II tura wyborów na urząd Prezydenta RP

Scena polityczna, konflikty wojenne, problemy globalne

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, ultravox

Regulamin forum
"Ludzie, którzy nie potrafią kontrolować własnych emocji, próbują kontrolować zachowania innych ludzi" - John Cleese
ODPOWIEDZ

Na kogo zagłosujesz w II turze?

Duda
47
41%
Komorowski
22
19%
Nie zagłosuję/oddam nieważny głos
45
39%
 
Liczba głosów: 114
kenediusze
weteran forumowych bitew
Posty: 1568
Rejestracja: 21-08-2014, 09:03
Lokalizacja: Electric Ladyland

Re: II tura wyborów na urząd Prezydenta RP

24-05-2015, 22:57

manieczki pisze: Obrazek
Zesrauem sye :D

Konisław Bromorowski poległ na rzecz Andreasa Dududaja, idzie nowe. Czy lepsze to właściwie trudno powiedzieć, ale ciężko zaprzeczyć, że jest to początek jakiejś zmiany. Jesień będzie gorąca.
Baton na tropach Yeti

You are just a
PART OF ME
Awatar użytkownika
Żułek
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14321
Rejestracja: 10-07-2013, 15:43
Lokalizacja: from hell

Re: II tura wyborów na urząd Prezydenta RP

24-05-2015, 23:02

yossarian84 pisze:jeszcze będziecie płakać za Bronkiem, wy naiwne prawackie kurwy!!!!
+ milion pincet
Mocarne knury w butach biegają po lesie z połówkami melona na głowach wykrzykując pod adresem maciory jestem chomikiem z azbestu.

memberlist.php?mode=&sk=d&sd=d#memberlist
Awatar użytkownika
Silent_Sea
weteran forumowych bitew
Posty: 1736
Rejestracja: 18-12-2006, 22:54

Re: II tura wyborów na urząd Prezydenta RP

24-05-2015, 23:08

Wydaje się, że wybory ponownie sfauszowane ! ... czy jednak nie ?
Marzyłem, żeby to było miejsce spotkań kulturalnych ludzi.
Awatar użytkownika
pr0metheus
zahartowany metalizator
Posty: 6527
Rejestracja: 08-04-2005, 16:54
Lokalizacja: pisze neonem

Re: II tura wyborów na urząd Prezydenta RP

24-05-2015, 23:30

Plastek pisze:Bardzo dobrze się stało, jestem zadowolony. Sam także głosowałem na Dudę..
ja tez. wreszcie czlowiek bez kontrowersyjnej przeslosci (po walesie,kwasniewskim i komorowskim). zreszta wole konserwatywnego prezydenta niz pseudo liberala.
niech to miejsce niebawem zniknie
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9682
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: II tura wyborów na urząd Prezydenta RP

24-05-2015, 23:34

pr0metheus pisze:
Plastek pisze:Bardzo dobrze się stało, jestem zadowolony. Sam także głosowałem na Dudę..
ja tez. wreszcie czlowiek bez kontrowersyjnej przeslosci (po walesie,kwasniewskim i komorowskim). zreszta wole konserwatywnego prezydenta niz pseudo liberala.
tutaj sie nie zgodze - obydwaj sa konserwatystami. komorowski mial liberalne odjazdy tylko dlatego, ze takie mial polecenia z PO.


Obrazek
* - przypominam, ze szogun czytamy siogun - no chyba, ze stosujemy wymowe prezydencka ;-)
Guilty of being right
Awatar użytkownika
Sgt. Barnes
zahartowany metalizator
Posty: 5316
Rejestracja: 13-07-2012, 07:37

Re: II tura wyborów na urząd Prezydenta RP

24-05-2015, 23:46

Obrazek
Prawdziwy mężczyzna powinien być...ogolony i ciut, ciut pijany.
Bolesław Wieniawa-Długoszowski.
Awatar użytkownika
Olo
rasowy masterfulowicz
Posty: 2045
Rejestracja: 27-11-2001, 11:41
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: II tura wyborów na urząd Prezydenta RP

24-05-2015, 23:51

Pacjent pisze:
__________ pisze: więc należy przypomnieć:
Gdzie te ch...e, którzy nie wierzą w spiski i robienie ich w konia?!
znaczy się zdjęcie tej suflerki razem z tą babką jest dowodem na, że ona ją wynajęła? ( i jeszcze ten dowód opublikowała w sieci). A Ty jak sobie zrobisz na koncercie zdjęcie z basistą Virgin Snatch to znaczy, że on jest na Twoich usługach? rozumiem też, że całe te marsze comiesięczne były organizowane przez PO z setkami wynajętych aktorów? no w chuj szeroko zakrojony spisek....

[youtube][/youtube] (od 8:50 wystąpienie nowego prezydenta :) - wynajętego przez PO oczywiście)
Kingu pisze:Niestety zbyt mało o mnie wiesz, więc daruj sobie te przytyki.
oczywiście, wybacz, ale mimo wszystko jakoś mało widzę w tym temacie Twoich własnych przemyśleń - zazwyczaj wklejasz linki do filmików, artykułów i karzesz to odbierać jako prawdę objawioną, więc ....




I tak w odniesieniu do wyniku wyborów.
Naprawdę jestem zadowolony z wygranej Dudy. W sytuacji tych napięć, które zaistniały w naszym kraju w ostatnim czasie, ta wygrana jest potrzebna do mentalnego oczyszczenia się obydwu stron. Mam nadzieję, że trend pociągnie się dalej i na jesieni wygra też PiS. I mówię to całkiem szczerze - PO potrzebuje czerwonej kartki, a socjalistyczno-katolicka pseudo-prawica musi pokazać "sprawność" swoich działań (a kto wie - może zlikwidują ZUS i podatki? fajnie by było hehe) - czy będzie w stanie wyjść z roli ofiary i odnaleźć się w roli bardziej wymagającej i odpowiedzialnej, czy znów skończy się na tłumaczeniach "nie mogliśmy rządzić bo hamowało nas PO i wściekły atak mediów".
Ja osobiście zostałem nauczony, aby nie narzekać na jakikolwiek rząd bo coś mi w życiu nie wyszło, bo straciłem pracę, albo ktoś mi gorzej lub lepiej płaci i nie będę płakać za kilka lat, że "przez rządy takie czy owakie klepię biedę". Bo ludzie, którzy myślą, że nie mają pracy albo pracują na chujową umowę i obwiniają o to rząd nie zdają sobie sprawy jak bardzo przegrywają.
Życie światów jest ryczącą rzeką, ale Ziemia jest sadzawką i stawem.
Znak zagłady jest wypisany na waszych czołach – jak długo będziecie się opierać ukłuciom szpilek?
Awatar użytkownika
Sgt. Barnes
zahartowany metalizator
Posty: 5316
Rejestracja: 13-07-2012, 07:37

Re: II tura wyborów na urząd Prezydenta RP

24-05-2015, 23:56

Olo, strzał w dychę !
pozdrawiam.
Prawdziwy mężczyzna powinien być...ogolony i ciut, ciut pijany.
Bolesław Wieniawa-Długoszowski.
Awatar użytkownika
Riven
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16717
Rejestracja: 27-05-2004, 11:15
Lokalizacja: behind the crooked cross
Kontakt:

Re: II tura wyborów na urząd Prezydenta RP

25-05-2015, 00:02

Ogólnie zgoda, plus spora szansa na znacznie mniejszą dawkę obciachu. To w końcu prezydent, a nie premier. Także spoko.

Tylko tego black metal szkoda :(.
Idę spać, bo jutro pobudka na 6 msza, dzwonili z policji moralnej
this is a land of wolves now
Awatar użytkownika
Sgt. Barnes
zahartowany metalizator
Posty: 5316
Rejestracja: 13-07-2012, 07:37

Re: II tura wyborów na urząd Prezydenta RP

25-05-2015, 00:06

Riven pisze:Ogólnie zgoda, plus spora szansa na znacznie mniejszą dawkę obciachu. To w końcu prezydent, a nie premier. Także spoko.

Tylko tego black metal szkoda :(.
Idę spać, bo jutro pobudka na 6 msza, dzwonili z policji moralnej
:-) Obrazek
Obrazek
Prawdziwy mężczyzna powinien być...ogolony i ciut, ciut pijany.
Bolesław Wieniawa-Długoszowski.
Awatar użytkownika
manieczki
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12171
Rejestracja: 25-07-2010, 03:07

Re: II tura wyborów na urząd Prezydenta RP

25-05-2015, 00:20

uglak pisze:Obrazek


swoja droga czekalem czy sie rozplacze
A kto to jest?

Obrazek
:)
http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9682
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: II tura wyborów na urząd Prezydenta RP

25-05-2015, 00:34

manieczki pisze:
uglak pisze:Obrazek


swoja droga czekalem czy sie rozplacze
A kto to jest?
kinga gajewska - "gwiazda" stolecznej mlodziezowki PO
Guilty of being right
Awatar użytkownika
Kingu
weteran forumowych bitew
Posty: 1472
Rejestracja: 19-04-2002, 22:00
Lokalizacja: Superhausen
Kontakt:

Re: II tura wyborów na urząd Prezydenta RP

25-05-2015, 00:40

yossarian84 pisze:jeszcze będziecie płakać za Bronkiem, wy naiwne prawackie kurwy!!!!
No ba, gradem ołowianych łez.

Kiedy Kinga Gajewska w temacie "Girls..."? :)

@Olo
Ja przynajmniej podaję jakieś materiały, ludzi z wiedzą i dorobkiem publicystycznym. Po przeciwnej stronie panuje natomiast w tej kwestii pusta kontestacja w oparciu o własne nie wiem co, chyba ego.
Olo pisze:Bo ludzie, którzy myślą, że nie mają pracy albo pracują na chujową umowę i obwiniają o to rząd nie zdają sobie sprawy jak bardzo przegrywają.
To jak bardzo przegrywają właśnie ze względu na mafię u władzy widać właśnie lepiej spoza Polski. Wyniki wyborów za granicą mówią same za siebie.
Awatar użytkownika
manieczki
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12171
Rejestracja: 25-07-2010, 03:07

Re: II tura wyborów na urząd Prezydenta RP

25-05-2015, 01:32

https://twitter.com/tterlikowski" onclick="window.open(this.href);return false;
Tomasz Terlikowski @tterlikowski · 2 godz. 2 godziny temu
I nawet danie d... przez Wojewódzkiego nie pomogło Komorowskiemu. Czyżby Polacy nie chcieli jej dawać. Co za homofobia!

Tomasz Rowiński @tomaszdidymos · 2 godz. 2 godziny temu
Dość hybris, która pluje i jątrzy by potem głosić zgodę. Módlmy się o pokorę dla zwycięzców.

Tomasz Terlikowski @tterlikowski · 2 godz. 2 godziny temu
Sztab Komorowskiego jako symbol Platformy. Ujmując rzecz krótko i cytując klasyka: ch..., d... i kamieni kupa. Ale szalupy już są gotowane.


Tomasz Terlikowski @tterlikowski · 3 godz. 3 godziny temu
- Andrzej Duda, to się uda - krzyczał mój 3letni syn od rana. Musieliśmy go uspokajać, by nie łamał ciszy wyb.. Ale miał rację, udało się!

Tomasz Terlikowski @tterlikowski · 3 godz. 3 godziny temu
W Zesłanie Ducha Świętego zaczęła się zmiana! Nie pierwszy raz!

Tomasz Terlikowski @tterlikowski · 3 godz. 3 godziny temu
Dziś jest czas na radość. Ale trzeba pamiętać, że już jutro zacznie się jazda bez trzymanki. Służby i mainstream nie oddają władzy łatwo!

Za mocne, zdecydowanie :D
Obrazek

I coście narobili?! Edytka przez was płaczę :(
Obrazek



Kurfa, zdecydowanie jasnowidz. Wydane w 1993r, a jakże aktualne...
[youtube][/youtube]

edit Braunujcie z tym
Obrazek

RAJWEN I TSO TY NA TO SMYCZKU?
Obrazek


EDIT NUMERO DUO
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
evildead
weteran forumowych bitew
Posty: 1105
Rejestracja: 04-05-2010, 18:07
Lokalizacja: KRK

Re: II tura wyborów na urząd Prezydenta RP

25-05-2015, 05:08

wróciłem wczoraj z knajpy i ległem przed exit pollsami i całym tym szajsem po 22:30 - dzisiaj po lekturze internetów mam wrażenie jakby wynik wyborów skoczył w okolice 80-20, i wygrał Pinochet ;)
Intensive silence, all in blood red
A spawn of hell I am the evil dead
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: II tura wyborów na urząd Prezydenta RP

25-05-2015, 06:29

Trzeba zaakceptować wybór tej trochę gorzej wykształconej części Polaków, tych trochę mniej zaradnych i bardziej leniwych, Polski B nad Polską A. Życzę żeby Prezydent Duda zamienił TĘ ziemię w krainę mlekiem i miodem płynącą. :-D
Olo pisze: Naprawdę jestem zadowolony z wygranej Dudy. W sytuacji tych napięć, które zaistniały w naszym kraju w ostatnim czasie, ta wygrana jest potrzebna do mentalnego oczyszczenia się obydwu stron. Mam nadzieję, że trend pociągnie się dalej i na jesieni wygra też PiS. I mówię to całkiem szczerze - PO potrzebuje czerwonej kartki, a socjalistyczno-katolicka pseudo-prawica musi pokazać "sprawność" swoich działań (a kto wie - może zlikwidują ZUS i podatki? fajnie by było hehe) - czy będzie w stanie wyjść z roli ofiary i odnaleźć się w roli bardziej wymagającej i odpowiedzialnej, czy znów skończy się na tłumaczeniach "nie mogliśmy rządzić bo hamowało nas PO i wściekły atak mediów".
Ja osobiście zostałem nauczony, aby nie narzekać na jakikolwiek rząd bo coś mi w życiu nie wyszło, bo straciłem pracę, albo ktoś mi gorzej lub lepiej płaci i nie będę płakać za kilka lat, że "przez rządy takie czy owakie klepię biedę". Bo ludzie, którzy myślą, że nie mają pracy albo pracują na chujową umowę i obwiniają o to rząd nie zdają sobie sprawy jak bardzo przegrywają.
Szach i mat.
all the monsters will break your heart
Awatar użytkownika
Kraft
weteran forumowych bitew
Posty: 1164
Rejestracja: 24-06-2011, 19:12

Re: II tura wyborów na urząd Prezydenta RP

25-05-2015, 07:03

Geniusz biznesowy poradziłby sobie i w Liberii. Pytanie, czy chcemy aby Polska się do takiego poziomu stoczyła... Nie dostrzeganie wpływu polityków, ustroju państwa na jakość życia obywateli to typowy syndrom ludzia z kolonii. "Chuj tam kto rzodzi, bo jo sie zamkne na zagrodzie i widłami swoje obroniem". A nie trzeba sięgać daleko, do Wielkiej Brytanii za Thatcherowej czy Stanów za Reagana, bo wystarczy do Polski za czasów obowiązywania ustawy Wilczka, żeby przekonać się że jednym aktem prawnym można postawić kraj na nogi i pozytywnie wpłynąć na życie każdego jednego obywatela.

Duda nie jest wymarzonym prezydentem bodaj nikogo z tutaj piszących. To był plan minimum. Wprowadzenie elementu hamującego psucie i szabrowanie kraju. Elementu, który nie będzie przeszkadzał przyszłej koalicji PiS-Kukiz/Korwin, bo to z kolei plan maksimum na jaki mogą liczyć ludzie sympatyzujący z kandydatami antysystemowymi po jesiennych wyborach. Tzn. że Kaczor bierze resorty siłowe i wymiar sprawiedliwości i pozwala działać wolnościowcom w gospodarczych.
Efowski
weteran forumowych bitew
Posty: 1449
Rejestracja: 03-11-2011, 11:57

Re: II tura wyborów na urząd Prezydenta RP

25-05-2015, 07:28

Naprawdę wiele się wczoraj zmieniło. Wpolityce cytuje Wałesę bez "przymiotnika" Bolek http://wpolityce.pl/polityka/245775-wal ... demokracji" onclick="window.open(this.href);return false;

@Kingu Ty podajesz materiały, które pasują do Twojej - nie wiem czy własnej, czy zbudowanej przez te "autorytety" - wizji świata. Pytanie czy jesteś w stanie krytycznie podejść do ich autorów. A czasem odnoszę wrażenie, że to co mówą, piszą itd., traktujesz jak prawdy objawione.
Ostatnio zmieniony 25-05-2015, 07:42 przez Efowski, łącznie zmieniany 1 raz.
535

Re: II tura wyborów na urząd Prezydenta RP

25-05-2015, 07:40

Kraft pisze:... Tzn. że Kaczor bierze resorty siłowe i wymiar sprawiedliwości i pozwala działać wolnościowcom w gospodarczych.
Sam w to nie wierzysz. Jarek tym razem nie popełni błędu i wciągnie to towarzystwo nosem, zanim zdążą pierdnąć, wtedy faktycznie możemy mieć drugi Budapeszt. Biorąc pod uwagę ilość konkretnych (?!) finansowych obietnic, romans z Dudą Piotrem i podpisany cyrograf ze związkowcami, to może być bardzo ciekawie. Zobaczymy ile potrwa ta sielanka. Co do wyniku wyborów, to mimo, że skreśliłem obu zawodników, bardzo miło oglądać smutne gęby ludzi, którzy powoli rozumieją, że pora rozejrzeć się za nową robotą, bo rachunki i raty kredytów czekają. Mam nadzieję, że niektórych przygniotą i polecą do lombardów złote zegarki. He,he,he.
Awatar użytkownika
Oki
weteran forumowych bitew
Posty: 1951
Rejestracja: 16-09-2012, 00:30

Re: II tura wyborów na urząd Prezydenta RP

25-05-2015, 07:43

535 pisze:
Kraft pisze:... Tzn. że Kaczor bierze resorty siłowe i wymiar sprawiedliwości i pozwala działać wolnościowcom w gospodarczych.
Sam w to nie wierzysz. Jarek tym razem nie popełni błędu i wciągnie to towarzystwo nosem, zanim zdążą pierdnąć, wtedy faktycznie możemy mieć drugi Budapeszt. Biorąc pod uwagę ilość konkretnych (?!) finansowych obietnic, romans z Dudą Piotrem i podpisany cyrograf ze związkowcami, to może być bardzo ciekawie. Zobaczymy ile potrwa ta sielanka. Co do wyniku wyborów, to mimo, że skreśliłem obu zawodników, bardzo miło oglądać smutne gęby ludzi, którzy powoli rozumieją, że pora rozejrzeć się za nową robotą, bo rachunki i raty kredytów czekają. Mam nadzieję, że niektórych przygniotą i polecą do lombardów złote zegarki. He,he,he.
ludzie z "polityki" krzywdy zrobić sobie nie dadzą - spadną na cztery łapy (niestety)
ODPOWIEDZ