LEWACTWO

Scena polityczna, konflikty wojenne, problemy globalne

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, ultravox

Regulamin forum
"Ludzie, którzy nie potrafią kontrolować własnych emocji, próbują kontrolować zachowania innych ludzi" - John Cleese
Awatar użytkownika
WaszJudasz
rasowy masterfulowicz
Posty: 3235
Rejestracja: 16-11-2010, 13:18

Re: LEWACTWO

10-09-2020, 15:38

Bloodcult pisze:
09-09-2020, 10:39
A tu prawdziwa perełka:
https://www.latimes.com/entertainment-a ... ssion=true

To be eligible for best picture, a film must meet at least two standards across four categories: “Onscreen Representation, Themes and Narratives,” “Creative Leadership and Project Team,” “Industry Access and Opportunities” and “Audience Development.” Within each category are a variety of criteria involving the inclusion of people in underrepresented groups, including women, people of color, LGBTQ+ people and those with cognitive or physical disabilities.
Dobre, ale czytałem o jeszcze lepszym motywie: jest taka firma, zapomniałem jak się nazywa, ale na pewno działa globalnie i jest dość znana, gdzie przed zatrudnieniem weryfikują

- czy kandydat nie jest żonaty
- czy nie jest homoseksualistą
- czy nie jest impotentem
- czy ma wszystkie palce

i tak dalej, a do tego przyjmują tylko chłopów!

Czyli w sumie - tak jakby to, co tam wyżej, tylko na odwrót.
Mózg powiększa się w czaszce, kiedy wody w rzece wzbierają. Wtenczas błony czerepu się wznoszą, przybliżając do czaszki.
Awatar użytkownika
Oferma
weteran forumowych bitew
Posty: 1252
Rejestracja: 02-05-2017, 09:03

Re: LEWACTWO

10-09-2020, 15:40

Bloodcult pisze:
10-09-2020, 15:35
To co napisałem jest tak sto razy mniej chamskie niż twoje uwagi o Sorosie i wieczne ironizowanie rodem z wykopu.pl

Mam jakieś nieodparte wrażenie że z Jungiem u Ciebie jest jak z Kościołem:
Nikt nie może się powoływać na Junga bo Ty wiesz najlepiej, tak samo jak legalnie istniejący Kościół jest zbrodniczą organizacją ale nikt tego nie widzi tylko Ty jeden wiesz najlepiej xD
Stary, nie chcę nic mówić, ale zbrodniczość tego legalnie istniejącego kościoła wytyka Ci większość tego forum, nie jeden Drone.
Poza tym kwestia legalności, dopalacze też kiedyś były legalne, co nie było równoznaczne z nieszkodliwym.
How entranced we are by the fire
Or enslaved to our own desires
Human - all too fucking human!
Awatar użytkownika
Bloodcult
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7387
Rejestracja: 09-12-2006, 00:01
Lokalizacja: Łódź

Re: LEWACTWO

10-09-2020, 16:27

@Oferma
Większość tego forum to nadal niewielki ułamek ludzkości. Poza tym na forum piszą również tacy tytani intelektu jak 535 czy Ascetic. Poza tym ta wasza zbrodniczość jest wydumana i sprowadza się do argumentów z przed setek lat (Krucjaty) albo mocno dyskusyjnych (Kościół pchający ludzi na barykady w powstaniach). Argumenty o podatkach, gruntach czy Maybachu Rydzyka to już pomine bo to kompletny absurd.

Zajeżdża mi to wszystko gimnazjalną mentalnością że jak słucham Metalu to jestem taki fajny i ponad tym nieoświęconym motłochem który klęka przed księdzem. Ja rozumiem że jest to fajne i radykalne jak się ma te 18-20 lat ale jak się z tego nie wyrośnie to człowiek staje się taka parodią jak Nergal, Helmkamp albo te typki z Xantotol :)

@WaszJudasz
Jak widać po istnieniu lawendowej mafii pytania te miały uzasadnienie i może warto do nich wrócić :)
Czy ilość aktorów o kolorze skóry innym niż biała ma sens w ocenie jakości filmu odpowiedzcie sobie sami :)
Grzegorz Braun to ruski agent

http://allegro.pl/uzytkownik/bloodcult
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16346
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: LEWACTWO

10-09-2020, 16:54

idź śmieciu lepiej poćwiczyć a nie pruj się w internecie. taka przydatna rada.
.
Awatar użytkownika
Drone
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10020
Rejestracja: 11-06-2012, 15:28

Re: LEWACTWO

10-09-2020, 16:57

Czyli zarzuty w stosunku do instytucji Kościoła okazują się być jedną wielką blagą. Kto stoi za tą zmasowaną napaścią? Podejrzewałem Sorosa, ale Bloodcult reaguje nerwowo na tę - życzliwą przecież - sugestię. Zapewne inni szatani są tutaj czynni. Proszę o nazwiska tych prowodyrów.
Przegrana jest na wyciągnięcie ręki.
Awatar użytkownika
Bloodcult
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7387
Rejestracja: 09-12-2006, 00:01
Lokalizacja: Łódź

Re: LEWACTWO

10-09-2020, 17:17

A czy ja mówiłem że ktoś stoi ? Czy to kolejne twoje projekcje jak ta z "bogoojczyźnianą" narracją która podobno jest wpajana w każdego Polaka od małego ?
Grzegorz Braun to ruski agent

http://allegro.pl/uzytkownik/bloodcult
Awatar użytkownika
Drone
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10020
Rejestracja: 11-06-2012, 15:28

Re: LEWACTWO

10-09-2020, 17:20

Skoro nie ma bogojczyźnianej narracji, to dla kogo jest ustawa o ochronie uczuć religijnych? Dla polskich Tatarów i Żydów? I skąd się wzięła?
Przegrana jest na wyciągnięcie ręki.
Awatar użytkownika
Bloodcult
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7387
Rejestracja: 09-12-2006, 00:01
Lokalizacja: Łódź

Re: LEWACTWO

10-09-2020, 18:55

Ustawa że nie wolno ludzi obrażać dowodem na istnienie narracji mówiącej że bez Kościoła nie było by Polski :) Ty się Drone dobrze czujesz ?
Grzegorz Braun to ruski agent

http://allegro.pl/uzytkownik/bloodcult
Awatar użytkownika
Drone
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10020
Rejestracja: 11-06-2012, 15:28

Re: LEWACTWO

10-09-2020, 19:08

To nie jest ustawa (a konkretnie artykuł) o obrażaniu ludzi, tylko o obrażaniu uczuć religijnych. To, że u progu XXI wieku ustanowiono w Polsce takie prawo świadczy właśnie o głębokim uzależnieniu państwa i społeczeństwa od Kościoła - nie było to prawo efektem lobbingu protestantów, zielonoświątkowców, satanistów, Urbana ani nawet kol. Helmkampa.
Przegrana jest na wyciągnięcie ręki.
Awatar użytkownika
Bloodcult
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7387
Rejestracja: 09-12-2006, 00:01
Lokalizacja: Łódź

Re: LEWACTWO

10-09-2020, 20:09

Ale w czym problem ? Kto Ci każe intencjonalnie obrażać uczucia religijne innych ludzi ?

Trzeba się bardzo postarać aby w ogóle wszczęte zostało postępowanie w tego artykułu, o wyroku to już nawet nie mówię. Szukasz problemów tam gdzie ich nie ma.

Kiedy ostatnio chciałeś zrobić coś co podpadało by pod ten artykuł ale pomyślałeś sobie "nie no, po co mi odsiadka, mam przecież rodzinę, po co mi kłopoty...". Czy może przypadkiem naruszyłeś ten artykuł, szedłeś sobie ulicą i nagle zupełnie niespodziewanie i przypadkowo nasrało Ci się na Biblię i nim się spostrzegłeś to już pisowska milicja religijną wiozła Cię na rakowiecką ?

Podaj mi jakiś rozsądny przykład w czym Cię te przepisy ograniczają ? Ale taki z życia a nie harnasiowych projekcji :)
Grzegorz Braun to ruski agent

http://allegro.pl/uzytkownik/bloodcult
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: LEWACTWO

10-09-2020, 20:20

Już kiedyś zadawałem to pytanie. Ktoś może mi wyjaśnić jak można obrazić uczucia religijne?
all the monsters will break your heart
Awatar użytkownika
SODOMOUSE
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11496
Rejestracja: 21-06-2006, 20:27
Lokalizacja: POSERSnań

Re: LEWACTWO

10-09-2020, 20:23

mówiąc WYPIERDALAJ ! , do xiendzu, otwierając dźrzwi , wtargającym "po kolędzie:)"
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: LEWACTWO

10-09-2020, 20:33

No wtedy to możesz faktycznie i prawdiłowo obrazić tego xiendza. :-D Natomiast uczucia nie mają godności, w związku z tym, nie można ich obrazić. Konstrukt "obraza uczuć religijnych" jest kolejnym absurdalnym wymysłem kato-prawicy.
all the monsters will break your heart
Awatar użytkownika
Drone
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10020
Rejestracja: 11-06-2012, 15:28

Re: LEWACTWO

10-09-2020, 20:34

@Bloodcult

To, co piszesz, zupełnie nie ma znaczenia. Chodzi o to, że w państwie teoretycznie świeckim, jakim przecież chce być Polska, tego typu przepis odwołujący się do mglistej i nieprecyzyjnej definicji, stanowi relikt będący efektem presji Kościoła na ustawodawcę. Co roku z tytułu tego przepisu zapada co najmniej kilkanaście wyroków - są to wyroki najczęściej grzywny, ale zdarzają się też kary więzienia. Przy czym te ostatnie najczęściej dotyczą aktów wandalizmu w kościele (np. obsikanie ołtarza), które z niewiadomych powodów zostały podciągnięte pod obrazę uczuć. Przy okazji: czy zatem gdyby ksiądz chodząc po kolędzie zabłąkał się do mnie do domu i wzburzony tym, co zobaczył, obszczałby moje płyty, to miałbym takie samo prawo powołać się na obrazę uczuć religijnych jak instytucja Kościoła? Takie dywagacje można ciągnąć w nieskończoność - do niczego to nie prowadzi. Dlatego jeszcze raz powtórzę: samo istnienie tego głupiego artykułu dowodzi, że żyjemy w państwie po części wyznaniowym.
Przegrana jest na wyciągnięcie ręki.
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10668
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: LEWACTWO

10-09-2020, 20:39

SODOMOUSE pisze:
10-09-2020, 20:23
mówiąc WYPIERDALAJ ! , do xiendzu, otwierając dźrzwi , wtargającym "po kolędzie:)"
Myslalem, ze to normalne
Chop wood. Carry water.
Awatar użytkownika
SODOMOUSE
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 11496
Rejestracja: 21-06-2006, 20:27
Lokalizacja: POSERSnań

Re: LEWACTWO

10-09-2020, 20:40

ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
10-09-2020, 20:39
SODOMOUSE pisze:
10-09-2020, 20:23
mówiąc WYPIERDALAJ ! , do xiendzu, otwierając dźrzwi , wtargającym "po kolędzie:)"
Myslalem, ze to normalne
w państwie wyznaniowym po części (PL), nie.
Ostatnio zmieniony 10-09-2020, 20:41 przez SODOMOUSE, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
WaszJudasz
rasowy masterfulowicz
Posty: 3235
Rejestracja: 16-11-2010, 13:18

Re: LEWACTWO

10-09-2020, 20:41

Bloodcult pisze:
10-09-2020, 20:09
Podaj mi jakiś rozsądny przykład w czym Cię te przepisy ograniczają ? Ale taki z życia a nie harnasiowych projekcji :)
Casus Dody. W XXI wieku mieszkanka dużego kraju w UE została ukarana grzywną za wyrażenie opinii o autorach Biblii. Opinii, która swoją drogą była w zasadzie strywializowanym co prawda, ale jednak przytoczeniem jednej z hipotez naukowych.

To jest dopiero lewacki absurd i chora poprawność polityczna :facepalm:

Zagwarantujesz, że naukowiec, wyrażający w bardziej kulturalny sposób tę samą opinię, nie zostanie tak samo ukarany?
Mózg powiększa się w czaszce, kiedy wody w rzece wzbierają. Wtenczas błony czerepu się wznoszą, przybliżając do czaszki.
Awatar użytkownika
Bloodcult
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 7387
Rejestracja: 09-12-2006, 00:01
Lokalizacja: Łódź

Re: LEWACTWO

10-09-2020, 20:45

nicram pisze:
10-09-2020, 20:20
Już kiedyś zadawałem to pytanie. Ktoś może mi wyjaśnić jak można obrazić uczucia religijne?
Spytaj Drona.

@Drone
Nie, nie jesteśmy państwem wyznaniowym tylko jesteśmy państwem które szanuję wyznania swoich obywateli.

A jak ktoś szcza na ołtarz to robi to intencjonalnie i jak widać artykuł ten jest konieczny.

Prosiłem o przykład z życia a Ty dywagujesz co by było gdyby zbłąkany ksiądz obsikał Ci płyty...
Powiedz mi teraz jeszcze raz że to Ty jesteś normalnym i poważnym człowiekiem a Twój problem z Kościołem to nie urojenia paranoika...
Grzegorz Braun to ruski agent

http://allegro.pl/uzytkownik/bloodcult
Awatar użytkownika
ŚWIAT BEZ KOŃCA
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 10668
Rejestracja: 27-08-2018, 10:24

Re: LEWACTWO

10-09-2020, 20:46

SODOMOUSE pisze:
10-09-2020, 20:40
ŚWIAT BEZ KOŃCA pisze:
10-09-2020, 20:39
SODOMOUSE pisze:
10-09-2020, 20:23
mówiąc WYPIERDALAJ ! , do xiendzu, otwierając dźrzwi , wtargającym "po kolędzie:)"
Myslalem, ze to normalne
w państwie wyznaniowym po części (PL), nie.
Tylko ołów nas wyzwoli.
Chop wood. Carry water.
Awatar użytkownika
Stary Metal
w mackach Zła
Posty: 988
Rejestracja: 21-03-2014, 20:07

Re: LEWACTWO

10-09-2020, 20:59

I płonące żagwie.
I kamp med kvitekrist
ODPOWIEDZ