ABORCJA

Scena polityczna, konflikty wojenne, problemy globalne

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, ultravox

Regulamin forum
Szanujemy cudze poglądy. Dyskutujemy merytorycznie. Szanujemy ofiary wojen i represji. Nie powielamy zmanipulowanych przekazów.

Co wybierasz?

Dopuszczalna tylko do 4 miesiąca ciąży
24
21%
Dopuszczalna dopóki płód jest w łonie matki
11
9%
Dopuszczalna do pierwszego miesiąca życia
4
3%
Dopuszczalna do 3 roku życia
0
Brak głosów
Dopuszczalna do 7 roku życia
5
4%
Dopuszczalna do 18 roku życia (do 21 w krajach anglosaskich)
48
41%
Zabroniona
25
21%
 
Liczba głosów: 117
Awatar użytkownika
manieczki
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12171
Rejestracja: 25-07-2010, 03:07

Re: ABORCJA

19-09-2015, 20:38

Czy ten skandal wreszcie zakończy karierę polityczną kujawsko-pomorskiego barona PiS i posła Łukasza Zbonikowskiego (37 l.)? Przetrwał aferę z rozbiciem po pijanemu meleksa podczas delegacji na Cyprze, problemy z kilometrówkami, a teraz żona go oskarża, że ją pobił i ukradł jej telefon. A to nie wszystko – do innej prokuratury trafiło zawiadomienie w jeszcze jednej sprawie. Chodzi o wymuszenie przez posła aborcji!

http://www.fakt.pl/polityka/posel-pis-l ... 73686.html" onclick="window.open(this.href);return false;
http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
manieczki
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12171
Rejestracja: 25-07-2010, 03:07

Re: ABORCJA

29-09-2015, 19:02

Obrazek
http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
manieczki
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12171
Rejestracja: 25-07-2010, 03:07

Re: ABORCJA

28-10-2015, 03:41

[youtube][/youtube]

Twoje drogi rodne
są tak bardzo płodne,
że musiałaś sobie zrobić ABORCJĘ.
Nasze gamety
były jako rakiety,
więc musiałaś sobie zrobić ABORCJĘ.
Było plaża, jezior i słońcem,
więc nie byłaś pewna, kto był ojcem,
i wolałaś zrobić sobie ABORCJĘ.
Twoje dziecko nienarodzone
było tak bardzo oburzone,
że trzeba było zrobić ABORCJĘ.
Gdyby to dziecko się urodziło
chujem – jak ojciec – by było,
więc lepiej było zrobić ABORCJĘ.
Lepiej, żeby nowi ludzie się nie rodzili,
starzy dość już spierdolili,
więc wolałaś zrobić sobie ABORCJĘ.
Mieliśmy mało czasu,
trzeba było dać świadectwo,
więc musiałaś zrobić sobie ABORCJĘ.
Dzieci, wariaci, co wy robicie,
dzieci, szaleńcy, po co się rodzicie?
Czyż nie byłoby lepiej poddać się ABORCJI?
Nigdy nie chcąc się urodzić,
nie mógłbym tego swemu dziecku zrobić,
więc poddałem je ABORCJI.
Drogi mężczyzno,
droga dziewczyno,
od małej aborcji nikt jeszcze nie zginął.
Polsko, ojczyzno moja,
ty jesteś jak zdrowie,
ile cię trzeba cenić, ten tylko się dowie,
kto cię wyskrobie.
Nic dwa razy się nie zdarza i nie zdarzy,
z tej przyczyny zrodziliśmy się bez wprawy
i aborcję se zrobimy.
Być albo nie być, oto jest pytanie,
odpowiedź ułatwia szybkie wyskrobanie.
Aborcja cierpliwa jest,
łaskawa jest.
Aborcja nie zazdrości,
nie szuka poklasku,
nie unosi się pychą,
nie szuka swego,
nie unosi się gniewem,
nie pamięta złego;
Wszystko znosi,
wszystkiemu wierzy,
we wszystkim pokłada nadzieję,
wszystko przetrzyma.
ABORCJA
Gdy byłem dzieckiem,
mówiłem jak dziecko,
czułem jak dziecko,
myślałem jak dziecko.
Kiedy zaś stałem się mężem,
zrobiłem dziecku aborcję.
Sam bym siebie też wyskrobał,
i bez grobu się pochował,
gdyby zapytano mnie o zdanie,
lecz nie padło to pytanie.
Teraz zresztą nie jest lepiej,
nie kupisz aborcji w sklepie.
Brudne ściany, smród piwnicy
Potencjalny wjazd policji,
To aborcji towarzysze.
Kiedy tylko o tym słyszę,
Nóż mi się otwiera w torbie,
Może sobie coś wyskrobie?
Na złość państwo okrutnemu,
Trzeba pomagać biednemu,
Dziecku nienarodzonemu!
http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Stoigniew
zahartowany metalizator
Posty: 3878
Rejestracja: 09-01-2012, 18:20

Re: ABORCJA

11-11-2015, 16:12

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... i-bez.html

zaczyna się...
po Smoleńsku i krzyżu na Krakowskim Przedmieściu to będzie kolejny priorytet naszych miłościwie panujących....
... ponieważ jesteśmy szczęśliwym i dostatnim społeczeństwem nie mającym żadnych poważniejszych problemów, więc automatycznie takie sprawy z braku innych ważniejszych i pilniejszych stają się najważniejsze....
Awatar użytkownika
manieczki
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12171
Rejestracja: 25-07-2010, 03:07

Re: ABORCJA

11-11-2015, 16:29

a to nic nowego u tej pani. Ona dostala sie do sejmu jako posel?
http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Stoigniew
zahartowany metalizator
Posty: 3878
Rejestracja: 09-01-2012, 18:20

Re: ABORCJA

11-04-2016, 20:24

super, chciałbym żeby ktoś wykonał taki numer w rzeczywistości, hehe....

Obrazek
Awatar użytkownika
Sgt. Barnes
zahartowany metalizator
Posty: 5242
Rejestracja: 13-07-2012, 07:37

Re: ABORCJA

18-04-2016, 20:35

Obrazek
Prawdziwy mężczyzna powinien być...ogolony i ciut, ciut pijany.
Bolesław Wieniawa-Długoszowski.
Awatar użytkownika
83koper83
rasowy masterfulowicz
Posty: 2092
Rejestracja: 29-12-2010, 15:07

Re: ABORCJA

07-09-2017, 20:41

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/polityka ... em/p97w7yc" onclick="window.open(this.href);return false;

Prawica - lewica - srewica. Są to koła, ekstrema spierdalają od siebie tak daleko, że w końcu spotykają się po drugiej strony tęczy. Moje ciało, moja sprawa, pierdolę - nie rodzę, miejsce dla inwalidy! - eugenika masa OK.
Kerosene keeps me warm.
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: ABORCJA

07-09-2017, 20:48

Brawa dla Islandii, nie tylko za Kaelan Mikla. Na chuj takie potworki mają żyć? Oby cały świat wkrótce poszedł w tę stronę.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
83koper83
rasowy masterfulowicz
Posty: 2092
Rejestracja: 29-12-2010, 15:07

Re: ABORCJA

07-09-2017, 20:55

Plastek pisze:Brawa dla Islandii, nie tylko za Kaelan Mikla. Na chuj takie potworki mają żyć? Oby cały świat wkrótce poszedł w tę stronę.
Plastusiu! Czyżbyś jednak pragnął ulepszenia ludzkości, a nie powszechnej zagłady? Przecież Dałny nie dadzą rady strzelać do saren.
Kerosene keeps me warm.
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: ABORCJA

07-09-2017, 21:14

Sram na ludzkość. Dałny to podobno też ludzie, a im ludzi będzie mniej, tym lepiej.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
wolff
rasowy masterfulowicz
Posty: 2275
Rejestracja: 03-07-2017, 19:16

Re: ABORCJA

07-09-2017, 21:17

Nie sztuką jest srać na chorych umysłowo/bezbronnych a na tych zdrowych, największą zaś sztuką jest wywalić balasa na zdrowego i silniejszego od siebie.
Sam również mam wyjebane na ludzi z tym, że akurat do tych z zespołem nie mam nic.
Jebać żuli.
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: ABORCJA

07-09-2017, 21:26

Czy masz jakieś wątpliwości po kilku miesiącach obecności na forum i - zakładam - po lekturze przynajmniej kilkunastu moich postów, że w takim samym stopniu sram na zdrowych? Jeśli masz to powinieneś się ich wyzbyć.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6122
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: ABORCJA

07-09-2017, 21:43

83koper83 pisze:http://wiadomosci.onet.pl/kraj/polityka ... em/p97w7yc

Prawica - lewica - srewica. Są to koła, ekstrema spierdalają od siebie tak daleko, że w końcu spotykają się po drugiej strony tęczy. Moje ciało, moja sprawa, pierdolę - nie rodzę, miejsce dla inwalidy! - eugenika masa OK.
miejmy nadzieję, w każdym razie życze im, że wkrótce zatoną, a ich ścierwo i ledwo żywe ostatki wpierdalać będą rekiny*, jak oni to robią od wieki wieków. amen.



(*) na wieloryby nie liczę.
Awatar użytkownika
Pierec
postuje jak opętany!
Posty: 313
Rejestracja: 26-11-2014, 17:53

Re: ABORCJA

07-09-2017, 23:03

no i brawa dla tego państwa. żywi powinni zawsze być na pierwszym miejscu. mam sąsiadkę z zespołem downa i wiem jak trudna to sytuacja dla niej i dla jej rodziców, a nawet brata. przejebane na całe życie. można sobie słodko pierdolić, że każde dziecko nasze jest, ale nie wierzę, że ktokolwiek chciałby mieć chore dziecko. jak już tworzyć życie, to dobrze by było nie zarzucać mu od urodzenia takiego obciążenia. bardzo to humanitarne ze strony państwa Islandzkiego, a i o społeczeństwie dobrze świadczy skoro tak chętnie korzystają z tych badań.
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: ABORCJA

08-09-2017, 06:59

Zawsze mnie rozkurwia jak jakaś intelektualnie niedojebana mamuśka płacze przed kamerami i posapuje, że Bóg dał jej największe szczęście w postaci takiego dziecka z dałnem. Kurwa, takich to tylko od razu zapierdolić. Zaraz mi się przypomina jak kiedyś córka Litzy przed kamerami z radością w oczach mówiła, że rak na który zachorowała to największy dar od Boga. Kurwa, jakim gównem są ludzie.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
wolff
rasowy masterfulowicz
Posty: 2275
Rejestracja: 03-07-2017, 19:16

Re: ABORCJA

08-09-2017, 08:19

Oczywiście, że badania to słuszny koncept ale nazywanie żyjącego człowieka z zespołem downa potworkiem to tak samo słabe jak popychanie niewidomego czy bicie kobiety. Skoro się urodził to niech żyje i chuj komu do tego na co jest chory i jak wygląda.
Może kiedyś część tej polskiej spierdoliny w końcu się nauczy szacunku do innych.
Jebać żuli.
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: ABORCJA

08-09-2017, 08:24

Więc według ciebie jest to normalny człowiek, równy fizycznie i i intelektualnie z tobą na przykład? Widzę, że polityczna poprawność także wśród metaluchów się zagnieździła. Skoro się urodził to niech żyje? Doskonałe rozumowanie, popieram! Żadna tam kara śmierci i utrzymywanie z kasy podatnika np. Mariusza Trynkiewicza i osób jego pokroju. Po prostu miłość, tolerancja, tęczowe kucyki i troskliwe misie - skoro się bowiem urodził to niech żyje. Każdy inny, wszyscy równi!
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
wolff
rasowy masterfulowicz
Posty: 2275
Rejestracja: 03-07-2017, 19:16

Re: ABORCJA

08-09-2017, 08:48

Plastek pisze:Więc według ciebie jest to normalny człowiek, równy fizycznie i i intelektualnie z tobą na przykład? Widzę, że polityczna poprawność także wśród metaluchów się zagnieździła. Skoro się urodził to niech żyje? Doskonałe rozumowanie, popieram! Żadna tam kara śmierci i utrzymywanie z kasy podatnika np. Mariusza Trynkiewicza i osób jego pokroju. Po prostu miłość, tolerancja, tęczowe kucyki i troskliwe misie - skoro się bowiem urodził to niech żyje. Każdy inny, wszyscy równi!
Napisałem , że badania to słuszny koncept i jestem jak najbardziej za, powinniśmy naśladować dobre idee miast babrać się w czerstwych i nic nie wnoszących dyskusjach traktujących o aborcji i ochronie życia poczętego.
Ja o fakcie zaistniałym czyli ludziach którzy urodzili się z tą chorobą i muszą funkcjonować w naszym skurwiałym społeczeństwie. Chcesz ich mordować bo są inni?
Wspomniałeś o Trynkiewiczu, przecież to zdrowy fizycznie facet do tego z bardzo wysokim IQ, masa morderców, gwałcicieli i innych kurew społecznych to zdrowi fizycznie i umysłowo ludzie. Z kasy podatnika utrzymujesz choćby tak wybitne fizycznie i intelektualnie persony jak te kurwy na Wiejskiej i im podobni. Prędzej od nich bym się spodziewał kosy w plecy niż od chorego na zespół downa. Nie jestem tolerancyjny a zwłaszcza w stosunku do polactwa którym skrajnie pogardzam ale nie znaczy to, że nie szanuję pewnych jednostek zwłaszcza chorych i bezbronnych.
Jebać żuli.
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: ABORCJA

08-09-2017, 08:57

wolff pisze: Ja o fakcie zaistniałym czyli ludziach którzy urodzili się z tą chorobą i muszą funkcjonować w naszym skurwiałym społeczeństwie. Chcesz ich mordować bo są inni?
Chcę ich mordować bo są pasożytem, czysty darwinizm społeczny.
wolff pisze: Wspomniałeś o Trynkiewiczu, przecież to zdrowy fizycznie facet do tego z bardzo wysokim IQ, masa morderców, gwałcicieli i innych kurew społecznych to zdrowi fizycznie i umysłowo ludzie.
Wymordować.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
ODPOWIEDZ