
W sobotę 2.11.2013 muzycy Blaze of Perdition mieli wypadek samochodowy w drodze na koncert w Austrii. Wojtek/23 - basista zespołu -nie żyje, Paweł/Vitriol (wokalista) jest w stanie ciężkim, Krzysiek/Wizun (perkusista), jest połamany ale jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
Ta edycja Goat Horns ma na celu zebranie pieniędzy na rzecz poszkodowanych i ich rodzin. Cały dochód z koncertu jest na to przeznaczony i trafia bezpośrednio do rodziny chłopaków.
Na koncercie będzie dostępne stoisko z płytami, koszulkami i gadżetami udostępnionymi przez znajomych zespołu i zaprzyjaźnione kapele.
Można także pomóc wpłacając środki na poniższe konto:
Numer rachunku: PL76 1440 1101 0000 0000 1642 7648
SWIFT / BIC: NDEAPLP2
Waluta: PLN
Właściciel: POLSKA FUNDACJA MUZYCZNA
W treści możecie wpisywać nazwę zespołu, cokolwiek. Rachunek służy tylko do wpłat na rzecz Blaze of Perdition.
Można wpłacać też waluty obce, zostaną automatycznie przewalutowane na PLN wg aktualnie obowiązujących kursów walut w banku.
Na koncercie zagrają:
Arkona (https://www.facebook.com/arkonahorde) - Black Metal, Perzów.
Soul Snatcher (https://www.facebook.com/SoulSnatcherpl) - Death Metal, Lublin.
Exmortum ( - Black/Death/Doom, Kraków
Ragehammer (http://www.metal-archives.com/bands/Ragehammer) - Black/Thrash, Kraków
Więcej szczegółów wkrótce.