POlitykowanie

Scena polityczna, konflikty wojenne, problemy globalne

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, ultravox

Regulamin forum
"Ludzie, którzy nie potrafią kontrolować własnych emocji, próbują kontrolować zachowania innych ludzi" - John Cleese
shitshow
postuje jak opętany!
Posty: 660
Rejestracja: 15-10-2020, 13:48

Re: POlitykowanie

03-04-2024, 20:43

Równanie całych kwartałów z ziemią w Rafah trudno raczej nazwać budowaniem politycznego kapitału...
Świat i tak długo przymykał oko na ekscesy napletkosceptycznych, ale tym razem miarka się przebrała i mam nadzieję, że wujek Sam skróci nieco smycz, bo zbytnio się rozzuchwalili.
We can't hear nothing
but propaganda and commercials, sermons and machine gun fire.
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16346
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: POlitykowanie

03-04-2024, 20:52

Przed resetem jebnąłem se dawkę X-a a tam szaleństwo gaśniczaków. Ten z gównm w nicku i nie tylko, też pod januszka, bosaczka, i innych brałniaków-dałniaków odpala się z tematem. Jakie to oczywiste i przewidywalne xD

Na całe szczęście na posterunku jest ona, z tej krwi stworzona:

Obrazek

Myślałem, że z tymi kolanami szajbner to już był max na który ją stać, a tu proszę dalej, bawi, orze.
.
Pan_Kimono
rasowy masterfulowicz
Posty: 2199
Rejestracja: 24-06-2005, 10:12
Lokalizacja: tu i tam

Re: POlitykowanie

04-04-2024, 10:27

shitshow pisze:
03-04-2024, 20:43
Równanie całych kwartałów z ziemią w Rafah trudno raczej nazwać budowaniem politycznego kapitału...
Świat i tak długo przymykał oko na ekscesy napletkosceptycznych, ale tym razem miarka się przebrała i mam nadzieję, że wujek Sam skróci nieco smycz, bo zbytnio się rozzuchwalili.
Polecam wczorajszy wywiad u Mazurka. Jak go nie lubie, to większość pytań była w punkt. Serio, każdy chyba powinien obejrzeć i wyrobić sobie własne zdanie :D Naprawdę warto
KVLT lizania CZASZKI
Awatar użytkownika
ozob
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 6678
Rejestracja: 19-02-2017, 22:50

Re: POlitykowanie

04-04-2024, 10:33



Rozróżnianie 500 płci. (:
"Bawi mnie, gdy widzę jak ludzie, których tam wtedy nie było, albo nie są Norwegami, rozwodzą się nad dawanymi czasami, jakby wszyscy jednoczyli się wówczas przeciwko wspólnemu celowi" - Dolk.
olgims
weteran forumowych bitew
Posty: 1006
Rejestracja: 06-09-2010, 23:25

Re: POlitykowanie

04-04-2024, 11:09

Pan_Kimono pisze:
03-04-2024, 20:33
PRowy strzał w głowę żydowskiego ambasadora. Oni chyba stracili kontakt z rzeczywistością. Serio aż śmiesznie się patrzy na to jak Żydki przegrywają swój polityczny kapitał od października 23. Coś niesamowitego xd
nawet nie tyle zydki co specyficznie bibi i jego sojusz skrajnych nacjonalistów i religijnych oszołomów ciągnie do dołu coś co wydawało się być niemożliwe do spierdolenia - czyli wyjebanie bandy obdartusów islamskich tam gdzie ich miejsce. Też nie mogę uwierzyć jak Izrael to spierdolił.
Natomiast każdy kto myśli, że USA i Izrael się nagle poobrazaja, nie ma pojęcia o czym mówi. Biden wczoraj wyrażał złość i zaniepokojenie jednocześnie sprzedając Izraelowi więcej sprzętu za kilka miliardów :)
Ciekawsze jest co fjutin wymyślił, że mu się zachciewa prowokacje na wzgórzach golan robić?
Seein' me is def not repeated or done twice
I laugh as I cast the first stones at Christ
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16346
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: POlitykowanie

04-04-2024, 11:11

Haha. u forumowego xxx .... dż.sparow ... koleś od ruskiej propagandy , jedno z wiodących kont na X-ie z dezinformacją ... jprd ... i takiego typa trzyma się tutaj xD


Jeszcze brakuje przeklejek od typa contentu z PapJeż p0lak, czy coolfon. Nie podaję kolejnych, bo nie ma co raczyć i psuć se łba.
Ostatnio zmieniony 04-04-2024, 11:20 przez Ascetic, łącznie zmieniany 1 raz.
.
olgims
weteran forumowych bitew
Posty: 1006
Rejestracja: 06-09-2010, 23:25

Re: POlitykowanie

04-04-2024, 11:19

shitshow pisze:
03-04-2024, 20:43
Równanie całych kwartałów z ziemią w Rafah trudno raczej nazwać budowaniem politycznego kapitału...
Świat i tak długo przymykał oko na ekscesy napletkosceptycznych, ale tym razem miarka się przebrała i mam nadzieję, że wujek Sam skróci nieco smycz, bo zbytnio się rozzuchwalili.
USA właśnie sprzedało nowe bomby Bibiemu :) tak więc płonne twoje nadzieje. Ale może fjutin przyjdzie terrorystom na pomoc bo podobno poprzesuwal wagnerowcow w Syrii pod wzgórza golan. Musisz trzymać mocno kciuki za swojego bojara z bagien.
Seein' me is def not repeated or done twice
I laugh as I cast the first stones at Christ
Awatar użytkownika
ozob
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 6678
Rejestracja: 19-02-2017, 22:50

Re: POlitykowanie

04-04-2024, 11:39

Ascetic pisze:
04-04-2024, 11:11
Haha. u forumowego xxx .... dż.sparow ... koleś od ruskiej propagandy , jedno z wiodących kont na X-ie z dezinformacją ... jprd ... i takiego typa trzyma się tutaj xD


Jeszcze brakuje przeklejek od typa contentu z PapJeż p0lak, czy coolfon. Nie podaję kolejnych, bo nie ma co raczyć i psuć se łba.
Ale zniosła prace domowe w podstawówce kurwo, nie? (:
"Bawi mnie, gdy widzę jak ludzie, których tam wtedy nie było, albo nie są Norwegami, rozwodzą się nad dawanymi czasami, jakby wszyscy jednoczyli się wówczas przeciwko wspólnemu celowi" - Dolk.
olgims
weteran forumowych bitew
Posty: 1006
Rejestracja: 06-09-2010, 23:25

Re: POlitykowanie

04-04-2024, 11:41

ozob pisze:
04-04-2024, 11:39
Ascetic pisze:
04-04-2024, 11:11
Haha. u forumowego xxx .... dż.sparow ... koleś od ruskiej propagandy , jedno z wiodących kont na X-ie z dezinformacją ... jprd ... i takiego typa trzyma się tutaj xD


Jeszcze brakuje przeklejek od typa contentu z PapJeż p0lak, czy coolfon. Nie podaję kolejnych, bo nie ma co raczyć i psuć se łba.
Ale zniosła prace domowe w podstawówce kurwo, nie? (:
W klasach 1-3 ruski dezinformacyjny tumanie
Seein' me is def not repeated or done twice
I laugh as I cast the first stones at Christ
Awatar użytkownika
ozob
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 6678
Rejestracja: 19-02-2017, 22:50

Re: POlitykowanie

04-04-2024, 11:44

Spokojnie, to tylko początek, bo przeca oryginalny pomysł lewarow dotyczył całej podstawowki, żeby wychować takich bezmózgich typów jak ty. (:

A teraz z innej beczki. Tłumaczylo się lewakom na forume, że CPK to zagrożenie dla niemieckich portów w Berlinie, Lipsku i Frankfurcie, ale tęczowe polactwo skwitowalo, że nikt nie będzie latać, że jakie cargo itd. Tymczasem:

"Bawi mnie, gdy widzę jak ludzie, których tam wtedy nie było, albo nie są Norwegami, rozwodzą się nad dawanymi czasami, jakby wszyscy jednoczyli się wówczas przeciwko wspólnemu celowi" - Dolk.
olgims
weteran forumowych bitew
Posty: 1006
Rejestracja: 06-09-2010, 23:25

Re: POlitykowanie

04-04-2024, 11:48

ozob pisze:
04-04-2024, 11:44
Spokojnie, to tylko początek, bo przeca oryginalny pomysł lewarow dotyczył całej podstawowki, żeby wychować takich bezmózgich typów jak ty. (:
powiedz mi sowiecki podczlowieku, co ruska szmatę zapierdalajaca u pakola obchodzi polska edukacja? Przecież ty nawet jednego zdania poprawnie nie potrafisz napisać, nie mówiąc już o czytaniu ze zrozumieniem. W ogóle jakaś szkole skończyłeś, oprócz zawodówki gastronomicznej pod novozasranskiem? :)
Seein' me is def not repeated or done twice
I laugh as I cast the first stones at Christ
Awatar użytkownika
ozob
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 6678
Rejestracja: 19-02-2017, 22:50

Re: POlitykowanie

04-04-2024, 11:59

olgims pisze:
04-04-2024, 11:48
ozob pisze:
04-04-2024, 11:44
Spokojnie, to tylko początek, bo przeca oryginalny pomysł lewarow dotyczył całej podstawowki, żeby wychować takich bezmózgich typów jak ty. (:
powiedz mi sowiecki podczlowieku, co ruska szmatę zapierdalajaca u pakola obchodzi polska edukacja? Przecież ty nawet jednego zdania poprawnie nie potrafisz napisać, nie mówiąc już o czytaniu ze zrozumieniem. W ogóle jakaś szkole skończyłeś, oprócz zawodówki gastronomicznej pod novozasranskiem? :)
Napisał typ zaczynający zdanie z małej litery. XD
"Bawi mnie, gdy widzę jak ludzie, których tam wtedy nie było, albo nie są Norwegami, rozwodzą się nad dawanymi czasami, jakby wszyscy jednoczyli się wówczas przeciwko wspólnemu celowi" - Dolk.
olgims
weteran forumowych bitew
Posty: 1006
Rejestracja: 06-09-2010, 23:25

Re: POlitykowanie

04-04-2024, 12:04

ozob pisze:
04-04-2024, 11:59
olgims pisze:
04-04-2024, 11:48
ozob pisze:
04-04-2024, 11:44
Spokojnie, to tylko początek, bo przeca oryginalny pomysł lewarow dotyczył całej podstawowki, żeby wychować takich bezmózgich typów jak ty. (:
powiedz mi sowiecki podczlowieku, co ruska szmatę zapierdalajaca u pakola obchodzi polska edukacja? Przecież ty nawet jednego zdania poprawnie nie potrafisz napisać, nie mówiąc już o czytaniu ze zrozumieniem. W ogóle jakaś szkole skończyłeś, oprócz zawodówki gastronomicznej pod novozasranskiem? :)
Napisał typ zaczynający zdanie z małej litery. XD
wyrobiles już dzienna normę wpisów dezinformacyjnych w internecie bolszewicki psie? To teraz merdaj wesoło ogonkiem, może ruski pan ci rzuci jeszcze jakieś gówno warte rubelki :)
Seein' me is def not repeated or done twice
I laugh as I cast the first stones at Christ
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9690
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: POlitykowanie

04-04-2024, 17:12

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Konfederacji jeszcze chyba nie ma, więc kolekcja pokemonów nie jest kompletna.
Guilty of being right
Awatar użytkownika
Sgt. Barnes
zahartowany metalizator
Posty: 5364
Rejestracja: 13-07-2012, 07:37

Re: POlitykowanie

04-04-2024, 17:37

^ Zajebiste! :plusone:
Prawdziwy mężczyzna powinien być...ogolony i ciut, ciut pijany.
Bolesław Wieniawa-Długoszowski.
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10216
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: POlitykowanie

04-04-2024, 17:44

Przypomniałem sobie jak nie znoszę altleftu 😉
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9370
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: POlitykowanie

04-04-2024, 17:51

Dzięki za wytłumaczenie czym jest 3cia Droga bo do dziś nie wiedziałem, że jest to coś więcej niż zlepek Peezelu i czegoś tak naprawdę niewiadomo czego.

Serio ktoś na to głosował z przyczyn innych niż aby nie przepadło i nie zatopiło koalicji? Znacie takich ludzi?
Yare Yare Daze
Awatar użytkownika
Hatefire
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10216
Rejestracja: 21-12-2010, 12:19
Lokalizacja: Katowice - miasto wielkich wydarzeń ;)

Re: POlitykowanie

04-04-2024, 17:58

hcpig pisze:
04-04-2024, 17:51
Dzięki za wytłumaczenie czym jest 3cia Droga bo do dziś nie wiedziałem, że jest to coś więcej niż zlepek Peezelu i czegoś tak naprawdę niewiadomo czego.

Serio ktoś na to głosował z przyczyn innych niż aby nie przepadło i nie zatopiło koalicji? Znacie takich ludzi?
Dokładnie ci sami co głosowali na Petru, Palikota, Kukiza. Podejrzewam, że w ostatnich wyborach te elektoraty podzieliły się między Przerośniętego Ministranta, a Konfederastów, w różnych proporcjach. Dodaj do tego bazę PSL plus tych co na wszystko byle nie PiS i masz wynik. Zresztą od kilku wyborów powtarza się schemat "nowej twarzy", "kandydata antysystemowego". Za każdym razem kto inny korzysta.
Od braci dla braci
Od dobrych dla dobrych
Kacapskiej kurwie
Zawsze chuj do mordy
Awatar użytkownika
hcpig
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9370
Rejestracja: 06-07-2008, 13:23

Re: POlitykowanie

04-04-2024, 18:14

Lucek promował Kukiza na forume, ale kanał.
Yare Yare Daze
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16346
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: POlitykowanie

04-04-2024, 18:46

Kto by nie głosował na TrzeciąPowsinogę, to zrobił z mojej perspektywy dobrze. Gdyby kołek z kamyszem, nie grzali odkręcania pisowskiegonowegoładu, remanentu ordynacji podatkowej, nie straszyli koalicjanta w postaci peło, to Domański ani Leszczyna nawet palcem w bucie by nie kiwnęli w przystopowaniu wzrostu składki zdrowotnej w small&medi-biznesikach. Ja tam z zapowiedzi na 25" jestem zadowolony. Zostanie kilkadziesiąt koła w kieszeniach, na takie a nie inne tripy i stertę płyt też. Oczywiście ujowo, że nie da się jej dalej jak za dawnych czasów traktować jako koszt uzyskania przychodu - trudno. Jeszcze niech gniotą peło o 60 tys. k wolnego od podatku. Znów coś zostanie, będzie można odsapnąć po 8 latach ssania przez piss. Reszta mnie wali. Aborcję mogą blokować, kabarety w sejmie może dalej robić kotłownia. Nawet mogą wystawiać na prezydenta kolesia co gryzie pały, jak chcą go zakuć. Jebie mnie to. Centralnie. Ja tam zaczynam być zadowolony z TD.

Jak odebrali dodatkowo głosy, nazwijmy je elektoratu konfederacji, tego związanego z biznesem - w pytę. Jak byli po to, aby odstawić pis- też w pytę. Pewnie były też inne względy - również w pytę.
.
ODPOWIEDZ