Teorie konspiracyjne

Scena polityczna, konflikty wojenne, problemy globalne

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, ultravox

Regulamin forum
"Ludzie, którzy nie potrafią kontrolować własnych emocji, próbują kontrolować zachowania innych ludzi" - John Cleese
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
SODOMOUSE
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11496
Rejestracja: 21-06-2006, 20:27
Lokalizacja: POSERSnań

Re: Teorie konspiracyjne

30-01-2020, 11:38

Algorytm śmierci coronavirus, na razie zgodny z planem. Pierwsza bańka ofiar, pęknie w okolicach 20.02. Hailsa.
Obrazek
Awatar użytkownika
Lukass
zahartowany metalizator
Posty: 4048
Rejestracja: 13-08-2015, 23:28
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Teorie konspiracyjne

30-01-2020, 14:07

^ Na razie liczby przestają nadążać za symulacją, co w mojej opinii pokazuje, że śmiertelność będzie niższa, niż sugerowana obecnie. Chociaż to akurat może lekko podbić statystykę w najbliższych dniach:

https://www.o2.pl/artykul/koronawirus-z ... 329606785a
To those who did not dare to sing out of tune
Or sing a different song
To march to the beat of a different drum and speak
The truths others fear
Awatar użytkownika
SODOMOUSE
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11496
Rejestracja: 21-06-2006, 20:27
Lokalizacja: POSERSnań

Re: Teorie konspiracyjne

23-02-2020, 08:57

5G coronavirus. Nowa koncepcja zarazy, powstała przez ultrasoniczną degradację tlenową, anten 5G których jest
kilkaset w okolicach Wuhan. Są też nawiązania do powieści Koontza z roku 1981 The eyes of darkness (skany w artykule) w której pojawiał się Wuhan.
http://stateofthenation.co/?p=7636" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
SODOMOUSE
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11496
Rejestracja: 21-06-2006, 20:27
Lokalizacja: POSERSnań

Re: Teorie konspiracyjne

28-02-2020, 23:24

Maseczki sprzedane, panika zasiana, 3 biliony usd wyparowały z giełdy, NWO ubaw ma i zarobili... na Wuhanu:)
http://stateofthenation.co/?p=7913#more-7913" onclick="window.open(this.href);return false;
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16346
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Teorie konspiracyjne

28-02-2020, 23:55

^^ ^^

a/ zasadniczo jebią mnie t.spiskowe,
b/ dawać mnie tu koronę,
c/ poproszę* o zamknięcie szkół i wypierdalam do/ na (opcjonalnie):

1/ wioskę pod wyszków tonie
2/ dolinę baryczy
3/ "nad morze"/ lub kanary - 5 k za 3 osoby (jak nie jechać?)

dawać mnie tu koronę. rychło.


* pani ministru. b.poproszę. na librusie sprawdzam ja, codzień. z rana i wieczora. b. proszę. ja.
Ostatnio zmieniony 29-02-2020, 00:03 przez Ascetic, łącznie zmieniany 2 razy.
.
Awatar użytkownika
Raagoon
weteran forumowych bitew
Posty: 1177
Rejestracja: 14-01-2005, 15:53

Re: Teorie konspiracyjne

28-02-2020, 23:58

Dolina Baryczy gdzie konkretnie? Skąd ten wybór?
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16346
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Teorie konspiracyjne

29-02-2020, 00:02

Raagoon pisze:Dolina Baryczy gdzie konkretnie? Skąd ten wybór?

hehe, jamnik> mały/ duży. po drugiej stronie świniarnię chcę mi kutasiarze założyć. po drugiej stronie lasu. bliżej żmigrodu. a nie milicza. tam właśnie.

skąd?

a se wygrałem z 20 lat temu taki jeden przetarg gminny. i mam. stodołę. i 20 arów. i se tam zawsze mogę wypierdolić jak się tu spierdoli ;-)

takie tam story. urzędniczo-rodzinne. sentymentalne . takie tam ...
.
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9689
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: Teorie konspiracyjne

29-02-2020, 00:07

Ascetic pisze:2/ dolinę baryczy
Zapraszamy!
http://bankfoto.info/zdjecia/wysypisko- ... baryczy-9/
Guilty of being right
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16346
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Teorie konspiracyjne

29-02-2020, 00:09

uglak pisze:
Ascetic pisze:2/ dolinę baryczy
Zapraszamy!
http://bankfoto.info/zdjecia/wysypisko- ... baryczy-9/
a gdzie to*? bo tak z rok na swoich królewskich włościach nie byłem. po fociach to nie sposób zorientować się

*po stronie milicza, czy żmigrodu>? to ważne.

ps. te karpie to przejebane mają tam. jak nie świniarnia, to wysypisko.
.
Awatar użytkownika
Raagoon
weteran forumowych bitew
Posty: 1177
Rejestracja: 14-01-2005, 15:53

Re: Teorie konspiracyjne

29-02-2020, 00:36

Gruszeczka jawi mi się niemal idealnie.
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16346
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Teorie konspiracyjne

29-02-2020, 00:40

Raagoon pisze:Gruszeczka jawi mi się niemal idealnie.
a nie ;-)

po sąsiedzku, ale jednak nie gruszeczka ;-) w promieniu kilkunastu kilometrów ;-) tam gdzie komary napierdalają, że aż miło, a gucwiński daczę swą w piździec sprzedał, jak jeden komendant też ;-) tyle tropów. na dziś. pozdrawia. miś.
.
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9689
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: Teorie konspiracyjne

29-02-2020, 00:54

Ascetic pisze:
uglak pisze:
Ascetic pisze:2/ dolinę baryczy
Zapraszamy!
http://bankfoto.info/zdjecia/wysypisko- ... baryczy-9/
a gdzie to*? bo tak z rok na swoich królewskich włościach nie byłem. po fociach to nie sposób zorientować się

*po stronie milicza, czy żmigrodu>? to ważne.

ps. te karpie to przejebane mają tam. jak nie świniarnia, to wysypisko.
Trzeba mocno na południowy wschód odbić, bo to południe Krakowa ;-)
Guilty of being right
mistrzsardu
rasowy masterfulowicz
Posty: 2624
Rejestracja: 10-05-2005, 23:03
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Teorie konspiracyjne

29-02-2020, 14:09

SODOMOUSE pisze:Algorytm śmierci coronavirus, na razie zgodny z planem. Pierwsza bańka ofiar, pęknie w okolicach 20.02. Hailsa.
Obrazek
Jak to zwykle bywa w przypadku tego typu newsów - gówno prawda :)
Celem życia nie jest przeżycie.
Awatar użytkownika
Lukass
zahartowany metalizator
Posty: 4048
Rejestracja: 13-08-2015, 23:28
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Teorie konspiracyjne

29-02-2020, 14:20

^ Ha, ano kompletnie gówno prawda. Zaczęło się rozjeżdżać na początku lutego i codziennie rozjeżdża się coraz bardziej. A bańki to w ogóle nie będzie, chyba że chorych, to pewnie tak.
To those who did not dare to sing out of tune
Or sing a different song
To march to the beat of a different drum and speak
The truths others fear
Awatar użytkownika
Ubzdur
weteran forumowych bitew
Posty: 1004
Rejestracja: 16-02-2015, 19:12

Re: Teorie konspiracyjne

29-02-2020, 19:27

Ten koronawirus to jakiś żart. Panika jakby miał się już świat kończyć, a realnie to gówno się dzieje. Maseczki kradną z oddziałów operacyjnych. Paranoja.
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10153
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: Teorie konspiracyjne

29-02-2020, 20:04

Ubzdur pisze:Ten koronawirus to jakiś żart. Panika jakby miał się już świat kończyć, a realnie to gówno się dzieje. Maseczki kradną z oddziałów operacyjnych. Paranoja.

Skąd niby wiesz czy coś się dzieje czy nie?
Na podstawie kilku testów, które wykonano? W Korei zrobiono ponad 30 tyś testów, a w Polsce przez długi czas ich nawet nie mieliśmy i mają przeznaczona kasę na kilkaset podobno. Interniści oddsyłają na oddziały zakaźne, a ze szpitali ponownie do przychodni, bo to na pewno zwykła grypa.
Die Welt ist meine Vorstellung.
Awatar użytkownika
Ubzdur
weteran forumowych bitew
Posty: 1004
Rejestracja: 16-02-2015, 19:12

Re: Teorie konspiracyjne

29-02-2020, 20:37

Dość czasu już minęło, abyśmy mieli u nas jakieś ofiary. Jednak skala tego zjawiska jest marginalna w porównaniu np. ze zwykłą grypą. Zarówno pod względem żniwa (grypa w samym 2020 w samej Polsce, to jakieś ponad 100 tyś udokumentowanych zachorowań i ok 20 ofiar śmiertelnych (a minęły 2 miesiące i jest nas trzydziescikilka milionów, znaj proporcjum, sypię teraz danymi z pamięci, ale brane z oficjalnych źródeł jakiś czas temu) Też podobnie jak z koronawirusem umierają ludzie osłabieni, z chorobami towarzyszącymi i w podeszłym wieku. W skali świata koronawirus zabrał w ostatnim czasie kilkaset żyć. Ile zgonów spowodowała zwykła grypa, której epidemie są regularnie, a którą wszyscy mają w dupie, jako coś naturalnego i normalnego. W styczniu 40 tysięcy. Dziękuje.
PS. Wirus HIV miał w styczniu żniwo 140 tys. Ale media nie grzeją tematu, regularnie natomiast grzeją tematy wyzwolenia seksualnego i LGBT. Priorytetem jest walka z opresją dogorywających wpływów kulturowych kościoła, tradycji, patriarchatu i innych straszydeł, a nie jakiś tam wirus.
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10153
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: Teorie konspiracyjne

29-02-2020, 20:55

Oficjalnie zmarło nie kilkaset tylko ponad trzy tysiące na całym świecie.
Przy tym przecież nikt nie bada wielu zmarłych, tylko się kremuje wszystkie ciała w takich chinach i niszczy rzeczy osobiste.

Ale na podstawie jakich danych oceniasz czy są chorzy, na podstawie tych kilku wykonanych testow i propagandy telewizyjnej?

Chorobę, która może długo rozwijać się w ukryciu nawet ok 20 dni oceniasz po tygodniu od pojawienia się pierwszych doniesień, że ktoś mógł się nią zarazić zagranicą?

W kraju, w którym codzienne rutynowe badania i wizyty w przychodni są problemem nie do udzwignięcia?

Byłeś kiedykolwiek na sorze, wiesz jak długo trzeba czekać na oględziny lekarskie?

Co do hiv to przecież wiadomo, jak się przed nim zabezpieczyć oraz są leki, które pozwalają zwalczyć w początkowej fazie, a chorzy na aids mogą już żyć całkiem długo.
Die Welt ist meine Vorstellung.
Awatar użytkownika
Ubzdur
weteran forumowych bitew
Posty: 1004
Rejestracja: 16-02-2015, 19:12

Re: Teorie konspiracyjne

29-02-2020, 21:26

Kilkaset w styczniu, 3 tysiące zmarło od pojawienia się wirusa. Podejrzewam, że mamy koronawirusa w Polsce. Ale nie sądzę, by to był big deal warty połowy tej uwagi, jaką mu się poświęca. Ktoś może nań u nas umrze- wpiszą zapalenie płuc i tyle, bo nawet upewnić się nie będzie jak co do etiologii. Nie zmieni to niczego. 5-7 dni inkubacji, do dwóch tygodni pojawiają się objawy, czas ten już minął odkąd powracali ludzie z Włoch i Chin. Czekam na rozwój sytuacji. Chciałbym aby mój optymizm się sprawdził. Póki co nie jest tak źle, jak można by pomyśleć, patrząc na histerię dookoła.
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10153
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: Teorie konspiracyjne

29-02-2020, 21:39

Ubzdur pisze:Kilkaset w styczniu, 3 tysiące zmarło od pojawienia się wirusa. Podejrzewam, że mamy koronawirusa w Polsce. Ale nie sądzę, by to był big deal warty połowy tej uwagi, jaką mu się poświęca. Ktoś może nań u nas umrze- wpiszą zapalenie płuc i tyle, bo nawet upewnić się nie będzie jak co do etiologii. Nie zmieni to niczego. 5-7 dni inkubacji, do dwóch tygodni pojawiają się objawy, czas ten już minął odkąd powracali ludzie z Włoch i Chin. Czekam na rozwój sytuacji. Chciałbym aby mój optymizm się sprawdził. Póki co nie jest tak źle, jak można by pomyśleć, patrząc na histerię dookoła.
Na razie wygląda to ok, chociaż ludzie jakby większe zakupy robią niż zwykle, sam przywiozłem pełny bagażnik makaronu, ryżu, środków czystości, parówek i kabanosów oraz do płynów dezynfekcji gardła :)
Die Welt ist meine Vorstellung.
ODPOWIEDZ