POlitykowanie

Scena polityczna, konflikty wojenne, problemy globalne

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, ultravox

Regulamin forum
"Ludzie, którzy nie potrafią kontrolować własnych emocji, próbują kontrolować zachowania innych ludzi" - John Cleese
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14777
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: POlitykowanie

07-09-2018, 10:42

Triceratops pisze:
Pan_Kimono pisze:Trup ale ty na powaznie myslisz, ze Lechu nie kapowal i nie byl na pasku sluzb czy trolujesz? Pytam powaznie
Nie pytaj go, bo odkryjesz nowy, alternatywny wymiar rzeczywistosci.

Mój będzie najwyżej tylko jeden. Ty masz masz ich co najmniej kilka.
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Pan_Kimono
rasowy masterfulowicz
Posty: 2194
Rejestracja: 24-06-2005, 10:12
Lokalizacja: tu i tam

Re: POlitykowanie

07-09-2018, 11:09

trup pisze:
Pan_Kimono pisze:Trup ale ty na powaznie myslisz, ze Lechu nie kapowal i nie byl na pasku sluzb czy trolujesz? Pytam powaznie
Co ja myślę nie ma znaczenia.
Podaj nazwiska ofiar zakapowanych przez Wałęsę i napisz jakie mieli problemy?
Co to znaczy, że chodził na pasku służb? Co takiego złego zrobił na ich polecenie?
Ty uwazasz, ze ktos z jego zdolnosciami intelektualnymi, moglby poprowadzic jakikolwiek ruch spoleczny? Przeciez gdyby Czeslaw chcial go zwalczyc to zajelo by mu to 2 sekundy. Co zrobil? Zrobil dokladnie to co bylo zaplanowane.

Tak btw, jesli ten kretyn i niemota jest symbolem dla kogolwiek to przykro mi, ale ta osoba ma ilosc neuronow rowna amebie
KVLT lizania CZASZKI
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15994
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: POlitykowanie

07-09-2018, 11:22

trup pisze:
Triceratops pisze:
Pan_Kimono pisze:Trup ale ty na powaznie myslisz, ze Lechu nie kapowal i nie byl na pasku sluzb czy trolujesz? Pytam powaznie
Nie pytaj go, bo odkryjesz nowy, alternatywny wymiar rzeczywistosci.

Mój będzie najwyżej tylko jeden. Ty masz masz ich co najmniej kilka.
Wg Davida Bohma (jezeli wiesz kto to jest) jest ich 12, wiec zupelnie przypadkowo udalo ci sie powiedziec cos z sensem.
woodpecker from space
Pan_Kimono
rasowy masterfulowicz
Posty: 2194
Rejestracja: 24-06-2005, 10:12
Lokalizacja: tu i tam

Re: POlitykowanie

07-09-2018, 11:36

On ufa Walesie a ty mu piszesz o fizyce kwantowej XD Chociaz lechu tyle razy wygral w totka, ze potrafi zalamywac funkcje falowa sila woli...
KVLT lizania CZASZKI
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15994
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: POlitykowanie

07-09-2018, 11:47

O tak xD , silom woly
woodpecker from space
Awatar użytkownika
BOLEK
rasowy masterfulowicz
Posty: 2487
Rejestracja: 22-10-2010, 19:19

Re: POlitykowanie

07-09-2018, 11:50

wciąż macie wątpliwości przecież
[youtube][/youtube]
"Mnie się podobają melodie, które już raz słyszałem. Po prostu. No... To... Poprzez... No reminiscencję. No jakże może podobać mi się piosenka, którą pierwszy raz słyszę."
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14777
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: POlitykowanie

07-09-2018, 15:33

Pan_Kimono pisze:
trup pisze:
Pan_Kimono pisze:Trup ale ty na powaznie myslisz, ze Lechu nie kapowal i nie byl na pasku sluzb czy trolujesz? Pytam powaznie
Co ja myślę nie ma znaczenia.
Podaj nazwiska ofiar zakapowanych przez Wałęsę i napisz jakie mieli problemy?
Co to znaczy, że chodził na pasku służb? Co takiego złego zrobił na ich polecenie?
Ty uwazasz, ze ktos z jego zdolnosciami intelektualnymi, moglby poprowadzic jakikolwiek ruch spoleczny? Przeciez gdyby Czeslaw chcial go zwalczyc to zajelo by mu to 2 sekundy. Co zrobil? Zrobil dokladnie to co bylo zaplanowane.

Tak btw, jesli ten kretyn i niemota jest symbolem dla kogolwiek to przykro mi, ale ta osoba ma ilosc neuronow rowna amebie

No dobrze już dobrze. Powtórzę:
Podaj nazwiska ofiar zakapowanych przez Wałęsę i napisz jakie mieli problemy?
Co to znaczy, że chodził na pasku służb? Co takiego złego zrobił na ich polecenie?

Jak łatwo zacierają się realia tamtych czasów...
"Przeciez gdyby Czeslaw chcial go zwalczyc to zajelo by mu to 2 sekundy. Co zrobil? Zrobil dokladnie to co bylo zaplanowane."
Bzdurna teoria spiskowa dziejów. SBcja bała się tknąć Wałęsę. On miał takie poparcie ludzi, że strajki by się przerodziły w zamieszki o wiele groźniejsze, gdyby się okazało, ze coś Wałęsie zrobili.
Oczywiśćie wiele było dziwnych akcji z jego strony na poczatku. Ale pociągnął ludzi i bezkrwawo to się odbyło.

Się zastanawiam jakbyście się zachowali w tamtym okresie... bo z takim podejście jak Wasze... to coś mi się wydaje, że chuja by się to wszystko udało. Pewnie przejrzelibyście wszystko w trymiga. W końcu światy równoległe nie mają dla Was tajemnic.
Wałęsa - ameba.
Kaczyński - geniusz polityczny.
Kukuz15 - doskonała alternatywa na scenie politycznej.

Przecież Wałęsa miał swoją rolę. Źle wyszliśmy jako kraj na tym co się stało? Pewnie mogliśmy lepiej. Ale jak uczysz się żyć po wyjściu z ciemnej celi w której siedziałeś 50 lat, to popełniasz w chuj błędów.
To takie proste, że aż skomplikowane.

Jeżeli jest takim agentem i skurwysynem i bezideowcem podstępnym to dlaczego nie robił takich przekrętów jak kaczory i świta przy reprywatyzacjach? Dlaczego nie ma wielkiego majątku?
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14777
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: POlitykowanie

07-09-2018, 15:34

BOLEK pisze:wciąż macie wątpliwości przecież
[youtube][/youtube]

Noo gada głupoty i lepiej by zrobił, żeby milczał.
I co z tego?
Co byś zrobił na jego miejscu w tamtym czasie?
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14777
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: POlitykowanie

07-09-2018, 15:35

Triceps. Tobie nic nie powiem. Bo chyba nie ma sensu.
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
BOLEK
rasowy masterfulowicz
Posty: 2487
Rejestracja: 22-10-2010, 19:19

Re: POlitykowanie

07-09-2018, 16:44

trup pisze:
BOLEK pisze:wciąż macie wątpliwości przecież
[youtube][/youtube]

Noo gada głupoty i lepiej by zrobił, żeby milczał.
I co z tego?
Co byś zrobił na jego miejscu w tamtym czasie?
lepiej dla niego by powiedział prawdę od i tyle a może aż tyle a tak dał się zamknąć w garści Kiszczaka od taka Lecha odwaga i bezczelność
"Mnie się podobają melodie, które już raz słyszałem. Po prostu. No... To... Poprzez... No reminiscencję. No jakże może podobać mi się piosenka, którą pierwszy raz słyszę."
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: POlitykowanie

07-09-2018, 17:11

trup pisze: Podaj nazwiska ofiar zakapowanych przez Wałęsę i napisz jakie mieli problemy?
Henryk Lenarciak, Kazimierz Szołoch, Henryk Jagielski, Jan Jasiński, Mieczysław Tolwal, Alfons Suszek, Jan Miotk, Bogdan Opala, Czesław Michał Gawlik, Czesław Karpiński, Józef Animucki, Jan Górski, Jerzy Górski, Szczepan Chojnacki, Klaus Bartel, Ryszard Zając, Maksymilian Szmuda Jan Weprzędz, Zygmunt Borkowski i Zarzycki.
Problemy mieli takie, że inwigilowała ich SB, wylatywali z pracy, zarabiali mniej niż inni, mieli wilcze bilety na różne rzeczy itd.

PS. Ja Cie Trup nawet lubię, bo jesteś na poziomie intelektualnym "wielkiego" Lecha.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15994
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: POlitykowanie

07-09-2018, 20:32

Plus wysadzony blok "wybuchem gazu"
woodpecker from space
535

Re: POlitykowanie

08-09-2018, 04:04

Czytam se tak z boku, nie mylić z księdzem i nie mogę się nadziwić jakie te ludzie głupie. Przeca Pan Marcin wszystko pięknie już dawno wyśpiewał.

To ten sam. Ten SAM.
[youtube][/youtube]

Mądremu dość.
byrgh
zahartowany metalizator
Posty: 6122
Rejestracja: 09-09-2010, 00:01

Re: POlitykowanie

10-09-2018, 02:14

Obrazek

Mądrości sprzedawane ponoć na antenie Radio Zet.
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14777
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: POlitykowanie

10-09-2018, 14:59

Pacjent pisze:
trup pisze: Podaj nazwiska ofiar zakapowanych przez Wałęsę i napisz jakie mieli problemy?
Henryk Lenarciak, Kazimierz Szołoch, Henryk Jagielski, Jan Jasiński, Mieczysław Tolwal, Alfons Suszek, Jan Miotk, Bogdan Opala, Czesław Michał Gawlik, Czesław Karpiński, Józef Animucki, Jan Górski, Jerzy Górski, Szczepan Chojnacki, Klaus Bartel, Ryszard Zając, Maksymilian Szmuda Jan Weprzędz, Zygmunt Borkowski i Zarzycki.
Problemy mieli takie, że inwigilowała ich SB, wylatywali z pracy, zarabiali mniej niż inni, mieli wilcze bilety na różne rzeczy itd.

PS. Ja Cie Trup nawet lubię, bo jesteś na poziomie intelektualnym "wielkiego" Lecha.

To są ofiary donosów Wałęsy? Czy lista Twoich znajomych :D
Jakie jest źródło tych nazwisk? Niezależna.pl czy sławomir cenckiewicz!?
Kto z nich potwierdza to, że Wałęsa na nich donióśł?
SB w tamtym czasie inwigilowała wszystkich.
Ostatnio zmieniony 10-09-2018, 15:02 przez trup, łącznie zmieniany 1 raz.
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14777
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: POlitykowanie

10-09-2018, 14:59

[youtube][/youtube]
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14777
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: POlitykowanie

10-09-2018, 15:05

Porozumienie "Five Eyes" zagrożeniem dla prywatności - rządy czołowych państw wypowiedziały wojnę szyfrowaniu

Obrazek

Administracje rządowe krajów będących sygnatariuszami porozumienia "Five Eyes" wypowiedziały wojnę szyfrowaniu, widząc w nim zagrożenie dla własnych interesów. Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Australia, Kanada i Nowa Zelandia nalegają na firmy technologiczne, aby zapewniły organom rządowym dostęp do zaszyfrowanych danych swoich użytkowników – pisze ZDNet.

„Five Eyes” pracuje nad ustawą, która umożliwi rządom nakazanie firmom odszyfrowanie danych. Inicjatywa ta została przedstawiona w jednym z trzech oświadczeń wydanych przez rządy państw, które podpisały porozumienie, na spotkaniu dotyczącym bezpieczeństwa (w tym również bezpieczeństwa wewnętrznego) i imigracji. Zgodnie z Oświadczeniem o zasadach dostępu do danych i szyfrowaniu, prywatność nie jest dobrem bezwzględnym, ponieważ może osłaniać poważne przestępstwa i zagrożenia dla bezpieczeństwa narodowego i globalnego. Jak napisano w uzasadnieniu, przygotowywane prawo będzie miało zasadnicze znaczenie dla ochrony obywateli i bezpieczeństwa narodowego.

Wiele z metod szyfrowania, które są wykorzystywane do ochrony danych osobowych, handlowych i rządowych, jest również stosowanych przez przestępców (w tym przestępców seksualnych zagrażających dzieciom), terrorystów i zorganizowane grupy przestępcze, w celu zabezpieczenia się przed organami ścigania – możemy przeczytać w uzasadnieniu.


New World Order w pełnej krasie...
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9680
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: POlitykowanie

11-09-2018, 19:40

http://krytykapolityczna.pl/swiat/rachu ... chodzcami/" onclick="window.open(this.href);return false;
albo ktos podkupil KP albo cos przespalem, bo jeszcze niedawno takie poglady moglyby sie tam ukazac chyba tylko jako przyklad islamofobii, rasizmu czy innych cenzorskich slow-kluczy
Guilty of being right
mistrzsardu
rasowy masterfulowicz
Posty: 2610
Rejestracja: 10-05-2005, 23:03
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: POlitykowanie

11-09-2018, 20:07

Triceratops pisze:Plus wysadzony blok "wybuchem gazu"
Piszesz o tym wybuchu w Gdańsku w latach 90-tych?
Celem życia nie jest przeżycie.
mistrzsardu
rasowy masterfulowicz
Posty: 2610
Rejestracja: 10-05-2005, 23:03
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: POlitykowanie

11-09-2018, 20:35

uglak pisze:http://krytykapolityczna.pl/swiat/rachu ... chodzcami/
albo ktos podkupil KP albo cos przespalem, bo jeszcze niedawno takie poglady moglyby sie tam ukazac chyba tylko jako przyklad islamofobii, rasizmu czy innych cenzorskich slow-kluczy
Bardzo dobry tekst.
Celem życia nie jest przeżycie.
ODPOWIEDZ