Dezinformacja, ruskie onuce, trolle, agentura

Scena polityczna, konflikty wojenne, problemy globalne

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, ultravox

Regulamin forum
Szanujemy cudze poglądy. Dyskutujemy merytorycznie. Szanujemy ofiary wojen i represji. Nie powielamy zmanipulowanych przekazów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Bolt
rasowy masterfulowicz
Posty: 2046
Rejestracja: 25-12-2010, 18:32

Re: Dezinformacja, ruskie onuce, trolle, agentura

06-05-2022, 13:43

Potężne działanie propagandowe:
I was born in this town
Live here my whole life
Probably come to die in this town
Live here my whole life
Never anything to do in this town
Awatar użytkownika
bartwa
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 8107
Rejestracja: 16-11-2016, 13:21
Lokalizacja: pruska dziura

Re: Dezinformacja, ruskie onuce, trolle, agentura

06-05-2022, 13:46

To jest ogólnie ta sama mantra, którą powtarzają polscy "narodowcy". Oni i ruskie to ten sam stan wstrętnego umysłu.
PLASTIK NIE JEST METALEM
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14661
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: Dezinformacja, ruskie onuce, trolle, agentura

09-05-2022, 11:17

Chorzów! Plac Piastowski, 9 maja 2022 r.
Obrazek
hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Awatar użytkownika
trup
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 14661
Rejestracja: 26-11-2009, 14:38

Re: Dezinformacja, ruskie onuce, trolle, agentura

09-05-2022, 11:22

"Tłumy" i w większości "szczęśliwe" twarze mieszkańców rosji na paradzie.

hO Aster Tor Pente - "Give Light and The People Will Follow."
„Kto poznał świat, znalazł trupa, a kto znalazł trupa, świat nie jest go wart” (logion 57)
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: Dezinformacja, ruskie onuce, trolle, agentura

12-05-2022, 17:28

Obrazek
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: Dezinformacja, ruskie onuce, trolle, agentura

15-05-2022, 10:28

Dwa lata po tym gdy Putin zaproponował Tuskowi rozbiór Ukrainy rząd PO-PSL zorganizował taką imprezę:
https://tvn24.pl/swiat/lawrow-u-ambasad ... 03-3588915
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
empir
zahartowany metalizator
Posty: 4586
Rejestracja: 31-08-2008, 23:17
Lokalizacja: silesia

Re: Dezinformacja, ruskie onuce, trolle, agentura

15-05-2022, 12:48

Pacjent pisze:
15-05-2022, 10:28
Dwa lata po tym gdy Putin zaproponował Tuskowi rozbiór Ukrainy rząd PO-PSL zorganizował taką imprezę:
https://tvn24.pl/swiat/lawrow-u-ambasad ... 03-3588915
A to chuje. Zamiast spuścić atom na Moskwę to oni z nimi w jakieś stosunki dyplomatyczne. Barbarzyńcy.
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: Dezinformacja, ruskie onuce, trolle, agentura

15-05-2022, 13:56

empir pisze:
15-05-2022, 12:48
Pacjent pisze:
15-05-2022, 10:28
Dwa lata po tym gdy Putin zaproponował Tuskowi rozbiór Ukrainy rząd PO-PSL zorganizował taką imprezę:
https://tvn24.pl/swiat/lawrow-u-ambasad ... 03-3588915
A to chuje. Zamiast spuścić atom na Moskwę to oni z nimi w jakieś stosunki dyplomatyczne. Barbarzyńcy.
Jeśli nazywasz "jakimiś stosunkami dyplomatycznymi" taki akt afirmacji szefa MSZ Rosji to jesteś tępym postsowieckim cepem.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
empir
zahartowany metalizator
Posty: 4586
Rejestracja: 31-08-2008, 23:17
Lokalizacja: silesia

Re: Dezinformacja, ruskie onuce, trolle, agentura

15-05-2022, 13:59

Opinia tępej ryskiej onucy, która na forum dodatkowo jest kurwą, średnio mnie interesuje.
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: Dezinformacja, ruskie onuce, trolle, agentura

15-05-2022, 19:16

empir pisze:
15-05-2022, 13:59
Opinia tępej ryskiej onucy, która na forum dodatkowo jest kurwą, średnio mnie interesuje.
Uważaj empir, bo przyjdzie obrońca moralności i poczęstuje Cię banem. :-D
all the monsters will break your heart
Awatar użytkownika
Olo
rasowy masterfulowicz
Posty: 2013
Rejestracja: 27-11-2001, 11:41
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Dezinformacja, ruskie onuce, trolle, agentura

15-05-2022, 21:01

Nie no... przecież to kulturalna wymiana zdań i rzeczowych argumentów, jako ścierwo z głową w ruskiej dupie nie mam nic przeciwko! Czy palce już świeżbią do kolejnej internetowej bitewki?
Życie światów jest ryczącą rzeką, ale Ziemia jest sadzawką i stawem.
Znak zagłady jest wypisany na waszych czołach – jak długo będziecie się opierać ukłuciom szpilek?
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: Dezinformacja, ruskie onuce, trolle, agentura

15-05-2022, 21:16

Chyba nie rozumiesz, że kulturalna wymiana zdań to nie tylko kwestia słownictwa. Już Ci to kiedyś próbowałem wytłumaczyć, że jak ktoś łże, wkleja fejki, fałszywe informacje i próbuje zrobić z rozmówcy idiotę, to chyba nie jest zbytnio kulturalne? Czy jednak jest?
all the monsters will break your heart
Awatar użytkownika
Olo
rasowy masterfulowicz
Posty: 2013
Rejestracja: 27-11-2001, 11:41
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Dezinformacja, ruskie onuce, trolle, agentura

15-05-2022, 21:29

Wchodzimy mocno na stopień subiektywnej interpretacji. Powyższy link z tvn24.pl to fejk? Chyba nie. Czy można znaleźć inny argument niż "jesteś tępą ruską onucą i kurwą" w odpowiedzi na jego wklejenie? Wydaje mi się, że można. Jeżeli potrzebujesz jakiegoś kursu z logicznego i konstruktywnego kontrargumentowania to przepraszam, ale nie mam na to czasu. Musisz się sam wysilić.
Życie światów jest ryczącą rzeką, ale Ziemia jest sadzawką i stawem.
Znak zagłady jest wypisany na waszych czołach – jak długo będziecie się opierać ukłuciom szpilek?
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: Dezinformacja, ruskie onuce, trolle, agentura

15-05-2022, 21:33

Ciekawe masz spojrzenie Oluś na rzeczywistość. A w którym miejscu tego tekstu z TVN mamy coś o propozycji putina/ławrowa, podniesionego przez tę ruską onucę, odnośnie rozbioru Ukrainy? Może jestem już stary i ślepy...czy to jednak Tobie szwankuje logika?
all the monsters will break your heart
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: Dezinformacja, ruskie onuce, trolle, agentura

15-05-2022, 21:40

nicram pisze:
15-05-2022, 21:33
Ciekawe masz spojrzenie Oluś na rzeczywistość. A w którym miejscu tego tekstu z TVN mamy coś o propozycji putina/ławrowa podniesionego przez tę ruską onucę, odnośnie rozbioru Ukrainy? Może jestem już stary i ślepy...czy to jednak Tobie szwankuje logika?
2008 rok propozycja Putina dot. rozbioru Ukrainy, złożona Tuskowi - relacja Sikorskiego.
2010 rok zorganizowanie przez rząd PO-PSL imprezy polskich ambasadorów z Ławrowem. - relacja TVN.
Boli, bo głosowałeś i wspierałeś?
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
Ascetic
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16147
Rejestracja: 10-01-2015, 15:54

Re: Dezinformacja, ruskie onuce, trolle, agentura

15-05-2022, 21:47

nicram pisze:
15-05-2022, 21:33
Ciekawe masz spojrzenie Oluś na rzeczywistość. A w którym miejscu tego tekstu z TVN mamy coś o propozycji putina/ławrowa odnośnie rozbioru Ukrainy? Może jestem już stary i ślepy...czy to jednak Tobie szwankuje logika?
Moim zdaniem tracisz czas. Jeżeli jako kontrargument pokazywany jest jeden z "prawilnych tekstów" (choć z tego co piszesz, nie ma w nim tego co sobie dopowiada, czyli kolejna manipulacja) to o czym my mówimy? Typ z drugim typem notorycznie wkleja fejki, straszanki, do tego sieją ksenofobią, antysemityzmem, czy ukrainożerstwem w konktrze do proputynizmu, i co< , mamy się w ramach jego obrony pochylać nad jednostkowym materiałem z tvn? Śmieszne to nic nie powiedzieć.

Druga sprawa. Jak z 535 punktem zaczepienia jest język. Właściwie jak się okazało w rozwinięciu do tamtej akcji, to pretekst do pacyfikowania, wręcz ograniczania możliwości wyrażania opinii. Gra jest ewidentnie na to co się wydarzyło z Hatefire, Slydem, czy osobami, które sobie nie życzą, aby mówić dlaczego tutaj nie piszą. Można sobie zaklinać rzeczywistość, ale fakty są faktami. Trolling ma miejsce jak miał, kowidowy, czy wojenny, a kilku użytkowników nie pisze. Zwyczajnie nie chcieli mieć z tym miejscem więcej do czynienia. Z tym nie sposób dyskutować. Czyli jest jak piszesz, można na luzaku, bez użycia wulgaryzmów sączyć. Ile wlezie. Inni odpuszczają, bo widzą, że działają niezdrowe mechanizmy. 535 na koniec o tym wyraźnie pisał. Wyraźniej się nie dało.

ps. Ja zresztą też tracę czas, bo sprawa nie jest warta tego. Ty i ja sobie możemy pisać do usranej śmierci, że według nas coś tutaj nie gra. Właściwie nie wiem po co o tym piszę, bo znając logikę tego miejsca to tutaj nic się nie zmieni.
Ostatnio zmieniony 15-05-2022, 21:50 przez Ascetic, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Olo
rasowy masterfulowicz
Posty: 2013
Rejestracja: 27-11-2001, 11:41
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Dezinformacja, ruskie onuce, trolle, agentura

15-05-2022, 21:48

nicram pisze:
15-05-2022, 21:33
Ciekawe masz spojrzenie Oluś na rzeczywistość. A w którym miejscu tego tekstu z TVN mamy coś o propozycji putina/ławrowa, podniesionego przez tę ruską onucę, odnośnie rozbioru Ukrainy? Może jestem już stary i ślepy...czy to jednak Tobie szwankuje logika?
Tobie szwankuje umiejętność wymiany argumentów. Taka propozycja FAKTYCZNIE padła, ale została wyraźnie ODRZUCONA przez naszych dyplomatów czego Pacjent już nie napisał i wystarczyło tylko o tym wspomnieć zamiast rzucać od razu inwektywami.
Życie światów jest ryczącą rzeką, ale Ziemia jest sadzawką i stawem.
Znak zagłady jest wypisany na waszych czołach – jak długo będziecie się opierać ukłuciom szpilek?
Pacjent
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 17700
Rejestracja: 12-12-2006, 09:30

Re: Dezinformacja, ruskie onuce, trolle, agentura

15-05-2022, 21:53

Olo pisze:
15-05-2022, 21:48
nicram pisze:
15-05-2022, 21:33
Ciekawe masz spojrzenie Oluś na rzeczywistość. A w którym miejscu tego tekstu z TVN mamy coś o propozycji putina/ławrowa, podniesionego przez tę ruską onucę, odnośnie rozbioru Ukrainy? Może jestem już stary i ślepy...czy to jednak Tobie szwankuje logika?
Tobie szwankuje umiejętność wymiany argumentów. Taka propozycja FAKTYCZNIE padła, ale została wyraźnie ODRZUCONA przez naszych dyplomatów czego Pacjent już nie napisał i wystarczyło tylko o tym wspomnieć zamiast rzucać od razu inwektywami.
Oczywiście, że była odmowa, ale to inna sprawa. Najważniejsze jest, że Tusk, który wiedział, iż Putin planuje napaść i rozbiór Ukrainy, wykonywał takie afirmacyjne akcje wobec Ławrowa.
Jeśli prawdę można wypowiedzieć tylko szeptem, oznacza to, że kraj został opanowany przez wrogów.
Awatar użytkownika
ozob
zahartowany metalizator
Posty: 6538
Rejestracja: 19-02-2017, 22:50

Re: Dezinformacja, ruskie onuce, trolle, agentura

15-05-2022, 21:54

Tydzień był spokój. Wiadome kogo nie było i wiadomo jakie szczury pochowały się po norach. Znamienne prawda? Wnioski nasuwają się same. (:
"Bawi mnie, gdy widzę jak ludzie, których tam wtedy nie było, albo nie są Norwegami, rozwodzą się nad dawanymi czasami, jakby wszyscy jednoczyli się wówczas przeciwko wspólnemu celowi" - Dolk.
Awatar użytkownika
nicram
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 12097
Rejestracja: 13-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Litzmannstadt

Re: Dezinformacja, ruskie onuce, trolle, agentura

15-05-2022, 22:02

Ascetic pisze:
15-05-2022, 21:47
nicram pisze:
15-05-2022, 21:33
Ciekawe masz spojrzenie Oluś na rzeczywistość. A w którym miejscu tego tekstu z TVN mamy coś o propozycji putina/ławrowa odnośnie rozbioru Ukrainy? Może jestem już stary i ślepy...czy to jednak Tobie szwankuje logika?
Moim zdaniem tracisz czas. Jeżeli jako kontrargument pokazywany jest jeden z "prawilnych tekstów" (choć z tego co piszesz, nie ma w nim tego co sobie dopowiada, czyli kolejna manipulacja) to o czym my mówimy? Typ z drugim typem notorycznie wkleja fejki, straszanki, do tego sieją ksenofobią, antysemityzmem, czy ukrainożerstwem w konktrze do proputynizmu, i co< , mamy się w ramach jego obrony pochylać nad jednostkowym materiałem z tvn? Śmieszne to nic nie powiedzieć.

Druga sprawa. Jak z 535 punktem zaczepienia jest język. Właściwie jak się okazało w rozwinięciu do tamtej akcji, to pretekst do pacyfikowania, wręcz ograniczania możliwości wyrażania opinii. Gra jest ewidentnie na to co się wydarzyło z Hatefire, Slydem, czy osobami, które sobie nie życzą, aby mówić dlaczego tutaj nie piszą. Można sobie zaklinać rzeczywistość, ale fakty są faktami. Trolling ma miejsce jak miał, kowidowy, czy wojenny, a kilku użytkowników nie pisze. Zwyczajnie nie chcieli mieć z tym miejscem więcej do czynienia. Z tym nie sposób dyskutować. Czyli jest jak piszesz, można na luzaku, bez użycia wulgaryzmów sączyć. Ile wlezie. Inni odpuszczają, bo widzą, że działają niezdrowe mechanizmy. 535 na koniec o tym wyraźnie pisał. Wyraźniej się nie dało.

ps. Ja zresztą też tracę czas, bo sprawa nie jest warta tego. Ty i ja sobie możemy pisać do usranej śmierci, że według nas coś tutaj nie gra. Właściwie nie wiem po co o tym piszę, bo znając logikę tego miejsca to tutaj nic się nie zmieni.
+666
all the monsters will break your heart
ODPOWIEDZ