islam

Scena polityczna, konflikty wojenne, problemy globalne

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, ultravox

Regulamin forum
"Ludzie, którzy nie potrafią kontrolować własnych emocji, próbują kontrolować zachowania innych ludzi" - John Cleese
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Czesław
rasowy masterfulowicz
Posty: 2446
Rejestracja: 08-02-2007, 19:42

Re: islam

03-08-2013, 23:55

manieczki pisze:Już raz przesadził i dostał żółtą kartkę, niech mu przepotezna arachnophobia zrobi przepływy pieniężne
Dalej mówimy o profesorze Wolniewiczu?


Przepraszam, o panu profesorze Wolniewiczu?
Awatar użytkownika
Sova
rasowy masterfulowicz
Posty: 2601
Rejestracja: 13-01-2010, 23:16

Re: islam

03-08-2013, 23:58

Odium Records pisze:Jak dostanie czerwoną kartkę z wszechpotężnego blackmetal.pl będzie musiał zamknąć interes. Szkoda chłopa.
ty lepiej pilnuj okularów ;)
Awatar użytkownika
Bohdan
weteran forumowych bitew
Posty: 1262
Rejestracja: 21-12-2010, 09:52
Lokalizacja: Lokal

Re: islam

04-08-2013, 00:01

Sova pisze:
Odium Records pisze:Jak dostanie czerwoną kartkę z wszechpotężnego blackmetal.pl będzie musiał zamknąć interes. Szkoda chłopa.
ty lepiej pilnuj okularów ;)
o kurwa, LOL
535

Re: islam

04-08-2013, 00:04

To wszechpotężna Odium używa okularów?!!? Sama inteligencja, kurwa mać...
Awatar użytkownika
Odium Records
zaczyna szaleć
Posty: 112
Rejestracja: 29-01-2013, 20:45

Re: islam

04-08-2013, 00:06

Sova pisze:
Odium Records pisze:Jak dostanie czerwoną kartkę z wszechpotężnego blackmetal.pl będzie musiał zamknąć interes. Szkoda chłopa.
ty lepiej pilnuj okularów ;)

przerzuciłem się na soczewki (znowu te groźby).
http://www.odiumrex.com" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.odiumrex.com/webshop" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.facebook.com/odiumrex" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.youtube.com/odiumrec" onclick="window.open(this.href);return false;
https://odiumrecords.bandcamp.com" onclick="window.open(this.href);return false;
535

Re: islam

04-08-2013, 00:12

Odium Records pisze:
Sova pisze:
Odium Records pisze:Jak dostanie czerwoną kartkę z wszechpotężnego blackmetal.pl będzie musiał zamknąć interes. Szkoda chłopa.
ty lepiej pilnuj okularów ;)

przerzuciłem się na soczewki (znowu te groźby).
i ceny poszły w górę...
Awatar użytkownika
Kingu
weteran forumowych bitew
Posty: 1472
Rejestracja: 19-04-2002, 22:00
Lokalizacja: Superhausen
Kontakt:

Re: islam

04-08-2013, 00:41

535 pisze:Śmieszne jest to, że zapewne większość z Was uważa, że można to zatrzymać...Inne kraje nie dały rady,ale MY? Damy radę. Polska chrystusem narodów.

edit
Pozwolicie, że naleję sobie jeszcze jedno jasne.
Które to nie dały rady? Skoro nie dały, to już wprowadzono w nich szariat i zmieniono ustrój polityczny. Jak na razie to mamy kraje, które dały sobie radę z polityką imigracyjną i wpływami islamu i kraje, które nawet nie podejmowały tematu promując tęczową wizję świata, a teraz mają problem.
Wystarczy, że Polska zajmie się swoimi sprawami. Reszta niech się sama ratuje.
535

Re: islam

04-08-2013, 00:47

Kingu pisze:
535 pisze:Śmieszne jest to, że zapewne większość z Was uważa, że można to zatrzymać...Inne kraje nie dały rady,ale MY? Damy radę. Polska chrystusem narodów.

edit
Pozwolicie, że naleję sobie jeszcze jedno jasne.
Które to nie dały rady?
Wystarczy przespacerować się przez Torggata. Na Floriańskiej takich obrazków nie zarejestrowałem, choć przyznaję, bywam rzadko, Panie Królu.
Awatar użytkownika
Nerwowy
zahartowany metalizator
Posty: 6288
Rejestracja: 20-06-2009, 14:07

Re: islam

04-08-2013, 01:31

Muzułmanie - kurwy, dranie.
De Mysteriis Dom Niggeriis
Slayer to kał i ogólnie rzecz biorąc beznadziejna kapela.
535

Re: islam

04-08-2013, 01:41

Nerwowy pisze:Muzułmanie - kurwy, dranie.
Prawie tak jak JŻS...Nie wiem czy Szefowi za to forum nie zamkną. Nie będę przekładał. Może Użytkowniczka Random zaryzykuje.
White Pharaoh
postuje jak opętany!
Posty: 595
Rejestracja: 04-03-2010, 18:20

Re: islam

04-08-2013, 02:53

Muzułmanin, chrześcijanin, co za różnica? Jeszcze dużo wody w Wiśle upłynie zanim islamizacja Polski stanie się faktem. Szczęście w nieszczęsciu, ale Polski te brudasy jeszcze długo nie będą zalewały. Jeśli już to nastąpi, myślę, że - tak jak w tej chwili - względy rasowe nie pozwolą na asymilację. Konserwatyzm w dzisiejszej Polsce, mam wrażenie, jest nie tyle religijny co kulturalny. Murzyn na ulicy do tej pory wzbudza niejednoktornie sensację, a co dopiero kobiety w burkach. Szczególnie dumny jestem z mojej kobiety, która sama z siebie przestała kupować kebaby, w imię hasła - kupując kebaba osiedlasz araba:)
Awatar użytkownika
Nerwowy
zahartowany metalizator
Posty: 6288
Rejestracja: 20-06-2009, 14:07

Re: islam

04-08-2013, 03:33

White Pharaoh pisze: Szczególnie dumny jestem z mojej kobiety, która sama z siebie przestała kupować kebaby, w imię hasła - kupując kebaba osiedlasz araba:)
Ja jebie, ale gimbaza. ;ddd
De Mysteriis Dom Niggeriis
Slayer to kał i ogólnie rzecz biorąc beznadziejna kapela.
Awatar użytkownika
Riven
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16717
Rejestracja: 27-05-2004, 11:15
Lokalizacja: behind the crooked cross
Kontakt:

Re: islam

04-08-2013, 06:56

ciekawe, jakos w ameryce maja wszystkie mozliwe nacje, w tym arabow, i jest wzgledny spokoj, nie ma burd, muzulmanie nie pala samochodow na przedmiesciach..zagadka "na inteligencje": DLACZEGO?

odpowiedz jest bardzo prosta ale homo sovieticus tego nie zrozumie i bedzie chcial ustawowo sekularyzowac:)
this is a land of wolves now
Awatar użytkownika
Zenek
weteran forumowych bitew
Posty: 1568
Rejestracja: 15-04-2004, 20:23

Re: islam

04-08-2013, 08:43

względny spokój ? ;) 1993 próba zamachu bombowego na WTC, 2001 zburzenie WTC, teraz Boston...no chyba, żeby przyjąć, że to wszystko operacje służb pod fałszywą flagą były ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Czesław
rasowy masterfulowicz
Posty: 2446
Rejestracja: 08-02-2007, 19:42

Re: islam

04-08-2013, 10:54

Riven pisze:ciekawe, jakos w ameryce maja wszystkie mozliwe nacje, w tym arabow, i jest wzgledny spokoj, nie ma burd, muzulmanie nie pala samochodow na przedmiesciach..zagadka "na inteligencje": DLACZEGO?

odpowiedz jest bardzo prosta ale homo sovieticus tego nie zrozumie i bedzie chcial ustawowo sekularyzowac:)

No tak, przecież to co się dzieje w niektórych krajach Europy zachodniej to ksenofobiczne wymysły ludzi z dawnego bloku wschodniego....

Weź już nie pierdol, bo mi się drobne w kieszeni nie zgadzają.
Awatar użytkownika
REINHARD IRRUMATOR
postuje jak opętany!
Posty: 656
Rejestracja: 21-11-2011, 17:05

Re: islam

04-08-2013, 11:23

kebaby na Madagaskar
Norma to głupota, degeneracja to geniusz
Awatar użytkownika
Kraft
weteran forumowych bitew
Posty: 1164
Rejestracja: 24-06-2011, 19:12

Re: islam

04-08-2013, 11:26

Riven pisze:i jest wzgledny spokoj, nie ma burd
Tak? Pooglądaj sobie co te bydło wyprawia w Michigan podczas Arab International Festival chociażby.
Awatar użytkownika
krz63
weteran forumowych bitew
Posty: 1764
Rejestracja: 01-09-2008, 13:36

Re: islam

04-08-2013, 11:55

Riven pisze: Państwo nie jest od tego żeby ludziom narzucać religie / niewiare :)
Nie mylmy wiary z religią, to są dwa odrębne pojęcia. Wiara to coś co wypływa niejako z wnętrza człowieka, a religia to system przymusu, szantażu itd. Do wiary państwo nie powinno się mieszać, ale religię jako taką należałoby zakazać. Rozumiem, że w epoce kamienia łupanego wódz dawał szamanowi mięs w zamian za przywołanie deszczu, ale w dzisiejszych czasach już wiemy na czym polegają zjawiska przyrody, ale szamani mają się dalej świetnie.
Czesław pisze: To, że islam jest dzisiaj tam gdzie chrześcijaństwo w wiekach średnich nie uważam za żadne usprawiedliwienie, tym bardziej że islam ma swoje "wieki średnie" od początku swojego istnienia, czego zdaje się większość ludzi nie zauważać. Obecnie zresztą porównanie islamu z chrześcijaństwem nie ma najmniejszego sensu, choćby dlatego, że chrześcijaństwo jest generalnie niegroźne dla osoby postronnej.
Religia nie może być usprawiedliwieniem dla niczego, też tak uważam. Niemniej jednak argument o tych sześciuset latach ma sens, sześćset lat temu chrześcijanie też się mnożyli na potęgę i na siłę nawracali niewiernych. Więc niech teraz nie pierdolą, że chrześcijaństwo to mały pikuś przy islamie. Gdyby policzyć "szkodowość" jednych i drugich to nie wiem, która z tych religii stanęłaby na najwyższym miejscu podium.
White Pharaoh pisze:Szczególnie dumny jestem z mojej kobiety, która sama z siebie przestała kupować kebaby, w imię hasła - kupując kebaba osiedlasz araba:)
Każdy chłop lubi się odmłodzić przez młodą babę, ale żeby z podstawówki? Mam nadzieję, że nie uprawiacie seksu, bo są na to paragrafy :-)

Osobiście nie mam nic przeciwko emigrantom. Jeśli ciemnoskóra człowiek zakłada budkę z kebabem, płaci uczciwie podatki, to wolę takiego jegomościa od bezrobotnego polaka katolika patrioty po pijaku demolującego osiedle i siedzącego na garnuszku MOPSu. W Białymstoku są tacy.

W polskim sposobie podchodzenia do emigrantów pokutuje filizofia Kalego. Jak Polak jedzie do Norwegii czy Islandii i ciągnie socjal to jest przedsiębiorczy i mądry, jak obcokrajowiec przyjeżdża do Polski i ciągnie socjal to już menda i złodziej. Polaków jest w chuj na całym świecie od USA po Australię, nie mówiąc już o Europie. Warto też wspomnieć o tym ilu Polaków jeździło do sezonowych prac za komuny, ilu ciągnęło swetry z Turcji polonezami i przyczepkami Niewiadów, telewizowry z azjatyckich części ZSRR. Irak, Kuwejt - polskie firmy w latach osiemdziesiątych wysyłały tam w chuj ludzi do pracy. Jak ktoś miał tatę na kontrakcie u Arabów, to był gość. Teraz Polacy też chętnie jeżdżą do krajów arabskich na wakację i jakoś tam im Arabowie nie przeszkadzają, ale jak już któryś jest w Polsce, to już jest źle.

Polacy masowo osiedlający się za granicą często robią bydło, ale tego nie widzimy. Widzimy tylko jak jakiś obcokrajowiec robi bydło w Polsce, wtedy jakieś jęczenie itd. Polacy w USA żyją często w takich samych enklawach jak obcokrajowcy w Polsce i po latach na obczyźnie nie znają ani jednego słowa w języku gospodarzy.

Oczywiście wszystko ma drugie dno. Jak jesteś gościem w czyimś domu to respektujesz zasady w nim panujące. Jeśli ktoś ci mówi, że nie pali się u niego w domu, to powinieneś mieć na uwadze, że za zajaranie fajka możesz wylecieć za drzwi. Jeśli obcokrajowiec jedzie samochodem przez Słowację to ma mieć w samochodzie komplet kamizelek odblaskwoych i zapasowych żarówek. Jego obowiązkiem jest dostosować się do tego przepisu, a nie jątrzyć, że to dyskryminacja obcokrajowców. W Anglii chyba obcokrajowcy nie jeżdżą prawą stroną jezdni, tylko muszą się dostosować do lokalnych przepisów. Nie można więc przyjechać do jakiegoś kraju, w którym przemoc w rodzinie jest karalna i domagać się prawa do kamieniowana żony. Nie można w kraju z legalnie dostępnym alkoholem bić kogoś, kto ten alkohol spożywa.
Jeśli Polak uciakał za komuny z Polski z powodu tzw. systemu, to w nowym miejscu zamieszkania nie tworzył filii KC PZPR, tylko dostosowywał się do kapitalizmu. Jeśli ktoś ucieka do świeckiego kraju przed religijnym reżimem, to nie powinien domagać się pozwolenia na praktyki niezgodne z prawem i systemem wartości gospodarza. Tak często postępuja emigranci z krajów arabskich i jest to dla mnie jakieś wielkie nieporozumienie.

Zbytnia tolerancja w Europie wynika moim zdaniem z faktu, że sformułowanie "wolność religijna" otwiera zbyt wiele furtek. Przy okazji debaty o uboju rytualnym mieliśmy to czarno na białym. Jeśli w danym kraju nie odpowiada ci, że nie możesz zabijać zwierzątek zgodnie z religią, to wpierdalasz żółty ser albo szukasz sobie innego kraju, kwestia tego co jest dla kogo ważniejsze. Jakby do Europy zjechały się jakieś dzikie plemiona i w imię "wolności religijnej" domagałyby się prawa do składania ofiar z ludzi, uprawiania seksu z małymi dziećmi to co, też im na to pozwolić?
http://www.arachnophobia.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

Oremus - Popioły LP
Evil Machine - War In Heaven CD
Bloodthirst - Chalice of Contempt MC
Odraza - Esperalem Tkane CD
Genius Ultor - Nic co boskie nie jest mi obce CD
The Dead Goats - Ferox MC
Abusiveness - TBA CD
Awatar użytkownika
Kingu
weteran forumowych bitew
Posty: 1472
Rejestracja: 19-04-2002, 22:00
Lokalizacja: Superhausen
Kontakt:

Re: islam

04-08-2013, 12:42

krz63 pisze:Jeśli ciemnoskóra człowiek zakłada budkę z kebabem, płaci uczciwie podatki, to wolę takiego jegomościa od bezrobotnego polaka katolika patrioty po pijaku demolującego osiedle i siedzącego na garnuszku MOPSu.
To porównanie nie ma sensu. Dlaczego nie porównasz przedsiębiorcy imigranta z przedsiębiorcą Polakiem i klienta opieki społecznej emigranta i klienta opieki społecznej Polaka? Czy Twoje porównanie wciąż wypadałoby na korzyść imigrantów?
krz63 pisze:Warto też wspomnieć o tym ilu Polaków jeździło do sezonowych prac za komuny, ilu ciągnęło swetry z Turcji polonezami i przyczepkami Niewiadów, telewizowry z azjatyckich części ZSRR. Irak, Kuwejt - polskie firmy w latach osiemdziesiątych wysyłały tam w chuj ludzi do pracy. Jak ktoś miał tatę na kontrakcie u Arabów, to był gość. Teraz Polacy też chętnie jeżdżą do krajów arabskich na wakację i jakoś tam im Arabowie nie przeszkadzają, ale jak już któryś jest w Polsce, to już jest źle.
Wyjazdy do prac sezonowych, na kontrakty czasowe, handlowe i na wakacje przyrównujesz do imigracji i osiedlania się imigrantów. Viva la logika.
Owszem, Polacy już od kilku stuleci są także narodem emigrantów, a ich cechą jako imigrantów jest wysoka zdolność do integracji z krajem, który ich gości. Na każdym kontynencie.
krz63 pisze: Polacy masowo osiedlający się za granicą często robią bydło, ale tego nie widzimy.
Przywoływanie marginesu niczego nie zmienia w ocenie. Bydłem zajmują się organy ds. imigrantów i organy ścigania.
Awatar użytkownika
krz63
weteran forumowych bitew
Posty: 1764
Rejestracja: 01-09-2008, 13:36

Re: islam

04-08-2013, 12:58

Uczciwy przedsiębiorca to uczciwy przedsiębiorca, klient MOPS to z reguły pasożyt, naprawdę nie ma dla mnie znaczenia z jakiego kraju się wywodzi. Tak jak pisałem, nie mam nic przeciw imigrantom, o ile ci przestrzegają zasad przyjętych przez gospodarza.
Mam wuja, który z pięć lat był w USA, mieszkał u Polaka, pracował u Polaka, robił zakupy u Polaka, poza polską dzielnicę nawet nosa nie wyściubił. Angielskiego ni w ząb. Masz tu talent do asymilacji. Wiadomo, wśród młodych teraz jest inaczej, ale pełno jest Polaków w wieku 60 - 70 takich jak mój wuj.
Rozumiem, że polscy patrioci bijący na ulicach Białegostoku ciemnoskórego doskonale wiedzą o tym, że ten człowiek przyjechał tu się osiedlić, islamizować i ciągnąć kasę z opieki społecznej, a nie np. na wakacje :-)
http://www.arachnophobia.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

Oremus - Popioły LP
Evil Machine - War In Heaven CD
Bloodthirst - Chalice of Contempt MC
Odraza - Esperalem Tkane CD
Genius Ultor - Nic co boskie nie jest mi obce CD
The Dead Goats - Ferox MC
Abusiveness - TBA CD
ODPOWIEDZ