II tura wyborów na urząd Prezydenta RP

Scena polityczna, konflikty wojenne, problemy globalne

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, ultravox

Regulamin forum
Szanujemy cudze poglądy. Dyskutujemy merytorycznie. Szanujemy ofiary wojen i represji. Nie powielamy zmanipulowanych przekazów.
ODPOWIEDZ

Na kogo zagłosujesz w II turze?

Duda
47
41%
Komorowski
22
19%
Nie zagłosuję/oddam nieważny głos
45
39%
 
Liczba głosów: 114
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: II tura wyborów na urząd Prezydenta RP

25-05-2015, 07:47

Ja po raz kolejny, już na spokojnie dziś wyrażę swoje wielkie zadowolenie z wyniku wyborów. Mam także nadzieję, że to zapowiedz tego co stanie się na jesieni; mało tego, sam tak jak i w tym wypadku, przyłożę do tego rękę i z pełną świadomością zagłosuję na PIS. I w żadnym wypadku nie koliduje to z tym, że w chuju mam boga, religie, a wszystkim chrześcijanom życzę zdychania w męczarniach na raka kości.
Z uśmiechem przyznaję, że dawno nic mnie tak nie ubawiło jak święte oburzenie gotowych drzeć koszulę na progu sejmu metaluchów drżących o swój los. Będzie katolski dyktat, będzie cenzura, będą prześladowania metaluchów. Kurwa jebana, w pizdę zajebana mać, ile wy macie lat i jaką srakę w głowie zamiast mózgu ja się pytam?
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
535

Re: II tura wyborów na urząd Prezydenta RP

25-05-2015, 07:52

@Oki
Pewnie, większość da sobie radę. Z drugiej strony nie jestem zachłanny i mściwy. Wystarczy, że jedna, czy dwie mordy rozbiją się o glebę.

@Plastek
Nie jestem z tych co drą koszulę, bo po prostu i tak zrobię swoje, ale czy mówią ci coś nazwiska Bubula względnie Kruk? Te panie działały w świecie realnym.
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: II tura wyborów na urząd Prezydenta RP

25-05-2015, 07:58

Mówią i co? Nic to nie zmienia w mojej radości po wyborach.
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
Kraft
weteran forumowych bitew
Posty: 1164
Rejestracja: 24-06-2011, 19:12

Re: II tura wyborów na urząd Prezydenta RP

25-05-2015, 08:01

535 pisze:Sam w to nie wierzysz.
De facto już raz to zrobił powołując Gilowską na MF, a świadomość konieczności "odblokowania" gospodarki raczej w PiSie wzrosła, co oczywiście nie znaczy że dojdzie do prywatyzacji spółek strategicznych. Tych na pewno nie odpuszczą. Gdzieś swoich ludzi muszą wypasać.
Awatar użytkownika
Riven
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16717
Rejestracja: 27-05-2004, 11:15
Lokalizacja: behind the crooked cross
Kontakt:

Re: II tura wyborów na urząd Prezydenta RP

25-05-2015, 08:12

Gazeta juz szaleje, cytowane są "włoskie media", padają hasła typu ultranacjonalizm, szok, niedowierzanie. Wygląda to trochę tak, jakby wygrał Marian Kowalski :)))

Pomijając wszystko inne - ból dupy w mainstreamowych mediach to akurat bezdyskusyjny plus tego wyniku ;))
this is a land of wolves now
Plasfodeur
weteran forumowych bitew
Posty: 1635
Rejestracja: 16-05-2012, 17:08

Re: II tura wyborów na urząd Prezydenta RP

25-05-2015, 08:18

Riven pisze:Gazeta juz szaleje, cytowane są "włoskie media", padają hasła typu ultranacjonalizm, szok, niedowierzanie. Wygląda to trochę tak, jakby wygrał Marian Kowalski :)))
Tak :D Wygląda to jak jakaś prasowa międzynarodówka, ta sama retoryka :D
Grrrówno!
mistrzsardu
rasowy masterfulowicz
Posty: 2562
Rejestracja: 10-05-2005, 23:03
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: II tura wyborów na urząd Prezydenta RP

25-05-2015, 08:22

Riven pisze:Gazeta juz szaleje, cytowane są "włoskie media", padają hasła typu ultranacjonalizm, szok, niedowierzanie. Wygląda to trochę tak, jakby wygrał Marian Kowalski :)))
To kwik ryja odcinanego od koryta ;)
Celem życia nie jest przeżycie.
535

Re: II tura wyborów na urząd Prezydenta RP

25-05-2015, 08:25

Jeszcze jedna sprawa. Mam nadzieję, że ta zetchaenowska kurwa, specjalista od kuchni wegetariańskiej, zwanej także nasypową, udławi się własnym jadem, komentując ten wynik. Miłego dnia wszystkim życzę.
Awatar użytkownika
Riven
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16717
Rejestracja: 27-05-2004, 11:15
Lokalizacja: behind the crooked cross
Kontakt:

Re: II tura wyborów na urząd Prezydenta RP

25-05-2015, 08:27

@mistrz
To niestety nie jest takie proste, ale poczucie zagrozenia zdecydowanie czuc. Ujadanie na cala wies.
Z realizacji praw natury, czekam jeszcze na rekoncyliacyjne deklaracje PSL :).
this is a land of wolves now
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9637
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: II tura wyborów na urząd Prezydenta RP

25-05-2015, 09:34

535 pisze:Jeszcze jedna sprawa. Mam nadzieję, że ta zetchaenowska kurwa, specjalista od kuchni wegetariańskiej, zwanej także nasypową, udławi się własnym jadem, komentując ten wynik. Miłego dnia wszystkim życzę.
a juz cos powiedzial czy wyje gdzies do ksiezyca? :D
Guilty of being right
Awatar użytkownika
Riven
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16717
Rejestracja: 27-05-2004, 11:15
Lokalizacja: behind the crooked cross
Kontakt:

Re: II tura wyborów na urząd Prezydenta RP

25-05-2015, 09:39

nie nadazam. o kogo chodzi? jakie nasypy? :)
this is a land of wolves now
Awatar użytkownika
moonfire
zahartowany metalizator
Posty: 3483
Rejestracja: 10-05-2011, 00:48

Re: II tura wyborów na urząd Prezydenta RP

25-05-2015, 09:41

Plastek pisze:Ja po raz kolejny, już na spokojnie dziś wyrażę swoje wielkie zadowolenie z wyniku wyborów. Mam także nadzieję, że to zapowiedz tego co stanie się na jesieni; mało tego, sam tak jak i w tym wypadku, przyłożę do tego rękę i z pełną świadomością zagłosuję na PIS. I w żadnym wypadku nie koliduje to z tym, że w chuju mam boga, religie, a wszystkim chrześcijanom życzę zdychania w męczarniach na raka kości.
Z uśmiechem przyznaję, że dawno nic mnie tak nie ubawiło jak święte oburzenie gotowych drzeć koszulę na progu sejmu metaluchów drżących o swój los. Będzie katolski dyktat, będzie cenzura, będą prześladowania metaluchów. Kurwa jebana, w pizdę zajebana mać, ile wy macie lat i jaką srakę w głowie zamiast mózgu ja się pytam?
Mnie też bawi ten bul dópska. Doskonale bawię się, czytając o tym, że od teraz zabiorą się za metalowców. Czy wy wszyscy myślicie, że przyszły prezydent nie będzie miał innych problemów poza lustrowaniem okładek płyt metalowych? Zaloguje się w Old Temple i dokona wycinki coverów z cyckami i szatanem?

Przynajmniej będzie jakaś równowaga między rządem a prezydentem, a ten drugi nie bedzie przyklepywał wszystkiego, co pani Kopacz i parlament sobie wymyślą.

A co do metalu, nie czuję plemiennej więzi z ludźmi tylko dlatego, że słuchają takiej a nie innej muzyki. I wolę bana na Behemotha niż pomysły na prywatyzację Lasów Państwowych.
Awatar użytkownika
Harlequin
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10788
Rejestracja: 12-03-2010, 13:38
Lokalizacja: Koko City

Re: II tura wyborów na urząd Prezydenta RP

25-05-2015, 09:42

uglak pisze:
manieczki pisze:
uglak pisze:Obrazek


swoja droga czekalem czy sie rozplacze
A kto to jest?
kinga gajewska - "gwiazda" stolecznej mlodziezowki PO
Mogłaby ubijać masło u Donatana
Awatar użytkownika
Plastek
zahartowany metalizator
Posty: 5031
Rejestracja: 29-08-2011, 10:58
Lokalizacja: Pot pod pachami
Kontakt:

Re: II tura wyborów na urząd Prezydenta RP

25-05-2015, 09:48

moonfire pisze: A co do metalu, nie czuję plemiennej więzi z ludźmi tylko dlatego, że słuchają takiej a nie innej muzyki. I wolę bana na Behemotha niż pomysły na prywatyzację Lasów Państwowych.
+10000000000000000
Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Ufoludku ufoludku zerżnij mnie. Zerżnij, zerżnij u-f-o-l-u-d-k-u mnie.
Jesteśmy Fisted Sister i lubimy się jebać!!!! Wyjebiemy nawet owcę!!!!
Wszyscy ręce w górę! Wszyscy ręce w górę!
Wolę kakaową dziurę!!
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9637
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: II tura wyborów na urząd Prezydenta RP

25-05-2015, 09:50

Riven pisze:nie nadazam. o kogo chodzi? jakie nasypy? :)
Obrazek
moonfire pisze:wolę bana na Behemotha niż pomysły na prywatyzację Lasów Państwowych.
+1
Guilty of being right
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9022
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: II tura wyborów na urząd Prezydenta RP

25-05-2015, 10:21

Plastek pisze:Bardzo dobrze się stało, jestem zadowolony. Sam także głosowałem na Dudę. Wiem, że często są tu wątpliwości na temat moich słów i nie przeczę, że jestem szydercą i kontestatorem, ale teraz mówię zupełnie poważnie. To był jedyny słuszny wybór w tej sytuacji. Brawo.
dokładnie. nareszcie ten naród trochę oprzytomniał
Awatar użytkownika
Oki
weteran forumowych bitew
Posty: 1945
Rejestracja: 16-09-2012, 00:30

Re: II tura wyborów na urząd Prezydenta RP

25-05-2015, 10:32

Harlequin pisze:
uglak pisze:
manieczki pisze:Obrazek
A kto to jest?
kinga gajewska - "gwiazda" stolecznej mlodziezowki PO
Mogłaby ubijać masło u Donatana
robiła to samo u Donka:)
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9022
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: II tura wyborów na urząd Prezydenta RP

25-05-2015, 10:39

Riven pisze:Pomijając wszystko inne - ból dupy w mainstreamowych mediach to akurat bezdyskusyjny plus tego wyniku ;))
tak, bardzo przyjemnie się to ogląda. niejaki Kuźniar z wiadomej telewizji udaje, że niby nic się nie stało, ale widać rozpacz w oczętach. już oświadczył, z wrodzoną wnikliwością i błyskotliwością, że elektorat Dudy to przecież "niemal sama młodzież, nie mająca pojęcia o życiu i świecie, a także wieś" czyli innymi słowy - dzieci i debile :)
cóż...trzeba się opamiętać i jesienią zmobilizować "inteligencję", tak żeby PO mogła nadal naprawiać ten kraj. nic prostszego :)
Awatar użytkownika
ramonoth
rasowy masterfulowicz
Posty: 3008
Rejestracja: 11-07-2011, 10:02
Lokalizacja: Lublin

Re: II tura wyborów na urząd Prezydenta RP

25-05-2015, 10:41

Terlik w TV Republika mało dzisiaj wytrysku rano nie dostał.
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9022
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: II tura wyborów na urząd Prezydenta RP

25-05-2015, 10:46

ramonoth pisze:Terlik w TV Republika mało dzisiaj wytrysku rano nie dostał.
fakt, że tam znowu przesadzają w drugą stronę. Duda wielki zbawca i teraz to już tu będzie raj. ja jebie
ODPOWIEDZ