Czy jesteś katolikiem?

Scena polityczna, konflikty wojenne, problemy globalne

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, ultravox

Regulamin forum
"Ludzie, którzy nie potrafią kontrolować własnych emocji, próbują kontrolować zachowania innych ludzi" - John Cleese
ODPOWIEDZ

Czy jesteś katolikiem?

Tak, jestem katolikiem.
27
25%
Nie, nie jestem.
81
75%
 
Liczba głosów: 108
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15996
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Czy jesteś katolikiem?

08-11-2019, 08:51

Lord Gorloj pisze:Zagłosowałem na tak, żeby zepsuć obiektywizm ankiety.
Bloodcult pisze:Chętnie bym zakończył tę dyskusję, ale mogę się założyć że nie minie tydzień a on znów napisze że "Katolicki (tfu) kolega" coś tam.
Chyba traktujesz to forum zbyt poważnie.
Wlasnie, to tylko forum, ci co odeszli przegrali zycie.

Wracajac do tematu, dobra panowie, trzeba przedyskutowac na powaznie wyniki ankiety. Otoz jak wiadomo demokracja polega na tym, ze ogon kreci psem, czyli osoby, ktore nie sa katolikami musza niezwlocznie opuscic forum i isc sobie na swoje forka, ja polecam ateista.pl i racjonalista.pl, spedzilem tam troche lat i wrucilem jako nowy odmieniony czlowiek. Wiem, ze to siedliska spierdolin zyciowych i nieudacznikow, wiekszosc z nich nosi wasy i okulary., dlatego zapragnalem byc inny - piekny , smukly i umiesniony. Wiekszosc z tych lamusow nie wie co to silownia a biorac do reki kilogramowy hantel sapie niczym syzyf.
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15996
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Czy jesteś katolikiem?

08-11-2019, 09:11

WaszJudasz pisze:
Triceratops pisze:
WaszJudasz pisze:Ateizm to pojęcie mętne, posiadające kilka konkurencyjnych definicji.
Co jest metnego w anty-teizmie? Proste jak konstrukcja cepa
Ateizm i anty-teizm to dwie różne rzeczy, choć druga jest zapewne podtypem pierwszej.
No mozna dzielic wlos na czworo, anty teizm to taki wojowniczy ateizm, bo o tym tutaj na forum rozmawiamy. W kazdym razie nie jest to zadne metne pojecie a raczej dosc jasne.
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Prodi
postuje jak opętany!
Posty: 526
Rejestracja: 01-12-2016, 10:18

Re: Czy jesteś katolikiem?

08-11-2019, 11:29

Triceratops pisze:
Hatefire pisze:
Triceratops pisze:Ale co z tego, ze większość skoro 1/3 lubi? Od kiedy to na forum obowiązuje demokracja?
[...] Nie ma co robić z Bloodculta męczennika i ofiary.
Hehe no ale kto robi? Z tego wszystkiego wywnioskowalem, ze nie chodzi o to, ze on robi z siebie ofirare (bo nie robi) , tylko o to jak smie podnosic takie tematy w takim nieprzyjaznym (death and black) miejscu. Mnie to na przyklad kompletnie jebie ilu talibow filozofii materialistycznej zwanej potocznie teoria ewolucji na mnie wsiadzie, bo od kiedy to ilosc oznacza racje?
Po raz kolejny piejesz kolego sympatyczny peany na cześć użytkownika BlowCult jaki on to nie odważny w głoszeniu jedynie słusznej PRAWDY, poruszaniu niepopularnych wśród metalowej szarańczy tematów związanych z duchowością, moralnością, pracą nad sobą i walisz w tych, których nie do końca przekonuje jego buńczuczność i arogancki ton właściwy każdemu neoficie. Koleś dostaje odpór nie dlatego, że porusza kwestie niewygodne, tylko dlatego że tak gorliwie broni zdegenerowanej do cna instytucji KRK albo pierdoli kocopoły w stylu "seks to lewacki wymysł, w małżeństwie jest współżycie, cała reszta to ruchanie". Noż kurwa, dawno większego debilizmu nie czytałem/ nie słyszałem.
...to kawa i herbata zrobiły z ciebie szmatę...
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15996
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Czy jesteś katolikiem?

08-11-2019, 11:31

Prodi pisze:Po raz kolejny piejesz kolego sympatyczny peany na cześć użytkownika BlowCult
Nieprawda, zadne tam peany, dodaje mu po prostu otuchy tak dla przecwwagi. Na forum nudno jak chuj, na innych tez, trzeba cos czytac.
woodpecker from space
Awatar użytkownika
WaszJudasz
rasowy masterfulowicz
Posty: 3235
Rejestracja: 16-11-2010, 13:18

Re: Czy jesteś katolikiem?

08-11-2019, 11:59

Triceratops pisze: No mozna dzielic wlos na czworo, anty teizm to taki wojowniczy ateizm, bo o tym tutaj na forum rozmawiamy. W kazdym razie nie jest to zadne metne pojecie a raczej dosc jasne.
No właśnie jest mętne, ponieważ rozbieżności w jego rozumieniu wahają się od pojmowania maksymalnie szerokiego, obejmującego każdego, kto nie jest teistą (w tej wersji ateistami są nawet niemowlaki), aż po zawężenie do zaangażowanej postawy sprzeciwiania się teizmowi przy 100% przekonaniu, że żadnego Boga nie ma.
Mózg powiększa się w czaszce, kiedy wody w rzece wzbierają. Wtenczas błony czerepu się wznoszą, przybliżając do czaszki.
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15996
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Czy jesteś katolikiem?

08-11-2019, 12:18

Aha, czyli zwierzeta, kamienie i rosliny sa tez ateistami? Ciekawa koncepcja, przyznam, ze mimo tylu lat kreatywnosc tego forum mnie zaskakuje
woodpecker from space
Awatar użytkownika
WaszJudasz
rasowy masterfulowicz
Posty: 3235
Rejestracja: 16-11-2010, 13:18

Re: Czy jesteś katolikiem?

08-11-2019, 12:20

Jakiego forum znaczy?
Mózg powiększa się w czaszce, kiedy wody w rzece wzbierają. Wtenczas błony czerepu się wznoszą, przybliżając do czaszki.
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15996
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Czy jesteś katolikiem?

08-11-2019, 12:28

Black and death
woodpecker from space
Awatar użytkownika
WaszJudasz
rasowy masterfulowicz
Posty: 3235
Rejestracja: 16-11-2010, 13:18

Re: Czy jesteś katolikiem?

08-11-2019, 12:40

A, to nie znam.
Mózg powiększa się w czaszce, kiedy wody w rzece wzbierają. Wtenczas błony czerepu się wznoszą, przybliżając do czaszki.
Heretyk
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9025
Rejestracja: 03-12-2007, 14:06
Lokalizacja: beskidy

Re: Czy jesteś katolikiem?

08-11-2019, 15:33

Lucek pisze:niesamowite, jeden debil sieje ferment i wszyscy dają sie nabierać wchodzą z nim w dyskusje, ech wy, ludzie z gówna, z wami to zawsze tak
no coś w tym stylu. stare chłopy. i jeden będzie drugiego przekonywał, że religia/kościół, spoko, a drugi, ze nie. przy tym się ostro wkurwiają, obrażają itd. a to w założeniu jest ponoć forum o muzyce, którą wszyscy lubimy. ja jebie. i w miejscu mającym z założenia służyć rozrywce. nie ogarnę
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14877
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: Czy jesteś katolikiem?

08-11-2019, 16:01

znakować będą!

Obrazek
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9698
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: Czy jesteś katolikiem?

08-11-2019, 16:18

jakos mnie nie dziwi, ze na pomysl ze znakowaniem na skorze wpadli akurat Niemcy ;-) nawet jesli chodzi tylko o obrazek.
Guilty of being right
Awatar użytkownika
wolff
rasowy masterfulowicz
Posty: 2275
Rejestracja: 03-07-2017, 19:16

Re: Czy jesteś katolikiem?

08-11-2019, 17:28

Jeden lubi mszę niedzielną, drugi stanie przy betoniarce, jeszcze inny targanie gryfu lub miotanie kudłami na koncercie, dla każdego starczy miejsca.
Jebać żuli.
Awatar użytkownika
Skaut
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7410
Rejestracja: 27-03-2004, 13:19

Re: Czy jesteś katolikiem?

09-11-2019, 18:34

https://www.rmf24.pl/nauka/news-indywid ... Id,3324487" onclick="window.open(this.href);return false;
Coś tam było! Człowiek!
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15996
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: Czy jesteś katolikiem?

09-11-2019, 18:39

Nieladnie, koledzy antyklerykalowie sie zdenerwuja
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10160
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: Czy jesteś katolikiem?

09-11-2019, 18:52

Stawianie na indywidualizm jest szczególnie widoczny w ścisłej hierarchiczności KK.
I ta niechęć do zmian społecznych też o tym świadczy. Jeszcze odrzucanie nauki, przez kilka wieków fizyki, a obecnie niektórych dziedzin biologii.
Die Welt ist meine Vorstellung.
Awatar użytkownika
Bloodcult
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7387
Rejestracja: 09-12-2006, 00:01
Lokalizacja: Łódź

Re: Czy jesteś katolikiem?

11-11-2019, 15:36

535 pisze:No dobra. Proponuję zakończyć, bo zaraz się okaże, że nie dość, że za tobą łażę, nie dość , że cię prześladuję. to jeszcze się nad tobą znęcam, a przecież tego nie chcemy. Pisałeś, że będziesz budował, że masz coś wspólnego z akustyką wnętrz, widzę, że szukasz sprzętu grającego. W związku z tym zapewne planujesz organizację miejsca do słuchania muzyki. Jakieś pomysły? Oderwijmy się choć na chwilę od ołtarza i przejdźmy do spraw poważnych.
viewtopic.php?f=21&t=15196&start=40" onclick="window.open(this.href);return false;
UP
Grzegorz Braun to ruski agent

http://allegro.pl/uzytkownik/bloodcult
ODPOWIEDZ