako spoleczenstwo

30-04-2013, 11:54

Myślałem, że prawicowcy są prawdziwi z natury :(
Awatar użytkownika
Bezdech
weteran forumowych bitew
Posty: 1470
Rejestracja: 21-12-2010, 10:43

Re: Polacy jako spoleczenstwo

30-04-2013, 12:04

No niestety, są też łżeprawicowcy i kryptolewaki z PiS-u. Na szczęście na bieżąco naświetla to wszystko Korwin, który odnosi coraz większe sukcesy i już za dwadzieścia lat może się spodziewać przekroczenia progu wyborczego. Chyba, że w międzczasie będzie zaćmienie słońca, albo niekorzystne prądy morskie to wtedy nie.
They told them not to fear, they couldn't be prepared
Then came the day that not a single soul was spared
est
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9246
Rejestracja: 30-03-2008, 17:30
Lokalizacja: Trockenwald

Re: Polacy jako spoleczenstwo

30-04-2013, 12:05

Za dwadzieścia lat to on niestety inny próg przekroczy.
Awatar użytkownika
Bezdech
weteran forumowych bitew
Posty: 1470
Rejestracja: 21-12-2010, 10:43

Re: Polacy jako spoleczenstwo

30-04-2013, 12:08

Sukcesy odnosi na wielu polach. To człowiek renesansu.
They told them not to fear, they couldn't be prepared
Then came the day that not a single soul was spared
est
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9246
Rejestracja: 30-03-2008, 17:30
Lokalizacja: Trockenwald

Re: Polacy jako spoleczenstwo

30-04-2013, 12:11

Na polach to Lepper odnosił sukcesy. Szkoda, że JKM nie został senatorem w Rybniku, tylko jakiś nudny PiSiarz.
Awatar użytkownika
Bezdech
weteran forumowych bitew
Posty: 1470
Rejestracja: 21-12-2010, 10:43

Re: Polacy jako spoleczenstwo

30-04-2013, 12:15

Dokładnie, z wrodzoną przenikliwością zdążył już zresztą skomentować to wydarzenie jako wielką przegraną pisowskich kryptokomunistów. Zdobyte przez niego przytłaczające 5% głosów - pokłosie wielkiej mobilizacji i manifestacja siły Jeszcze Bardziej Prawicowej Prawicy, daje pojęcie o tym, że zwycięstwo w następnych wyborach jest już na wyciągnięcie ręki. Moloch drży w posadach.
They told them not to fear, they couldn't be prepared
Then came the day that not a single soul was spared
535

Re: Polacy jako spoleczenstwo

01-05-2013, 20:15

Polacy jak Polacy, społeczeństwo jak społeczeństwo, trudno porównać. Każdy patrzy ze swojej perspektywy. Myślę, że mieścimy się w średniej, biorąc pod uwagę nasze opóźnienia materialne, bo nie biedę! i kościelne zabobony... Wbrew pozorom , ludzie sobie radzą i to widać. Nie, nie wiem , czy to jest legalne.
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9372
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: Polacy jako spoleczenstwo

12-08-2013, 19:30

Yare Yare Daze
Awatar użytkownika
Lykantrop
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8015
Rejestracja: 23-12-2009, 17:51

Re: Polacy jako spoleczenstwo

12-08-2013, 19:35

Cóż za antypolskie brednie i mowa nienawiści!
Only pierwsze bicia are real!
manieczki pisze:Proszę tutaj pana lykantropa nie denerwować dzisiaj już, bo wypił 5(pięć) piwek, d.o.k.u.r.w.i.l wor metalem i cisnienie jego wynosi tera 150/95
ODPOWIEDZ