LEWACTWO

Scena polityczna, konflikty wojenne, problemy globalne

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, ultravox

Regulamin forum
Szanujemy cudze poglądy. Dyskutujemy merytorycznie. Szanujemy ofiary wojen i represji. Nie powielamy zmanipulowanych przekazów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Medard
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10129
Rejestracja: 22-04-2017, 19:15
Lokalizacja: Prag

Re: LEWACTWO

06-11-2021, 09:49

nicram pisze:
06-11-2021, 09:47
Medard pisze:
06-11-2021, 09:44
Tymczasem Biden brał nieodpowiednie prysznice z własną córką:

Last year, National File published the entirety of Ashley Biden’s diary, in which she revealed she had inappropriate showers with her father, Joe Biden. Today, the diary has been confirmed as real.

https://nationalfile.com/bombshell-new- ... den-diary/

niebrzydka
Obrazek
My tu o poważnych sprawach, a tu nagle Medard wyskakuje jak diabeł z pudełka z newsem z dupy... :facepalm:
Jakie niby poważne sprawy macie?
Czekam na jakieś nagranie jak Bidon namydla córę :)
Die Welt ist meine Vorstellung.
535

Re: LEWACTWO

06-11-2021, 11:25

Chyba w tym temacie. Zamiast rozsądnej polityki finansowej znowu czyste rozdawnictwo. To jest kurwa cały pis w pigułce. Uzależnić suwerena od zapomóg, zdemoralizować wykształcając mentalność żebraka, tak by mieć stałe poparcie. Reszta ma się przyglądać, pracować i grzecznie płacić. Faktycznie prawo, sprawiedliwość i wizja rozkwitającego państwa, ale przede wszystkim mniejsze zło. Bardzo dużo mniejszego zła. https://businessinsider.com.pl/wiadomos ... is/mfn8w3e
Awatar użytkownika
karol
zaczyna szaleć
Posty: 109
Rejestracja: 12-04-2020, 21:21

Re: LEWACTWO

06-11-2021, 12:41

https://krytykapolityczna.pl/kultura/cz ... y-rozmowa/
Stanowski przytoczył kilka fragmentów w którymś stanowisku więc się zainteresowałem. czytam na raty bo za dużo "ogniowkurwu" jak dla mnie na jedno podejście, w ciekawych czasach przyszło nam żyć :sarcasm1: .
wyjebane ręce
Awatar użytkownika
mad
weteran forumowych bitew
Posty: 1609
Rejestracja: 20-05-2007, 16:28
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: LEWACTWO

06-11-2021, 13:08

535 pisze:
06-11-2021, 05:29
Mnie to nawet trochę bawi, że ktokolwiek jest na tyle otumaniały, by bronić glapy
Kto niby broni glapy, bo nie znalazłem?
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16150
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: LEWACTWO

06-11-2021, 13:10

karol pisze:
06-11-2021, 12:41
https://krytykapolityczna.pl/kultura/cz ... y-rozmowa/
Stanowski przytoczył kilka fragmentów w którymś stanowisku więc się zainteresowałem. czytam na raty bo za dużo "ogniowkurwu" jak dla mnie na jedno podejście, w ciekawych czasach przyszło nam żyć :sarcasm1: .
Nie wiem na ile warto promować KP, a na ile s, ale też przeczytam, jak już został zwiększony zasięg.
535

Re: LEWACTWO

06-11-2021, 13:37

mad pisze:
06-11-2021, 13:08
535 pisze:
06-11-2021, 05:29
Mnie to nawet trochę bawi, że ktokolwiek jest na tyle otumaniały, by bronić glapy
Kto niby broni glapy, bo nie znalazłem?
Nie biorąc pod uwagę jego udziału w skoku na sakwy, bronisz go niejako z automatu. Pan adaś jest niezwykle istotnym elementem mniejszego zła, które promujesz.
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: LEWACTWO

06-11-2021, 14:44

mad pisze:
06-11-2021, 13:08
535 pisze:
06-11-2021, 05:29
Mnie to nawet trochę bawi, że ktokolwiek jest na tyle otumaniały, by bronić glapy
Kto niby broni glapy, bo nie znalazłem?
Czy mógłbyś się w końcu odnieść do zadawanych tobie pytań?
535 pisze:
06-11-2021, 09:23
Ja nie wiem, bo nie wchodzę nawet w te linki. Mnie interesuje tylko odpowiedź na pytanie w której dziedzinie życia bantustańczyka nastąpiła radykalna poprawa po przejebaniu pięciuset baniek i chuj wie ilu ze wzrostu gospodarczego oraz machlojów stopy łamane przez inflacja. W której ważnej dziedzinie życia wstaliśmy z kolan i ruszyliśmy mocno do przodu? No bo jeżeli pis jest mniejszym złem to musi być to gdzieś widać. Może jakość usług skoczyła? Może dostępność mieszkań? Może energetyka? Może podatki obniżono? Może ten vat? Nie wiem. Strzelam. Pytam. Szukam odpowiedzi. Co się zmieniło prócz radykalnego wzrostu obciążeń, długu , który jest nie do spłacenia oraz wszędobylskiego kurewstwa?
Bo tylko widzę, że udajesz, że ich nie ma?
all the monsters will break your heart
Awatar użytkownika
mad
weteran forumowych bitew
Posty: 1609
Rejestracja: 20-05-2007, 16:28
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: LEWACTWO

06-11-2021, 15:35

@nicram - przecież napisałem, że też mam wiele pretensji do pisu. Dziwi mnie nawet, że podałeś przykład michałka ("afera" dwóch wież, których przecież nie ma) a nie Ostrołęki, gdzie wtopa była ewidentna. Ale mniejsza z tym. Tobie wydaje się, że będę bronił pisu jak niepodległości. Nie będę - pamiętasz moje proporcje zła między pis a po (98-100). Czy te 2 proc. są warte tego, aby toczyć boje? Jeżeli głosuję na pis (nie w każdych wyborach), to wykrzywia mi mordę, bo nie tyle jest to głos za pisem, co przeciwko absolutnym ścierwom (dla mnie) z lewicy i po.

@535 - ciebie cenię chociażby za to, że jednak polemikę traktujesz poważnie - chociaż nie zgadzamy się. Naprawdę muszę pisać, jak po traktowała obywateli, jak tusk wielokrotnie i cynicznie kłamał, jak strzelali do protestujących, jak zrobili nalot na redakcję Wprost? Jak robili sobie jaja z własnego państwa (taśmy)? itd... naprawdę nie chce mi się wypisywać.
Co do bantustańczyka - tak, zwykli szarzy ludzie, którymi tak gardzicie, poczuli się lepiej. Pamiętasz, jak bodajże Młynarskiej (albo innej celebrytce - nie pamiętam) przeszkadzały baby z dziećmi na plaży (jako beneficjentki 500+). Nagle nawet emeryci poczuli się ważni. A pedagogika wstydu propagowana przez po? Naprawdę trzeba to przypominać? Czask powiedział, że po co nam lotnisko, skoro jest w Berlinie. Każdy krytycznie patrzący na po odbiera to szerzej: po co nam stolica, skoro mamy Berlin (zob. ostatni popis Bodnara)? Oprócz wtopy z 200 mld drugim wielkim grzechem po jest zarozumiałość (co widać nawet po postach zwolenników na tym forum)... można by pisać więcej. Rzecz jasna, można to wszystko łatwo wykpić (wstawanie z kolan wolaków buhahaha - jakie śmieszne), ale tym sposobem wyznawcy politycznej poprawności oddzielają się kolejnymi murami od społeczeństwa i... obniżają swój szklany sufit wyborczy. I jeszcze jedno: zwykli ludzie (motłoch, żule, pisiory, wolacy, bantustańczycy - i jak ich tam jeszcze nazywacie) poczuli się ważni również dlatego, że PiS jako pierwsza władza po 1989 po prostu zaczęła realizować chociaż niektóre obietnice wyborcze.
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16150
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: LEWACTWO

06-11-2021, 15:51

Ascetic pisze:
06-11-2021, 13:10
karol pisze:
06-11-2021, 12:41
https://krytykapolityczna.pl/kultura/cz ... y-rozmowa/
Stanowski przytoczył kilka fragmentów w którymś stanowisku więc się zainteresowałem. czytam na raty bo za dużo "ogniowkurwu" jak dla mnie na jedno podejście, w ciekawych czasach przyszło nam żyć :sarcasm1: .
Nie wiem na ile warto promować KP, a na ile s, ale też przeczytam, jak już został zwiększony zasięg.
Przeczytałem może z 10 pytań/ odpowiedzi. Trudno to w jakikolwiek sposób skomentować. No może, tylko w ten sposób, że to jakaś 5ta kolumna ...
535

Re: LEWACTWO

06-11-2021, 16:35

mad pisze:
06-11-2021, 15:35
@nicram - przecież napisałem, że też mam wiele pretensji do pisu. Dziwi mnie nawet, że podałeś przykład michałka ("afera" dwóch wież, których przecież nie ma) a nie Ostrołęki, gdzie wtopa była ewidentna. Ale mniejsza z tym. Tobie wydaje się, że będę bronił pisu jak niepodległości. Nie będę - pamiętasz moje proporcje zła między pis a po (98-100). Czy te 2 proc. są warte tego, aby toczyć boje? Jeżeli głosuję na pis (nie w każdych wyborach), to wykrzywia mi mordę, bo nie tyle jest to głos za pisem, co przeciwko absolutnym ścierwom (dla mnie) z lewicy i po.

@535 - ciebie cenię chociażby za to, że jednak polemikę traktujesz poważnie - chociaż nie zgadzamy się. Naprawdę muszę pisać, jak po traktowała obywateli, jak tusk wielokrotnie i cynicznie kłamał, jak strzelali do protestujących, jak zrobili nalot na redakcję Wprost? Jak robili sobie jaja z własnego państwa (taśmy)? itd... naprawdę nie chce mi się wypisywać.
Co do bantustańczyka - tak, zwykli szarzy ludzie, którymi tak gardzicie, poczuli się lepiej. Pamiętasz, jak bodajże Młynarskiej (albo innej celebrytce - nie pamiętam) przeszkadzały baby z dziećmi na plaży (jako beneficjentki 500+). Nagle nawet emeryci poczuli się ważni. A pedagogika wstydu propagowana przez po? Naprawdę trzeba to przypominać? Czask powiedział, że po co nam lotnisko, skoro jest w Berlinie. Każdy krytycznie patrzący na po odbiera to szerzej: po co nam stolica, skoro mamy Berlin (zob. ostatni popis Bodnara)? Oprócz wtopy z 200 mld drugim wielkim grzechem po jest zarozumiałość (co widać nawet po postach zwolenników na tym forum)... można by pisać więcej. Rzecz jasna, można to wszystko łatwo wykpić (wstawanie z kolan wolaków buhahaha - jakie śmieszne), ale tym sposobem wyznawcy politycznej poprawności oddzielają się kolejnymi murami od społeczeństwa i... obniżają swój szklany sufit wyborczy. I jeszcze jedno: zwykli ludzie (motłoch, żule, pisiory, wolacy, bantustańczycy - i jak ich tam jeszcze nazywacie) poczuli się ważni również dlatego, że PiS jako pierwsza władza po 1989 po prostu zaczęła realizować chociaż niektóre obietnice wyborcze.
Tylko jakim kosztem? Naprawdę jesteś aż tak naiwny, by nie wiedzieć, że wszyscy, na czele z tymi wstającymi z kolan zapłacą za rządy tych cudotwórców? Zawsze. Za każdym razem najbardziej obrywają najbiedniejsi. W tym przypadku skurwysyństwo jest jeszcze większe, bo rozbudzono nadzieje i żądze. Wmówiono ludziom, że tak się da, że tak można. Niestety życie to nie bajka. Spróbuj im teraz wytłumaczyć, że ceny idą w górę i trzeba zacisnąć pasa na kręgosłupie. Pisałeś coś o emerytach. Proszę. Nie żartuj. Mam rodziców emerytów. Stary pracował do 73 roku życia i dzięki temu coś tam ma więcej, a matka po nowotworze jeszcze pracuje. Rocznik pięćdziesiąt. Gdyby nie to, to sam wiesz. Natomiast faktem jest, że akurat moi starzy przy dużej części emerytów mogą być "krezusami", ale tylko dzięki swojej pracy i mojej czujności, a nie dzięki pomysłom tych bandytów prowadzących zabójczą, cyniczną, polityczną grę, którą beztrosko nazywasz mniejszym złem. Nie ma nic gorszego jak demoralizacja społeczeństwa "darmowym" pieniądzem z hasłami w stylu, że odbieramy złodziejom i cwaniakom. Tego muru zbudowanego przez karakana za naszej kadencji już nie rozbierzemy. Każdy kto poczuł się złodziejem i cwaniakiem, będzie trzy razy oglądał każdą złotówkę. Ja już pomijam, że taką polityką te skurwysyny wyrównały poziom i jest jasne, że w dół. Popisowskie kurwy i nieroby elegancko rozegrały bantustańczyków. Popatrz na to jak się całe to towarzystwo poustawiało. Zobacz jakie wały przechodzą plazem. Wszyscy na najwyższych stanowiskach są umoczeni, ale nikt za nic nie odpowiada. Gdybyś jeszcze miał szesnaście lat....ale jesteś starym koniem i powinieneś pamiętać kiedy ostatnio przechodziły tego typu kurewstwa i kłamstwa rozmywane przy użyciu sowicie opłacanej propagandy. Awanturujesz się o wyborcze dwieście dużych baniek, a nie zwracasz w ogóle uwagi jak sprytnie i skutecznie zdejmuje z "rynku" pieniądz pan adam z kolegami. Kompletnie nie dostrzegasz jak po raz kolejny różnymi zabiegami wmanewrowano ludzi w wieloletnie zobowiązania, bo cud gospodarczy i tani pieniądz.Teraz będzie samograj i ludziska będą bulić, bo wzrost stóp to podatek dla kolejnej grupy, która za bardzo uwierzyła temu rządowi. Wiadomo. Przecież są dorośli i wiedzieli na co się piszą. Tylko, czy cała sytuacja nie została nieco wyreżyserowana i podkolorowana? Ty na to dwieście miliardów i, że mniejsze zło. Przecież to jest kurwa niepoważne, bo żyjemy tu i teraz. Powiedz mi na co idzie cała ta przeprana kasa? Kto się nią futruje? Za rogiem masz nowy ład. Już suweren czeka w blokach po następne "dary od rządu". Tak się twoim zdaniem prowadzi uczciwą i odpowiedzialną politykę finansową? W swoim gospodarstwie domowym też tak robisz? Nie bardzo chce mi się w to wierzyć. Ps Co do sytuacji nad morzem. Nie wiem. Nie znam sprawy. Ogólnie gardzę grupowym leżeniem w upale na plaży. Jeszcze jedno. Tak na podsumowanie. Kto jest twarzą polityki popisu? Poznajesz może tego człowieka? Obrazek Tak. To on. Bohater narodowy, który wyzwolił ojczyznę paląc koktajlami całe parkingi milicyjnych nysek. Mateusz " za miskę ryżu" Morawiecki zwany także nie wiedzieć czemu pinokiem. Na pewno chcesz podjąć próbę licytacji kto ma dłuższy nochal i czyje kłamstwa są groźniejsze dla naszych portfeli? Chodzą ploty, że pinokio obejmie stery po glapie. glapa jest nieudolny, ale mati to osobnik niebezpieczny i bez skrupułów. Na miejscu kredytobiorców, tych obecnych i tych przyszłych zacząłbym się naprawdę bać.
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: LEWACTWO

06-11-2021, 20:40

mad pisze:
06-11-2021, 15:35
@nicram - przecież napisałem, że też mam wiele pretensji do pisu. Dziwi mnie nawet, że podałeś przykład michałka ("afera" dwóch wież, których przecież nie ma) a nie Ostrołęki, gdzie wtopa była ewidentna. Ale mniejsza z tym. Tobie wydaje się, że będę bronił pisu jak niepodległości. Nie będę - pamiętasz moje proporcje zła między pis a po (98-100). Czy te 2 proc. są warte tego, aby toczyć boje? Jeżeli głosuję na pis (nie w każdych wyborach), to wykrzywia mi mordę, bo nie tyle jest to głos za pisem, co przeciwko absolutnym ścierwom (dla mnie) z lewicy i po.

@535 - ciebie cenię chociażby za to, że jednak polemikę traktujesz poważnie - chociaż nie zgadzamy się. Naprawdę muszę pisać, jak po traktowała obywateli, jak tusk wielokrotnie i cynicznie kłamał, jak strzelali do protestujących, jak zrobili nalot na redakcję Wprost? Jak robili sobie jaja z własnego państwa (taśmy)? itd... naprawdę nie chce mi się wypisywać.
Co do bantustańczyka - tak, zwykli szarzy ludzie, którymi tak gardzicie, poczuli się lepiej. Pamiętasz, jak bodajże Młynarskiej (albo innej celebrytce - nie pamiętam) przeszkadzały baby z dziećmi na plaży (jako beneficjentki 500+). Nagle nawet emeryci poczuli się ważni. A pedagogika wstydu propagowana przez po? Naprawdę trzeba to przypominać? Czask powiedział, że po co nam lotnisko, skoro jest w Berlinie. Każdy krytycznie patrzący na po odbiera to szerzej: po co nam stolica, skoro mamy Berlin (zob. ostatni popis Bodnara)? Oprócz wtopy z 200 mld drugim wielkim grzechem po jest zarozumiałość (co widać nawet po postach zwolenników na tym forum)... można by pisać więcej. Rzecz jasna, można to wszystko łatwo wykpić (wstawanie z kolan wolaków buhahaha - jakie śmieszne), ale tym sposobem wyznawcy politycznej poprawności oddzielają się kolejnymi murami od społeczeństwa i... obniżają swój szklany sufit wyborczy. I jeszcze jedno: zwykli ludzie (motłoch, żule, pisiory, wolacy, bantustańczycy - i jak ich tam jeszcze nazywacie) poczuli się ważni również dlatego, że PiS jako pierwsza władza po 1989 po prostu zaczęła realizować chociaż niektóre obietnice wyborcze.
Czyli puste frazesy i brak konkretów, które ci kolega 535 wyłożył. Trzeba być głupcem, żeby nie widzieć, że ta władza to milion razy gorsza zaraza niż PO i Lewica razem wzięte. Tak realizują swoje obietnice, że dług publiczny jest najwyższy w historii, inflacja galopuje, ceny także a podatkami nas okradają do ostaniej kropli krwi. Odnośnie tego jak czują się zwykli szarzy ludzie dał nam przykład ostatnimi dniami niejaki śmieć Terlecki:


https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci ... oxNewsImg3
all the monsters will break your heart
Awatar użytkownika
Triceratops
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 15935
Rejestracja: 25-05-2006, 20:33
Lokalizacja: Impossible Debility

Re: LEWACTWO

29-12-2021, 12:56

Fragment wywiadu z Rozenkiem...niedobrze
Obrazek
woodpecker from space
Awatar użytkownika
Sgt. Barnes
zahartowany metalizator
Posty: 5242
Rejestracja: 13-07-2012, 07:37

Re: LEWACTWO

08-03-2022, 15:14

Jaś Kapela dziś na kanapie u Powiatowego.
https://kuba.tvn.pl/aktualnosci,836,n/k ... 48564.html
Prawdziwy mężczyzna powinien być...ogolony i ciut, ciut pijany.
Bolesław Wieniawa-Długoszowski.
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9640
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: LEWACTWO

20-12-2022, 19:14

https://www.wsj.com/articles/the-stanford-guide-to-acceptable-words-elimination-of-harmful-language-initiative-11671489552 pisze: The Stanford Guide to Acceptable Words

Parodists have it rough these days, since so much of modern life and culture resembles the Babylon Bee. The latest evidence is that Stanford University administrators in May published an index of forbidden words to be eliminated from the school’s websites and computer code, and provided inclusive replacements to help re-educate the benighted.

Call yourself an “American”? Please don’t. Better to say “U.S. citizen,” per the bias hunters, lest you slight the rest of the Americas. “Immigrant” is also out, with “person who has immigrated” as the approved alternative. It’s the iron law of academic writing: Why use one word when four will do?

You can’t “master” your subject at Stanford any longer; in case you hadn’t heard, the school instructs that “historically, masters enslaved people.” And don’t dare design a “blind study,” which “unintentionally perpetuates that disability is somehow abnormal or negative, furthering an ableist culture.” Blind studies are good and useful, but never mind; “masked study” is to be preferred. Follow the science.

“Gangbusters” is banned because the index says it “invokes the notion of police action against ‘gangs’ in a positive light, which may have racial undertones.” Not to beat a dead horse (a phrase that the index says “normalizes violence against animals”), but you used to have to get a graduate degree in the humanities to write something that stupid.

The Elimination of Harmful Language Initiative is a “multi-phase” project of Stanford’s IT leaders. The list took “18 months of collaboration with stakeholder groups” to produce, the university tells us. We can’t imagine what’s next, except that it will surely involve more make-work for more administrators, whose proliferation has driven much of the rise in college tuition and student debt. For 16,937 students, Stanford lists 2,288 faculty and 15,750 administrative staff.

The list was prefaced with (to use another forbidden word) a trigger warning: “This website contains language that is offensive or harmful. Please engage with this website at your own pace.”

Evidently it was all too much for some at the school to handle. On Monday, after the index came to light on social media, Stanford hid it from public view. Without a password, you wouldn’t know that “stupid” made the list.
Cała lista na serwrach WSJ - żeby nie było, że ktoś prześmiewczo podmienił, bo w niektóre rzeczy naprawdę ciężko uwierzyć ;-)
https://s.wsj.net/public/resources/docu ... nguage.pdf

Piękna jest ta lista! Czego to na niej nie ma! :-D

Metal byłby ciekawy z tymi progresywnymi pomysłami ze Stanforda.

Obrazek

Poza tym, Towarzyszu Hatefire, wygląda na to, że po nowym losowaniu "co kogo obraża" stosujesz mowę nienawiści z tym swoim "Afroamerykanin plizzzz" ;-)
Guilty of being right
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16150
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: LEWACTWO

11-01-2024, 19:17

Mój nowy hymn.






- raised fist -

Tak, należy do nas. Jak w ostatnim wersie piosenki.
ODPOWIEDZ