islam

Scena polityczna, konflikty wojenne, problemy globalne

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, ultravox

Regulamin forum
"Ludzie, którzy nie potrafią kontrolować własnych emocji, próbują kontrolować zachowania innych ludzi" - John Cleese
ODPOWIEDZ
535

Re: islam

04-08-2013, 13:01

krz63 pisze:
Rozumiem, że polscy patrioci bijący na ulicach Białegostoku ciemnoskórego doskonale wiedzą o tym, że ten człowiek przyjechał tu się osiedlić, islamizować i ciągnąć kasę z opieki społecznej, a nie np. na wakacje :-)
Chłopaki z Jagiellonii zawsze mieli taką "urodę".
Awatar użytkownika
krz63
weteran forumowych bitew
Posty: 1764
Rejestracja: 01-09-2008, 13:36

Re: islam

04-08-2013, 13:06

U mnie w bloku mieszkał kiedyś Brazylijczyk grający w Jadze, kiedyś pod sklepem jakiś facet pod nosem coś o nim mamrotał, ale było tam "jebany arabus rozbija się lexusem" :-)
http://www.arachnophobia.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

Oremus - Popioły LP
Evil Machine - War In Heaven CD
Bloodthirst - Chalice of Contempt MC
Odraza - Esperalem Tkane CD
Genius Ultor - Nic co boskie nie jest mi obce CD
The Dead Goats - Ferox MC
Abusiveness - TBA CD
Awatar użytkownika
Riven
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16717
Rejestracja: 27-05-2004, 11:15
Lokalizacja: behind the crooked cross
Kontakt:

Re: islam

04-08-2013, 13:48

Zenek pisze:względny spokój ? ;) 1993 próba zamachu bombowego na WTC, 2001 zburzenie WTC, teraz Boston...no chyba, żeby przyjąć, że to wszystko operacje służb pod fałszywą flagą były ;)
Chodzi mi o coś kompletnie innego, myślałem że to oczywiste, no ale huj... Później wyjaśnię
this is a land of wolves now
Awatar użytkownika
Olo
rasowy masterfulowicz
Posty: 2053
Rejestracja: 27-11-2001, 11:41
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: islam

04-08-2013, 14:31

Przepotężna Arachnophobia mówi prawdę jakby mi z ust wyjętą.

Powinniśmy iść coraz bardziej w kierunku marginalizacji religii w życiu świeckim - wiara powinna być uprawiana we własnym osobistym ogródku, a nie wysadzana wielkimi świątyniami na pokaz. Tak samo splunę na kolejny budowany nowy kościół jak i na propozycję stawiania meczetu - choć oczywiście rozumiem, że w obecnym kształcie islam jest groźniejszy niż chrześcijaństwo, a dzieję się tak dlatego, że chrześcijaństwo przeszło już dawno etap dominacji, gdy było równocześnie religią, ustrojem politycznym i jedyną akceptowalną kulturą - a niektóre kraje muzułmańskie właśnie teraz ją przechodzą. Jeżeli jednak zaczniemy rozgraniczać wierzenia i tolerować rozpasane chrześcijaństwo, a atakować jedynie ekspansywny islam to w końcu będziemy musieli stanąć po którejś stronie w wojnie religijnej, A to powinna być "wojna" o państwo świeckie - prawnie i politycznie wolne od dogmatów, religijnej symboliki i kapłańskiej retoryki. W tej chwili dochodzi do takich chorych sytuacji, że atakuje się w naszym kraju żyjących u nas od stuleci Tatarów - za ich muzułmańską wiarę, każąc im "spierdalać do siebie". Tylko że to "u siebie" to jest u nas - w Białymstoku, Gdańsku, Lublinie, Warszawie czy Gorzowie Wielkopolskim. Równie dobrze można kazać spierdalać "do siebie" wszystkim katolikom i oczekiwać, że wypierdolą wszyscy grzecznie do Watykanu - albo jeszcze lepiej - do Jerozolimy.

Sprawa imigracji jest (prawie) oczywista - najważniejsze jest bezwzględne poszanowanie dla prawa i prowadzenie rozsądnej polityki socjalnej zmierzającej do ograniczania grup, które mają do niej dostęp. Ale niezależnie od kolory skóry, wyznania czy kształtu nosa - jesteś kurwa nierobem i masz w dupie szukanie roboty to jesteś pasożytem i radź sobie sam - a tutaj z pomocą przychodzi (uwaga uwaga) wolny rynek. Jeżeli obciążenia związane z tworzeniem nowego miejsca pracy będą mniejsze to jasne jest, że spadnie bezrobocie i efekt "wykluczenia", który jest najbardziej znaczącym faktorem tworzenia się niebezpiecznych enklaw biedoty (vide francuskie przedmieścia) zminimalizuje się sam. Pomagajmy przedsiębiorcom, zmniejszajmy obciążenia podatkowe, stawki ZUS, wspierajmy politykierów dążących do rozbudowy infrastruktury komunikacyjnej i nie przeszkadzających w prowadzeniu zdrowego biznesu, a prywatna przedsiębiorczość sama zadba o właściwe zagospodarowanie tych, którzy wystawiają lub mogliby wystawiać łapę po państwową jałmużnę.

Oczywiście mogę się mylić i zlewanie muzułmańskiej mniejszości w Polsce doprowadzi u nas do wprowadzenia za kilka lat szariatu, ale to tak jakby powiedzieć, że tolerowanie NS black metalu skończy się budową obozów koncentracyjnych. Jedna i druga strona ma prawo sobie wyznawać i nienawidzić kogo chce, ale dopóki wszystkie strony respektują lokalne prawo to chuj komu do tego. Otwartość nie oznacza rezygnacji z asertywności.
Życie światów jest ryczącą rzeką, ale Ziemia jest sadzawką i stawem.
Znak zagłady jest wypisany na waszych czołach – jak długo będziecie się opierać ukłuciom szpilek?
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10216
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: islam

04-08-2013, 15:19

O Islamie specjalnie dobrego zdania nie mam, ale chciałbym zwrócić uwagę na inną kwestię. Czy to muzułmanie zmusili Francję i Anglię do kolonizowania innych krajów? Czy ktoś kazał Niemcom zawrzeć umowę o sprowadzaniu robotników z Turcji, żeby miał kto im składać Volkswageny? Obecność w tych krajach dużych mniejszości muzułmańskich, to wynik świadomie podjętych decyzji w dalszej lub bliższej przeszłości.
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
Zenek
weteran forumowych bitew
Posty: 1568
Rejestracja: 15-04-2004, 20:23

Re: islam

04-08-2013, 15:22

Riven pisze:
Zenek pisze:względny spokój ? ;) 1993 próba zamachu bombowego na WTC, 2001 zburzenie WTC, teraz Boston...no chyba, żeby przyjąć, że to wszystko operacje służb pod fałszywą flagą były ;)
Chodzi mi o coś kompletnie innego, myślałem że to oczywiste, no ale huj... Później wyjaśnię
no to z takich zadym to LA '92 wprawdzie czarni a nie islamiści, ale jednak.
Obrazek
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10216
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: islam

04-08-2013, 15:28

Jak już mówimy o USA, to grupą jawnie negującą państwo, tworzącą organizacje pramilitarne są biali z tzw. "pasa biblijnego". Z innej beczki bardzo mnie ubawiło powszechne oburzenie na tych kolesi co pocięli maczetą żołnierza w Londynie, wygłaszane z pozycji wyższości cywilizacyjnej, w kontekście tego, że w takim Krakowie tną ludzi maczetami, z duża większą częstopliwością niż muzułmanie w UK :)
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
Riven
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16717
Rejestracja: 27-05-2004, 11:15
Lokalizacja: behind the crooked cross
Kontakt:

Re: islam

04-08-2013, 15:35

No, 92. Policz teraz ile było w tym czasie poważnych zadym w samej Francji (która jest przecież znacznie mniejsza niż USA).

Powoływanie się na WTC itp. jest kompletnie bez sensu, ponieważ to jest problem zupełnie innej natury. To terroryzm międzynarodowy, który może dotknąć każdego kraju, bez względu na jego politykę wewnętrzną (wobec imigrantów np). Tymczasem to co się dzieje w Europie to nie żaden terroryzm, tylko zamieszki rozpasanego motłochu. Dodaj do tego psychologiczną iskrę jaką jest religia (do tego tak agresywna i neurotyczna jak islam - bo wg mnie nie, nie każda religia jest równie szkodliwa, są lepsze i gorsze w ogólnym rozrachunku) i mamy tysiące płonących samochodów, bezczelne postawy roszczeniowe jeśli chodzi o ustawodawstwo, albo np. dzielnice Paryża st. Denis, do której policja z reguły nawet nie wchodzi, bo boją się zamieszek (a jest tam piękna katedra gotycka :(). W USA pod tym względem panuje porządek, przy de facto jeszcze większym pluralizmie kulturowo - narodowym. Dlaczego to już chyba nie muszę pisać i mi się nie chce na telefonie ;p zresztą Olo to dobrze wyłożył.
Ostatnio zmieniony 04-08-2013, 15:37 przez Riven, łącznie zmieniany 1 raz.
this is a land of wolves now
Awatar użytkownika
krz63
weteran forumowych bitew
Posty: 1764
Rejestracja: 01-09-2008, 13:36

Re: islam

04-08-2013, 15:37

Olo pisze:W tej chwili dochodzi do takich chorych sytuacji, że atakuje się w naszym kraju żyjących u nas od stuleci Tatarów - za ich muzułmańską wiarę, każąc im "spierdalać do siebie".
Polscy katolicy mogliby się nauczyć wiele od podlaskich Tatarów jeśli chodzi o stosunek do własnej religii i jej miejsca w społeczeństwie. Sam byłem zdziwiony jak potrafią żartować z "pokojowej muzułmańskiej rewolucji".

Miałem nie pisać, bo spadnie zaraz na mnie tuzin gromów, ale napiszę. Zadziwiające jest ostatnio wśród metalowców to, że mówią jednym głosem z Rydzykiem, Terlikowskim czy Pospieszalskim jeśli chodzi o kwestie Żydów, Arabów, feministek, homoseksualistów i innych. Kościół niech już sobie będzie w obecnej formie, przecież nikomu nie zawadza. Bardziej zawadzają ci, co są solą w oku Kościoła i, o zgrozo, jawnie przeciwko niemu stają.
Pewnie ten romans z narodowcami skończy się gdy ci będą napierdalać "szatanów" za brak poszanowania dla bozi jak to już drzewiej bywało.
http://www.arachnophobia.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

Oremus - Popioły LP
Evil Machine - War In Heaven CD
Bloodthirst - Chalice of Contempt MC
Odraza - Esperalem Tkane CD
Genius Ultor - Nic co boskie nie jest mi obce CD
The Dead Goats - Ferox MC
Abusiveness - TBA CD
Aegir
postuje jak opętany!
Posty: 334
Rejestracja: 01-04-2010, 10:37

Re: islam

04-08-2013, 15:37

Kingu pisze:
krz63 pisze:Jeśli ciemnoskóra człowiek zakłada budkę z kebabem, płaci uczciwie podatki, to wolę takiego jegomościa od bezrobotnego polaka katolika patrioty po pijaku demolującego osiedle i siedzącego na garnuszku MOPSu.
To porównanie nie ma sensu. Dlaczego nie porównasz przedsiębiorcy imigranta z przedsiębiorcą Polakiem i klienta opieki społecznej emigranta i klienta opieki społecznej Polaka? Czy Twoje porównanie wciąż wypadałoby na korzyść imigrantów?
Być może takie porównanie wyszło mu z przyczyn stereotypowych. Może właśnie ktoś taki, jak ten Polak z wypowiedzi krz63, robi najwięcej zamieszania, reprezentując jednocześnie światopogląd, w którym ocena pewnych zjawisk nie ma solidnych podstaw empirycznych. Jeśli dodać do tego prowadzony przez takiego osobnika tryb życia, nic dziwnego, że ktoś się skusza na porównanie takie, jak wyżej.
Kingu pisze:
krz63 pisze:Warto też wspomnieć o tym ilu Polaków jeździło do sezonowych prac za komuny, ilu ciągnęło swetry z Turcji polonezami i przyczepkami Niewiadów, telewizowry z azjatyckich części ZSRR. Irak, Kuwejt - polskie firmy w latach osiemdziesiątych wysyłały tam w chuj ludzi do pracy. Jak ktoś miał tatę na kontrakcie u Arabów, to był gość. Teraz Polacy też chętnie jeżdżą do krajów arabskich na wakację i jakoś tam im Arabowie nie przeszkadzają, ale jak już któryś jest w Polsce, to już jest źle.
Wyjazdy do prac sezonowych, na kontrakty czasowe, handlowe i na wakacje przyrównujesz do imigracji i osiedlania się imigrantów. Viva la logika.
Przeczytaj uważnie. Przecież tam jest również mowa o osobach wyjeżdżających na stałe do krajów nordyckich.
Kingu pisze: Owszem, Polacy już od kilku stuleci są także narodem emigrantów, a ich cechą jako imigrantów jest wysoka zdolność do integracji z krajem, który ich gości. Na każdym kontynencie.
Zależy co masz na myśli, pisząc o tej wysokiej zdolności do integracji. Ja znam przypadki ludzi, którzy nie są zainteresowani kulturą kraju goszczącego, mają w nosie naukę języka obcego, a na dodatek prezentują zupełnie niezrozumiałą roszczeniową postawę. Piszę o tym w delikatny sposób.
Awatar użytkownika
Riven
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16717
Rejestracja: 27-05-2004, 11:15
Lokalizacja: behind the crooked cross
Kontakt:

Re: islam

04-08-2013, 15:40

Zależy co masz na myśli, pisząc o tej wysokiej zdolności do integracji. Ja znam przypadki ludzi, którzy nie są zainteresowani kulturą kraju goszczącego, mają w nosie naukę języka obcego, a na dodatek prezentują zupełnie niezrozumiałą roszczeniową postawę. Piszę o tym w delikatny sposób.
He he, dokładnie. Polecam w Wikipedii artykuł pod tytułem "poglish". Nasza cudowna polonia w Chicago....
this is a land of wolves now
Awatar użytkownika
Riven
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16717
Rejestracja: 27-05-2004, 11:15
Lokalizacja: behind the crooked cross
Kontakt:

Re: islam

04-08-2013, 15:43

Czesław pisze:
Riven pisze:ciekawe, jakos w ameryce maja wszystkie mozliwe nacje, w tym arabow, i jest wzgledny spokoj, nie ma burd, muzulmanie nie pala samochodow na przedmiesciach..zagadka "na inteligencje": DLACZEGO?

odpowiedz jest bardzo prosta ale homo sovieticus tego nie zrozumie i bedzie chcial ustawowo sekularyzowac:)

No tak, przecież to co się dzieje w niektórych krajach Europy zachodniej to ksenofobiczne wymysły ludzi z dawnego bloku wschodniego....

Weź już nie pierdol, bo mi się drobne w kieszeni nie zgadzają.
Policz drobne jeszcze raz bo chyba mnie nie zrozumiałeś. To co się dzieje w krajach Europy zachodniej mnie autentycznie przeraża, zresztą mamy pewnie podobny pogląd w tej sprawie. Różnica polega na tym ze moim zdaniem nie sama choroba umysłu (czyt. Islam) jest za to odpowiedzialna, ale też, i być może w głównej mierze, katastrofalna polityka europejska.
this is a land of wolves now
Aegir
postuje jak opętany!
Posty: 334
Rejestracja: 01-04-2010, 10:37

Re: islam

04-08-2013, 16:19

krz63 pisze:
Olo pisze:W tej chwili dochodzi do takich chorych sytuacji, że atakuje się w naszym kraju żyjących u nas od stuleci Tatarów - za ich muzułmańską wiarę, każąc im "spierdalać do siebie".
Polscy katolicy mogliby się nauczyć wiele od podlaskich Tatarów jeśli chodzi o stosunek do własnej religii i jej miejsca w społeczeństwie. Sam byłem zdziwiony jak potrafią żartować z "pokojowej muzułmańskiej rewolucji".

Miałem nie pisać, bo spadnie zaraz na mnie tuzin gromów, ale napiszę. Zadziwiające jest ostatnio wśród metalowców to, że mówią jednym głosem z Rydzykiem, Terlikowskim czy Pospieszalskim jeśli chodzi o kwestie Żydów, Arabów, feministek, homoseksualistów i innych. Kościół niech już sobie będzie w obecnej formie, przecież nikomu nie zawadza. Bardziej zawadzają ci, co są solą w oku Kościoła i, o zgrozo, jawnie przeciwko niemu stają.
Pewnie ten romans z narodowcami skończy się gdy ci będą napierdalać "szatanów" za brak poszanowania dla bozi jak to już drzewiej bywało.
Jeśli chodzi o stosunek metalowcy-homoseksualizm, sprawa wydaje się być jasna. Wystarczy przeczytać o korzeniach muzyki metalowej, o jej atrybutach, stereotypach. Wystarczy popatrzeć na zdjęcia Manowar, Gorgoroth, Judas Priest :) , Morbid Angel. Wszak istotnym składnikiem metalowej kultury jest afirmacja męskości. Można tu nawet mówić o strachu przed jej utratą. Metalowiec musi pokazać swoją męską naturę, a służą temu rozmaite środki wyrazu, jak choćby ubrania, sceniczne pozy (sposób trzymania gitary), wykrzykiwane teksty piosenek. W potocznym myśleniu nie ma tutaj miejsca na homoseksualizm.
Awatar użytkownika
Kingu
weteran forumowych bitew
Posty: 1472
Rejestracja: 19-04-2002, 22:00
Lokalizacja: Superhausen
Kontakt:

Re: islam

04-08-2013, 16:24

Aegir pisze:
Kingu pisze:
krz63 pisze:Warto też wspomnieć o tym ilu Polaków jeździło do sezonowych prac za komuny, ilu ciągnęło swetry z Turcji polonezami i przyczepkami Niewiadów, telewizowry z azjatyckich części ZSRR. Irak, Kuwejt - polskie firmy w latach osiemdziesiątych wysyłały tam w chuj ludzi do pracy. Jak ktoś miał tatę na kontrakcie u Arabów, to był gość. Teraz Polacy też chętnie jeżdżą do krajów arabskich na wakację i jakoś tam im Arabowie nie przeszkadzają, ale jak już któryś jest w Polsce, to już jest źle.
Wyjazdy do prac sezonowych, na kontrakty czasowe, handlowe i na wakacje przyrównujesz do imigracji i osiedlania się imigrantów. Viva la logika.
Przeczytaj uważnie. Przecież tam jest również mowa o osobach wyjeżdżających na stałe do krajów nordyckich.
Porównanie dotyczyło ruchów ludnościowych w obydwie strony, kraje arabskie. Ze Skandynawią jest jednostronnie, więc to bez znaczenia dla tego o czym napisałem. Skandynawowie jeśli gdzieś emigrują, to do cieplejszych krajów na emeryturę, m.in. do Hiszpanii.
Aegir pisze: Zależy co masz na myśli, pisząc o tej wysokiej zdolności do integracji. Ja znam przypadki ludzi, którzy nie są zainteresowani kulturą kraju goszczącego, mają w nosie naukę języka obcego, a na dodatek prezentują zupełnie niezrozumiałą roszczeniową postawę. Piszę o tym w delikatny sposób.
Mnie nie interesują przypadki, tylko historia i zmiany w skali makro, a to akurat przemawia na korzyść Polaków jako narodu emigracyjnego.
krz63 pisze: Zadziwiające jest ostatnio wśród metalowców to, że mówią jednym głosem z Rydzykiem, Terlikowskim czy Pospieszalskim jeśli chodzi o kwestie Żydów, Arabów, feministek, homoseksualistów i innych.
A jeśli obydwa środowiska wystąpią np. przeciwko złodziejstwu, to metalowcom automatycznie wyrastają moherowe berety na głowach. Więc lepiej dla zasady być przeciwko poglądowi ze względu na to, kto wypowiada ten pogląd :)
Ostatnio zmieniony 04-08-2013, 16:30 przez Kingu, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Zenek
weteran forumowych bitew
Posty: 1568
Rejestracja: 15-04-2004, 20:23

Re: islam

04-08-2013, 16:30

taki sceniczny enturaż Judas Priest to przecież rodem z błękitnej ostrygi jest. ;) Obrazek
Obrazek

a Ci co mówią jednym głosem z Terlikiem katolikiem przecież wszyscy ochrzczeni i rodzice do kościoła ich wyganiają

Napalm Death, Kreator, amerykański thrash itp, itd. przecież to wszystko lewactwo a i klasyka metalowego grzańska a nie tam jakieś słabiutkie pierdzenia blackowe ze swastami ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Czesław
rasowy masterfulowicz
Posty: 2446
Rejestracja: 08-02-2007, 19:42

Re: islam

04-08-2013, 16:47

Jak można porównać atak maczetą w Krakowie, którego celem było nastraszenie wrogów, kibicujących innemu klubowi piłkarskiemu, sprzedającym prochy tym samym dzieciakom, do obcięcia głowy w Anglii, którego celem było (cytując jednego ze sprawców) "wywołanie wojny religijnej"? To tak jak powiedzieć, że aborcja była celem NSDAP (dla ścisłości: w III Rzeszy dla rodowitych Niemek była zakazana pod karą śmierci, a dla upośledzonych lub w krajach okupowanych - wskazana), lub jej zakaz był celem ZSRR (za czasów Stalina aborcja absolutnie zakazana). Tu nie chodzi o ŚRODEK tylko o kurwa CEL. Jakim ćwokiem trzeba być żeby nie rozróżniać tak podstawowych pojęć?

Jak imigrację zarobkową można porównać do imigracji, której ostatecznym celem jest przejęcie władzy w danym państwie? Jeśli ktoś nie wie o czym mowa to niech przestudiuje sobie przypadek Kosowa! Jak można porównać imigrację Polaków, Białorusinów, Ukraińców do imigracji Arabów? Jakim tumanem trzeba być żeby nie rozumieć, że islam to nie tylko religia, ale ruch polityczny i społeczny ukierunkowany w tylko jednym celu?

Dla muzułmanina nie ma rozróżnienia pomiędzy życiem prywatnym, politycznym, społecznym, a religijnym. Wszystko jest podporządkowane religii, włącznie ze spożywaniem każdego posiłku w ciągu dnia. Kraje Europy zachodniej, które przyjmują islamistów, są dla tych ostatnich wcieleniem zła i śmiertelnym wrogiem, a przy okazji na tyle naiwnym, że zapewnia im cały socjal i z każdym rokiem coraz szersze prawa.

Przykro mi to stwierdzić, ale użytkownicy krz63 (ze względu na poprawność polityczną nazwy jego wszechpotężnego distra/labelu nie wymienię), hatefire oraz admin tego forum są absolutnie wyprani przez to, co "wypada" mówić, wiedzieć i postrzegać.

Argumentów, że niektórzy "metalofcy" wypowiadają się na pewne tematy w tonie podobnym do działaczy czy publicystów chrześcijańskich, nawet nie będę komentował, bo oznaczałoby to, że pewnie dyskutuję z pedałem, który bolcuje się z kolegami w dupę, bo godzi to w chrześcijański porządek świata.
Awatar użytkownika
Riven
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16717
Rejestracja: 27-05-2004, 11:15
Lokalizacja: behind the crooked cross
Kontakt:

Re: islam

04-08-2013, 16:51

Hehe no w sumie ciężko się nie zgodzić co do samej natury islamu, tak samo to widzę, natomiast właśnie ta durna socjalna polityka na to wszystko pozwala. W ameryce jej nie ma i nie ma też islamizacji relatywnie porównywalnej do tego co się dzieje tutaj.
this is a land of wolves now
Aegir
postuje jak opętany!
Posty: 334
Rejestracja: 01-04-2010, 10:37

Re: islam

04-08-2013, 17:00

Kingu pisze:Porównanie dotyczyło ruchów ludnościowych w obydwie strony, kraje arabskie. Ze Skandynawią jest jednostronnie, więc to bez znaczenia dla tego o czym napisałem. Skandynawowie jeśli gdzieś emigrują, to do cieplejszych krajów na emeryturę, m.in. do Hiszpanii.
Początek arachnofobicznej myśli był następujący: "Jak Polak jedzie do Norwegii czy Islandii i ciągnie socjal to jest przedsiębiorczy i mądry, jak obcokrajowiec przyjeżdża do Polski i ciągnie socjal to już menda i złodziej."

Tu nie chodzi o ruchy jednostronny, obustronny, czy lewostronny, lecz o pewną postawę, którą krz63 zauważa w polskim społeczeństwie.
Kingu pisze:
Aegir pisze: Zależy co masz na myśli, pisząc o tej wysokiej zdolności do integracji. Ja znam przypadki ludzi, którzy nie są zainteresowani kulturą kraju goszczącego, mają w nosie naukę języka obcego, a na dodatek prezentują zupełnie niezrozumiałą roszczeniową postawę. Piszę o tym w delikatny sposób.
Mnie nie interesują przypadki, tylko historia i zmiany w skali makro, a to akurat przemawia na korzyść Polaków jako narodu emigracyjnego.
A mnie interesuje praktyka, poznanie. Nadal nie wiem, co rozumiesz, pisząc o "wysokiej zdolności do integracji". Dodatkowo zastanawiam się o co chodzi ze "zmianami w skali makro". Mam wrażenie, że chcesz powiedzieć, że sam fakt, że miliony Polaków mieszkają poza granicami Polski, jest dostateczną przesłanką dla stwierdzenia, że Polacy dobrze się asymilują.
Aegir
postuje jak opętany!
Posty: 334
Rejestracja: 01-04-2010, 10:37

Re: islam

04-08-2013, 17:14

Czesław pisze: Dla muzułmanina nie ma rozróżnienia pomiędzy życiem prywatnym, politycznym, społecznym, a religijnym. Wszystko jest podporządkowane religii, włącznie ze spożywaniem każdego posiłku w ciągu dnia.
I oczywiście każdy z muzułmanów, których poznałeś w swoim życiu, pasuje do tego wnikliwego, drobiazgowego opisu?
Awatar użytkownika
krz63
weteran forumowych bitew
Posty: 1764
Rejestracja: 01-09-2008, 13:36

Re: islam

04-08-2013, 17:18

Czesław pisze:Jak imigrację zarobkową można porównać do imigracji, której ostatecznym celem jest przejęcie władzy w danym państwie? Jeśli ktoś nie wie o czym mowa to niech przestudiuje sobie przypadek Kosowa! Jak można porównać imigrację Polaków, Białorusinów, Ukraińców do imigracji Arabów? Jakim tumanem trzeba być żeby nie rozumieć, że islam to nie tylko religia, ale ruch polityczny i społeczny ukierunkowany w tylko jednym celu?
Jakoś ci imigranci wyglądają mi na średnio rozgarniętych, ale skoro tak mówisz, to pewne tylko udają zacofanych. Tak naprawdę nie chodzi im o zarobek, tylko o wykonanie swojego chytrego planu.
Czesław pisze:Dla muzułmanina nie ma rozróżnienia pomiędzy życiem prywatnym, politycznym, społecznym, a religijnym. Wszystko jest podporządkowane religii, włącznie ze spożywaniem każdego posiłku w ciągu dnia. Kraje Europy zachodniej, które przyjmują islamistów, są dla tych ostatnich wcieleniem zła i śmiertelnym wrogiem, a przy okazji na tyle naiwnym, że zapewnia im cały socjal i z każdym rokiem coraz szerze prawa.
Bzdura! Znam katolików, znam też prawosławnych, którzy całe swoje życie podporządkowali religii. Poznałem też muzułmanów, którzy są zaprzeczeniem twojej tezy.
Czesław pisze:Przykro mi to stwierdzić, ale użytkownicy krz63 (ze względu na poprawność polityczną nazwy jego wszechpotężnego distra/labelu nie wymienię), hatefire oraz admin tego forum są absolutnie wyprani przez to, co "wypada" mówić, wiedzieć i postrzegać.
A mi ostatnio wydaje się, że w dobrym tonie jest narzekanie, że zaraz nas ciapate zaleją.
Czesław pisze:Argumentów, że niektórzy "metalofcy" wypowiadają się na pewne tematy w tonie podobnym do działaczy czy publicystów chrześcijańskich, nawet nie będę komentował, bo oznaczało by to, że pewnie dyskutuję z pedałem, który bolcuje się z kolegami w dupę, bo godzi to w chrześcijański porządek świata.
Twoja wypowiedź świadczy tylko o tym, że mam rację. Blisko 15 lat temu pisałem dokładnie o tym w #3 Arachnophobii (porównywałem wypowiedzi radykalnych black metalowców z wypowiedziami katolickich ultrasów) i jakoś nikt z tym nie polemizował. Teraz powtarzam dokładnie to samo i już mnie częstujesz taką opinią. Podejrzewam, że wielu, którzy wtedy się zgodzili, dziś zareaguje tak samo jak i ty.
Druga część twojej wypowiedzi to rynsztok totalny. Nigdy żaden pedał mnie nie próbował podrywać, nigdy żaden pedał mnie nie "nawracał" na swoją orientację, nigdy żaden pedał nie straszył mnie piekłem jeśli pozostanę heteroseksualny, nigdy żaden pedał nie pytał się mnie czy może wpaść z kolędą by zachęcić do homoseksualnych praktyk itd. Temat homoseksualizmu mnie jako heteroseksualnego mężczyzny, męża i ojca trójki dzieci, w ogóle nie dotyczy, podobnie jak i temat miłośników roślin strączkowych czy hodowców mrówek. Ani ja nie mam na nich wpływu, ani oni na mnie, ale skoro mamy wspólnego wroga (mającego wpływ zarówno na mnie jak i na nich), to stanę po ich stronie, a nie po stronie KK.
http://www.arachnophobia.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

Oremus - Popioły LP
Evil Machine - War In Heaven CD
Bloodthirst - Chalice of Contempt MC
Odraza - Esperalem Tkane CD
Genius Ultor - Nic co boskie nie jest mi obce CD
The Dead Goats - Ferox MC
Abusiveness - TBA CD
ODPOWIEDZ