Serwisy streamingowe 2015 AD

masz pytanie? szukasz odpowiedzi?

Moderatorzy: Heretyk, Nasum, Sybir, Gore_Obsessed, ultravox

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9682
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Serwisy streamingowe 2015 AD

31-12-2014, 12:07

Konczy mi sie niedlugo bezplatny deezer od orange, a oduczylem sie zgrywania plikow na telefon, wiec czas zaczac myslec co dalej...

pod uwage biore 4 najwieksze serwisy: deezer, spotify, wimp, google music. wszystkie sa w tej samej cenie, wiec pytanie do osob, ktore korzystaly przynajmniej z dwoch w nich: jak sie w nich prezentuje oferta muzyki zdecydowanie mniej popularnej? czy ktorys serwis sie teraz wybija w tym aspekcie czy wszystko jedno i brac to co mi najbardziej spasuje interfejsem?
Guilty of being right
Awatar użytkownika
Riven
Biały Weteran Forume Tańczący na Kurhanach Wrogów
Posty: 16717
Rejestracja: 27-05-2004, 11:15
Lokalizacja: behind the crooked cross
Kontakt:

Re: Serwisy streamingowe 2015 AD

31-12-2014, 12:10

Play music : wybór muzyki taki jak w Spotify, interfejs znacznie lepszy i szybszy na androidzie , możliwość wrzucania własnych utworów na konto jeśli czegoś brakuje (nie ma tego w Spotify) .

Spotify używałem ponad rok, teraz mija pół roku z play music i jest bez dyskusji lepsze. Jedyny minus na tle Spotify to brak aplikacji exe na desktop, natomiast interfejs webowy działa idealnie i w zasadzie jest to lepsze rozwiązanie bo nie trzeba nic instalować i dostęp jest z dowolnego komputera.

/thread
this is a land of wolves now
Awatar użytkownika
Loathe
postuje jak opętany!
Posty: 424
Rejestracja: 27-09-2011, 19:08
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Re: Serwisy streamingowe 2015 AD

31-12-2014, 17:42

spotify premium 3 miesiące za 20 zł masz
Nic, naprawdę nic nie pomoże
jeśli Ty nie pomożesz dziś miłości
Awatar użytkownika
uglak
mistrz forumowej ceremonii
Posty: 9682
Rejestracja: 15-06-2012, 12:03
Lokalizacja: ארץ ישראל

Re: Serwisy streamingowe 2015 AD

04-01-2015, 11:35

interfejsowo:
deezer = spotify > google music > wimp

ale dzieki dodawaniu wlasnych piosenek do chmury google music chyba wygra. swietna sprawa! juz teraz czesciowo slucham z deezera premium, a czesciowo z google music. przydaloby sie tylko poprawic uploader googla, bo jest sredni.
Guilty of being right
ODPOWIEDZ