ABORCJA

Scena polityczna, konflikty wojenne, problemy globalne

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, ultravox

Regulamin forum
"Ludzie, którzy nie potrafią kontrolować własnych emocji, próbują kontrolować zachowania innych ludzi" - John Cleese

Co wybierasz?

Dopuszczalna tylko do 4 miesiąca ciąży
25
21%
Dopuszczalna dopóki płód jest w łonie matki
11
9%
Dopuszczalna do pierwszego miesiąca życia
4
3%
Dopuszczalna do 3 roku życia
0
Brak głosów
Dopuszczalna do 7 roku życia
5
4%
Dopuszczalna do 18 roku życia (do 21 w krajach anglosaskich)
48
41%
Zabroniona
25
21%
 
Liczba głosów: 118
Awatar użytkownika
ramonoth
rasowy masterfulowicz
Posty: 3012
Rejestracja: 11-07-2011, 10:02
Lokalizacja: Lublin

Re: ABORCJA

21-06-2013, 23:14

Ja też. Dobry jest.
Awatar użytkownika
Kurt
rasowy masterfulowicz
Posty: 3179
Rejestracja: 24-12-2010, 15:54
Lokalizacja: Łódź

Re: ABORCJA

21-06-2013, 23:44

Pewnie Marian mu to napisał. Tylko on tak umie budować napięcie.
The madness and the damage done.
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9022
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: ABORCJA

22-06-2013, 09:00

ramonoth pisze:
Drone pisze:Nie dbam o splendory. Nie dziwi mnie też, że pospolity przedstawiciel tzw. polskiej nauki nie dostrzegł drugiego oraz trzeciego dna w mojej misternie utkanej ankiecie.
Proszę Pana, kwestię formułowania pytań badawczych omawialiśmy w pierwszym semestrze seminarium. Teraz proszę poprosić o pomoc jakiegoś znajomego magistranta.
:)
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: ABORCJA

22-06-2013, 09:04

Drone pisze:
W twoim przypadku raczej chodzi o kał we krwi, który dotarł do twego mózgu i zrobił z niego zwykły sracz.
Tako rzecze dr Samogwałt.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
535

Re: ABORCJA

22-06-2013, 09:05

Drone pisze:
Sybir pisze:Swoją drogą, Drone, jakie są Twoje doświadczenia w kwestii aborcji?
Kiedyś odwiedziłem znajomego, który mieszkał w wielopiętrowym bloku. Gdy wyszedłem od niego - nie ukrywam, że po paru drinkach - to okazało się, że nie działa winda. W zamyśleniu schodziłem po schodach. Dodam tu, że moje zamyślenie miało swoją poważną przyczynę - było to świeżo po wydaniu "Divine Intervention", najsłabszej płyty SLAYER, którą właśnie odsłuchaliśmy. Mając głowę wypełnioną jeszcze tym kartonowym stukotem, szedłem w dół i w dół, i zanim się spostrzegłem - minąłem poziom parteru. Schody prowadziły wciąż niżej i niżej. Wreszcie dotarłem do czerwonych drzwi, zza których dobiegły mnie jakieś dziwne odgłosy - ni to krzyki, ni to jęczenia. "Ki diabeł?" - pomyślałem, lecz odważnie - jak na blackmetalowca przystało - nacisnąłem klamkę. Były zamknięte! Lecz zanim zdążyłem odejść, otworzył mężczyzna w fioletowym fartuchu i powiedział: "Żona już po". "To nie mój mąż" - odparła kobieta z wnętrza, podwijając sukienkę i szybko pakując coś do reklamówki. "Ja przyszłam sama, już idę". "Jeszcze łożysko!" - przypomniał mężczyzna i podniósł coś z podłogi, co kobieta wsadziła do reklamówki. Zrozumiałem wtedy, że odkryłem PODZIEMIE ABORCYJNE.
Nasuwa się tylko pytanie o smoka. To znaczy, czy smok też tam był?
Awatar użytkownika
Riven
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16717
Rejestracja: 27-05-2004, 11:15
Lokalizacja: behind the crooked cross
Kontakt:

Re: ABORCJA

22-06-2013, 09:08

Drone to geniusz. Mowie bez cienia złośliwości. Ten post to arcydzieło :DDD
this is a land of wolves now
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9022
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: ABORCJA

22-06-2013, 09:09

ano :) nie ma nic lepszego z rana niż przeczytanie jakichś wywodów/historyjek tworzonych przez Drona. :D
Awatar użytkownika
Nerwowy
zahartowany metalizator
Posty: 6286
Rejestracja: 20-06-2009, 14:07

Re: ABORCJA

22-06-2013, 09:10

Miszcz.
De Mysteriis Dom Niggeriis
Slayer to kał i ogólnie rzecz biorąc beznadziejna kapela.
Awatar użytkownika
Riven
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16717
Rejestracja: 27-05-2004, 11:15
Lokalizacja: behind the crooked cross
Kontakt:

Re: ABORCJA

22-06-2013, 09:11

Dodać do tego posty paru balwanow którzy dają mu się strollowac (nie mowie akurat o tym wątku) i nie ma opcji, masterful to najlepsza strona w internetach :)
this is a land of wolves now
535

Re: ABORCJA

22-06-2013, 09:15

Riven pisze:Drone to geniusz. Mowie bez cienia złośliwości. Ten post to arcydzieło :DDD
Pisząc o najsłabszej płycie Slayer (Divine Intervention), wbrew pozorom, ma rację. Wtedy, w 1994, to była najsłabsza płyta tego zespołu. Jeżeli w ogóle można, tym mianem określić, którekolwiek ich wydawnictwo.
Awatar użytkownika
vicek
zahartowany metalizator
Posty: 4597
Rejestracja: 26-10-2011, 19:49
Lokalizacja: dolinki
Kontakt:

Re: ABORCJA

22-06-2013, 10:25

Agony
postuje jak opętany!
Posty: 607
Rejestracja: 07-03-2002, 15:34
Lokalizacja: ZSRE

Re: ABORCJA

22-06-2013, 10:49

Zobaczyłem tytuł tematu i od razu wiedziałem, kto jest jego autorem :)

Wg mnie aborcja powinna by legalna do momentu, w którym u płodu wykształci się pień mózgu. W takim przypadku przeprowadzenie zabiegu winno byc zależne od decyzji właściciela płodu, czyli kobiety go noszącej.

Pozwolę sobie jeszcze przedstawic swoją opinię nt. podziemia aborcyjnego. Otóż należy zastanowic się, czy przedstawiciele środowisk radykalnie przeciwnych legalnej aborcji, a więc m. in. kleru, nie czerpią przypadkiem zysków z aborcji nielegalnej, a przepisy zabraniające usuwaniu ciąży nie mają aby służyc eliminacji legalnej konkurencji? Nie ulega wątpliwości, że zalegalizowanie usuwania ciąży poważnie uszczupliłoby dochody placówek, które obecnie wykonują te zabiegi w podziemiu.
In God We Trust
Awatar użytkownika
megawat
weteran forumowych bitew
Posty: 1354
Rejestracja: 24-08-2010, 12:12
Lokalizacja: mathplanet

Re: ABORCJA

22-06-2013, 12:35

Jestem za aborcją. W każdym przypadku. Nawet jak niepotrzebna. Po chuj ma się swołocz po ulicach panoszyć.
"Funkcjonariusze po wstępnych oględzinach poćwiartowanych i nagich zwłok stwierdzili, że morderca musiał być szczególnym zboczeńcem".
Awatar użytkownika
Dragazes
w mackach Zła
Posty: 777
Rejestracja: 27-02-2012, 00:24

Re: ABORCJA

22-06-2013, 13:01

Should the compact Disc become soiled by fingerprints, dust or dirt, it can be wiped with a clean and lint free soft, dry cloth. If you follow these suggestions, the Compact Disc will provide a lifetime of pure listening enjoyment.
Awatar użytkownika
vicek
zahartowany metalizator
Posty: 4597
Rejestracja: 26-10-2011, 19:49
Lokalizacja: dolinki
Kontakt:

Re: ABORCJA

22-06-2013, 13:59

Agony pisze:Zobaczyłem tytuł tematu i od razu wiedziałem, kto jest jego autorem :)

Wg mnie aborcja powinna by legalna do momentu, w którym u płodu wykształci się pień mózgu. W takim przypadku przeprowadzenie zabiegu winno byc zależne od decyzji właściciela płodu, czyli kobiety go noszącej.

Pozwolę sobie jeszcze przedstawic swoją opinię nt. podziemia aborcyjnego. Otóż należy zastanowic się, czy przedstawiciele środowisk radykalnie przeciwnych legalnej aborcji, a więc m. in. kleru, nie czerpią przypadkiem zysków z aborcji nielegalnej, a przepisy zabraniające usuwaniu ciąży nie mają aby służyc eliminacji legalnej konkurencji? Nie ulega wątpliwości, że zalegalizowanie usuwania ciąży poważnie uszczupliłoby dochody placówek, które obecnie wykonują te zabiegi w podziemiu.

ciekawy trop , może coś w tym jest .
Awatar użytkownika
Skaut
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7410
Rejestracja: 27-03-2004, 13:19

22-06-2013, 15:04

Agony pisze: Pozwolę sobie jeszcze przedstawic swoją opinię nt. podziemia aborcyjnego. Otóż należy zastanowic się, czy przedstawiciele środowisk radykalnie przeciwnych legalnej aborcji, a więc m. in. kleru, nie czerpią przypadkiem zysków z aborcji nielegalnej, a przepisy zabraniające usuwaniu ciąży nie mają aby służyc eliminacji legalnej konkurencji? Nie ulega wątpliwości, że zalegalizowanie usuwania ciąży poważnie uszczupliłoby dochody placówek, które obecnie wykonują te zabiegi w podziemiu.
coś jak z legalizacją narkotywków.
Coś tam było! Człowiek!
Awatar użytkownika
83koper83
rasowy masterfulowicz
Posty: 2092
Rejestracja: 29-12-2010, 15:07

Re: ABORCJA

23-06-2013, 02:54

Dlaczego prawdziwy blackmetalowiec winien być przeciw aborcji:
- Gdyby stara Aarsetha się wyskrobała Druga Fala mogłaby się nie wydarzyć (argument pragmatyczno-historyczny).
- Lewactwo w czambuł popiera aborcję (argument małostkowo-światopoglądowy),
- Więcej kalekich dzieci to więcej niezasłużonego cierpienia w świecie (argument diabelsko-nienawistny),
- Więcej niechcianych, rozwydrzonych, niedopilnowanych bachorów to wiecej zbrodni i podłości, ergo świat spłonie szybciej (argument LTWB),
- Skoro katolicy aborcję potępiają, głośno potępiajmy i my, żeby im we łbach namieszać (argument humorystyczno-absurdalny),
- Islam generalnie aborcję dopuszcza, a islam to zło (niedobre zło), (argument "islam to zło"),
- Za Piasta Kołodzieja szczypców ginekologicznych nie mieli (argument rodzimowierczy),
- Baby same nie powinny decydować o niczym (sama prawda).
Kerosene keeps me warm.
Awatar użytkownika
dzikens
zaczyna szaleć
Posty: 151
Rejestracja: 12-11-2010, 21:08

Re: ABORCJA

23-06-2013, 10:30

Obrazek
Prepare Sarin! Prepare Sarin! Immediately poisonous gas weapons will fill the place.
Spray! Spray! Sarin, the brave Sarin!
Awatar użytkownika
Drone
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10020
Rejestracja: 11-06-2012, 15:28

Re: ABORCJA

23-06-2013, 11:15

83koper83 pisze:Dlaczego prawdziwy blackmetalowiec winien być przeciw aborcji:
- Gdyby stara Aarsetha się wyskrobała Druga Fala mogłaby się nie wydarzyć (argument pragmatyczno-historyczny).
- Lewactwo w czambuł popiera aborcję (argument małostkowo-światopoglądowy),
- Więcej kalekich dzieci to więcej niezasłużonego cierpienia w świecie (argument diabelsko-nienawistny),
- Więcej niechcianych, rozwydrzonych, niedopilnowanych bachorów to wiecej zbrodni i podłości, ergo świat spłonie szybciej (argument LTWB),
- Skoro katolicy aborcję potępiają, głośno potępiajmy i my, żeby im we łbach namieszać (argument humorystyczno-absurdalny),
- Islam generalnie aborcję dopuszcza, a islam to zło (niedobre zło), (argument "islam to zło"),
- Za Piasta Kołodzieja szczypców ginekologicznych nie mieli (argument rodzimowierczy),
- Baby same nie powinny decydować o niczym (sama prawda).
Brawo, rozsądne, akademickie wręcz podejście. Mogę te argumenty podeprzeć autorytetem katedry.
Przegrana jest na wyciągnięcie ręki.
HAL_9000
zaczyna szaleć
Posty: 252
Rejestracja: 27-05-2011, 20:02

Re: ABORCJA

23-06-2013, 12:07

Ja pierdolę, nie rodzę i się nie znam.
Chociaż to dość prosty wybór. Wszystko zależy od tego, czy uznajesz płód za człowieka. A to już kwestia dla biologów, genetyków, czy innych etyków (to taki gorszy rodzaj filozofów)

Czytałem kiedyś wywiad z żoną Giertycha (ładna dupa, jak na takiego konia). Bardziej odjechana od męża. Stwierdziła, że ustawy aborcyjnej w ogóle być nie powinno, bo jest przecież kodeks karny i paragraf o zabójstwie, a także zapisy o wyższej konieczności.
Nominalistyczny hard core.
Sarenka na mrozie nie może

Czeka na ciepły oddech

Leśniczy ją głaszcze po udzie

Niech się naje do syta
ODPOWIEDZ