KARA ŚMIERCI

Scena polityczna, konflikty wojenne, problemy globalne

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, ultravox

Regulamin forum
Szanujemy cudze poglądy. Dyskutujemy merytorycznie. Szanujemy ofiary wojen i represji. Nie powielamy zmanipulowanych przekazów.

KARA ŚMIERCI

Tak
88
74%
Nie
27
23%
Nie wiem
4
3%
 
Liczba głosów: 119
Awatar użytkownika
Lukass
zahartowany metalizator
Posty: 4029
Rejestracja: 13-08-2015, 23:28
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: KARA ŚMIERCI

21-08-2015, 00:16

Eee, kolejna z dupy wzięta, absolutnie nieweryfikowalna "teoria". Nie bardzo jest się do czego odnosić.
To those who did not dare to sing out of tune
Or sing a different song
To march to the beat of a different drum and speak
The truths others fear
Awatar użytkownika
manieczki
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12171
Rejestracja: 25-07-2010, 03:07

Re: KARA ŚMIERCI

21-08-2015, 00:19

Lukass pisze:Eee, kolejna z dupy wzięta, absolutnie nieweryfikowalna "teoria". Nie bardzo jest się do czego odnosić.
mozna tak samo powiedziec, ze swiadomosc tez w sumie jest nieweryfikowalna :)
http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Lukass
zahartowany metalizator
Posty: 4029
Rejestracja: 13-08-2015, 23:28
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: KARA ŚMIERCI

21-08-2015, 00:27

manieczki pisze:mozna tak samo powiedziec, ze swiadomosc tez w sumie jest nieweryfikowalna :)
No nie, protestuję. Poziom abstrakcji w dyskusji, przez Panicza prezentowany, przekracza moje dopuszczalne normy...
To those who did not dare to sing out of tune
Or sing a different song
To march to the beat of a different drum and speak
The truths others fear
Awatar użytkownika
yossarian84
zahartowany metalizator
Posty: 3346
Rejestracja: 24-07-2010, 12:16

Re: KARA ŚMIERCI

21-08-2015, 11:27

Jeśli już wprowadziać KŚ, to wyłącznie w takich nie budzących żadnych wątpliwości przypadkach jak ten z Kamiennej Góry.
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9643
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: KARA ŚMIERCI

21-08-2015, 12:19

yossarian84 pisze:Jeśli już wprowadziać KŚ, to wyłącznie w takich nie budzących żadnych wątpliwości przypadkach jak ten z Kamiennej Góry.
dokladnie tak. nie ma co powolywac sie na przyklad stanow zjednoczonych czy arabii saudyjskiej gdzie ta kara jest stosowana malo umiejetnie
Guilty of being right
Awatar użytkownika
Drone
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10020
Rejestracja: 11-06-2012, 15:28

Re: KARA ŚMIERCI

21-08-2015, 12:45

Zgadza się. W sytuacji tak ewidentnej, opartej na twardych dowodach jak ta ostatnio, argumenty typu "błędne skazanie" czy "fałszywe dowody" po prostu nie pasują. Wykluczyć karę śmierci w procesach poszlakowych, wymierzać ją wyłącznie w przypadku morderstw, znęcania się i gwałtów - prosta sprawa jak drut.
Przegrana jest na wyciągnięcie ręki.
Awatar użytkownika
vicek
zahartowany metalizator
Posty: 4589
Rejestracja: 26-10-2011, 19:49
Lokalizacja: dolinki
Kontakt:

Re: KARA ŚMIERCI

21-08-2015, 12:54

Nie , jebać zabijanie
Awatar użytkownika
Olo
rasowy masterfulowicz
Posty: 2013
Rejestracja: 27-11-2001, 11:41
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: KARA ŚMIERCI

21-08-2015, 13:43

Krzesło elektryczne to przede wszystkim jebane marnotrawstwo materiału biologicznego. Skazani powinni być bardzo dobrze i zdrowo karmieni, traktowani topowymi medykamentami, a ich organy powinny służyć społeczeństwu. Brakuje dawców - nerek, wątroby, szpiku, krwi itd. Z takiego jednego gówniarza, który ma jeszcze zdrowy organizm można by kilka żyć uratować. Powinniśmy przewartościować nasz humanitaryzm i zdecydowanie zreformować system karny na bardziej praktyczny.
Życie światów jest ryczącą rzeką, ale Ziemia jest sadzawką i stawem.
Znak zagłady jest wypisany na waszych czołach – jak długo będziecie się opierać ukłuciom szpilek?
Awatar użytkownika
Silent_Sea
weteran forumowych bitew
Posty: 1736
Rejestracja: 18-12-2006, 22:54

Re: KARA ŚMIERCI

21-08-2015, 14:01

... wiadomix, a jak nie to chociaż zupe dla bezdomnych z nich robić :D By było dobrze nagotowane na żeberkach i udkach to sam bym opierdolił miseczkę, a jakie szyneczki do wędzenia na święta mmm...
Jedyne co mnie martwi, to jak się skurwysynów przebada to prawie wszystko chore - jak nie hiv, to żółtaczka, jak nie żółtaczka to ból dupy, więc plan spalił na panewce :(
Marzyłem, żeby to było miejsce spotkań kulturalnych ludzi.
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: KARA ŚMIERCI

21-08-2015, 14:02

Fajne rozważania, ale wciąż serii "co by było jeśli babcia byłaby dziadkiem". W obrębie oazy EU, gdzie rządzą poprawność polityczna, lewactwo i poszanowanie tzw. praw człowieka, nigdy już nie będzie możliwe przywrócenie kary śmierci. I to nie z powodu, że społeczeństwa jej nie chcą, lecz z powodów takich, że lewactwem przeżarte jest do szpiku kości obowiązujące prawo. Moim zdaniem nie będzie można łatwo tego prawa zmienić jeszcze przez kilka pokoleń.
Olo pisze:Krzesło elektryczne to przede wszystkim jebane marnotrawstwo materiału biologicznego. Skazani powinni być bardzo dobrze i zdrowo karmieni, traktowani topowymi medykamentami, a ich organy powinny służyć społeczeństwu. Brakuje dawców - nerek, wątroby, szpiku, krwi itd. Z takiego jednego gówniarza, który ma jeszcze zdrowy organizm można by kilka żyć uratować. Powinniśmy przewartościować nasz humanitaryzm i zdecydowanie zreformować system karny na bardziej praktyczny.
Niestety utopijna wizja, ale oczywiście bardzo piękna.
Ostatnio zmieniony 21-08-2015, 14:20 przez nicram, łącznie zmieniany 1 raz.
all the monsters will break your heart
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: KARA ŚMIERCI

21-08-2015, 14:04

Silent_Sea pisze:... wiadomix, a jak nie to chociaż zupe dla bezdomnych z nich robić :D By było dobrze nagotowane na żeberkach i udkach to sam bym opierdolił miseczkę, a jakie szyneczki do wędzenia na święta mmm...
Jedyne co mnie martwi, to jak się skurwysynów przebada to prawie wszystko chore - jak nie hiv, to żółtaczka, jak nie żółtaczka to ból dupy, więc plan spalił na panewce :(
Wirus HIV nie jest tutaj problemem. Poza organizmem, bez płynów ustrojowych jest bardzo nietrwały. Zwykłe wysuszenie materiału go inaktywuje. A co dopiero gotowanie zupy.
all the monsters will break your heart
Karkasonne

Re: KARA ŚMIERCI

21-08-2015, 14:34

Wspaniała wizja. Robią to już w Chinach. Tam nie ma poprawności politycznej, lewactwa widocznie też;) Więc wyłapują ruchy opozycyjne i jak komuś dobrze postawionemu z odpowiednią kasą trzeba np. serca, to proszę - zaraz ma 5 do wyboru. To są te wasze ideały i piękne wizje, tak?
Awatar użytkownika
Silent_Sea
weteran forumowych bitew
Posty: 1736
Rejestracja: 18-12-2006, 22:54

Re: KARA ŚMIERCI

21-08-2015, 14:43

Karkasonne pisze:Wspaniała wizja. Robią to już w Chinach. Tam nie ma poprawności politycznej, lewactwa widocznie też;) Więc wyłapują ruchy opozycyjne i jak komuś dobrze postawionemu z odpowiednią kasą trzeba np. serca, to proszę - zaraz ma 5 do wyboru. To są te wasze ideały i piękne wizje, tak?
Nie ale nikt nie chce lub tylko debile chcą płacić ze swoich podatków, które zamiast np: na służbę zdrowia idą na utrzymanie bandy skurwysynów-darmozjadów. Większość z nich tylko czeka na wyjście z pierdla i wróci do swojego fachu ( złodzieje, mafia ) lub "przyzwyczajeń" ( pedofile, gwałciciele ). Mordercy - jak im się poszczęści - od biedy znajdo robotę w rzeźni ... W związku z tym pytam - czy wg Ciebie Paniczu Karkasonne taki stan rzeczy jest w porządku ?
Marzyłem, żeby to było miejsce spotkań kulturalnych ludzi.
Awatar użytkownika
WaszJudasz
rasowy masterfulowicz
Posty: 3223
Rejestracja: 16-11-2010, 13:18

Re: KARA ŚMIERCI

21-08-2015, 14:45

Drone pisze:Wykluczyć karę śmierci w procesach poszlakowych
No ale jak wytłumaczyć wówczas ludziom, dlaczego ten skazany za morderstwo w procesie poszlakowym tylko siedzi? "Posadziliśmy go na dożywocie, bo jeszcze może się okazać, że jest niewinny"?
Mózg powiększa się w czaszce, kiedy wody w rzece wzbierają. Wtenczas błony czerepu się wznoszą, przybliżając do czaszki.
Awatar użytkownika
Olo
rasowy masterfulowicz
Posty: 2013
Rejestracja: 27-11-2001, 11:41
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: KARA ŚMIERCI

21-08-2015, 14:47

@Krakasonne
Ej... zaraz... ja nic o wycinaniu serc opozycjonistom nie pisałem. Wycięcie serca i wszystkiego co się da śmieciowi, który przez brak pracy lata z siekierą po mieście i napierdala nią dzieci - jak najbardziej.
Cały czas mówimy o kolesiach, którzy w przypadku istnienia KŚ taką by dostali - ja tylko mówię, że zutylizowanie takiego delikwenta w całości jest marnotrawstwem. Sam zamierzam podpisać potrzebne dokumenty, które będą pozwalały po mojej śmierci pokroić moje zwłoki i zabrać z tego wszystko co się nada do czegokolwiek.

A z chorymi nie widzę problemu - medycyna potrzebuje też chętnych do rozmaitych testów - i nie chodzi mi tu o jakieś wstrzykiwanie tyfusu czy innej dżumy. Po prostu takie testy, które niosą z sobą ryzyko jakichś powikłań, a testy na zwierzętach nie są zbyt przydatne.
Życie światów jest ryczącą rzeką, ale Ziemia jest sadzawką i stawem.
Znak zagłady jest wypisany na waszych czołach – jak długo będziecie się opierać ukłuciom szpilek?
Awatar użytkownika
Silent_Sea
weteran forumowych bitew
Posty: 1736
Rejestracja: 18-12-2006, 22:54

Re: KARA ŚMIERCI

21-08-2015, 14:48

Olo pisze:@Krakasonne
Ej... zaraz... ja nic o wycinaniu serc opozycjonistom nie pisałem. Wycięcie serca i wszystkiego co się da śmieciowi, który przez brak pracy lata z siekierą po mieście i napierdala nią dzieci - jak najbardziej.
Cały czas mówimy o kolesiach, którzy w przypadku istnienia KŚ taką by dostali - ja tylko mówię, że zutylizowanie takiego delikwenta w całości jest marnotrawstwem. Sam zamierzam podpisać potrzebne dokumenty, które będą pozwalały po mojej śmierci pokroić moje zwłoki i zabrać z tego wszystko co się nada do czegokolwiek.

A z chorymi nie widzę problemu - medycyna potrzebuje też chętnych do rozmaitych testów - i nie chodzi mi tu o jakieś wstrzykiwanie tyfusu czy innej dżumy. Po prostu takie testy, które niosą z sobą ryzyko jakichś powikłań, a testy na zwierzętach nie są zbyt przydatne.
Obrazek
Marzyłem, żeby to było miejsce spotkań kulturalnych ludzi.
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9643
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: KARA ŚMIERCI

21-08-2015, 14:59

WaszJudasz pisze:No ale jak wytłumaczyć wówczas ludziom, dlaczego ten skazany za morderstwo w procesie poszlakowym tylko siedzi? "Posadziliśmy go na dożywocie, bo jeszcze może się okazać, że jest niewinny"?
bardzo prosto: "prawo karne nie przewiduje kary smierci w procesach poszlakowych"
Guilty of being right
Awatar użytkownika
WaszJudasz
rasowy masterfulowicz
Posty: 3223
Rejestracja: 16-11-2010, 13:18

Re: KARA ŚMIERCI

21-08-2015, 15:01

To nie jest tłumaczenie, tylko oświadczenie. A ludzie jednak się rozbestwili i chcieliby wiedzieć skąd takie zróżnicowanie.
Mózg powiększa się w czaszce, kiedy wody w rzece wzbierają. Wtenczas błony czerepu się wznoszą, przybliżając do czaszki.
Awatar użytkownika
Olo
rasowy masterfulowicz
Posty: 2013
Rejestracja: 27-11-2001, 11:41
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: KARA ŚMIERCI

21-08-2015, 15:08

Silent_Sea pisze:
Olo pisze: A z chorymi nie widzę problemu - medycyna potrzebuje też chętnych do rozmaitych testów - i nie chodzi mi tu o jakieś wstrzykiwanie tyfusu czy innej dżumy. Po prostu takie testy, które niosą z sobą ryzyko jakichś powikłań, a testy na zwierzętach nie są zbyt przydatne.
Obrazek

No jasne... od razu dr.Mengele. Medyczne i kliniczne eksperymenty są zajebiście płatne. Na Wyspach to idzie w setkach funtów za dzień dla chętnych. Przecież nie mówię o eksperymentach rodem z japońskiej jednostki 731.
Życie światów jest ryczącą rzeką, ale Ziemia jest sadzawką i stawem.
Znak zagłady jest wypisany na waszych czołach – jak długo będziecie się opierać ukłuciom szpilek?
Awatar użytkownika
Silent_Sea
weteran forumowych bitew
Posty: 1736
Rejestracja: 18-12-2006, 22:54

Re: KARA ŚMIERCI

21-08-2015, 15:13

Olo pisze:
Silent_Sea pisze:
Olo pisze: A z chorymi nie widzę problemu - medycyna potrzebuje też chętnych do rozmaitych testów - i nie chodzi mi tu o jakieś wstrzykiwanie tyfusu czy innej dżumy. Po prostu takie testy, które niosą z sobą ryzyko jakichś powikłań, a testy na zwierzętach nie są zbyt przydatne.
Obrazek

No jasne... od razu dr.Mengele. Medyczne i kliniczne eksperymenty są zajebiście płatne. Na Wyspach to idzie w setkach funtów za dzień dla chętnych. Przecież nie mówię o eksperymentach rodem z japońskiej jednostki 731.
To już wiem dlaczemu Polacy tak chętnie jado na Wyspy :D
Marzyłem, żeby to było miejsce spotkań kulturalnych ludzi.
ODPOWIEDZ